ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 5/6/2020, 15:50

tre wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:
Tvoj pištolj je vjerojatno posljednja stvar na svijetu koja me zanima iskreno rečeno.
Više me zanimaju tvoje james bond avanture, nasmiju me da ti pravo kažem
ma svew ti ja Kayo ispricam,a Kitonja ce ti doci,kao jack-pot,interesirao ili ne..znam ja takve "nezainteresirane2 a kad probaju,ne mos ih se poslije otresti..
Ma znam, znam...nemoš ih snajperom otjerati od sebe
vidis ti pametne glavice..uvijek sam dripcima ovdje govorio da je Kaya mudro progledala,cim se ovih boraca rjesila i njihove demagogije..Ti si u biti jako pametna cura,no ovi oko tebe ti ugusice britkost i svjetlo kojim zracis..de to Kayo,stiletom i rebra i sikter im reci..!!!
svetoje nije problem u različitosti mišljenja pa smo kaya i ja dosta često na suprotnim stranama. Ono što nas ovdje veže je to što ideš na kurac svima svojim budalaštinama i izmišljanjima, laganjem i drkanjem keru nogu. De se opameti više i dođi sebi dok imaš kome led te hebo manitog, pa nije ti 16 godina a još manje nama da bi sa tom idiotskom spikom pokušao sebi dizati moral a još manje nama tu priču prodati. Eto jebo me svak ako ti itko osim šojke vjeruje i jednu jebenu rečenicu koju si ovdje napisao! Što bi rekao pokojni Andrija Artuković na svom suđenju za jednog uštimanog svjedoka, pola svijeta sam obišo ali ovakvog lažova nikad nisam sreo!
Jel te boli neikrenost??Vrijedja Ego?'..jebiga..svakom po zasluzi.. :rasta :rasta :rasta

Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 5/6/2020, 15:51

i nakon ww2 su bucniji bili ovakvi kao Tre,samo da se izbore za pemziju i prava,a da uspiju i neku curu smotati,poljujuci po nekom..tipicni Beta luzeri koji u realno,nebi pravim muskim nacinom nikad curu osvojili.. :rasta :rasta :rasta


Last edited by Legendovich on 5/6/2020, 15:52; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by vuksadinare 5/6/2020, 15:52

tre wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:
Tvoj pištolj je vjerojatno posljednja stvar na svijetu koja me zanima iskreno rečeno.
Više me zanimaju tvoje james bond avanture, nasmiju me da ti pravo kažem
ma svew ti ja Kayo ispricam,a Kitonja ce ti doci,kao jack-pot,interesirao ili ne..znam ja takve "nezainteresirane2 a kad probaju,ne mos ih se poslije otresti..
Ma znam, znam...nemoš ih snajperom otjerati od sebe
vidis ti pametne glavice..uvijek sam dripcima ovdje govorio da je Kaya mudro progledala,cim se ovih boraca rjesila i njihove demagogije..Ti si u biti jako pametna cura,no ovi oko tebe ti ugusice britkost i svjetlo kojim zracis..de to Kayo,stiletom i rebra i sikter im reci..!!!
svetoje nije problem u različitosti mišljenja pa smo kaya i ja dosta često na suprotnim stranama. Ono što nas ovdje veže je to što ideš na kurac svima svojim budalaštinama i izmišljanjima, laganjem i drkanjem keru nogu. De se opameti više i dođi sebi dok imaš kome led te hebo manitog, pa nije ti 16 godina a još manje nama da bi sa tom idiotskom spikom pokušao sebi dizati moral a još manje nama tu priču prodati. Eto jebo me svak ako ti itko osim šojke vjeruje i jednu jebenu rečenicu koju si ovdje napisao! Što bi rekao pokojni Andrija Artuković na svom suđenju za jednog uštimanog svjedoka, pola svijeta sam obišo ali ovakvog lažova nikad nisam sreo!
ma rekoh pustimo svetoja nek prica ako mu je tako lakse...mašta nije zabranjena...on je uvjeren u to i tu ne mo's nista...mozda jednom jedna padne na to..pa i on pogodi...ups pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Šandor Winnetou 5/6/2020, 15:52

kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
Je, super vidiš ...pa zato i jesi snajperist 😀
u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 1f602
😀..to nam je jasno već otprije, da ima superoko!
ma nema ga u celu srbiju takvog!!!
nego aj da skupimo (mi forumaši jel) neku paru pa da platimo jedno pola sata našem svetozaru u nekoj javnoj kući da napokon uživo vidi golo žensko. Može i sat ali na dva puta jer bi mu i ovih prvih pola sata bilo previše za prvi put!
On snajperom puca u grudnjake ženskama  s balkona i onda gleda gole sise. One i ne slute da je ispod perunija na balkonu naš sveto hayha.
to je za njihovo dobro jer da znaju koji je svetoje ljubavnik ne bi mu samo grudnjake bacale nego bi tu bilo i gaća za dobar zepelin napraviti od njih! sunny

_________________
u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 5/6/2020, 15:54

ajd ajd grebatori,budem ovidjeli kad ne bude sjela iduca pemzija..cici-krep... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 5/6/2020, 15:56

treba malo storovati onih pustih miljardi,za pomoc besposlicarima, iz EU-a.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 5/6/2020, 15:57

ne budi lijen,trebamalo mejlova poslati gori,da vide kome bi oni slali pomoc.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 5/6/2020, 15:57

ajd zdravo..vidimo se posli.. u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 1f609
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by kaya 5/6/2020, 15:59

Legendovich wrote:Kayooooo..Ljubavno te vabim.... :love :love :love :love
evo lete divlje patke na tvoj vab...neodoljiv im je.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by kaya 5/6/2020, 16:05

Legendovich wrote:i nakon ww2 su bucniji bili ovakvi kao Tre,samo da se izbore za pemziju i prava,a da uspiju i neku curu smotati,poljujuci po nekom..tipicni Beta luzeri koji u realno,nebi pravim muskim nacinom nikad curu osvojili.. :rasta :rasta :rasta
Ajde ne lupaj više, odi patke zvati na balkon...ili čitaj malo onaj svoj priručnik za snajperiste
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 5/6/2020, 16:17

kaya wrote:
Legendovich wrote:i nakon ww2 su bucniji bili ovakvi kao Tre,samo da se izbore za pemziju i prava,a da uspiju i neku curu smotati,poljujuci po nekom..tipicni Beta luzeri koji u realno,nebi pravim muskim nacinom nikad curu osvojili.. :rasta :rasta :rasta
Ajde ne lupaj više, odi patke zvati na balkon...ili čitaj malo onaj svoj priručnik za snajperiste
Pa t oje fakat..Kayo ako ti ne vidis da je tvoja drzava pokradena,a paraziti i uhljebi caruju na konto onog malog dijela ljudi sto redi,a upitna je isplata pemzija i placa za drzavne sluzbenike,ja ne znam stvarno ,sto tebi nije jasno,da vam je voda dosla do usta???
Bash radi takh uljeba i parazita,lopova,treba stornirati eU pomoc,pa nek daju nekom tko se trudi nesh stvoriti i gradjane osigurati..
turizam se sad dogovara na dnevnoj bazi,..pusti ti menea,meni je dobro...no vama nece biti dobro.. :starac
ti dok lajuckas u interesu parazita i grebatora,oni se potkozavaju i sebe osiguravaju...
krenula si ti dobro,pa su ti opet poceli srati i praviti druck,ucjenjivati i iskosa prijetiti..to je njihov modus operandi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 5/6/2020, 16:23

kaya wrote:
Legendovich wrote:Kayooooo..Ljubavno te vabim.... :love :love :love :love
evo lete divlje patke na tvoj vab...neodoljiv im je.
Kazem..bacimo djelo ljubavno i na jastuku ti sve ispricam u detalje...dobra volja,ja te ne pritiscem da mislis kao ja..cisto prirodna razmjena... :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima - Page 7 Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum