ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by immortal 16/7/2021, 14:53

https://www.vecernji.hr/showbiz/samo-nekoliko-dana-nakon-sto-se-navodno-udala-vedrana-rudan-objavila-da-se-razvodi-razvod-ce-biti-skup-1508634?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=1508634&utm_campaign=FB%20page%20statusi&fbclid=IwAR2zwlYav-WUcTh6IqfCXjfMGnXdjtMi2FpNSG_vRNvqZ9XK6ZDBcpV7z7s


Samo nekoliko dana nakon što je objavila da se udala udala, Vedrana Rudan piše da se rastaje: 'Razvod će biti skup'

U blogu pod naslovom 'Moj treći razvod' Rudan piše kako se nova ljubav njenog života u trenu pretvorila u horor.


Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović A41976aa56f54a9b7830

[url=https://twitter.com/share?text=Samo nekoliko dana nakon %C5%A1to je objavila da se udala udala, Vedrana Rudan pi%C5%A1e da se rastaje: %27Razvod %C4%87e biti][/url]

Književnica Vedrana Rudan (71) ponovno je zbunila javnost. Tek nekoliko dana nakon što je podigla medijsku prašinu objavom navodnog vjenčanja s 30 godina mlađim 'pastuhom', sada je ponovno iznenadila sve. Naime, na svom blogu objavila je da se opet razvodi. 
blogu pod naslovom 'Moj treći razvod' Rudan piše kako se nova ljubav njenog života u trenu pretvorila u horor.
- A sve je bilo na našoj strani. Ja sam imala lovu i željela njega, on je želio mene jer sam imala lovu. Bili smo idealan par. Razvod će biti skup k’o miksana jaja svetog Petra. Biskup mi je rekao da Crkvi moram pokloniti svoj teren iznad Mošćeničke Drage, na njemu izgraditi kapelicu od sto i pedeset kvadrata i parkiralište za sedamdeset auta - piše Rudan i nastavlja: 
- Moj se budući bivši muž zove Vito, u osobnoj mu piše Vito Benvenutto. Neki su mi prijatelji zamjerali što sam se udala za Talijana, to je bilo prije ovog nogometnog prvenstva. Ne vole Talijane jer na granici zajebavaju zbog PCR-a. „Udajem se iz ljubavi, ostavite me na miru, nije bitno odakle je tko, svi smo crveni ispod kože, glavno da je dobar čovjek.“ Branila sam zločinca iz dubine srca svog. A onda… Priča je jeziva. Pravo ime moga muža glasi Živorad Petrović, kći mu se zove Živka Petrović ex Pavelić. I ona je svog bivšeg muža zajebala. Živorad jeb*** Vito je plakao, ja sam jedva izgovarala: „Izdajico! Ubojico! Ja sam ponosna Hrvatica. Mnogo toga mogu podnijeti. Gledam predsjednika fašistu na drogama širokoga spektra, gledam premijera zaštitnika ubojica i kriminalaca svih vrsta, gledam kako moji Hrvati i Hrvatice sve to hrabro podnose i još hrabrije šute, ali…Imati muža Srbina danas u Hrvatskoj?!.
Podsjetimo, na društvenim mrežama 22. lipnja podijelila je fotografiju vjenčanog prstenja uz koji je stavila i poveznicu na svoj blog Rudan.info na kojem je pisala o detaljima vjenčanja u Opatiji. 



VIDEO>> Britney prvi put javno o svom životu: "Nemam svoj novac, ne smijem imati bebu i depresivna sam"

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by immortal 16/7/2021, 15:42

Ni pomislila ne bih da V. R. može smetati Živorad.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by mutava baštarda 16/7/2021, 15:43

E jebaji ga. Sad će opet oplesti po toksičnim muškarcima.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by immortal 16/7/2021, 15:45

mutava baštarda wrote:E jebaji ga. Sad će opet oplesti po toksičnim muškarcima.
Nije samo jedan toksičan

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by kic 16/7/2021, 15:49


wtf
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by Guest 16/7/2021, 19:22

Iskreno ... nikaj ne razmem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by dijagram 16/7/2021, 20:38

ajme jadnog li privlacenja paznje
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by mutava baštarda 16/7/2021, 21:11

mortal wrote:. Pravo ime moga muža glasi Živorad Petrović, kći mu se zove Živka Petrović ex Pavelić. I ona je svog bivšeg muža zajebala. Živorad jeb*** Vito je plakao, ja sam jedva izgovarala: „Izdajico! Ubojico! Ja sam ponosna Hrvatica. Mnogo toga mogu podnijeti. Gledam predsjednika fašistu na drogama širokoga spektra, gledam premijera zaštitnika ubojica i kriminalaca svih vrsta, gledam kako moji Hrvati i Hrvatice sve to hrabro podnose i još hrabrije šute, ali…Imati muža Srbina danas u Hrvatskoj?!.[]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by Noor 16/7/2021, 21:12

dajte, baba izmišlja i zabavlja mase

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by immortal 16/7/2021, 21:28

Budući ( sadašnji) suprug Vedrane R.  je srbin koji se njoj cijelo vrijeme predstavljao kao Talijan. Saznala tek nekoliko dana nakon sklapanja braka. Hoće razvod. Glumi veliku Hrvaticu.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by vuksadinare 16/7/2021, 22:00

Nikad normalna nije bila pa ni sad..jos gora
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by Ra 16/7/2021, 22:02

Noor wrote:dajte, baba izmišlja i zabavlja mase
To je i meni prvo palo na pamet. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by zganci_i_jetrica 16/7/2021, 22:05

mortal wrote:Budući ( sadašnji) suprug Vedrane R.  je srbin koji se njoj cijelo vrijeme predstavljao kao Talijan. Saznala tek nekoliko dana nakon sklapanja braka. Hoće razvod. Glumi veliku Hrvaticu.

Kad žena u njenim godinama (a i inače) napipa tvrdu kosku, odu pamet i logika u mp3. Nije nju briga što je Srbin, nego što joj je sad objasnio da ga zanimaju samo njene pare.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Noor likes this post

Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by mutava baštarda 16/7/2021, 22:17

zganci_i_jetrica wrote:
mortal wrote:Budući ( sadašnji) suprug Vedrane R.  je srbin koji se njoj cijelo vrijeme predstavljao kao Talijan. Saznala tek nekoliko dana nakon sklapanja braka. Hoće razvod. Glumi veliku Hrvaticu.

Kad žena u njenim godinama (a i inače) napipa tvrdu kosku, odu pamet i logika u mp3. Nije nju briga što je Srbin, nego što joj je sad objasnio da ga zanimaju samo njene pare.
Mislim da je navijestila prije svega ovoga život u simbiozi s mladim ljubavnikom.
Ovdje se, ukoliko nije neka smicalica radi o nečemu drugom. Nije je bilo čuti ni viditi u medijima do danas.
Kao pripadnik muškog roda spreman sam donirati za viagru, ako se o tome radi.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by Noor 16/7/2021, 22:23

Ra wrote:
Noor wrote:dajte, baba izmišlja i zabavlja mase
To je i meni prvo palo na pamet. :)
pa nego kaj...baba trola, hrvate naravno
kaj bi nju smetali živoradi, milojki i svetoljubi?!
pa zivi s njima godinama, vlastitim izborom

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović Empty Re: Vedrana Rudan udala se za Vita Benvenutta a razvodi od Živorada Petrović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum