ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Page 19 of 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 21:51

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Najbolje mozak na pašu i kineski zid prema curama i miran si.

Ja još moran samo smislit di ću nać neku koja će radit i plaćat pola režija i da mi pravi društvo po kući kad stari otegne papke.

Jbg velika kuća , nije mi ugodno sam bit u njoj.
Stavit ću oglas ko da tražim cimericu ; kreten , nezaposlen , 50 godina , traži neku od 15 do 50 ( šalim se stavit ćemo od 35 pa do koliko ja imam godina ) , živi sam u kući , traži žensku osobu za.
... sad ode nešto pametno triba napisat , ne mogu baš stavit da mi plaća.pola režija....
pa nek samo ide po fasung, i nauči bar 3 jela spravit po tvom ukusu i ne treba ništa plaćat...soba imaš i gori i doli rasporedi ju gori tako da ti bude mrsko otići do nje čak i ako ti posudi onih 50 eura što ti fali za seks...
Imam doli dnevni boravak i manju sobu. Može odma tu i stavit bravu jer mi to ne triba pošto imam prostora i drugih soba. 

Može tu dobit svoju zonu pod ključem jer imam prostor.

RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 21:53

veber wrote:
RayMabus wrote:Dalmatinac , xy godina , stambeno i materijalno sređen , bez djece , slobodan , bez obaveza , živi sam , traži slobodnu žensku osobu za ozbiljnu vezu.

Eto to dovoljno pa nek se javljaju same.

Jedino ću stavit ; žene s fakultetom i karijeristice neka se ne javljaju.

Ovo mi je jedini uvjet a i te žene moraju vidit da ja ne pristajem na sve nego ima neki uvjet pa one koje nisu ovo neka se slobodno jave.

Kad tražiš nekog onda moraš odma i napisat šta nećeš tako da ženska vidi odma da imaš i ti kriterije a ne daš prvu koja doleti primit.
ono, ženu tražiš preko oglasnika?
pa nisu radni stroj.
nisi naveo broj radnih sati.
A diš nać u 40 i nekoj i pedesetoj žensku. Na ulici. U kafiću. U disku.

A jbo ti takvi koja još u tridesetoj i više šeta po kafićima i diskovima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 21:56

Priko oglasa weberu jer tu su žene koje nešto traže a ova na ulici ne znaš jel traži nešto i triba se ona javit ako joj je stalo.

Nije to lako al zato koja se javi odma večera. Zaslužila je večeru u restoranu ako se ima hrabrosti javit.

Hrabrost nagrađujem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by michaellcmacha 12/6/2020, 21:56

RayMabus wrote:
veber wrote:
RayMabus wrote:Dalmatinac , xy godina , stambeno i materijalno sređen , bez djece , slobodan , bez obaveza , živi sam , traži slobodnu žensku osobu za ozbiljnu vezu.

Eto to dovoljno pa nek se javljaju same.

Jedino ću stavit ; žene s fakultetom i karijeristice neka se ne javljaju.

Ovo mi je jedini uvjet a i te žene moraju vidit da ja ne pristajem na sve nego ima neki uvjet pa one koje nisu ovo neka se slobodno jave.

Kad tražiš nekog onda moraš odma i napisat šta nećeš tako da ženska vidi odma da imaš i ti kriterije a ne daš prvu koja doleti primit.
ono, ženu tražiš preko oglasnika?
pa nisu radni stroj.
nisi naveo broj radnih sati.
A diš nać u 40 i nekoj i pedesetoj žensku. Na ulici. U kafiću. U disku.

A jbo ti takvi koja još u tridesetoj i više šeta po kafićima i diskovima
ma ima žena, samo moraš znati kakvu trebaš i takvu tražiti... bar danas nije problem potražiti po zadanim parametrima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber 12/6/2020, 21:57

RayMabus wrote:
veber wrote:
RayMabus wrote:Dalmatinac , xy godina , stambeno i materijalno sređen , bez djece , slobodan , bez obaveza , živi sam , traži slobodnu žensku osobu za ozbiljnu vezu.

Eto to dovoljno pa nek se javljaju same.

Jedino ću stavit ; žene s fakultetom i karijeristice neka se ne javljaju.

Ovo mi je jedini uvjet a i te žene moraju vidit da ja ne pristajem na sve nego ima neki uvjet pa one koje nisu ovo neka se slobodno jave.

Kad tražiš nekog onda moraš odma i napisat šta nećeš tako da ženska vidi odma da imaš i ti kriterije a ne daš prvu koja doleti primit.
ono, ženu tražiš preko oglasnika?
pa nisu radni stroj.
nisi naveo broj radnih sati.
A diš nać u 40 i nekoj i pedesetoj žensku. Na ulici. U kafiću. U disku.

A jbo ti takvi koja još u tridesetoj i više šeta po kafićima i diskovima
ma da. treba ju zatući. muški su naravno povlašteni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by darth_vader 12/6/2020, 21:58

dijagram wrote:Koliko krokodilki odjednom, longi pazi😊


Brani se on kako umije i zna, ali bojim se da je sad pred kapitulacijom...  No
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by debotoijusto 12/6/2020, 21:59

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Najbolje mozak na pašu i kineski zid prema curama i miran si.

Ja još moran samo smislit di ću nać neku koja će radit i plaćat pola režija i da mi pravi društvo po kući kad stari otegne papke.

Jbg velika kuća , nije mi ugodno sam bit u njoj.
Stavit ću oglas ko da tražim cimericu ; kreten , nezaposlen , 50 godina , traži neku od 15 do 50 ( šalim se stavit ćemo od 35 pa do koliko ja imam godina ) , živi sam u kući , traži žensku osobu za.
... sad ode nešto pametno triba napisat , ne mogu baš stavit da mi plaća.pola režija....
pa nek samo ide po fasung, i nauči bar 3 jela spravit po tvom ukusu i ne treba ništa plaćat...soba imaš i gori i doli rasporedi ju gori tako da ti bude mrsko otići do nje čak i ako ti posudi onih 50 eura što ti fali za seks...
gol u sastavak precka/stativa , 97 netom prije zadnjeg zvizduka s 38 metara
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30663
2014-04-12


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 22:00

Kupiš fino odjelo , staviš tisuču kuna sa strane i ako se koja javi fino ima večeru.

Šta te briga. Izađeš vanka. Malo počastiš a ta je već zaslužila tu večeru i da ništa ne bude samo jer ima muda.

I to ti je to. Upoznaš se. Ako se svidite jedno drugom ok a ako ne ništa.

Ne mora ni to bit za stalno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 22:02

veber wrote:
RayMabus wrote:
veber wrote:
RayMabus wrote:Dalmatinac , xy godina , stambeno i materijalno sređen , bez djece , slobodan , bez obaveza , živi sam , traži slobodnu žensku osobu za ozbiljnu vezu.

Eto to dovoljno pa nek se javljaju same.

Jedino ću stavit ; žene s fakultetom i karijeristice neka se ne javljaju.

Ovo mi je jedini uvjet a i te žene moraju vidit da ja ne pristajem na sve nego ima neki uvjet pa one koje nisu ovo neka se slobodno jave.

Kad tražiš nekog onda moraš odma i napisat šta nećeš tako da ženska vidi odma da imaš i ti kriterije a ne daš prvu koja doleti primit.
ono, ženu tražiš preko oglasnika?
pa nisu radni stroj.
nisi naveo broj radnih sati.
A diš nać u 40 i nekoj i pedesetoj žensku. Na ulici. U kafiću. U disku.

A jbo ti takvi koja još u tridesetoj i više šeta po kafićima i diskovima
ma da. treba ju zatući. muški su naravno povlašteni.
Nije nego ne tražim takve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by mutava baštarda 12/6/2020, 22:02

RayMabus wrote:Priko oglasa weberu jer tu su žene koje nešto traže a ova na ulici ne znaš jel traži nešto i triba se ona javit ako joj je stalo.

Nije to lako al zato koja se javi odma večera. Zaslužila je večeru u restoranu ako se ima hrabrosti javit.

Hrabrost nagrađujem.
Koja ne bi htjela oficira Galaktičke federacije... Siguran stan... Naravno da moraš paziti da ti ne uleti neka koja hoće biti oficiruša. Najbolje da kao glavni kriterij bude šta zna skuvat...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 22:04

jasambrend wrote:
dijagram wrote:Koliko krokodilki odjednom, longi pazi😊


Brani se on kako umije i zna, ali bojim se da je sad pred kapitulacijom...  No
Nije , to mi je sve dio plana. Uživat slobodno i onda po stare dane nać nešto da mi pravi društvo u kuči i da radi pa plati pola režija i dobro njoj dobro meni. Dobit će svoje prostorije pa nek stavi bravu i sve ok. Mista ja imam. Bar mi to nije problem. Velika kuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by michaellcmacha 12/6/2020, 22:05

RayMabus wrote:Priko oglasa weberu jer tu su žene koje nešto traže a ova na ulici ne znaš jel traži nešto i triba se ona javit ako joj je stalo.

Nije to lako al zato koja se javi odma večera. Zaslužila je večeru u restoranu ako se ima hrabrosti javit.

Hrabrost nagrađujem.
budeš ti morao birati koju ćeš odvesti na večeru jer će ih se javiti preko nekoliko...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 22:05

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Priko oglasa weberu jer tu su žene koje nešto traže a ova na ulici ne znaš jel traži nešto i triba se ona javit ako joj je stalo.

Nije to lako al zato koja se javi odma večera. Zaslužila je večeru u restoranu ako se ima hrabrosti javit.

Hrabrost nagrađujem.
Koja ne bi htjela oficira Galaktičke federacije... Siguran stan... Naravno da moraš paziti da ti ne uleti neka koja hoće biti oficiruša. Najbolje da kao glavni kriterij bude šta zna skuvat...
A nema ovo ništa s GF. Obična cura , običan momak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 22:08

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Priko oglasa weberu jer tu su žene koje nešto traže a ova na ulici ne znaš jel traži nešto i triba se ona javit ako joj je stalo.

Nije to lako al zato koja se javi odma večera. Zaslužila je večeru u restoranu ako se ima hrabrosti javit.

Hrabrost nagrađujem.
budeš ti morao birati koju ćeš odvesti na večeru jer će ih se javiti preko nekoliko...
Otpast će ih 90%. Javit nije isto šta i nać se. 

Za početak : nemam auto. To je njoj poruka da ovaj ne radi a meni ako kaže da nema ni ona da ni ona ne radi.

To mi ne triba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber 12/6/2020, 22:09

jasambrend wrote:
dijagram wrote:Koliko krokodilki odjednom, longi pazi😊


Brani se on kako umije i zna, ali bojim se da je sad pred kapitulacijom...  No
i tebe odradim u zadru.
kod epija se utrpamo na kaić

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 22:12

Nemam auto jer mi ne triba , nemam ženu , djecu , ne radim jer ne moram.

Šta će mi auto ? 

Te šta planiraju da ja za njih radim te će se odma povuć. Ostaju ove šta bi u vezu radi veze a ne da nađu nekog da radi za nju.

Ne triba ni ona meni da radi za mene. Imam za sebe al negdje i ona mora plaćat režije bilo da je kod staraca bilo sama kao podstanar pa joj dođe na isto.


Last edited by RayMabus on 12/6/2020, 22:13; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber 12/6/2020, 22:13

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Priko oglasa weberu jer tu su žene koje nešto traže a ova na ulici ne znaš jel traži nešto i triba se ona javit ako joj je stalo.

Nije to lako al zato koja se javi odma večera. Zaslužila je večeru u restoranu ako se ima hrabrosti javit.

Hrabrost nagrađujem.
Koja ne bi htjela oficira Galaktičke federacije... Siguran stan... Naravno da moraš paziti da ti ne uleti neka koja hoće biti oficiruša. Najbolje da kao glavni kriterij bude šta zna skuvat...
meni ta kuhinja nije baš primarna.

jebote probudiš se a ova ima brkove
snoćka joj izrasli.
a pride veli da nije šumu pošišala.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by RayMabus 12/6/2020, 22:20

RayMabus wrote:Nemam auto jer mi ne triba , nemam ženu , djecu , ne radim jer ne moram.

Šta će mi auto ? 

Te šta planiraju da ja za njih radim te će se odma povuć. Ostaju ove šta bi u vezu radi veze a ne da nađu nekog da radi za nju.

Ne triba ni ona meni da radi za mene. Imam za sebe al negdje i ona mora plaćat režije bilo da je kod staraca bilo sama kao podstanar pa joj dođe na isto.
Najbitnije je kupit lijepo odijelo i pripremit tisuću kuna.

Pa jepeš sve ako joj ne bi s guštom platija tu večeru da nakon svega dođe sa svojim autom da me vodi u restora.

Reka bi : Konobar daj maloj šta god oće.

A njoj bi reka : Naruči šta god oćeš , ti si platila benzinu a ja ću kavijar.

Ma ne mora ništa bit al s guštom ću s takvom večerat i platit joj večeru. 

Ne žalin ni kune. Nek troši kad se toliko namučila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by debotoijusto 12/6/2020, 22:24

na stranici finininfo.hr sad je kao jedina vlasnica tvrtke navedena Doris Pinčić Rogoznica koja se vodi i kao direktorica odnosno osoba ovlaštena za zastupanje. Firma čija je primarna djelatnost proizvodnja filmova, videofilmova i televizijskog programa ima i niz drugih registriranih djelatnosti, od usluga prevođenja do poslovanja nekretninama i do nedavno je imala dvoje zaposlenika.


"Zajedno smo vlasnici obiteljske tvrtke u kojoj smo se zaposlili kako bismo sami sebi plaćali staž, poreze i doprinose te izdavali račune za svoje glazbene i voditeljske usluge. Tako da tu nema klasične hijerarhije. Ona je direktorica u firmi, jer netko to treba biti, ali svi prihodi idu u zajednički mlin, koji našoj obitelji služi za egzistenciju i daljnje ulaganje", govorio je glazbenik prošloga rujna za Slobodnu Dalmaciju koja piše kako je tvrtka 2018. godine ostvarila ukupni godišnji prihod u iznosu od 713.984,00 kuna, što predstavlja promjenu ukupnih prihoda od -27.825,00 kn u odnosu na prethodno razdoblje, kada je DPR ostvario ukupne godišnje prihode u iznosu od 741.809,00 kn.

ovi je osta bez svega ako pisne ona mu posalje na vrata babe i veljacu 
jos samo da se razboli i moze se zamotati u doniranu dekicu U.S. ARMY
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30663
2014-04-12


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by Guest 12/6/2020, 22:32

venus wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:

Ima puno istine u tome. 

A drugo, jesu li dobili traume, kasnije se to vidi, obično po tome što su nesposobni imati zdrave veze i boje se zasnovati zajednicu i ulaziti u iskustva.
:tu :tu :tu  ja zivi primjer..

Eto, volim što si sad ovako otvoren i iskren.
Niko ne zna kako je hodati u tvojim cipelama.
eto,ja sam se bojao da ,posto nosim oceve gene,ne napravim isto kao i on,unesrecim neku zenu i djecu..ne moze covjek uvijek donijeti mudre odluke,ali sam izbjegavao sve prilike da osnujem obitelj..

Feber se puše ko paun,koliko je zenami imao i djece napravio,a svi brakovi razvaljeni..mislim...ima se cime ponositi.. No No No

Moguće. Ali Veber je pokušao i to se zove hrabrost. I nosi svoju muku..i tome se nije za rugat.

Lošija opcija je uopće ne pokušat, po meni.
Koja kurceva hrabrost...graditi svoj ego i ispunjavati sebicne zelje na konto djeteta koje ce poslije biti Ostecena Roba??

Nosi svoju muku,mosh mislit..emocije ko u reptila.. :puj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by veber 12/6/2020, 22:33

buš s rejom hitil drkicu cuzamen ili svaki posebno, za sebe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica! - Page 19 Empty Re: Razvodi se Doris Pinčić Rogoznica!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum