ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by RayMabus 21/5/2020, 13:58

Legendovich wrote:tebe cemo svezati i ozeniti.. :cleanteeth
Ne pada mi na pamet. Srića moja pa sam bi pa mogu lagano odjebat žene i njihovu emanicipaciju i mogu mi čućnit i popušit svi odreda.

RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by RayMabus 21/5/2020, 14:07

Uživajte u emancipaciji

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/pariz-gorio-cetvrtu-noc-u-nizu-sukobi-gradjana-i-policije-zbog-smrti-mladica/200521072


Opet se Arapi bune. Samo trpaj. Znam ja nešto šta vi ne znate al ćete otkrit.

Žene služe za rađanje i odgoj djece a ne za karijeru i da se takmiči s muškim na tržištu rada.

Možda je vama nezgodno al meni nije , ja samo okrenem ploču u glavi i postanem peder i žene me ne zanimaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 14:10

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:tebe cemo svezati i ozeniti.. :cleanteeth
Ne pada mi na pamet. Srića moja pa sam bi pa mogu lagano odjebat žene i njihovu emanicipaciju i mogu mi čućnit i popušit svi odreda.
ne slusas..koliko bi snazan kao volina,Yoda,Miha,Feber i ja cemo te stepati za roge,oboriti doli i svezati..ostalo je samo u svecenika da te poskropi svetom vodicom,i odgovoris sa Da..sve sljedece su samo tehnikalije..dok te cura par puta zajasi,zaboravit ces da si ikad bio biseks,a koji rucak i ostala papica,zaboravit ces da si se ikada i zvao Longi.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by RayMabus 21/5/2020, 14:13

Ukini emanicipaciju i sam ću nać ženu.

Nemoj ukinit čeka te ovo :

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 European-union-population-pyramid-2016


Nisam peder nego biseks , mogu uvik tu ploču u glavi vratit nazad.

Al neću. Nisam debil.

Kao veber pa da plaćam alimentaciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by veber 21/5/2020, 17:01

Speare Shaker wrote:
veber wrote:

ti znaš koje je moje područje i o čemu bi se kao trebao raspisati?

To je očito iz pizdarija koje piskaraš po forumu.
tko si ti pa si daješ pravo svima prigovarati?
stalno se nalaziš pozvanim drugima objašnjavati i u detalje pojašnjavati.

eto, znaš da se cezarom bavim.
a, da ne bi bulaznio ubuduće. cezar je samo začetak mojeg interesa povijesti.
zapiši si negdje četiri cara su moj interes a marko aurelije pogotovo.

cezar je samo začetnik carstva. nakon njega dolazi august i tek tiberije postaje carom.
na koncu zlatnih godina carom postaje marko aurelije koji umire od kuge u današnjem beču.

bio je humanist i čovjek velikog znanja. nnaslijedio ga je komod koji je neopravdano proglašen ludim, pokvarenim i inim.

cezar je ukinuo republiku jer je bio svjestan da od juge nikaj. posinak ga je ubio u uroti i omogućio augustu dolazak na vlast. i kompletnu reformu države da bi pretorijanci postali stalna opasnost rima.
doveli su tiberija na vlast.

marko aurelije je napravio reformu koja se dotakla i pretorijanaca.
njegov sin komod je podjelio kohorte u različite centurije.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 21/5/2020, 17:59

veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:

ti znaš koje je moje područje i o čemu bi se kao trebao raspisati?

To je očito iz pizdarija koje piskaraš po forumu.
tko si ti pa si daješ pravo svima prigovarati?
stalno se nalaziš pozvanim drugima objašnjavati i u detalje pojašnjavati.

eto, znaš da se cezarom bavim.
a, da ne bi bulaznio ubuduće. cezar je samo začetak mojeg interesa povijesti.
zapiši si negdje četiri cara su moj interes a marko aurelije pogotovo.

cezar je samo začetnik carstva. nakon njega dolazi august i tek tiberije postaje carom.
na koncu zlatnih godina carom postaje marko aurelije koji umire od kuge u današnjem beču.

bio je humanist i čovjek velikog znanja. nnaslijedio ga je komod koji je neopravdano proglašen ludim, pokvarenim i inim.

cezar je ukinuo republiku jer je bio svjestan da od juge nikaj. posinak ga je ubio u uroti i omogućio augustu dolazak na vlast. i kompletnu reformu države da bi pretorijanci postali stalna opasnost rima.
doveli su tiberija na vlast.

marko aurelije je napravio reformu koja se dotakla i pretorijanaca.
njegov sin komod je podjelio kohorte u različite centurije.

Ajde, neka si i ti dobio priliku govoriti o temi koju barem na prvi pogled koliko toliko poznaješ (uz lagane humoristične momente poput paralele juga - republika), a ne samo da drobiš gluposti zbog kojih forumaši dolaze u opasnost dobiti sijede od smijeha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by veber 21/5/2020, 18:16

bitno da ti sve znaš. da si vertikala.
malo znam malo ne znam. nikako da se dogovoriš.
nego printam maske po narudžbi nikome s foruma ne naplaćujem. radim ih perosonalizirane.
do sada dart vader i star warsi predvode.
da i tebi odprintam.
mogu lenjina, tita, staljina zbog količine posla printam u gruboj tehnici.

za tebe odprintam u lejeru 0,02
ali sam koloriraš

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 22/5/2020, 08:23

@ LONGI..

bajo moj,meni je sve povr slucajnog dodira laktovima u guzvi sa drugim moškijom,prilicno pederski,tu ne racunam prijateljsko rukovanje,i tu je kraj price..

valjas se i ispreplices sa drugim muzjakom u krevetu...trpate si u pakšu...peder si,a sto si???..to sto mozes i sa curama,nish ne znaci,jerbo ti se kita dize i na muske..i dopustas drugim muskim kitama,da ti se nabijaju u dupe..peder si..geyo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Oh_Femder 22/5/2020, 08:33

veber wrote:
Legendovich wrote:
red wolf wrote:
Legendovich wrote:
red wolf wrote:
To je iulzija...Percepcija vašeg mozga...
to je reala..djeca su dovoljna i radjaju se iz muskog i zenskog spola,ne takvih devijantnih spodoba kao ti...
živiš u laži...
ne..zapravo,kolikogod te guzio tvoj partner,ti njega,ili lezba lezbu lizala,trandža primala od transgendera-iz te "ljubavi" nikad nish nece izniknuti..zasto,jerbo se Bog,ili Priroda pobrinuli da se iz takvog sto ne izrodi,bilo bi preveč monstruozno...
Iovako se radja previse tih genetskih zajeba,ali kao i u svakoj Produkciji,škarta biti mora... :starac :starac :starac
da, pederluk je slijepa ulica.3
i homo kao takvo treba tretirati.
neka se ljube, vole ali ako ne mogu sami djecu napravit nemaju ni osnove za posvojenje.
da su genetski sposobni onda bi derpe derpeu napravio dijete. ili lezba lezbi.
Nismo genetski sposobni ni letjeti pa smo napravili aviona. Genetski inženjering daje mogućnost dvojici pedera itd. da imaju vlastito genetsko dijete.

_________________
Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by RayMabus 22/5/2020, 11:49

Legendovich wrote:@ LONGI..

bajo moj,meni je sve povr slucajnog dodira laktovima u guzvi sa drugim moškijom,prilicno pederski,tu ne racunam prijateljsko rukovanje,i tu je kraj price..

valjas se i ispreplices sa drugim muzjakom u krevetu...trpate si u pakšu...peder si,a sto si???..to sto mozes i sa curama,nish ne znaci,jerbo ti se kita dize i na muske..i dopustas drugim muskim kitama,da ti se nabijaju u dupe..peder si..geyo..
Ja to koristim na drugi način. 

1-1 = 0

Ne seksam se s nikim. Ovako odjebajem žene i njihovu vladavinu. Ravna crta. Nema emocija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 22/5/2020, 16:11

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:@ LONGI..

bajo moj,meni je sve povr slucajnog dodira laktovima u guzvi sa drugim moškijom,prilicno pederski,tu ne racunam prijateljsko rukovanje,i tu je kraj price..

valjas se i ispreplices sa drugim muzjakom u krevetu...trpate si u pakšu...peder si,a sto si???..to sto mozes i sa curama,nish ne znaci,jerbo ti se kita dize i na muske..i dopustas drugim muskim kitama,da ti se nabijaju u dupe..peder si..geyo..
Ja to koristim na drugi način. 

1-1 = 0

Ne seksam se s nikim. Ovako odjebajem žene i njihovu vladavinu. Ravna crta. Nema emocija.
reko si da si biseks.kazes ne seksas se..st oonda radis?'drkas na muske ili ?? :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by RayMabus 22/5/2020, 16:14

Iskreno ne razmišljam o seksu. Kad mi dođe ispraznim se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by veber 22/5/2020, 16:20

Oh_Femder wrote:
veber wrote:
Legendovich wrote:
red wolf wrote:
Legendovich wrote:
to je reala..djeca su dovoljna i radjaju se iz muskog i zenskog spola,ne takvih devijantnih spodoba kao ti...
živiš u laži...
ne..zapravo,kolikogod te guzio tvoj partner,ti njega,ili lezba lezbu lizala,trandža primala od transgendera-iz te "ljubavi" nikad nish nece izniknuti..zasto,jerbo se Bog,ili Priroda pobrinuli da se iz takvog sto ne izrodi,bilo bi preveč monstruozno...
Iovako se radja previse tih genetskih zajeba,ali kao i u svakoj Produkciji,škarta biti mora... :starac :starac :starac
da, pederluk je slijepa ulica.3
i homo kao takvo treba tretirati.
neka se ljube, vole ali ako ne mogu sami djecu napravit nemaju ni osnove za posvojenje.
da su genetski sposobni onda bi derpe derpeu napravio dijete. ili lezba lezbi.
Nismo genetski sposobni ni letjeti pa smo napravili aviona. Genetski inženjering daje mogućnost dvojici pedera itd. da imaju vlastito genetsko dijete.
jel spolnim odnosom ili onako?
zna se kako se desi dijete. ne odlaskom na misu, niti kada derpe gura drugom.
djecu radimo da pimpek stavimo u pičku. i nekoristimo kontracepciju.
sve drugo nije normalno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Guest 22/5/2020, 16:24

veber wrote:
Oh_Femder wrote:
veber wrote:
Legendovich wrote:
red wolf wrote:
živiš u laži...
ne..zapravo,kolikogod te guzio tvoj partner,ti njega,ili lezba lezbu lizala,trandža primala od transgendera-iz te "ljubavi" nikad nish nece izniknuti..zasto,jerbo se Bog,ili Priroda pobrinuli da se iz takvog sto ne izrodi,bilo bi preveč monstruozno...
Iovako se radja previse tih genetskih zajeba,ali kao i u svakoj Produkciji,škarta biti mora... :starac :starac :starac
da, pederluk je slijepa ulica.3
i homo kao takvo treba tretirati.
neka se ljube, vole ali ako ne mogu sami djecu napravit nemaju ni osnove za posvojenje.
da su genetski sposobni onda bi derpe derpeu napravio dijete. ili lezba lezbi.
Nismo genetski sposobni ni letjeti pa smo napravili aviona. Genetski inženjering daje mogućnost dvojici pedera itd. da imaju vlastito genetsko dijete.
jel spolnim odnosom ili onako?
zna se kako se desi dijete. ne odlaskom na misu, niti kada derpe gura drugom.
djecu radimo da pimpek stavimo u pičku. i nekoristimo kontracepciju.
sve drugo nije normalno.
Ej-men...pametnom dovoljno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska - Page 6 Empty Re: Mađarska ukinula priznavanje rodnog identiteta transrodnih osoba, bye bye Istanbulska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum