ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 6 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 01:36

Cijela ideologija negativnih vanzemaljaca koji su formirala galaktička carstva leže na eliksiru mladosti koji se dobiva od ljudi.

Ne vjeruju u zagrobni život nego je šema tko duže živi taj je elita.

Dakle produžavanje fizičkog života.

RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 6 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 02:02

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 6 Latest?cb=20160301064442


https://jupiter-ascending.fandom.com/wiki/RegeneX
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 6 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by Guest 5/6/2020, 09:10

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Mislim da sam gledao,ali se baš nešto i ne sjećam radnje.
Film je glupo napravljen , ko neka trash komedija al je savršeno opisao neke stvari npr eliksir mladosti koji se dobije izlučivanjem od ljudi itd.

Majko mila, čim se ti truješ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 6 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by Guest 5/6/2020, 09:11

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Mislim da sam gledao,ali se baš nešto i ne sjećam radnje.
Film je glupo napravljen , ko neka trash komedija al je savršeno opisao neke stvari npr eliksir mladosti koji se dobije izlučivanjem od ljudi itd.

Majko mila, čim se ti truješ.

Uostalom, to je na kraju krajeva samo film, proizvod pop trash kulture, a ne realnost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 6 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus 5/6/2020, 09:18

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Mislim da sam gledao,ali se baš nešto i ne sjećam radnje.
Film je glupo napravljen , ko neka trash komedija al je savršeno opisao neke stvari npr eliksir mladosti koji se dobije izlučivanjem od ljudi itd.

Majko mila, čim se ti truješ.

Uostalom, to je na kraju krajeva samo film, proizvod pop trash kulture, a ne realnost.
Pa film je al je pogodio bit oko negativnih vanzemaljaca i trgovinom organima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 6 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum