ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za Longija (emanćipaćija)

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 11:15

Neke igre su ti takve da nitko ništa ne dobiva a svi pobjeđuju.

Nešto kao ja i ti idemo radit neki projekt pa ti skužiš da ti to nećeš jer ti je plan nešto drugo a i ja isto skužim da ja to neću jer mi ne odgovaraju uvjeti.

Pa se fino pozdravimo ko prijatelji , popijemo piće za rastanak i odemo svak svojim putem jer smo svi pobjedili jer nismo ušli u projekt koji nam ne paše.

Svi sretni.

RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by veber Tue 9 Jun - 11:19

da li je moguće da me nisu primili u pederaciju, jer sam im rekao da su mi žene mile?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 11:28

veber wrote:da li je moguće da me nisu primili u pederaciju, jer sam im rekao da su mi žene mile?
Neće te primit ako ne cijeniš žene jer to znači da ne cijeniš ni djecu ( buduće naraštaje ).

Al kao šta rekoh prije mogu ja tebe cijenit al ako mi dogovaramo neki projekt i meni ne paše a tebi ne pašu moji uvjeti fino se u prijateljskom duhu raziđemo i svi smo pobjednici jer nismo ušli u projekt koji ne odgovara ni meni ni tebi.

Sve je ok. Ako ne realiziramo neki projekt jer nam oboje ne pašu uvjeti ne znači da te ne poštujem. Dogovrit ćemo se drugi put ako se dogovorimo a ako ne nikom ništa. 

( Bolje biti sam nego u lošem braku )
RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by mutava baštarda Tue 9 Jun - 11:41

marcellus wrote:kvaka je da bi da je to napravio frajer neko izašo iz reda i zakuco ga u glavu

babu ne moš. iako bi možda ovu trebalo

Prijatelju je dok je bio na poslu neka baba histerizirala, a on se žurio i da se ne upušta u beskonačna prepiranja, nakon što mu je rekla, šta ćeš mi, ajde udari me, opalio joj jednu odgojnu pa osta bez posla...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 11:46

mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:kvaka je da bi da je to napravio frajer neko izašo iz reda i zakuco ga u glavu

babu ne moš. iako bi možda ovu trebalo

Prijatelju je dok je bio na poslu neka baba histerizirala, a on se žurio i da se ne upušta u beskonačna prepiranja, nakon što mu je rekla, šta ćeš mi, ajde udari me, opalio joj jednu odgojnu pa osta bez posla...
A šta će mu takvi posal di ga svak jebe kako se kome digne kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by mutava baštarda Tue 9 Jun - 11:49

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:kvaka je da bi da je to napravio frajer neko izašo iz reda i zakuco ga u glavu

babu ne moš. iako bi možda ovu trebalo

Prijatelju je dok je bio na poslu neka baba histerizirala, a on se žurio i da se ne upušta u beskonačna prepiranja, nakon što mu je rekla, šta ćeš mi, ajde udari me, opalio joj jednu odgojnu pa osta bez posla...
A šta će mu takvi posal di ga svak jebe kako se kome digne kurac.
lik je do 35 zaradio penziju...  Boli ga kurac... Taj posa mu je bila rekreacija

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 11:51

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:kvaka je da bi da je to napravio frajer neko izašo iz reda i zakuco ga u glavu

babu ne moš. iako bi možda ovu trebalo

Prijatelju je dok je bio na poslu neka baba histerizirala, a on se žurio i da se ne upušta u beskonačna prepiranja, nakon što mu je rekla, šta ćeš mi, ajde udari me, opalio joj jednu odgojnu pa osta bez posla...
A šta će mu takvi posal di ga svak jebe kako se kome digne kurac.
lik je do 35 zaradio penziju...  Boli ga kurac... Taj posa mu je bila rekreacija
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by marcellus Tue 9 Jun - 12:14

veber wrote:
marcellus wrote:
veber wrote:a tebi žao kaj nemaš bmw i pride sanjaš o mercedesu.

bmw bi meni pristajao ko kožna jakna sa zakovicama i ćelava glava

not me
tebi više paše crvena marama sa školjkastim uuzorkom i kymco skuter.
pride još i picu dostaviš.

meni paše ovo kaj imam...

_________________
Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by marcellus Tue 9 Jun - 12:15

veber wrote:
marcellus wrote:https://www.jutarnji.hr/autoklub/garaza/video-u-mercedesu-pokusala-do-big-maca-preko-reda-na-drive-inu-je-odbili-posluziti-no-tada-je-nastala-drama-od-guranja-autom-do-psovki-i-saketanja/10386196/


ono kad se babe ponašaju ko mačo ćelavi bemvejdžije na lošem speedu
stalno me kopka.
ti si ko jura. jura stublić.
ne živiš u sesvetskom kraljevcu, ali se tako oblačš.
znam da si me na nekog podsjećao.

veber, ja obučem ono kaj mi prvo dođe ujutro pod ruku. Pomirišim i ak ne smrdi onda je ok.

_________________
Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 12:26

Ja san se najia i iden ća malo odspavat. Ne zanima me više kreiranje obitelji a to znači da me ne zanima ni tematika emancipacije. Odusta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by veber Tue 9 Jun - 12:32

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:https://www.jutarnji.hr/autoklub/garaza/video-u-mercedesu-pokusala-do-big-maca-preko-reda-na-drive-inu-je-odbili-posluziti-no-tada-je-nastala-drama-od-guranja-autom-do-psovki-i-saketanja/10386196/


ono kad se babe ponašaju ko mačo ćelavi bemvejdžije na lošem speedu
stalno me kopka.
ti si ko jura. jura stublić.
ne živiš u sesvetskom kraljevcu, ali se tako oblačš.
znam da si me na nekog podsjećao.

veber, ja obučem ono kaj mi prvo dođe ujutro pod ruku. Pomirišim i ak ne smrdi onda je ok.
mene žene oblače.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 15:30

Najia san se ribe pa se vrtin po krevetu i mislin se kako u životu triba samo jist , spavat i srat i šta je meni uopće tribalo to da mi na pamet padne da se iden ženit itd.

Bolje da nisan nikad ništa ni pokušava. Ja budala mislija to će ić glatko , nađeš srodnu dušu , ljubav ovo ono , par godina hodanja , pa dite , pir i lagano zajedno kroz život dogovorno a kad ono sve ispalo naopako , ništa kako san ja zamislija.

Život se stvarno zna narugat čoviku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by veber Tue 9 Jun - 15:37

zamisli, pička te ugrize.
ono ližeš, a elijen izađe van i ugrize te.
ostaneš bez jezika.
taman si u pećinu ušao i ugrize te elijen.
traumatično.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 15:42

Ma nije to. Nemam ja problema s pičkom kao spolnim organim nego psiha.Njijova psiha. 

Prije san mislija da je to super al razočaran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 16:24

Baš san razočaran kako je to ispalo. Nit je ispalo glatko nit je bilo lipo.

Ko da je vlak u jednom trenutku skrenija na sporedni kolosjek na kojem su samo kvrge i kako vlak vozi tako samo na te kvrge naleće.

Previše pitanja i pod pitanja o meni , kalkulacije a sve u cilju da vidi oću li ja bit ok muž za nju a ja se sam pokupija i otiša ća i prekinija komunikaciju s tom osobom.

Koja je svrha pitanja i podpitanja ako lik na kraju ode ?

To je taj mentalni sklop bitna sam ja i moje dijete i kako če meni bit u životu a vi muški ste zadnja rupa na svirali zato ti nećeš nigdje nego ću ja postavljat pitanja i podpitanja pa ću odlučit šta ću na temelju toga.

E baš nećeš.


RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by veber Tue 9 Jun - 16:56

da, sranje je biti hetero.
i još k tome imat djecu.
vama pederima može se desiti sida. 
nama hetero i trudnoća se zna zalomit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 17:03

Da samo ti si rastavljen i plaćaš alimetaciju. A čuj moga san i ja to nastavit al san vidija kakva je ženska i da bi to na kraju završilo rastavom a ta ideja mi se nije uklapala u ono šta san ja zamislija kad bi zamislija te stvari.

Tu smo možda različiti jer ja radi seksa neću pristat na sve šta one uvjetuju.

Nije mi ža šta san to prekinija nego šta je ispalo ružno na kraju i šta san mora prekinit sve dakle i komunikaciju s tom osobom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by veber Tue 9 Jun - 17:08

nije sramota biti peder.
bipsić si i kaj sada?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 17:11

veber wrote:nije sramota biti peder.
bipsić si i kaj sada?
Pa ništa. Jednostavno te fore da je ona i dijete bitno a ja sam zadnja rupa na svirali kod mene ne prolazi. Zato sam i iša ća. Ženska se previše umislila i umislila je da samo ona diktira stvari ko da za vezu nije potrebno dvoje nego samo ona odlučuje a ja ništa.

Nije mi ža šta san to prekinija nego šta je ispalo tako i šta se krivo postsvila / ljaju.

Šteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by veber Tue 9 Jun - 17:15

ti si ziher. nemreš zatrudnit.
možeš eventualno sidu dobit i to ti je to.
kaj se brineš, ne buš trudan ostao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by RayMabus Tue 9 Jun - 17:22

veber wrote:ti si ziher. nemreš zatrudnit.
možeš eventualno sidu dobit i to ti je to.
kaj se brineš, ne buš trudan ostao.
Možeš zatrudnit. Natovari ti dite na vrat pa kako nisu nekretnine na meni onda se ubaci mater i ćaća koji oće unuka pa onda nju i dite u kuću a mene na ulicu.
 
Znaš kakvi su roditelji kad se rodi unuk. Sve njemu i njoj a tebi ništa a stara me već jedan put zajebala tako da je to 100% scenarij.

Al nije to ni problem kad nekog voliš al ako vidiš da će to ić rastava onda nema smisla to i radit dijete. Neš ni sebi ni njoj ni ditetu dobro napraviti ako se to vidi da joj je karakter takvi da brak neće potrajat. Bolje se onda maknit , čekat da starci umru pa se ženit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175985
2014-04-11


Back to top Go down

Tema za Longija (emanćipaćija) - Page 2 Empty Re: Tema za Longija (emanćipaćija)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum