ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Page 23 of 25 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 13:07

Lakše nać podstanarku nego ženu. Žene nešto kompliciraju kad im ideš pristupiti. Odma misli da može nešto uvjegovat. Ovako daj osamsto kuna i imaš svoju sobu i nisan sam u kući. 

A žensku za seks mogu nać i vanka. To će tako i biti. To sredi i iznajmiti nekoj ženskoj , daj osamsto kuna i imaš to to i to i parking uz to i snalazi se.

RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber Sat 13 Jun - 13:08

Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Nemoj više. Doći će Maggie pa će morat guglati da nam rekne kako smo perverzni...
Hmmm..
Prije kriza srednjih godina ;-^^
znaš kaj je kriza srednjih godina?
ili tko koristi nosoroga i afričke šljive.
a ima domaće.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by prckov Sat 13 Jun - 13:10

RayMabus wrote:Dobro jutro Rvatska. Diga se u podne , pijen kavu i razmišljan kako ovaj plan da tražiš žensku priko oglasa da ti pravi društvo i plati pola režija ima manu ako ženska nije odavde jer ako nije odavde a dođe onda automatski nema posao dakle jedna usta više za hranit.

To je luksuz.
longi
ozeni neku koja je puno bogata i preseli kod nje
samo nemoj nosit puno stvari ako te napuca da ti je lako ponjet kad se budes vraco kuci :D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 13:13

Žene puno kompliciraju kad im dođeš s ponudom za ozbiljniu vezu. Prvo gleda kakav si ti i onda gleda di će se uvalit a cila poanta priče je da mi plati dio režija i da nisam sam u kući.

Sex me uopće ne zanima. Ta koja misli da se njoj triba plaćat za seks to makni se ća od umišljene.

Eto rješen problem. To doli uredit i iznajmiti ženskoj nekoj koja radi i nek da ona 800 kuna i sve pet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 13:16

prckov wrote:
RayMabus wrote:Dobro jutro Rvatska. Diga se u podne , pijen kavu i razmišljan kako ovaj plan da tražiš žensku priko oglasa da ti pravi društvo i plati pola režija ima manu ako ženska nije odavde jer ako nije odavde a dođe onda automatski nema posao dakle jedna usta više za hranit.

To je luksuz.
longi
ozeni neku koja je puno bogata i preseli kod nje
samo nemoj nosit puno stvari ako te napuca da ti je lako ponjet kad se budes vraco kuci :D
Ne triba. Imam svoje nekretnine i svoju lovu. Moran smislit još tisuću kuna sa strane a iman rješenje i za to kad ostanem sam. 

Tako san zatvorija financijsku konstrukciju i imam nekog u kući kad ja nisan i netko živi u njoj i to je to.

Mogu ja i bez seksa i žene. Ne mogu bez para.

Ekonomija mi je uvik išla , žene i muško ženski odnosi ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 13:19

Žene su malo umišljene. One misle da ti njima tribaš plaćat seks i ostalo a onda bi ona još i proučavala kakav si ti jesi zgodan , zdrav i jel radiš.

Aj ti moja prošetaj. Ne triba meni seks nego netko tko će mi pokrit po režija i da nisam sam u kući a iman pametnije rješenje za tako šta i čist račun duga ljubav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber Sat 13 Jun - 13:39

zamisli ženska ti pičku na čvalje prisloni.
a ti nemreš do tipkovnice.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 13:47

Bez žena i seksa se može. Bez love ne može.

Misliš da su ove 40+ nešto shvatile u međuvremenu a ona nerotkinja u tim godinama i traži muškog koji na nešto liči , zdrav je i radi.

Ha ha ha je baš ga nač. To si tribala prije dok su oni bili mlađi i sve to šta tražiš i imali. Neš to nać. Znam po sebi. Dođu zdravstveni problemi u meduvremenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber Sat 13 Jun - 13:53

bez love mogu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 14:04

Ja ne mogu i meni je to puno bitnija stavka od seksa , žene i djece.

Smijem se ovim 30+ curama , nije se udala do tridesete i onda se žali da ne može nać momka po svom ukusu. A diš.ga nać Bog te vidija. Moš jedino se nekome nagusit pa da ti plaća alimentaciju al zato tko god ima malo mozga maka se od toga i ne da svoju spermu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 14:08

Po curi odma vidiš da nije normalna čim ima 30+ a priča šta bi ona tila tj kakvog momka i muža.

To odma vidiš da nije normalna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 14:45

Ove sve ženske 30+ šta se nisu udale nego onda traži momka to je sve teški propuv u glavi. Diš ti nač više te šta bi se ženili kad to razočarano nekim prije vezama , nije više ni zaljublv , sve gledaju drukčije i oprezniji , nemaju para a i da imaju sigurno ih neće dat udavači kojoj na čelu piše curi mi biološki sat pod hitno trebam sponzora da mi plaća alimentaciju.

To je propuv od cura i to pola ih se neće udat a kad uvati 40 onda je nerorkinja pa je negledaju ni ovi šta bi možda brak radi djece jer ova više ne može rodit.

Teški propalitet od cura.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber Sat 13 Jun - 15:00

a ti zadržavaš pravo masturbacije,nejebice i korištenje opijata.
daj me upoznaj s nekom iz GF
neka mi pp ostavi

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 15:03

Iden baciti drkici. Dosta sam razmišlja o ovim 30+ koje misle da kad trguju s muškim da mogu ubaciti stavku seks u tu trgovinu kao da meni to triba a njoj ne pa onda ona to nudi a ti sad moraš pomudit neku lovu u zamjenu za to na neki način.

Umisto toga desanka šakić i zamisliti neku od 20 godina kako meni paše.

Bolje nego gledat staru krpu na koju mi se ne može dignit il će se dignit priko kurca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber Sat 13 Jun - 15:12

ideš bacit drkicu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 15:17

veber wrote:ideš bacit drkicu.
Bacio sam je upravo. Iden zapalit jednu i gledat neke druge teme. Svrsishodnije. Ovo sa starim krpama koje misle da mogu sex stavit u trgovini u međuljudskim odnosima pa im muški mora plaćati nekako za to mi nema smisla. Gube moje vrijeme i moj život a i moje pare.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus Sat 13 Jun - 15:29

veber wrote:a ti zadržavaš pravo masturbacije,nejebice i korištenje opijata.
daj me upoznaj s nekom iz GF
neka mi pp ostavi
Nemaju ti oni šta reč na ovu temu. Ne bave se s time. Bavi se Aštar grupa jer su to majistori svjetlosti al nemaju ni oni šta pametno reč na temu stare cure i stari momci. To ti je proša voz za neke stvari i te stvari se rade prije a ne posli kad više nemaju ni volje za seks nit ih išta zanima itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by Maggie19 Sat 13 Jun - 16:12

veber wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Nemoj više. Doći će Maggie pa će morat guglati da nam rekne kako smo perverzni...
Hmmm..
Prije kriza srednjih godina ;-^^
znaš kaj je kriza srednjih godina?
ili tko koristi nosoroga i afričke šljive.
a ima domaće.
Bolje da ne znam previse detalja ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber Sat 13 Jun - 16:23

Maggie19 wrote:
veber wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Nemoj više. Doći će Maggie pa će morat guglati da nam rekne kako smo perverzni...
Hmmm..
Prije kriza srednjih godina ;-^^
znaš kaj je kriza srednjih godina?
ili tko koristi nosoroga i afričke šljive.
a ima domaće.
Bolje da ne znam previse detalja ;-D
onako. da narodski objasnim,
ima lijepih žena. ima ružnih.
još se tu prošvercaju ko ona za dom, obitelj svi doma i spremni.
naravno da slijedi potrebitost, afričke šlive i te spike.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by Guest Sat 13 Jun - 16:39

jasambrend wrote:Opet ću iskoristiti priliku za podršku Borisu Pinčiću, nekad Rogoznici...


:D :D :D

...a jadan, nema mu druge nego da se vrati na svoje rođeno prezime.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by Noor Sat 13 Jun - 16:42

venus wrote:
jasambrend wrote:Opet ću iskoristiti priliku za podršku Borisu Pinčiću, nekad Rogoznici...


:D :D :D

...a jadan, nema mu druge nego da se vrati na svoje rođeno prezime.
sinoć sam bila dokona znatiželjka i zavirila mu na fb
sada mi je nešto jasnija ova priča, dobrice uvijek nadrapaju

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 23 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 25 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum