ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 00:35

Vidim da su u Irskoj sastavili vladu pa su i Zeleni dio toga

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2193499

Ekologija , ovo ono itd , priroda vamo tamo Đava će znat šta je ljudima u glavi. Dosta im urbanizacije i zagađenja okoliša pa se okreću tim stvarima itd

RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 00:40

Znam po Nostradamusu da će kršćanski utjecaj jako opast i da će se u Njemačkoj pojavit razno razne paganske sekta al nisam baš nešto ušao u dubinu i širinu da o tome razmišljam kao nekom globalnom pokretu , društvenoj promjeni itd.

Ne smatram je bitnom kad počme pokolj s mujagama. Možda je to neki znak da će doći do sranja pošto se mijenja ta društvena svjest pa ne može proć glatko nego mora ispast pizdarija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 00:57

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Greens-European_Free_alliance_2019-2024_MEPs


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Greens%E2%80%93European_Free_Alliance

Nisu neki narod nit su jedna religija nego više ideologija na koju se onda prirodno nadovezuje paganisam i slično itd tako da ih možeš jedino gledat kroz politiku tj stranku Zelenih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 01:53

S obzirom na neke stvari...

https://www.portalnovosti.com/olga-voglauer-radimo-na-trajnoj-zabrani-okupljanja-na-bleiburgu

Malo su previše zapeli da se zabrani kršćanska misa tako da ja mislim da ovi u suštini mrze kršćanstvo i da tu postoji poveznica di se oni postavljaju onako kako bi se i pagani postavili da imaju vlast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 02:10

Po svemu sudeći pogodija san , antikršćanl


https://archbishopcranmer.com/green-party-christians-welcome-but-only-if-you-ignore-your-faith/

Znam da mora biti neki zajeb.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 05:46

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Http%3A%2F%2Fcom.ft.imagepublish.upp-prod-us.s3.amazonaws
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2020, 05:53

Zašto si ti budan u 5ujutro

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 05:59

Gledam tv po noći. Danju spavam. Taktika.

Pokušavan nešto shvatiti s ovim paganismom u  Njemačkoj i opadanju kršćanstva tamo al cila ova istočna Njemačka je nereligiosna. Tek oko 20% ljudi se iznjašnjavaju kao kršćani. Živili u komunizmu pa im drug Staljin izbija religiju iz glave.

Čudna država. Em natrpali sve i svašta em su sami podjeljeni na katolike , protestante , ateiste i evo sad druide.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 07:26

Zaključija sam ovo : kako Zeleni iduće godine ulaze u vladu tražit će neku registraciju paganske crkve u Njemačkoj jer jesu ljudi sad masovno makli se od kršćanstva na papiru jer moraju plaćat porez al ako se ukljuće u pagansku crkvu onda nemaju samo demokršćani religijsku instituciju i biračko tijelo nego istu tu taktiku sad imaju i Zeleni.

To je to. Osnovat će službenu pagansku crkvu u Njemačkoj i onda kad se tu registiraš odbacio kršćanstvo i nisi više glasać demokršćana jer si sad paganin.

Lukavo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by jastreb 27/6/2020, 07:46

RayMabus wrote:To šta ti ne razumiš ne razume ni mnoge ženske kojima sam dao nogu. Umisle se i misle da me mogu vrtit oko malog prsta i ja okrenem ploču u glavi i ne zanima me seks sa ženama ,  
A šta te onda zanima sa ženama?

Ili ako te ne zanima seks sa ženama,sa kime te zanima?

Vrlo si čudan i nedorečen.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 07:57

Sad me trenutno najviše zanimaju pagani. pirat

I teutonski vitezovi. Izgleda da ćemo ih opet morat prekrstit. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by jastreb 27/6/2020, 08:02

RayMabus wrote:Sad me trenutno najviše zanimaju pagani. pirat

I teutonski vitezovi. Izgleda da ćemo ih opet morat prekrstit. Basketball
Sad sam te prokljuvio.

Imao si veliko razočaranje i od tada si zamrzio žene.

No daleko od toga da biš zavolio muškarce.

Ti svojim ponašanjem provodiš nekakav bojkot prama ženskom spolu koji ide do te mjere da ne samo da kažnjavaš napaljenice lišavanjem spolnog čina,već i kroz običan razgovor ti daješ siroticama do znanja da nisi nimalo opčinjen nihovom ljepotom,te izbjegavaš ne samo davanje komplimenata,već se perama njima odnosiš grubo,osorno i sa dozom prezira.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 08:12

Kakve to veze ima s Teutoncima ?

Da , imao sam veliko razočarenje. Utjecalo je jako na moj smjer.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by jastreb 27/6/2020, 08:21

RayMabus wrote:Kakve to veze ima s Teutoncima ?

Da , imao sam veliko razočarenje. Utjecalo je jako na moj smjer.
Vidiš kako sam ja solidan psiholog. A ne onaj antikrist koji te non stop opanjkava i za ono što jesi i što nisi.

Što se tiče teutonaca,ne znam baš o njima. Oni nisu bili predmet mojih izučavanja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 08:25

Ja ih baš proučavam. Zapelo mi za oko da su katolički red i da kad je neki pruski vojvoda preša na Lutheranstvo da su se onda oni povukli na jug i danas im je središte u Austriji.

Možda ih treba poslat opet na sjever i istok Njemačke među ove protestante , nevjernike i pagane....da malo uvedu reda.

Inkvizicija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 08:43

Sad nemam dovoljno podataka jer prvo moraju iduće godine nakon izbora Zeleni uć u vladu pa će osnovat pagansku sektu na području Njemačke pa onda to triba pratit šta se to tu točno dešava.

Sumnjam da će se slat ikakvi teutonski vitezovi u Njemačku al nikad ne znaš.

Nejasno je kako će se uopće taj proces odvijat u tom kupusu tamo di imaš : katolike , protestante , ateiste , pagane , druge religije , židove , muslimane , pravoslace itd.

To je jedan popriličan kupus i svaštara sad još kad se i pagani pojave kao službena država religija u Njemačkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 09:08

Žele da crkveni događaji prestanu biti rupa u zakonu.

https://www.portalnovosti.com/olga-voglauer-radimo-na-trajnoj-zabrani-okupljanja-na-bleiburgu

Ovo je malo veće od Bleiburga. Cilj im je dobit zakonsku polugu kojom bi mogli zabranjivat crkvene skupove kad im se god to prohtije.

Ovo je antikrist.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by prckov 27/6/2020, 10:35

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Kakve to veze ima s Teutoncima ?

Da , imao sam veliko razočarenje. Utjecalo je jako na moj smjer.
Vidiš kako sam ja solidan psiholog. A ne onaj antikrist koji te non stop opanjkava i za ono što jesi i što nisi.

Što se tiče teutonaca,ne znam baš o njima. Oni nisu bili predmet mojih izučavanja.

sreca za teutonce
a i opcenito za puk :D
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by prckov 27/6/2020, 10:37

to sto ljudi manje idu u crkvu ne znaci da su postali nereligiozni
uglavnom zavrse na nekom kultu puno ekstremniji nego i jedan pripadnik nekih od oficijelnih religija

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by IL Risorto 27/6/2020, 16:34

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Kakve to veze ima s Teutoncima ?

Da , imao sam veliko razočarenje. Utjecalo je jako na moj smjer.
Vidiš kako sam ja solidan psiholog. A ne onaj antikrist koji te non stop opanjkava i za ono što jesi i što nisi.

Što se tiče teutonaca,ne znam baš o njima. Oni nisu bili predmet mojih izučavanja.
A zašto vi svi volite bit Longijevi psiholozi ?
I veber i ti i Svetoje,mislim ono stvarno.Ne trebate se vi s tim zamarat,tu sam ja da mu pomognem.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by RayMabus 27/6/2020, 18:10

prckov wrote:to sto ljudi manje idu u crkvu ne znaci da su postali nereligiozni
uglavnom zavrse na nekom kultu puno ekstremniji nego i jedan pripadnik nekih od oficijelnih religija
Priključe se Teutoncima. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika - Page 5 Empty Re: Njemačke kršćanske crkve napustio rekordan broj vjernika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum