ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by AssadNaPodmornici 4/6/2020, 17:20

http://www.kronikevg.com/hnk-gorica-kleknula-protiv-rasizma-mi-smo-jedna-momcad/


ahhahahaahhhhhhhhhhhhhhhhhahaahhahaahahahahhahahahahahahahahahahhahahaha
a rugali se amerima. čekaj malo da domoljubi iz HDZa prvo novim porezima isele još 200 000 hrvata, pa onda vas natrpaju sa 300 000 obojenih sa bliskog istoka i afrike, morat će te klečati svakog petka ujutro uoči molitve ispred njihove đamije
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20918
2018-06-14


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 4/6/2020, 17:23

AssadNaPodmornici wrote:http://www.kronikevg.com/hnk-gorica-kleknula-protiv-rasizma-mi-smo-jedna-momcad/


ahhahahaahhhhhhhhhhhhhhhhhahaahhahaahahahahhahahahahahahahahahahhahahaha
a rugali se amerima. čekaj malo da domoljubi iz HDZa prvo novim porezima isele još 200 000 hrvata, pa onda vas natrpaju sa 300 000 obojenih sa bliskog istoka i afrike, morat će te klečati svakog petka ujutro uoči molitve ispred njihove đamije
Ček dok sad hadezej bude poceo svoje vojnike tjerati na klecanje..sve za bilanc...ovaj bespovratni kredit.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by marcellus 4/6/2020, 17:35

nek se gone u kurac

_________________
u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by marcellus 4/6/2020, 17:36

jebote rasizam u hrvatskoj a imamo tri i pol crnca u državi, ono imamo hameda i antimona i kog još?

_________________
u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by jastreb 4/6/2020, 17:37

marcellus wrote:jebote rasizam u hrvatskoj a imamo tri i pol crnca u državi, ono imamo hameda i antimona i kog još?
Samira i Dudua.

Bilo bi bolje da kleknu pred nejači.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by AssadNaPodmornici 4/6/2020, 17:39

a rugali smo se jebenim amerima.

ako bi se kladili, koliko % bi Hrvata klečalo, a koliko % bijelih Amera, moja oklada je da bi puuuno veći % bijelih Hrvata klečao da im se naredi, a budite bez brige naredit će se, mi smo dio toga sustava. HDZ i Plenki navijaju i mole boga da Trump izgubi izbore, a onda ide trpačina i za koju godinu klečanje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20918
2018-06-14


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 4/6/2020, 17:43

AssadNaPodmornici wrote:a rugali smo se jebenim amerima.

ako bi se kladili, koliko % bi Hrvata klečalo, a koliko % bijelih Amera,  moja oklada je da bi puuuno veći % bijelih Hrvata klečao da im se naredi, a budite bez brige naredit će se, mi smo dio toga sustava. HDZ i Plenki navijaju i mole boga da Trump izgubi izbore, a onda ide trpačina i za koju godinu klečanje
Pa pitah ja lijepo Teja,st oje sa onih 500000 hrvatskih gradjana u svabiji..??
rece Tej...u smislu,ne trebaju nam...pa doooobro,posto nitko ne zeli drzavu urediti,nego povremeno potjerati vanka neuposljene,kao izraz protumjera za poticanje "zaposljavanja",eto,sam mu ja zelim arabe i camuge u punom kapacitetu...i josh malo baosanaca Izbosne u Makarskoj.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Ringo10 4/6/2020, 17:50

PA moraju i Hrvati bit u skladu sa obožavanim Zapadom. 

Ako treba pušit crncima ma ima da se puši, zapadna uljudba nema cijenu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 4/6/2020, 17:56

Ringo10 wrote:PA moraju i Hrvati bit u skladu sa obožavanim Zapadom. 

Ako treba pušit crncima ma ima da se puši, zapadna uljudba nema cijenu.
uffff bit ce kokice i pifo ledeno...Kaya ce po zakonu morati...hehehehehehe :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Ringo10 4/6/2020, 18:32

Legendovich wrote:
Ringo10 wrote:PA moraju i Hrvati bit u skladu sa obožavanim Zapadom. 

Ako treba pušit crncima ma ima da se puši, zapadna uljudba nema cijenu.
uffff bit ce kokice i pifo ledeno...Kaya ce po zakonu morati...hehehehehehe :rasta :rasta :rasta
MA neće joj bit teško. To će joj bit jedinstveno iskustvo 

Pušit Crncu ... možda mnoge naše žene sanjaju o tome jer su čule svakakve priče o Crncima pa im golica maštu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by AlfaOmega 4/6/2020, 19:13

Hahahah, kad smo kod ruganja usancima... :D


AMERIČKI RIVALI NE PROPUŠTAJU PRILIKU: Kina - "Rekli ste da su nasilni prosvjedi u Hong Kongu 'prekrasan prizor',sad gledajte te prizore sa svog prozora", Iran- "Slogan 'ne mogu disati' osjećaju i sve zemlje gdje je SAD počinio brojne zločine


Na današnji dan, 4. lipnja 1989. na pekinškom trgu Tiananmen u krvi su ugušeni studentski prosvjedi. Na prostoru Kine taj dan obilježava se danas samo u Hong Kongu, a i tamo prosvjednici strahuju kako je ovo možda i zadnji put da je tako - imajući u vidu kako Peking nastoji pojačati svoj utjecaj nad ovom polu-autonomnom regijom Kine.



Na prostoru kontinentalne Kine, očekivano, ne spominje se obljetnica Tiananmena, ali se zato intenzivno prate prosvjedi u SAD-u. Oglasio se i glasnogovornik kineskog ministarstva vanjskih poslova, Zhao Lijian, u razgovoru s novinarima rekao je: "Kina je uvijek znala odrediti što je dobro, a što nije. Uvijek smo se protivili rasnoj diskriminaciji".
Kineski list Global Times je pak objavio članak u kojem se SAD proziva zbog prozivanja Kine. "Šefica Demokrata u donjem domu američkog Kongresa, Nancy Pelosi, rekla je jednom kako su nasilni prosvjedi u Hong Kongu 'prekrasan prizor'. Sada te 'prekrasne prizore' može gledati i sa svog prozora", navodi se.
Kritiku SAD-u uputio je i iranski ajatolah Ali Hamnei. Za vrijeme televizijskog govora poručio je: "Slogan naroda, 'ne mogu disati', kojeg danas možemo čuti u sklopu masovnih prosvjeda diljem SAD-a, su riječi koje osjećaju i sve zemlje protiv kojih je SAD počinio brojne zločine. Zločin protiv ovog crnca je isti koji SAD čini diljem svijeta - u zemljama kao što su Afganistan, Irak, Sirija, Vijetnam...".

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10251
2015-09-11


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by abraham 4/6/2020, 19:14

https://www.aftonbladet.se/

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14047
2014-04-14


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by catabbath 4/6/2020, 19:18

Ajme debila hahaha

_________________
u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Guest 4/6/2020, 19:26

Ringo10 wrote:
Legendovich wrote:
Ringo10 wrote:PA moraju i Hrvati bit u skladu sa obožavanim Zapadom. 

Ako treba pušit crncima ma ima da se puši, zapadna uljudba nema cijenu.
uffff bit ce kokice i pifo ledeno...Kaya ce po zakonu morati...hehehehehehe :rasta :rasta :rasta
MA neće joj bit teško. To će joj bit jedinstveno iskustvo 

Pušit Crncu ... možda mnoge naše žene sanjaju o tome jer su čule svakakve priče o Crncima pa im golica maštu
a cuj,stanuje sa Ćukom..nije to toliko dalje od camuge u osnovi..nece biti shocka pri prijelazu.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by IL Risorto 4/6/2020, 19:39

Legendovich wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a rugali smo se jebenim amerima.

ako bi se kladili, koliko % bi Hrvata klečalo, a koliko % bijelih Amera,  moja oklada je da bi puuuno veći % bijelih Hrvata klečao da im se naredi, a budite bez brige naredit će se, mi smo dio toga sustava. HDZ i Plenki navijaju i mole boga da Trump izgubi izbore, a onda ide trpačina i za koju godinu klečanje
Pa pitah ja lijepo Teja,st oje sa onih 500000 hrvatskih gradjana u svabiji..??
rece Tej...u smislu,ne trebaju nam...pa doooobro,posto nitko ne zeli drzavu urediti,nego povremeno potjerati vanka neuposljene,kao izraz protumjera za poticanje "zaposljavanja",eto,sam mu ja zelim arabe i camuge u punom kapacitetu...i josh malo baosanaca Izbosne u Makarskoj.. :rasta :rasta :rasta
Ne vidim na koji način bi i njih zadržali.Pre mala je naša socijala da bi ih zadržali ovdje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by kic 4/6/2020, 19:40


koji glupi virtue signaling
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Hektorović 4/6/2020, 19:55

AssadNaPodmornici wrote:http://www.kronikevg.com/hnk-gorica-kleknula-protiv-rasizma-mi-smo-jedna-momcad/


ahhahahaahhhhhhhhhhhhhhhhhahaahhahaahahahahhahahahahahahahahahahhahahaha
a rugali se amerima. čekaj malo da domoljubi iz HDZa prvo novim porezima isele još 200 000 hrvata, pa onda vas natrpaju sa 300 000 obojenih sa bliskog istoka i afrike, morat će te klečati svakog petka ujutro uoči molitve ispred njihove đamije

A u PM hahahahahahahahahahahahahaha


Vidim ista situacija po društvenim mrežama, a jbt, kakav rasizam... kod nas crnac kad se pohavi odmah svi ko da je zvijeda... ono will smith...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Hektorović 4/6/2020, 19:57

kic wrote:
koji glupi virtue signaling

X
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Brain32 4/6/2020, 22:39

marcellus wrote:jebote rasizam u hrvatskoj a imamo tri i pol crnca u državi, ono imamo hameda i antimona i kog još?
Igrao sam ja košarku s jednim, frajer 190 a nemre zakucat, jebeš takvog crnca...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by RayMabus 4/6/2020, 22:49

AssadNaPodmornici wrote:http://www.kronikevg.com/hnk-gorica-kleknula-protiv-rasizma-mi-smo-jedna-momcad/


ahhahahaahhhhhhhhhhhhhhhhhahaahhahaahahahahhahahahahahahahahahahhahahaha
a rugali se amerima. čekaj malo da domoljubi iz HDZa prvo novim porezima isele još 200 000 hrvata, pa onda vas natrpaju sa 300 000 obojenih sa bliskog istoka i afrike, morat će te klečati svakog petka ujutro uoči molitve ispred njihove đamije
Hnk Gorica u vlasništvu stranca koji trpa strane igrače. Rekoh davno da je sport poput nogometa i košarke kriv za percepciju da je trpačina ok.

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Images?q=tbn%3AANd9GcQbQYUJWEY2Zlom7OjJk9-EtWLtIn3X601FHHXU9H6d9XkDfW2x&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 175852
2014-04-11


Back to top Go down

u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima Empty Re: u Hrvatskoj počeli klečati pred crncima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum