ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 00:07

Znači,nisi nikad čuo(ni vidio) za ekstraktor esencije životne energije ? :cleanteeth

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 00:10

סמאל wrote:Znači,nisi nikad čuo(ni vidio) za ekstraktor esencije životne energije ? :cleanteeth
Ne al ako te zanima kako duhovni paraziti se kaće.na čovjeka ukucaj tijelo želja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 00:12

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Znači,nisi nikad čuo(ni vidio) za ekstraktor esencije životne energije ? :cleanteeth
Ne al ako te zanima kako duhovni paraziti se kaće.na čovjeka ukucaj tijelo želja.
To je nešto drugo,astralni paraziti nemaju veze s tehnološkim ekstraktorom koji se korist na materijalnom planu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 00:14

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Znači,nisi nikad čuo(ni vidio) za ekstraktor esencije životne energije ? :cleanteeth
Ne al ako te zanima kako duhovni paraziti se kaće.na čovjeka ukucaj tijelo želja.
To je nešto drugo,astralni paraziti nemaju veze s tehnološkim ekstraktorom koji se korist na materijalnom planu.
A zašto služi taj ekstraktor ?

Možda ima nešto tako al mi moraš objasnit zašto služi da vidim jel to to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 00:16

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Znači,nisi nikad čuo(ni vidio) za ekstraktor esencije životne energije ? :cleanteeth
Ne al ako te zanima kako duhovni paraziti se kaće.na čovjeka ukucaj tijelo želja.
To je nešto drugo,astralni paraziti nemaju veze s tehnološkim ekstraktorom koji se korist na materijalnom planu.
A zašto služi taj eksraktor ?
To bi ti bolje trebao znat nego ja,ne koriste to moji,već tvoji.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 00:19

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Znači,nisi nikad čuo(ni vidio) za ekstraktor esencije životne energije ? :cleanteeth
Ne al ako te zanima kako duhovni paraziti se kaće.na čovjeka ukucaj tijelo želja.
To je nešto drugo,astralni paraziti nemaju veze s tehnološkim ekstraktorom koji se korist na materijalnom planu.
A zašto služi taj eksraktor ?
To bi ti bolje trebao znat nego ja,ne koriste to moji,već tvoji.
A ne znam ovako. Nisan čuja za taj naziv.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 00:21

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Ne al ako te zanima kako duhovni paraziti se kaće.na čovjeka ukucaj tijelo želja.
To je nešto drugo,astralni paraziti nemaju veze s tehnološkim ekstraktorom koji se korist na materijalnom planu.
A zašto služi taj eksraktor ?
To bi ti bolje trebao znat nego ja,ne koriste to moji,već tvoji.
A ne znam ovako. Nisan čuja za taj naziv.
Jesi li čuo za energetski vampirizam ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 00:22

Da. Ide preko tijela želja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 00:29

Izgleda da uzimanje energije drugih,ne spada samo u domenu trnscedentalne prakse,već i u tehnološki proces.
Takav ekstraktor može razvit samo tehnološki jako napredna civilizacija,e sad,jeli svaka od tih(koje ti nazivaš negativnim) a i ti tvoji galaktičari,imaju svoju verziju koje su razvili.
Ja opet nekako sumnjam da si ti iskren oko toga i da ne znaš ama baš ništa.Mislim,nemam mi logike,to nije nešto što bi tebi trebalo bit neko iznenađenje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 00:35

סמאל wrote:Izgleda da uzimanje energije drugih,ne spada samo u domenu trnscedentalne prakse,već i u tehnološki proces.
Takav ekstraktor može razvit samo tehnološki jako napredna civilizacija,e sad,jeli svaka od tih(koje ti nazivaš negativnim) a i ti tvoji galaktičari,imaju svoju verziju koje su razvili.
Ja opet nekako sumnjam da si ti iskren oko toga i da ne znaš ama baš ništa.Mislim,nemam mi logike,to nije nešto što bi tebi trebalo bit neko iznenađenje.
Pitanje je zašto služi. Imaš rengen pa nećemu služi a tako je i ovo uređaj koji nećemu služi.

Većina negativnih vanzemaljaca se u biti bavi otmicama i fizičkim dijelovima , neki imaju uređaje za pranje mozga al nešto poput tog ekstratora koriste rijetki i mora biti neki razlog zašto ga koriste.

Ne vidim iz priloženoga zašto ga koriste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 00:44

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Izgleda da uzimanje energije drugih,ne spada samo u domenu trnscedentalne prakse,već i u tehnološki proces.
Takav ekstraktor može razvit samo tehnološki jako napredna civilizacija,e sad,jeli svaka od tih(koje ti nazivaš negativnim) a i ti tvoji galaktičari,imaju svoju verziju koje su razvili.
Ja opet nekako sumnjam da si ti iskren oko toga i da ne znaš ama baš ništa.Mislim,nemam mi logike,to nije nešto što bi tebi trebalo bit neko iznenađenje.
Pitanje je zašto služi. Imaš rengen pa nećemu služi a tako je i ovo uređaj koji nećemu služi.

Većina negativnih vanzemaljaca se u biti bavi otmicama i fizičkim dijelovima , neki imaju uređaje za pranje mozga al nešto poput tog ekstratora koriste rijetki i mora biti neki razlog zašto ga koriste.

Ne vidim iz priloženoga zašto ga koriste.
Sve se svodi na što duži opstanak svog postojanja,jer svemu je potrebna energija.Ja za sad mogu pretpostavljat samo na osnovu onog što sam doznao od,,obavještajaca''
Ljudi stavljeni u ekstraktor,služe kao energetska hrana,ali ne mogu sa  sigurnošću reći što,kako i zašto(bar ne još) zato sam mislio da ti znaš nešto više.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 00:51

Duhovni paraziti ne trebaju energiju kao hranu da bi preživjeli. To je mit. Duh je besmrtan.

Možda koriste ljudsku energiju da bi imali energiju u nekim svojim uređajima u vanzemaljskim bazama mada to ima malo smisla jer imaju energije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 00:59

RayMabus wrote:Duhovni paraziti ne trebaju energiju kao hranu da bi preživjeli. To je mit. Duh je besmrtan.

Možda koriste ljudsku energiju da bi imali energiju u nekim svojim uređajima u vanzemaljskim bazama mada to ima malo smisla jer imaju energije.
Mislim da ovo ima više s materijalnim obitavanjem.Ne možeš postić materijalnu besmrtnost,ali možeš znatno produžit svoj vijek da sa 90,djeluješ kao da ti je 60.
Osim toga,kako u našem kauzalnom svemiru postoje različite energije izrazličitih izvora,isto tako to se odnosi i na nematerijalnom planu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 01:16

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Duhovni paraziti ne trebaju energiju kao hranu da bi preživjeli. To je mit. Duh je besmrtan.

Možda koriste ljudsku energiju da bi imali energiju u nekim svojim uređajima u vanzemaljskim bazama mada to ima malo smisla jer imaju energije.
Mislim da ovo ima više s materijalnim obitavanjem.Ne možeš postić materijalnu besmrtnost,ali možeš znatno produžit svoj vijek da sa 90,djeluješ kao da ti je 60.
Osim toga,kako u našem kauzalnom svemiru postoje različite energije izrazličitih izvora,isto tako to se odnosi i na nematerijalnom planu.
Onda su to neki medicinski uređaji i nemaju veze s energetskim parazitima nego medicinom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 01:19

Haha,dobri su ti medicinski uređaji,gdje jedinka nakon tretmana izađe u puno lošijem stanju nego prije tretmana, :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 01:21

סמאל wrote:Haha,dobri su ti medicinski uređaji,gdje jedinka nakon tretmana izađe u puno lošijem stanju nego prije tretmana, :rasta
Pogledaj ovaj film.




Otvori glavni izbornik


















[size]

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Wikipedia-wordmark-en

[/size]
Traži



Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 CloseWindow19x19
Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 50px-WLE_Austria_Logo_%28no_text%29.svg
Wiki Loves Earth je fotonatječaj tijekom lipnja 2020.! Molimo Vas pridružite se natjecanju i pomozite Wikipediji fotografiranjem i postavljanjem fotografija prirodnih ljepota u Hrvatskoj na Wikimedijinom Zajedničkom poslužitelju. Hvala na Vašoj pozornosti.



Jupiter u usponu



  • Jezik
  • Preuzmi PDF

  • Prati
  • Uredi






Jupiter u usponu je američki znanstveno-fantastični[size=12][5] film iz 2015. godine čiji su scenaristi, producenti i redatelji Lana i Andy Wachowski. Glavne uloge u filmu ostvarili su Channing Tatum, Mila Kunis, Sean Bean i Eddie Redmayne, a radnja filma fokusirana je na Jupiter Jones (Kunis), sasvim običnu čistačicu i Cainea Wisea (Tatum), međuplanetarnog ratnika koji mladoj Jones otkriva da njezina životna sudbina leži izvan granica planete Zemlje. Jedan od sporednih glumaca Douglas Booth izmišljeni svijet filma usporedio je s onima iz filmova Matrix i Ratovi zvijezda[6][7][8] dok je glavna glumica Kunis kao teme filma istaknula povlađivanje[9] i konzumerizam.[10][11][12]


[/size][th]Jupiter u usponu[/th][th]Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 30px-IMDB_Logo_2016.svg Profil na IMDb-u[/th]
Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Jupiter_u_usponu_%28hrv_plakat%29
Hrvatska verzija plakata filma Jupiter u usponu
Naslov izvornikaJupiter Ascending
RedateljLana i Andy Wachowski
ProducentLana i Andy Wachowski
Roberto Malerba
ScenaristLana i Andy Wachowski
Glavne ulogeMila Kunis
Channing Tatum
Sean Bean
Eddie Redmayne
Douglas Booth
GlazbaMichael Giacchino[1]
SnimateljJohn Toll
MontažaAlexander Berner
StudioWarner Bros.
Roadshow Entertainment[2]
Godina izdanja2015.
Trajanje127 minuta[3]
DržavaSAD
Jezikengleski
ŽanrZnanstvena fantastika
Proračun176 000 000[4]
Zarada184 000 000[4]
Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 25px-Applications-multimedia.svg Portal o filmu
[size]

Ko-producent filma je Grant Hill čime je Jupiter u usponu postala sedma filmska suradnja između njega i Wachowskih kao producenta ili izvršnog producenta. Na filmu su također radili i ostali stručnjaci s kojima Wachowskiji imaju stalnu suradnju još od njihovog prvog filma Matrix,[13] uključujući scenografa Hugha Bateupa, stručnjaka za specijalne efekte Dana Glassa, dizajnera specijalnih efekata Johna Gaetu, montažera zvuka Danea Davisa i kostimografkinju Kym Barrett. Ostale upečatljive kolaboracije s prijašnjih filmova uključuju kompozitora glazbe Michaela Giacchina (iz filma Speed Racer) te fotografa Johna Tolla, montažera Alexandera Bernera i glavnog šminkera Jeremyja Woodheada (iz filma Atlas oblaka).

Film Jupiter u usponu dobio je iznimno negativne kritike, a većina loših ocjena bila je fokusirana na nepovezanost scenarija, karakterizaciju likova i pretjeranu ovisnost o specijalnim efektima. Neki od kritičara hvalili su vizualni identitet filma, originalnost priče i glazbu.[14][15] Nadalje, film je doslovno propao na kino blagajnama kada se uzme u obzir njegov budžet, a također je naišao na slabe reakcije same publike, premda je ženski dio obožavatelja žanra znanstvene fantastike hvalio odstupanje od stereotipnih zapleta s uglavnom muškim likovima.[16][17]


RadnjaUredi


Upozorenje čitatelju: Slijedi tekst koji sadrži pojedinosti o radnji i/ili završetku ovog djela.

Zemlju, kao i nebrojene druge planete, osnovale su obitelji transljudi i pripadnika izvanzemaljskih kraljevskih obitelji, a sve za potrebe "žetve" nastalih organizama koje stvaraju serum mladosti za elitu s drugih planeta. Nakon smrti matrijarhice Kuće Abrasax, najmoćnije izvanzemaljske dinastije, njezina djeca Balem, Kalique i Titus svađaju se oko nasljedstva; Balem je naslijedio ogromnu rafineriju na Jupiteru, a Titus svoje nasljedstvo troši na raskošni svemirski brod.

Jupiter Jones u naraciji otkriva gledateljima kako su se njezin otac Maximilian Jones i majka Aleksa upoznali u Saint Petersburgu. Nakon što Maximilian bude ubijen tijekom pljačke, Aleksa svojoj novorođenoj kćerci daje ime Jupiter po njemu najdražem planetu te se seli u Chicago kako bi živjela s ostatkom obitelji.

Mnogo godina kasnije, Jupiter Jones čisti kuće svojih bogatih susjeda. Kako bi skupila dovoljno novca za teleskop, Jupiter uz pomoć svog rođaka Vlada pristaje prodati svoje jajne stanice, a pritom se koristi imenom svoje prijateljice Katharine Dunlevy. U stanu od Katherine, Jupiter i ona bivaju napadnute od strane izvanzemaljskih "Čuvara", a kada ih Jupiter uspije uslikati svojim mobitelom, oni joj izbrišu sjećanje na incident. Jupiter, međutim, pronalazi fotografiju na svom telefonu dok u klinici čeka na pregled, ali se ne može sjetiti uslikanog događaja. Tijekom procedure Jupiter otkriva da su doktori i medicinske sestre zapravo Čuvari koji su poslani da je ubiju, ali ju u posljednji trenutak spašava Caine Wise, bivši vojnik kojeg je Titus poslao kako bi mu doveo Jupiter.

Dok se Caine i Jupiter uspinju do njegovog broda, Čuvari ga uništavaju nakon čega ih i napadaju. Caine uspijeva odoljeti napadima, ubiti Čuvare i oteti jednu od njihovih letjelica cijelo vrijeme zaštićujući Jupiter. Nakon toga, Caine shvaća da je Jupiter od iznimne važnosti za Titusa, ali i Balema za kojeg se ispostavlja da je poslao Čuvare na Zemlju kako bi ju zarobili. On odvodi Jupiter do Stingera Apinija, bivšeg vojnika koji živi na Zemlji u izgnanstvu. U trenutku kada Jupiter otkriva da može kontrolirati pčele u Stingerovoj nastambi, za nju se ispostavlja da je jedna od pripadnica galaktičkog kraljevskog sloja. Stinger pristaje pomoći Jupiter, ali grupa lovaca koje je u početku unajmio Balem, ali potplatila Kalique zarobljava Jupiter i odvode ju u Kaliqueinu palaču na udaljenom planetu gdje joj Kalique objašnjava da je Jupiter genetički identična njezinoj mrtvoj majci, a samim time je i prava nasljednica Zemlje. Uz pomoć kapetanice Diomike Tsing iz Aegisa (intergalaktičke policije), Caine spašava Jupiter od Kalique i vodi je na planet Ores (intergalaktički glavni planet) kako bi tamo birokratskom procedurom zatražila svoje nasljedstvo.

U još jednom pokušaju da namami Jupiter, Balem šalje Greeghana da otme njezinu obitelj. Na putu prema Zemlji, Titusovi plaćenici otimaju Jupiter i sputavaju Cainea kao kaznu što ju nije doveo k njemu kako je bilo obećano. Titus Caineu otkriva svoj plan ženidbe i ubojstva Jupiter, a sve kako bi dobio vlasništvo nad Zemljom. Nakon toga baca Cainea u svemirski otvor te pokušava zavesti Jupiter obećavajući joj da će prekinuti izradu seruma mladosti za koji je Zemlja planirani sljedeći izvor. Caine preživljava pad te se vraća sa Stingerom kako bi spasio Jupiter koja se već nalazi pred oltarom. Jupiter zatraži povratak kući na Zemlju, ali saznaje da je njezinu obitelj kao taoce uzeo Balem. U svojoj rafineriji, Balem zahtijeva vlasništvo nad Zemljom u zamjenu za Jupiterinu obitelj. Shvativši da Balem može "požnjeti" Zemlju tek uz njezin pristanak, ona odbija. Caine potajno dolazi u rafineriju te oštećuje gravitacijski trup broda zbog čega se kompletna rafinerija započne urušavati. Dok traje evakuacija, Tsingin brod dolazi i spašava Jupiterinu obitelj.

Jupiter preživljava urušavanje rafinerije, ali ju Balem pokušava ubiti. Ona mu se odupre te ju u konačnici spašava Caine dok Balem pada u vlastitu smrt. Dok se rafinerija nalazi u posljednjim trenucima urušavanja prije potpune propasti, Tsing otvara portal do Zemlje uz želju za evakuacijom što bi za posljedicu imalo ostavljanje Cainea i Jupiter njihovoj sudbini. Međutim, lakne joj kada shvati da su oboje uspješno prošli portal skupa s njezinim brodom. Jupiterina obitelj se vraća kući bez ikakvog sjećanja na događaje o vlastitom nestanku, dok Jupiter potajno preuzima vlasništvo nad Zemljom. Caineov vojnički rang u Legiji mu je vraćen pa on i Jupiter započnu ljubavnu vezu.


Glumačka postava


Produkcija


Distribucija


Priznanja


Izvori


Vanjske poveznice

[/size]



Zadnji je put uređivala/uređivao suradnica/suradnik HmxBot prije 4 mjeseca.


POVEZANE STRANICE





  • Channing Tatum





  • Mila Kunis





  • The Wachowskis




[size]

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Wikipedia-wordmark-en

Sadržaji se koriste u skladu s CC BY-SA 3.0 osim ako nije drukčije navedeno.
[/size]

  • Privatnost

  • Klasični prikaz

RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 01:25

Mislim da sam gledao,ali se baš nešto i ne sjećam radnje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 01:27

Koja poanta ovog filma bi trebala bit ? Mislim,ima li veze s nečim od ovog što smo laprdali ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 01:29

סמאל wrote:Mislim da sam gledao,ali se baš nešto i ne sjećam radnje.
Film je glupo napravljen , ko neka trash komedija al je savršeno opisao neke stvari npr eliksir mladosti koji se dobije izlučivanjem od ljudi itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto 5/6/2020, 01:30

o jeli,moram pogledat kad budem raspoložen,inače,teško se natjeram na film,pogotovu ako sam ga nekad već ranije gledao
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 01:36

Cijela ideologija negativnih vanzemaljaca koji su formirala galaktička carstva leže na eliksiru mladosti koji se dobiva od ljudi.

Ne vjeruju u zagrobni život nego je šema tko duže živi taj je elita.

Dakle produžavanje fizičkog života.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 5 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum