ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari

Go down

Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari Empty Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari

Post by vuksadinare 9/2/2018, 20:21

http://www.maxportal.hr/premium-sadrzaj/vilim-karlovic-prezivio-sam-pokolj-na-ovcari-a-iz-dorh-a-me-nitko-nije-pozvao-na-razgovor/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari Empty Re: Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari

Post by vuksadinare 9/2/2018, 20:23

..spasis hrvata ili hrvate i zavrsis u cuzi u Srbiji lazno optuzen da je on ubijao hrvate na ovcari..a seselj i vucic setaju jos su na visokim polozajima i jos se bune
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari Empty Re: Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari

Post by Leviathan2 9/2/2018, 20:24

ne vjerujem
neka fantazy storija

_________________
Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari Empty Re: Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari

Post by vuksadinare 9/2/2018, 20:40

Leviathan2 wrote:ne vjerujem
neka fantazy storija
ne retardu vilim je meni susjed iz bivseg kvarta a sa njegovim pok.burazom sam u skolu isao..kako te sram nije razbio bi te zbog ovog sad bez zajebancije bas razbio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari Empty Re: Bivsi pripadnik Belih Orlova spasio Hrvata(Hrvate) od svojih cetnika pa ga Srbija proglasila krivim za zlocine na Ovcari

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum