ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 11:17

Legendovich wrote:
Speare Shaker wrote:
Legendovich wrote:usput,zabranio bih fiškalima koristenje rijeci MORAL,i sve njene izvedenice....
potpuno je neprimjereno..

Da, razumjem takvu potrebu kod nekih, dapače, mnogih ljudi da zabranjuju ovo ili ono.
Pa i jedan Ognjen Kraus je masu puta izjavio da bi zabranio ono što on naziva revizijom povijesti, a dvojbeno je zna li on da je povijesti kao znanstvenoj disciplini neprestana revizija vlastitih intepretacija doslovce neophodna. Bez nje bi povijest bila besmislena, kao što je u svakoj znanosti besmislena i svi bi morali vjerovati u službeno prihvaćene bajke i basne.
Jedino je problem da u slobodnim, netotalitarnim društvima i kulturama takva zabrana ne samo da je štetna nego jednostavno nije ni moguća, za razliku od komunizma i fašizma, ali uvijek se nađu oni koji nastoje vratiti kotače povijesti unatrag.
ne preokreci Sejkeru... MORAL i ODVJETNICI nemaju jedno sa drugim ama bash nishta...znas ti dobro sto sam ja misliti time reci...jedini bog je odvjetnicima NOVAC,dobro,i bolja nekretnina moze proci...i to ne mislim samo ja...niti samo Kraus...
svijet bi bio puno ljepse mjesto sa dobro kreiranim zakonima,koji se ne mogu tumaciti na sto nacina... :starac

Znam što si mislio reći, ali je problem da si ovdje ipak generalno u krivu.
Također sam često sklon misliti kako su pravnici, prije svega odvjetnici posebno maligna društvena skupina, skupa sa pripadnicima masovnih medija, no to je generalizacija, a iste su u pravilu loše jer nas udaljuju od činjenica i vode u zablude. Nebitno što u njima često ima i dosta istine.
Pravnici se inače po definiciji svog posla i zvanja jednostavno moraju baviti moralom, jer se bave uređenjem društva i odnosa u društvu, a moral je prije svega društvena kategorija.
Individualni moral bez reflektiranja prema društvu i njegovim problemima i stavovima nema nikakvog smisla.
Svije bi možda i bio puno ljepše mjesto kada bi se ostvarila takva utopija, ali je sa utopijama generalni problem da su realno neostvarive.
Inače si na kraju upao u kontradikciju (a kontradikcije su realno neostvarive) jer se kreiranjem i uređenjem zakona u konačnici i bave prije svega pravnici, a i doslovce se svaka činjenica pa i one hard science tipa može intepretirati na masu različitih način.
Evo ti ilustracija na primjeru otkrića mehanizma djelovanja Higgsovog bozona u Cernu. Jedan od voditelja tog projekta je rekao kako smo proveli eksperiment, da ćemo ga ponoviti više puta kako bi stekli dodatnu sigurnost u točnost nalaza i to će trajati neke dvije godine.
Zatim će nam biti potrebno još 10 godina da dobro intepretiramo što smo zapravo dobili u tim eksperimentima i kako ćemo to primjeniti u daljnim istraživanjima.

Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by veber 21/5/2020, 11:21

Legendovich wrote:
veber wrote:
Legendovich wrote:
veber wrote:
Legendovich wrote:
tja..kolikogod razmisljao o tom fenomenu,tako cu ga nazvati,ne vidim svrhu,niti smisao postojanja tih elđibitblablabla-ovaca...osim puko trpanje,cist iz seksualnog razloga..emocije,mi je josh i teze shvatiti u takvim slucajevima,jerbo je normalna genetika se pobrinula da kad vidis lijepu zgodnu zenu,jednostavno na bioloskoj razini reagiras..to niej ono,hocu ili necu regairati,jednostavno reagiras...
Znas sto je jos mi zanimljivije..cak niti ne reagiras prema svim curama isto..prema nekim zesce prema nekim manje,bez obzira na izgled...
jedino st oosjecam prema muskom drustvu,je fakat,da iako se slucajno laktovima dotaknemo,potrudim se da se to ne dogodi ponovno..nekak mi odbojno...
zamisli, ne dao bog, da ostaneš bez ruku, šaka.
ti bi razvio drkanje sa stopalima.
ja bi ti gratis odprintao šake. ti bi se obogatio s tečajem "kako drkati nogama" ja bi postao poznat isprintanim šakama.
u biti bi ti izglodao od titana.
hahahahahaha,ajd u kuratz... :rasta :rasta :rasta :tu :tu :tu bash me nasmija... lol! lol! lol!
ionako sam empatičan. dao sam krv 99 puta i nikako da dam stoti put. plazma je isto u pitanju i utorkom roštilj u petrovoj 3
nabavljam peteroosnu glodalicu zbog hobija, stolnu. ali ako ostaneš bez prstiju bum ti ih odglodao/isprintao.

titan je hladan, a ABS je potrošiv. 

ali kao što rekoh prije nemaš frke sprintam ti i adapter za rujku, samo reci koji je fi.
Feberu..ma ja mlatnem koljenom u ove gips zidove,napravim rupu i tamo turim pišu..rupa bude trajala skoro pa vjecno...
ti imaš ćunu od pol metra i fi koljena.
mene nisu podarili pa mi je i prst dovoljan. doduše nemrem prstom zbušit gkp ali imam šraubu do fi 13.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 11:21

sejkeru,evo ti josh jedna rijec,koje moški rod kosta zilijune

SEXIZAM..ne do Bog da te javno tako definiraju,ode i ti i tvoj posa u kuratz,malo zesci.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 11:22

veber wrote:
Legendovich wrote:
veber wrote:
Legendovich wrote:
veber wrote:
zamisli, ne dao bog, da ostaneš bez ruku, šaka.
ti bi razvio drkanje sa stopalima.
ja bi ti gratis odprintao šake. ti bi se obogatio s tečajem "kako drkati nogama" ja bi postao poznat isprintanim šakama.
u biti bi ti izglodao od titana.
hahahahahaha,ajd u kuratz... :rasta :rasta :rasta :tu :tu :tu bash me nasmija... lol! lol! lol!
ionako sam empatičan. dao sam krv 99 puta i nikako da dam stoti put. plazma je isto u pitanju i utorkom roštilj u petrovoj 3
nabavljam peteroosnu glodalicu zbog hobija, stolnu. ali ako ostaneš bez prstiju bum ti ih odglodao/isprintao.

titan je hladan, a ABS je potrošiv. 

ali kao što rekoh prije nemaš frke sprintam ti i adapter za rujku, samo reci koji je fi.
Feberu..ma ja mlatnem koljenom u ove gips zidove,napravim rupu i tamo turim pišu..rupa bude trajala skoro pa vjecno...
ti imaš ćunu od pol metra i fi koljena.
mene nisu podarili pa mi je i prst dovoljan. doduše nemrem prstom zbušit gkp ali imam šraubu do fi 13.
lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by veber 21/5/2020, 11:30

Speare Shaker wrote:
Legendovich wrote:
Speare Shaker wrote:
Legendovich wrote:usput,zabranio bih fiškalima koristenje rijeci MORAL,i sve njene izvedenice....
potpuno je neprimjereno..

Da, razumjem takvu potrebu kod nekih, dapače, mnogih ljudi da zabranjuju ovo ili ono.
Pa i jedan Ognjen Kraus je masu puta izjavio da bi zabranio ono što on naziva revizijom povijesti, a dvojbeno je zna li on da je povijesti kao znanstvenoj disciplini neprestana revizija vlastitih intepretacija doslovce neophodna. Bez nje bi povijest bila besmislena, kao što je u svakoj znanosti besmislena i svi bi morali vjerovati u službeno prihvaćene bajke i basne.
Jedino je problem da u slobodnim, netotalitarnim društvima i kulturama takva zabrana ne samo da je štetna nego jednostavno nije ni moguća, za razliku od komunizma i fašizma, ali uvijek se nađu oni koji nastoje vratiti kotače povijesti unatrag.
ne preokreci Sejkeru... MORAL i ODVJETNICI nemaju jedno sa drugim ama bash nishta...znas ti dobro sto sam ja misliti time reci...jedini bog je odvjetnicima NOVAC,dobro,i bolja nekretnina moze proci...i to ne mislim samo ja...niti samo Kraus...
svijet bi bio puno ljepse mjesto sa dobro kreiranim zakonima,koji se ne mogu tumaciti na sto nacina... :starac

Znam što si mislio reći, ali je problem da si ovdje ipak generalno u krivu.
Također sam često sklon misliti kako su pravnici, prije svega odvjetnici posebno maligna društvena skupina, skupa sa pripadnicima masovnih medija, no to je generalizacija, a iste su u pravilu loše jer nas udaljuju od činjenica i vode u zablude. Nebitno što u njima često ima i dosta istine.
Pravnici se inače po definiciji svog posla i zvanja jednostavno moraju baviti moralom, jer se bave uređenjem društva i odnosa u društvu, a moral je prije svega društvena kategorija.
Individualni moral bez reflektiranja prema društvu i njegovim problemima i stavovima nema nikakvog smisla.
Svije bi možda i bio puno ljepše mjesto kada bi se ostvarila takva utopija, ali je sa utopijama generalni problem da su realno neostvarive.
Inače si na kraju upao u kontradikciju (a kontradikcije su realno neostvarive) jer se kreiranjem i uređenjem zakona u konačnici i bave prije svega pravnici, a i doslovce se svaka činjenica pa i one hard science tipa može intepretirati na masu različitih način.
Evo ti ilustracija na primjeru otkrića mehanizma djelovanja Higgsovog bozona u Cernu. Jedan od voditelja tog projekta je rekao kako smo proveli eksperiment, da ćemo ga ponoviti više puta kako bi stekli dodatnu sigurnost u točnost nalaza i to će trajati neke dvije godine.
Zatim će nam biti potrebno još 10 godina da dobro intepretiramo što smo zapravo dobili u tim eksperimentima i kako ćemo to primjeniti u daljnim istraživanjima.
imam super odvjetnika.
ja se držim toga da mi finacijaš vodi financije, odvjetni pravne poslove.
nužno zlo kao i obiteljski liječnik koji prima glavarinu. s tim da moj odvjetnik naplaćuje po radu.
usporedba bozona i rada pravnika je deplasirana.
tako je i einstein proučavao gluposti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 11:50

veber wrote:

usporedba bozona i rada pravnika je deplasirana.
tako je i einstein proučavao gluposti.

U mom postu je takva direktna realno nepostojeća, druga je priča kako si ti to vidio i intepretirao.
Riječ je o principu neophodnosti interpretacije koja je kada je primjenjuju pravnici dobila negativnu konotaciju, a kada je primjenjuju hard science znanstvenici na području fizike pozitivnu.
Einstein se barem ne na području fizike nije bavio proučavanjem gluposti, a druga je priča što je ponekad donosio zaključke koje se niti uz najbolju volju ne mogu opisati drugačije nego kao glupi.
Primjerice njegovo početno neprihvaćanje Lemaitreove hipoteze o prvobitnom atomu iz koje je kasnije nastala Teorija velikog praska, a koja se temelji na Einsteinovoj inače odlično opažanjima potkrijepljenoj Općoj teoriji gravitacije. Tu je doslovce samom sebi skočio u usta.
Zašto? Zato što ga je Teorija velikog praska previše za njegov ukus podsjećala na biblijski opis stvaranja svijeta u Postanku kojoj je bio jako nesklon.
Kasnije je naravno priznao svoju pogrešku oko Teorije velikog praska, makar je i dalje ostao jako nesklon biblijskom opisu stvaranja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by veber 21/5/2020, 11:59

Speare Shaker wrote:
veber wrote:

usporedba bozona i rada pravnika je deplasirana.
tako je i einstein proučavao gluposti.

U mom postu je takva direktna realno nepostojeća, druga je priča kako si ti to vidio i intepretirao.
Riječ je o principu neophodnosti interpretacije koja je kada je primjenjuju pravnici dobila negativnu konotaciju, a kada je primjenjuju hard science znanstvenici na području fizike pozitivnu.
Einstein se barem ne na području fizike nije bavio proučavanjem gluposti, a druga je priča što je ponekad donosio zaključke koje se niti uz najbolju volju ne mogu opisati drugačije nego kao glupi.
Primjerice njegovo početno neprihvaćanje Lemaitreove hipoteze o prvobitnom atomu iz koje je kasnije nastala Teorija velikog praska, a koja se temelji na Einsteinovoj inače odlično opažanjima potkrijepljenoj Općoj teoriji gravitacije. Tu je doslovce samom sebi skočio u usta.
Zašto? Zato što ga je Teorija velikog praska previše za njegov ukus podsjećala na biblijski opis stvaranja svijeta u Postanku kojoj je bio jako nesklon.
Kasnije je naravno priznao svoju pogrešku oko Teorije velikog praska, makar je i dalje ostao jako nesklon biblijskom opisu stvaranja.
naravno da je crkva uvijek u pravu. tako je i kolega marc doživio prosvjetljenju u 60ima.
kada si ti od partijca postao vjernik?
inače einstein je bio uvjerenja da je svemir samo naša galaksija, da ne postoje druge.  da je dug 4 milijarde svjetlosnih godina, a visok oko milijardu. hubble ga osporavao.
inače je veći znanstvenike od alberta.
kao i doppler.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 13:32

veber wrote:
naravno da je crkva uvijek u pravu. 

Ako govoriš o biblijskom tekstu u Postanku, isti je tragikomično netočan kad je opis nastanka (različito od stvaranja jer potonji pojam podrazumjeva postopjanje stvoritelja) svemira u pitanju i to je lako provjeriti.
Ako govoriš o stavu Katoličke crkve koja je prihvatila Teoriju velikog praska koja prema njoj nije u neskladu sa biblijskim opisom, mislim da je religijskim opisima besmisleno opisivati događaje za koje je zadužena znanost. Posebno kad je riječ o literalizmu ilitiga doslovnom shvaćanju biblijskih tekstova (kojeg inače KC načelno odbacuje).
Ako ni sam ne znaš o čemu govoriš, onda se prvo dogovori sam sa sobom pa ćemo vidjeti kako dalje.
Inače, kako je Cezar tumačio nastanak svemira?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 13:41

veber wrote:

inače einstein je bio uvjerenja da je svemir samo naša galaksija, da ne postoje druge.  da je dug 4 milijarde svjetlosnih godina, a visok oko milijardu. hubble ga osporavao.
inače je veći znanstvenike od alberta.
kao i doppler.

Je li spomenuti dvojac bio u znanstvenom smislu i pojedinačno veći od Einsteina, teško je reći.
No, Einstein je svakako bio utjecajniji, napravio je promjenu paradigme, relativistički proboj u fiziku čije je dosege i utjecaj praktički gotovo nemoguće procjeniti.
Također je ostavio Specijalnu i Opću teoriju relativnosti koje su revolucionirale modernu fiziku i na čijim temeljima je nastala Teorija velikog praska kao najznačajnija teorija koja opisuje nastanak svemira.
Uobičajeno se Einsteina u fizikalnom mainstremu naziva posljednjim velikim fizičarem na području klasične fizike.
Sve ostale zasluge je kasnije preuzela kvantna mehanika sa čijim zaključcima se Einstein puno puta nije slagao i koja mu nikako nije ležala, ali je bio toliko veliki um da je uvijek priznavao svoje zablude u tom znanstvenom smislu.
Dakle, Einstein se na području fizike nije bavio glupostima, premda su mu neki zaključci mogli tako izgledati, ali samo ako se cijela problematika promatra vrlo površno.


Last edited by Speare Shaker on 21/5/2020, 13:41; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Šandor Winnetou 21/5/2020, 13:41

veber wrote:homo sklonost nije pomodarstvo. ili jesi ili nisi.
ja nemam nikakve sklonosti prema muškima osim izlaska van i hedonizma.
homo se rodiš, kaj god ti rekao ili kršćanska nauka.
pederom te ne određuje kultura već genetika.
latentni postanu stvarni kada im okolnosti dozvole.
pičku ili voliš ili si peder. jednostavno.
a pederom se rodiš, samo okruženje te definira jesi li otvoreni ili skriveni.
ne postoji pederski gen. Postoji greška kod markiranja gena ali to je greška kao i albino ili dawnov sindrom.

_________________
Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 13:44

veber wrote:homo sklonost nije pomodarstvo. ili jesi ili nisi.

To je netočno odnosno preciznije rečeno, nema potvrde znanosti za takav stav.
I nema tu ili jesi ili nisi, jer se svijet ne sastoji samo od crne i bijele boje nego i od ogromnog broja međunijansi.
Ali ako u svojem razmišljanju hoćeš vjerovati u takve nebuloze, pravo ti budi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by veber 21/5/2020, 13:46

prvo i osnovno. jebe mi se za bibliju.
kao kuran ili ćifutski zapisi stoji na polici. negdje i indijska sabrana dijela prašinu skupljaju.
religije su relevantne za postanak ko i marica i poslovični kurac.
cezar nije tumačio, imao je znastvenike za to.

kada si otkrio svoj duhovni zov?

prvo si se ispisao iz partije pa se pokrstio ili prvo primio sakrament pa onda otišao iz partije?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 13:52

veber wrote:prvo i osnovno. jebe mi se za bibliju.
kao kuran ili ćifutski zapisi stoji na polici. negdje i indijska sabrana dijela prašinu skupljaju.
religije su relevantne za postanak ko i marica i poslovični kurac.
cezar nije tumačio, imao je znastvenike za to.

kada si otkrio svoj duhovni zov?

prvo si se ispisao iz partije pa se pokrstio ili prvo primio sakrament pa onda otišao iz partije?

Predlažem ti da se sad raspišeš o Cezaru jer je to jedino područje o kojem nekog vraga i znaš.
Za sve što se odnosi na ovu temu si se pokazao beznandno loše upućenim. I ne samo na ovu nego i na mali milijun drugih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by veber 21/5/2020, 14:06

Speare Shaker wrote:
veber wrote:prvo i osnovno. jebe mi se za bibliju.
kao kuran ili ćifutski zapisi stoji na polici. negdje i indijska sabrana dijela prašinu skupljaju.
religije su relevantne za postanak ko i marica i poslovični kurac.
cezar nije tumačio, imao je znastvenike za to.

kada si otkrio svoj duhovni zov?

prvo si se ispisao iz partije pa se pokrstio ili prvo primio sakrament pa onda otišao iz partije?

Predlažem ti da se sad raspišeš o Cezaru jer je to jedino područje o kojem nekog vraga i znaš.
Za sve što se odnosi na ovu temu si se pokazao beznandno loše upućenim. I ne samo na ovu nego i na mali milijun drugih.
ti znaš koje je moje područje i o čemu bi se kao trebao raspisati?
ti si upućen u sve živo.
a kada si već upućen u sve živo, cezar mi je samo uzrok a marko aurelije posljedica. 200 godina kasnije.
tebi a priori, rim mi je hobi. bavim se projektiranjem, konstrukcijom i 3D printom, za tebe drugi neki svemir.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by mutava baštarda 21/5/2020, 14:40

Nadbiskup Sentamu Akademija u Hullu, škola Crkva Engleske, našla se pod vatrom nakon što je od učenika od 11 do 14 godina traženo da „definišu“ brojne pojmove u domačem zadatku, uključujući „hardcore“, „soft“ „transrodna“ i „osvetnička“ pornografija, i da odgovaraju na pitanja o „mokrim snovima“, trgovini seksom i osakaćivanju ženskih genitalija, između ostalog. Dok je zadatak bio dio lekcije iz seksualnog obrazovanja, jedna majka kaže da je materijal bio krajnje neprikladan za njenu jedanaestogodišnju kćerku, insistirajući na tome da joj je možda ostavio „ožiljke za cijeli život“

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 15:04

veber wrote:

ti znaš koje je moje područje i o čemu bi se kao trebao raspisati?

To je očito iz pizdarija koje piskaraš po forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 15:16

Kakogod,ne bi bilo lose da Kralj Orban pozove krscanske zemlje da slijede njegov primjer..

nesh mislim da bi nakon toga bilo prilicno vruce ,ne samo u Europi... :kuku

ovu liberlno-lijevu crnu plijesan koja rusi sve normalne standarde ponasanja,tradicije obitelji,dobre i casne obicaje,istinsku ljubav prema famigliji,muzu ili zeni,djeci,postivanju susjeda i njegove obitelji,..bi trebalo obasjati brutsalno jakom ultraljubicastom svjetloscu,da pocrka i pusti pristojan bozji narod na Planetu da zivi,skromno,sretno i zadovoljno..ej-men..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by RayMabus 21/5/2020, 15:28

L G B T

Stavili su sve pod jednu grupu , ja sam biseksualan i normalno da tri spola ne postoje.

Već je sama ideja koju promoviraju da je to sve isto ( LGBT ) prevara.

Normalno da jje rasa dvospolna. Nema trećeg spola. Kraj priče.

Transrodne osobe su pederi koji misle da su žene ili žene koje misle dda su muškarci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 15:31

tebe cemo svezati i ozeniti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by RayMabus 21/5/2020, 15:36

A šta se tiče Plenkovica , on je jadnik. Austrija 2019 a Njemačka 2017 mislim usvojili zakon da pederi i lezbe mogu usvojit djecu. Tu djecu nitko ne pita jel oni žele da ih odgajaju dva tate ili dvije mame. 

I sad ćemo mi pričat o Plenkovicu a lik radi sve šta mu agenda naredi i zato neka ga je Penava odjeba pa idemo na izbore jer očito da u istočnoj Slavoniji se uvalio Orban koji ima love i podignit će tu istočnu Slavoniju a u zamjenu za to ovi moraju srušit Plenkovica i ukinit tu istanbulsku i stat na stranu Orbana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by RayMabus 21/5/2020, 15:58

Legendovich wrote:tebe cemo svezati i ozeniti.. :cleanteeth
Ne pada mi na pamet. Srića moja pa sam bi pa mogu lagano odjebat žene i njihovu emanicipaciju i mogu mi čućnit i popušit svi odreda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 5 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum