ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Go down

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija'' Empty Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Post by IL Risorto 30/5/2020, 13:33

Gledam na HRT,prigodni program za Dan Državnosti,prikaže isječak onog starog HTV-ovog  ratno-propagandnog crtića gdje prikazuje Hrvatsku i onda dođu tri pijana Srbina,stave kokarde,napiju se i zaplešu neko srpsko kolo i istaknu,,Ovo je Srbija'' lol! potpuno sam zaboravio na taj smješni,podrugljivi propagandni uradak.
  
Pa sad,jeli netko od profesionalnih domoljuba ima možda snimak toga ili zna gdje se može naći na internetu ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija'' Empty Re: Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Post by IL Risorto 30/5/2020, 13:37



Našao sam nešto slično,ali onaj je bio vrh.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija'' Empty Re: Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Post by jastreb 30/5/2020, 15:15

סמאל wrote:Gledam na HRT,prigodni program za Dan Državnosti,prikaže isječak onog starog HTV-ovog  ratno-propagandnog crtića gdje prikazuje Hrvatsku i onda dođu tri pijana Srbina,stave kokarde,napiju se i zaplešu neko srpsko kolo i istaknu,,Ovo je Srbija'' lol! potpuno sam zaboravio na taj smješni,podrugljivi propagandni uradak.
  
Pa sad,jeli netko od profesionalnih domoljuba ima možda snimak toga ili zna gdje se može naći na internetu ?
Sjećam se.

Smiješno mi je bilo kad su u Petrinji pijani banijci(bez kokardi i brada),uglavnom u levis jaknama i trenerkama(po najnovijoj modi) ,lijepo obrijani i počešljani skakali ko majmuni i vikali ovo je Srbija.

malo ću projutubisati,pa ako nađem kačim.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija'' Empty Re: Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Post by jastreb 30/5/2020, 15:20

Evo,našo sam.   1,30 min.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija'' Empty Re: Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Post by jastreb 30/5/2020, 15:21

Hahahahaha
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija'' Empty Re: Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Post by IL Risorto 30/5/2020, 15:34

Vjerujem da mnogi od tih veseljaka,nikad prije nisu ni vidili Srbiju,onda kada su skandirali.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija'' Empty Re: Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Post by jastreb 30/5/2020, 16:21

סמאל wrote:Vjerujem da mnogi od tih veseljaka,nikad prije nisu ni vidili Srbiju,onda kada su skandirali.
Pa baš zato su i skandirali.

lol!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija'' Empty Re: Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Post by omni 30/5/2020, 16:31

Sve bi to bilo komicno da ti veseljaci poslije nisu pobili i protjerali masu ljudi. Poslije su i sami uspjeli pobjeci zbog nesposobnosti hrvatskih vlasti da ih zakopa duboko u nekoj jami kako i prilici na Balkanu. Sad seru iz svojih rupa a mogli su sutjeti u rupi.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija'' Empty Re: Tri pijana četnika,,Ovo je Srbija''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum