ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Braco i seka

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Braco i seka  Empty Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:17

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/sefica-marketinga-zveceva-o-baranjskim-leptiricima-severini-je-hajka-na-nas-prijeki-sud-jedna-donacija-nije-odobrena-pa-sto-862125

dodatak na temu

http://fizzit.net/vijesti-i-politika/komentari-i-kolumne/5150-od-brace-i-seke-do-poljupca-na-pantovcaku-prava-protiv-pravednosti?hitcount=0
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:29

Dobrodošli u neoliberalni kapitalizam. Kapital dariva tam di bu mu se vratilo stostruko. Ne jebe njega humanitarni rad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:29

Braco i seka  Status

_________________
Braco i seka  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:30

net.hr i telegram se bave ucjenom, reketom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:30

Eva wrote:Dobrodošli u neoliberalni kapitalizam. Kapital dariva tam di bu mu se vratilo stostruko. Ne jebe njega humanitarni rad.

evo vratilo se, pol fejsbuka zove na bojkot zvečeva. Kapitalizam ipak pazi na image kompanije. Ovo je kretenizam.

_________________
Braco i seka  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:30

Jebiga, tak stvari stoje u kapitalizmu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:31

marcellus wrote:
Eva wrote:Dobrodošli u neoliberalni kapitalizam. Kapital dariva tam di bu mu se vratilo stostruko. Ne jebe njega humanitarni rad.

evo vratilo se, pol fejsbuka zove na bojkot zvečeva. Kapitalizam ipak pazi na image kompanije. Ovo je kretenizam.
A Hrvati pamte kao ribice. Inače, ne bi HDZ preživjel sve ove godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by marcellus 26/11/2015, 14:31

u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.

_________________
Braco i seka  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:32

deda wrote:net.hr i telegram se bave ucjenom, reketom
ups ne, to je dnevno.hr ovaj put

a Božić je ono za 30 dana
zašto djeca još nisu dobila čokolade?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:33

marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
da li su djecu trebali darovati za Božić, ili za Severinino vjenčanje?
nije mi jasno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by udba 26/11/2015, 14:33

Privatni kapital, privatni novac, koga šta briga kako ko troši svoje pare. Firme doniraju kampanje Josipovića, Kolinde, ne daju ni lipe djeci i niko ne kaže ni a. I vi kupujete parfeme za 500 kuna a nedate toj djeci čokolade,

osim toga zašto koristite taj omrznuti novokomponirani političko korektni neoliberalni izraz "djeca s potrebnim potrebama" šta nisu to retardi i debili?

_________________
Braco i seka  Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:34

marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
Ozbiljno? Evo, idem pisat Mercedesu da mi daju neka kolica, i ja sam dijete s posebnom potrebom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:35

marcellus wrote:Ovo je kretenizam.
ili dokaz kakvih sve idijota ima na fejsu

ali ima nečeg i u tome da protiv gomile nesmiješ niš reći, to ih samo još više razjari


Last edited by deda on 26/11/2015, 14:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:35

marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
to se zove socijalno osvještene firme, gdje privatne korporacije brinu za "interese lokalne zajednice", naravno brinu o svom interesu - jer ako lokalna zajednica vidi da ti ulažeš nazad u zajednicu, onda ovi radije konzumiraju tvoje usluge/proizvode.

to je na "degeneriranom zapadu" već normalno zadnjih 10-20godina ti marketinški trendovi, kod nas vidimo na primjeru Zečeva da zaostaju 20-30godina mentalno..

iako mi sve jedno ide na živce to kmečanje i "zgrožavanje" , njihovi proizvodi pa imaju pravo kome će ih dati.. u ostalom država kojoj zvečevo plaća mega poreze se treba brinuti o bolesnima, to nije posao privatnih firmi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:36

normalno da neću bojkotirati zevčevo imaju vrhunske čokolade
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:38

EmberSpirit wrote:normalno da neću bojkotirati zevčevo imaju vrhunske čokolade
Neću ni ja mercedes, ako me i odjebu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:39

EmberSpirit wrote:
marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
to se zove socijalno osvještene firme, gdje privatne korporacije brinu za "interese lokalne zajednice", naravno brinu o svom interesu - jer ako lokalna zajednica vidi da ti ulažeš nazad u zajednicu, onda ovi radije konzumiraju tvoje usluge/proizvode.

to je na "degeneriranom zapadu" već normalno zadnjih 10-20godina ti marketinški trendovi, kod nas vidimo na primjeru Zečeva da zaostaju 20-30godina mentalno..

iako mi sve jedno ide na živce to kmečanje i "zgrožavanje" , njihovi proizvodi pa imaju pravo kome će ih dati.. u ostalom država kojoj zvečevo plaća mega poreze se treba brinuti o bolesnima, to nije posao privatnih firmi
meni su njihove čokolade bolje od kraševih, iako istina marketing im je loš, ne zbog ovog s fejsom, nego općenito, forsiraju te omote čokolada iz jugoslavije, promašili su stoljeće sa brendiranjem robe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by stenjalica 26/11/2015, 14:40

marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
znači  zato se buniš šta nema donacija za tebe,,HDZ nezna
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by crvenkasti 26/11/2015, 14:41

Marc, sajt ti je spor u pičku materinu ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Guest 26/11/2015, 14:41

deda wrote:
EmberSpirit wrote:
marcellus wrote:u kapitalizmu stvari stoje tak da prvo doniraš djecu s posebnim potrebama, da ne ispadneš šupak pred kupcima. I da te ne bojkotiraju.
to se zove socijalno osvještene firme, gdje privatne korporacije brinu za "interese lokalne zajednice", naravno brinu o svom interesu - jer ako lokalna zajednica vidi da ti ulažeš nazad u zajednicu, onda ovi radije konzumiraju tvoje usluge/proizvode.

to je na "degeneriranom zapadu" već normalno zadnjih 10-20godina ti marketinški trendovi, kod nas vidimo na primjeru Zečeva da zaostaju 20-30godina mentalno..

iako mi sve jedno ide na živce to kmečanje i "zgrožavanje" , njihovi proizvodi pa imaju pravo kome će ih dati.. u ostalom država kojoj zvečevo plaća mega poreze se treba brinuti o bolesnima, to nije posao privatnih firmi
meni su njihove čokolade bolje od kraševih, iako istina marketing im je loš, ne zbog ovog s fejsom, nego općenito, forsiraju te omote čokolada iz jugoslavije, promašili su stoljeće sa brendiranjem robe

ta omoti su im sranje, a ovo sa severinom su se zajebali , jebiga.. inače nije mi jasno zašto svi kmeče i još govore da će ih bojkotirati..

zvečevo plaća mega poreze, i ima proizvodnju u hrvatskoj, hrani radnike, zadovoljava tržište, plaća mega poreze državi, i onda je posao države da se preko tih mega poreza koje uzima, brine o bolesnim članovima zajednice, a ne privatne firme..

da smo mi neki neoloberalni kapitalizam Čile, ili USA, tamo je normalno pošto su niži porezi, građani i firme imaju puno više para, pa onda tamo ima puno više donacija i pomoći siromašnima, nego u polu socijalističkim zemljama tipa RH
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Braco i seka  Empty Re: Braco i seka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum