ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za Longija (emanćipaćija)

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by IL Risorto 6/10/2020, 03:52

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Život je kratak. Kad pređeš 40 onda si bliže 50oj i drukčije gledaš na svoj život jer gledaš koliko ti je vremena ostalo i kako da ga kvalitetno provedeš a ne gubiš energiju na kretene.

Koga briga za nju i šta ona oće. Ajde moja odjepi.
Žao mi je ovo što čujem.Digao si ruke i od GF-a,ili se varam ?
GF je tu. Neće oni nigdje. Ne mogu dignuti ruke od njih. Oni već postoje. Nisu projekt koji treba tek napraviti poput npr ukidanja emanicipacije na ovoj planeti.
Šta to znači,hoćeli umjesto tebe doći neki drugi koji će mi bit oponent,za moje zločeste planove. :tw

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus 6/10/2020, 03:57

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Život je kratak. Kad pređeš 40 onda si bliže 50oj i drukčije gledaš na svoj život jer gledaš koliko ti je vremena ostalo i kako da ga kvalitetno provedeš a ne gubiš energiju na kretene.

Koga briga za nju i šta ona oće. Ajde moja odjepi.
Žao mi je ovo što čujem.Digao si ruke i od GF-a,ili se varam ?
GF je tu. Neće oni nigdje. Ne mogu dignuti ruke od njih. Oni već postoje. Nisu projekt koji treba tek napraviti poput npr ukidanja emanicipacije na ovoj planeti.
Šta to znači,hoćeli umjesto tebe doći neki drugi koji će mi bit oponent,za moje zločeste planove. :tw
Ne znam. Nismo povezani ( tajni agenti koji su toliko tajni da ni ne znaju da su agenti  lol!  ).

Ja imam nekih svojih planova tu al ništa previše pošto ne mogu u emaniciji operirat kako bi ja tija. Žene me koće a one čine pola društva. Zato san se preorijentira samo na pračenje situacije i spavanje do kraja ovog života.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-12


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by IL Risorto 6/10/2020, 03:58

veber wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ne bavim se više emancipacijom jer sam preša 40 godina i vidim da je život kratak i nemam namjeru trošit svoju energiju na to. To ostavljam mlađima da se bore protiv tog sistema. Ja gledam kako ću ovo šta mi je ostalo preživit šta lakše i sa šta manje sranja u životu dakle izbacija sam to područje ( žena i djeca ) s popisa.
Daj Longi,koji ti je vrag,pa nije ti 60. Šta ako si prešao 40,pa nije kraj svijeta.
Žene su te psihički devastirale,za tvoje duhovno zdravlje,bolje bi ti bilo da nađeš nekog kršnog dečka i vratiš se u igru.
Ni to me ne zanima. Najdraže mi je bit sam.
u vezi ti si ženka ili mužjak?
Mislim kako je neprimjereno pitat jednog galaktičkog đenerala,za njegove seksualne preferencije, nego  Longi,stvarno šta više voliš,aktivnu ili pasivnu ulogu. :D
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by IL Risorto 6/10/2020, 03:59

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Život je kratak. Kad pređeš 40 onda si bliže 50oj i drukčije gledaš na svoj život jer gledaš koliko ti je vremena ostalo i kako da ga kvalitetno provedeš a ne gubiš energiju na kretene.

Koga briga za nju i šta ona oće. Ajde moja odjepi.
Žao mi je ovo što čujem.Digao si ruke i od GF-a,ili se varam ?
GF je tu. Neće oni nigdje. Ne mogu dignuti ruke od njih. Oni već postoje. Nisu projekt koji treba tek napraviti poput npr ukidanja emanicipacije na ovoj planeti.
Šta to znači,hoćeli umjesto tebe doći neki drugi koji će mi bit oponent,za moje zločeste planove. :tw
Ne znam. Nismo povezani ( tajni agenti koji su toliko tajni da ni ne znaju da su agenti  lol!  ).

Ja imam nekih svojih planova tu al ništa previše pošto ne mogu u emaniciji operirat kako bi ja tija. Žene me koće a one čine pola društva. Zato san se preorijentira samo na pračenje situacije i spavanje do kraja ovog života.
Dobro,jeli to znači da sam miran,bar što se tebe tiče. :)
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by Serbinho-3 6/10/2020, 03:59

Kasnije ce se setiti da ima i unuče, nekako ce to umotati u foliju da ne 

kaze da je baba.

Nakon toga, krenu da te muzu za pare da ih sve izdržavas.

Jašu konja dok ne pobegne i ajd' trazi novog.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus 6/10/2020, 04:05

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
Žao mi je ovo što čujem.Digao si ruke i od GF-a,ili se varam ?
GF je tu. Neće oni nigdje. Ne mogu dignuti ruke od njih. Oni već postoje. Nisu projekt koji treba tek napraviti poput npr ukidanja emanicipacije na ovoj planeti.
Šta to znači,hoćeli umjesto tebe doći neki drugi koji će mi bit oponent,za moje zločeste planove. :tw
Ne znam. Nismo povezani ( tajni agenti koji su toliko tajni da ni ne znaju da su agenti  lol!  ).

Ja imam nekih svojih planova tu al ništa previše pošto ne mogu u emaniciji operirat kako bi ja tija. Žene me koće a one čine pola društva. Zato san se preorijentira samo na pračenje situacije i spavanje do kraja ovog života.
Dobro,jeli to znači da sam miran,bar što se tebe tiče. :)
Ne znam. Trenutno se bavim prirodom a ne ljudima. Ne zanima me šta će oni i di će oni tako da ti il bilo tko drugi može šta oće kad su oni u pitanju. Nisu dio mog interesa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-12


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by IL Risorto 6/10/2020, 04:14

Nego,kako peta Longi ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus 6/10/2020, 04:18

סמאל wrote:Nego,kako peta Longi ?
A onako. Šetam al mi još ligamenti slabi i zglob krcka. Ma ionako ne radim ništa nit mislim pa mi za ležanje i hodanje po kući dovoljno i ovako. Nije dobro al nije ni katastrofa. Kad malo ojačaju ligamenti onda ćemo vidit di smo. Nije ni bitno. Mogu šetat , ne mogu trčat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-12


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by IL Risorto 6/10/2020, 04:24

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Nego,kako peta Longi ?
A onako. Šetam al mi još ligamenti slabi i zglob krcka. Ma ionako ne radim ništa nit mislim pa mi za ležanje i hodanje po kući dovoljno i ovako. Nije dobro al nije ni katastrofa. Kad malo ojačaju ligamenti onda ćemo vidit di smo. Nije ni bitno. Mogu šetat , ne mogu trčat.
Pa možeš radit bar trbušnjake da malo smanjiš drob,previše si se zapustio.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus 6/10/2020, 04:27

A je sad ću radit trbušnjake. Pa ne mislim vatat ženske. Neka drobine malo. To je mehanizam odbijanja potencijalnih udavača. Ne pada mi na pamet ić radit trbušnjake.

Ma kakvi trbušnjaci. Ispružit se po krevetu ko krme i spavat. To me jedino zanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-12


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by veber 6/10/2020, 04:30

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Život je kratak. Kad pređeš 40 onda si bliže 50oj i drukčije gledaš na svoj život jer gledaš koliko ti je vremena ostalo i kako da ga kvalitetno provedeš a ne gubiš energiju na kretene.

Koga briga za nju i šta ona oće. Ajde moja odjepi.
Žao mi je ovo što čujem.Digao si ruke i od GF-a,ili se varam ?
GF je tu. Neće oni nigdje. Ne mogu dignuti ruke od njih. Oni već postoje. Nisu projekt koji treba tek napraviti poput npr ukidanja emanicipacije na ovoj planeti.
kako da se učlanim?
odprintao sam DV masku.
kaj trebam napravit? isprintati one pederčine iz zvjezdanih staza?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by IL Risorto 6/10/2020, 04:32

RayMabus wrote:A je sad ću radit trbušnjake. Pa ne mislim vatat ženske. Neka drobine malo. To je mehanizam odbijanja potencijalnih udavača. Ne pada mi na pamet ić radit trbušnjake.

Ma kakvi trbušnjaci. Ispružit se po krevetu ko krme i spavat. To me jedino zanima.
Jebo te,kakav je to defetizam,usvinjit ćeš se,nabit kile,visok tlak,ima da ti srce pukne kao galaktička krstarica pod neprijateljskom paljbom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus 6/10/2020, 04:33

veber wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Život je kratak. Kad pređeš 40 onda si bliže 50oj i drukčije gledaš na svoj život jer gledaš koliko ti je vremena ostalo i kako da ga kvalitetno provedeš a ne gubiš energiju na kretene.

Koga briga za nju i šta ona oće. Ajde moja odjepi.
Žao mi je ovo što čujem.Digao si ruke i od GF-a,ili se varam ?
GF je tu. Neće oni nigdje. Ne mogu dignuti ruke od njih. Oni već postoje. Nisu projekt koji treba tek napraviti poput npr ukidanja emanicipacije na ovoj planeti.
kako da se učlanim?
odprintao sam DV masku.
kaj trebam napravit? isprintati one pederčine iz zvjezdanih staza?
Pročitaj neku knjigu. Podigni svoje znanje. Šta ja znam šta trebaš napraviti. Ne novačim ja za GF nit znam tko to radi. 

Ne znam ti odgovor na tvoje pitanje. Čitaj knjige.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-12


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by veber 6/10/2020, 04:36

RayMabus wrote:
veber wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Život je kratak. Kad pređeš 40 onda si bliže 50oj i drukčije gledaš na svoj život jer gledaš koliko ti je vremena ostalo i kako da ga kvalitetno provedeš a ne gubiš energiju na kretene.

Koga briga za nju i šta ona oće. Ajde moja odjepi.
Žao mi je ovo što čujem.Digao si ruke i od GF-a,ili se varam ?
GF je tu. Neće oni nigdje. Ne mogu dignuti ruke od njih. Oni već postoje. Nisu projekt koji treba tek napraviti poput npr ukidanja emanicipacije na ovoj planeti.
kako da se učlanim?
odprintao sam DV masku.
kaj trebam napravit? isprintati one pederčine iz zvjezdanih staza?
Pročitaj neku knjigu. Podigni svoje znanje. Šta ja znam šta trebaš napraviti. Ne novačim ja za GF nit znam tko to radi. 

Ne znam ti odgovor na tvoje pitanje. Čitaj knjige.
učim latinski, kako bi mogao čitati izvornik od gaja julija
jel to ok?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus 6/10/2020, 04:39

סמאל wrote:
RayMabus wrote:A je sad ću radit trbušnjake. Pa ne mislim vatat ženske. Neka drobine malo. To je mehanizam odbijanja potencijalnih udavača. Ne pada mi na pamet ić radit trbušnjake.

Ma kakvi trbušnjaci. Ispružit se po krevetu ko krme i spavat. To me jedino zanima.
Jebo te,kakav je to defetizam,usvinjit ćeš se,nabit kile,visok tlak,ima da ti srce pukne kao galaktička krstarica pod neprijateljskom paljbom.
Pa odmaram čoviče. Mogu ti ja ležat godinama bez da imam potrebu izač vanka. 

Ko krokodil. 

Nemam uopće problema s tim da vegetiram po kući do kraja života.

Fino ću ležat doma. Bitno mi je da imam para za režije , hranu i sitnice i lipo ću ležat i gledat kako se ovi sistem raspada i uživat u tome jer sve šta su se glupi ljudi trudili propada pred njihovim očima.

Kad se pitaju zašto ja ću reči : Emanicipacija.

Stoga ja sam pametniji od drugih , znam da će se sve raspast pa se ni ne trudim priređivat išta.

Nek počme treći svijetski. Korona je fin uvod u ta sranja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-12


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus 6/10/2020, 04:43

Mislim šta da mi sad svi odemo u 1935. Mi odemo tamo i ja kažem ajmo momci radite a vi pa počet će drugi svjetski rat za pet godina.

Pa to ti je isti mehanizam kod mene. Lezi doma i odmaraj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-12


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by veber 6/10/2020, 04:48

onako povjesno
rat u europi je počeo u španjolskoj 1936e
hitler i musollini su testirali oružje.
portugal se izvukao a onda je 1939e hitler bolestan u vugla pokrenuo drang nach osten und osten lebensraum.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus 6/10/2020, 04:49

Ono šta bi vi napravili da vas ja odveden u 1935 je da bi prvo utekli iz Europe najvjerojatnije u Ameriku , Kanadu , Australiju itd.

Tako i ovo samo šta ne moraš uteć iz Europe jer se radi o obračunu s imigrantima a kasnije kad eskalira i s Arapima na tlu Europe i onda fino osiguraš se da imaš dovoljno love za preživit i zabiješ se u kuću pa nek se vojska i policija s njima bakće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-12


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by IL Risorto 6/10/2020, 04:50

RayMabus wrote:Ono šta bi vi napravili da vas ja odveden u 1935 je da bi prvo utekli iz Europe najvjerojatnije u Ameriku , Kanadu , Australiju itd.

Tako i ovo samo šta ne moraš uteć iz Europe jer se radi o obračunu s imigrantima a kasnije kad eksalira i s Arapima na tlu Europe i onda fino osiguraš se da imaš dovoljno love za preživit i zabiješ se u kuću pa nek se vojska i policija s njima bakće.
šta ti misliš da ćeš izbjeć mobilizaciju
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by IL Risorto 6/10/2020, 04:51

Zapravo,kad malo bolje razmislim,izvor svih problema u Europi,upravo je ta Longijeva nejabica.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-24


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus 6/10/2020, 04:53

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ono šta bi vi napravili da vas ja odveden u 1935 je da bi prvo utekli iz Europe najvjerojatnije u Ameriku , Kanadu , Australiju itd.

Tako i ovo samo šta ne moraš uteć iz Europe jer se radi o obračunu s imigrantima a kasnije kad eksalira i s Arapima na tlu Europe i onda fino osiguraš se da imaš dovoljno love za preživit i zabiješ se u kuću pa nek se vojska i policija s njima bakće.
šta ti misliš da ćeš izbjeć mobilizaciju
A velike im koristi od mene. Šta će im lik od 50 godina. Il 45. Zavisi kad to već počme.

A šta će s menom ? Samo sam im teret.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-12


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 4 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum