ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Serbinho-3 Sat 27 Jun - 11:20


NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Srb_0

https://www.srbijadanas.com/vesti/drustvo/njujork-tajms-objavio-mapu-2020-06-27
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Serbinho-3 Sat 27 Jun - 11:22

Kako sad ovo a rekoše da je sve sjajno i bajno a takodje i čarobno

lol!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Serbinho-3 Sat 27 Jun - 11:25

Malo titluju, lazu, mazu, steluju...


Last edited by Serbinho-3 on Sat 27 Jun - 11:34; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by prckov Sat 27 Jun - 11:26

u tom new york times-u su dobre analize :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Pirate Sat 27 Jun - 11:31

Ocekivano da ce biti medju najgorima u Europi kad su najvise zavisne od turizma. Nego, smijesno sto Milogorci sebi previdjaju manji pad od hrvatske iako su pretezno aviodestinacija i do koje jedini cestovni pravac vodi preko BiH i Srbije sa kojima su zatvorili granice. 

Nakon zapljene kokaina u Hamburgu i potencijalno lose sezone, predmnijevam da je Mili ovo zadnje ljeto kao posljednji europski diktator.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by michaellcmacha Sat 27 Jun - 12:50

Da Je srbija kojim slučajem u Europi, ona bi bila među boljima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by vili40 Sat 27 Jun - 13:27

Srpski ministar obrane ima koronavirus
NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Vulinnnn120000

MINISTAR obrane Srbije Aleksandar Vulin pozitivan je na koronavirus, javlja Nova.rs.
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Pirate likes this post

Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by kaya Sat 27 Jun - 13:34

vili40 wrote:Srpski ministar obrane ima koronavirus
NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Vulinnnn120000

MINISTAR obrane Srbije Aleksandar Vulin pozitivan je na koronavirus, javlja Nova.rs.
😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Serbinho-3 Sat 27 Jun - 13:36

Marko Đurić pozitivan na korona virus

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Res_1593252136_marko-duric-pozitivan-je-na-virus-korona


https://www.telegraf.rs/vesti/politika/3206892-marko-djuric-pozitivan-na-korona-virus
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by pizzon Sat 27 Jun - 13:50

milo
free mozak

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Guest Sat 27 Jun - 14:01

Svatko iole solidno informiran po broju zaraženih po glavi stanovnika zna da su trenutno najgore zemlje u Europi Srbija i BiH.
E sad, tko je i na kojim temeljima objavio tu mapu u NYT na kojoj nema nikakvih dodatnih podataka nego su samo Hrvatska i Crna Gora obojane u crveno, ne znam i ne zanima me, ali je riječ o običnoj fake news ilitiga dezinformaciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Guest Sat 27 Jun - 14:03

michaellcmacha wrote:Da Je srbija kojim slučajem u Europi, ona bi bila među boljima...


Nek' je meni u Hrvatskoj ovako ''najgore'' svaki dan - potpisujem do kraja života.

king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Guest Sat 27 Jun - 14:05

pizzon wrote:milo
free mozak

Jebe vas Mile švercer k'o sansku kozu. Jebe i ne vadi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by vili40 Sat 27 Jun - 14:11

Speare Shaker wrote:Svatko iole solidno informiran po broju zaraženih po glavi stanovnika zna da su trenutno najgore zemlje u Europi Srbija i BiH.
E sad, tko je i na kojim temeljima objavio tu mapu u NYT na kojoj nema nikakvih dodatnih podataka nego su samo Hrvatska i Crna Gora obojane u crveno, ne znam i ne zanima me, ali je riječ o običnoj fake news ilitiga dezinformaciji.
Jarko crvena Hrvatska je stvar statistike
Mnogi naši građani prirodno će postaviti pitanje – pa zašto smo mi jedini crveni? Ovo pitanje ima smisla jer i druge europske države imaju žarišta koronavirusa; dapače, mi imamo mnogo manje slučajeva od Italije, Francuske, Britanije i slično.
No, razlog zašto je Hrvatska tako jarko istaknuta jest taj da ova specifična interaktivna karta prikazuje pojavu žarišta, odnosno porast broja novih slučajeva. One zemlje kod kojih pada broj zabilježenih infekcija obojene su u plavu boju (Velika Britanija, Poljska i Grčka), a one kod kojih je broj novozaraženih stabilan i nepromijenjeno u svijetlu oker boju (Rusija, Francuska, Italija itd.). One države u kojima je zabilježen porast slučajeva koronavirusa su narančaste ili crvene; ovisno o jačini rasta – svjetlije narančasta govori o slabom porastu novozaraženih, tamnija narančasta o srednjem, a crvena o značajnom.
Dakle, jedini smo crveni u cijeloj Europi jer smo trenutno zemlja s najjačim porastom broja zaraženih covidom-19. Čak su Srbija i BiH, koje imaju veći broj dnevnih slučajeva od nas umjerenije boje; one su svjetlije narančaste. To ne znači da smo najgori po broju slučajeva ili da smo najrizičnija zemlja u Europi, to samo govori o tome da smo vrlo brzo skočili s nula infekcija na skoro 100 dnevno.
Ova karta, dakle, ne prati ukupan broj slučajeva nego naprosto porast novih slučajeva. Hrvatska je tako jedna od zemalja u Europi s najmanjim brojem zaraženih, no u postotnom smislu posljednjih dana bilježi velik rast novih slučajeva.
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Šandor Winnetou Sat 27 Jun - 14:30

Sovak wrote:
pizzon wrote:milo
free mozak

Jebe vas Mile švercer k'o sansku kozu. Jebe i ne vadi.
ma naučili oni na jebačinu još od turaka na ovamo samo što im milo i uši zavrće dok ih guzi pa otud i pojačano kmečanje srbadije :)

_________________
NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Guest Sat 27 Jun - 14:33

tre wrote:
Sovak wrote:
pizzon wrote:milo
free mozak

Jebe vas Mile švercer k'o sansku kozu. Jebe i ne vadi.
ma naučili oni na jebačinu još od turaka na ovamo samo što im milo i uši zavrće dok ih guzi pa otud i pojačano kmečanje srbadije :)


:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Guest Sat 27 Jun - 14:52

vili40 wrote:
Speare Shaker wrote:Svatko iole solidno informiran po broju zaraženih po glavi stanovnika zna da su trenutno najgore zemlje u Europi Srbija i BiH.
E sad, tko je i na kojim temeljima objavio tu mapu u NYT na kojoj nema nikakvih dodatnih podataka nego su samo Hrvatska i Crna Gora obojane u crveno, ne znam i ne zanima me, ali je riječ o običnoj fake news ilitiga dezinformaciji.
Jarko crvena Hrvatska je stvar statistike
Mnogi naši građani prirodno će postaviti pitanje – pa zašto smo mi jedini crveni? Ovo pitanje ima smisla jer i druge europske države imaju žarišta koronavirusa; dapače, mi imamo mnogo manje slučajeva od Italije, Francuske, Britanije i slično.
No, razlog zašto je Hrvatska tako jarko istaknuta jest taj da ova specifična interaktivna karta prikazuje pojavu žarišta, odnosno porast broja novih slučajeva. One zemlje kod kojih pada broj zabilježenih infekcija obojene su u plavu boju (Velika Britanija, Poljska i Grčka), a one kod kojih je broj novozaraženih stabilan i nepromijenjeno u svijetlu oker boju (Rusija, Francuska, Italija itd.). One države u kojima je zabilježen porast slučajeva koronavirusa su narančaste ili crvene; ovisno o jačini rasta – svjetlije narančasta govori o slabom porastu novozaraženih, tamnija narančasta o srednjem, a crvena o značajnom.
Dakle, jedini smo crveni u cijeloj Europi jer smo trenutno zemlja s najjačim porastom broja zaraženih covidom-19. Čak su Srbija i BiH, koje imaju veći broj dnevnih slučajeva od nas umjerenije boje; one su svjetlije narančaste. To ne znači da smo najgori po broju slučajeva ili da smo najrizičnija zemlja u Europi, to samo govori o tome da smo vrlo brzo skočili s nula infekcija na skoro 100 dnevno.
Ova karta, dakle, ne prati ukupan broj slučajeva nego naprosto porast novih slučajeva. Hrvatska je tako jedna od zemalja u Europi s najmanjim brojem zaraženih, no u postotnom smislu posljednjih dana bilježi velik rast novih slučajeva.

Kontam.
Riječ je o proizvoljnom kriteriju koji je, makar nije posebno značajan, izdvojen kao takav vjerojatno samo iz razloga da bi se neke zemlje prikazale u posebno negativnom svjetlu.
Dakle, nešto kao neka vrsta plaćenog oglasa?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by michaellcmacha Sat 27 Jun - 15:01

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:Da Je srbija kojim slučajem u Europi, ona bi bila među boljima...


Nek' je meni u Hrvatskoj ovako ''najgore'' svaki dan - potpisujem do kraja života.

king
sad će serbinjo onako genijalno ispaliti, bar za mene jel, nek mi i bude kad ne smijem u srbiju, jer bih tek tamo vidio što je život i obilje...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by kaya Sat 27 Jun - 15:07

Dnevna doza drogiranja propašću hrvatske iz srbije.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Pirate Sat 27 Jun - 15:57

michaellcmacha wrote:Da Je srbija kojim slučajem u Europi, ona bi bila među boljima...
Da nisi imao keca iz geografije, vidim slabo to tebi nesto.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum