ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seka prije braka nista

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Seka prije braka nista Empty Seka prije braka nista

Post by kaya 13/1/2019, 10:12

https://100posto.hr/scena/poznati-hrvati-i-hrvatice-koji-su-odlucili-cekati-do-braka-seks-prije-braka-nije-blagoslovljen-od-boga-pa-ih-i-ne-zanima
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by kaya 13/1/2019, 10:12

Da je sa suprugom čekala do braka, na Facebooku je otkrila svojim pratiteljima iSimona Mijoković. Prije negoli je stupila u brak sa svojim Stanislavom, Simona nije imala odnose. Tvrdi da su prije braka četiri godine bili najbolji prijatelji, dijelili sve i dobro se upoznali.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by aben 13/1/2019, 10:19

Generally, delayed gratification is associated with resisting a smaller but more immediate reward in order to receive a larger or more enduring reward later ... children under five years old demonstrate a marked lack of delayed gratification ability and most commonly seek immediate gratification.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Hektorović 13/1/2019, 10:28

kaya wrote:Da je sa suprugom čekala do braka, na Facebooku je otkrila svojim pratiteljima iSimona Mijoković. Prije negoli je stupila u brak sa svojim Stanislavom, Simona nije imala odnose. Tvrdi da su prije braka četiri godine bili najbolji prijatelji, dijelili sve i dobro se upoznali.


Seka prije braka nista Giphy
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Ringo10 13/1/2019, 10:32

O jebo te kakve pizdarije citam ...

Eto sve nevine ... a u pizdu materinu.

Ali naravno, danas se mogu izjebat na sve strane a onda operiraju himen i nekoj budali se uvale kao nevine junferice. 

HAjde bjezi ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by debotoijusto 13/1/2019, 10:36

simonica ??? vlasicka ??? stoka ???
ovo neki humor ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by aben 13/1/2019, 10:37

Ringo10 wrote:O jebo te kakve pizdarije citam ...

Eto sve nevine ... a u pizdu materinu.

Ali naravno, danas se mogu izjebat na sve strane a onda operiraju himen i nekoj budali se uvale kao nevine junferice. 

HAjde bjezi ...

jel postoji vridnost u nevinosti?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by prckov 13/1/2019, 10:40

debotoijusto wrote:simonica ??? vlasicka ??? stoka ???
ovo neki humor ?
ma pusti
nego recider nam kad je tebi auspuh o'so  :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by prckov 13/1/2019, 10:41

aben wrote:
Ringo10 wrote:O jebo te kakve pizdarije citam ...

Eto sve nevine ... a u pizdu materinu.

Ali naravno, danas se mogu izjebat na sve strane a onda operiraju himen i nekoj budali se uvale kao nevine junferice. 

HAjde bjezi ...

jel postoji vridnost u nevinosti?
pa negdje sam procito da neka djeva prodaje nevinost za miljun $
dakle vridi
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by aben 13/1/2019, 11:07

prckov wrote:
aben wrote:
Ringo10 wrote:O jebo te kakve pizdarije citam ...

Eto sve nevine ... a u pizdu materinu.

Ali naravno, danas se mogu izjebat na sve strane a onda operiraju himen i nekoj budali se uvale kao nevine junferice. 

HAjde bjezi ...

jel postoji vridnost u nevinosti?
pa negdje sam procito da neka djeva prodaje nevinost za miljun $
dakle vridi

to oću reći,
ako postoji vridnost, ne tribo se čuditi takovin ljudima

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Ringo10 13/1/2019, 11:22

aben wrote:
Ringo10 wrote:O jebo te kakve pizdarije citam ...

Eto sve nevine ... a u pizdu materinu.

Ali naravno, danas se mogu izjebat na sve strane a onda operiraju himen i nekoj budali se uvale kao nevine junferice. 

HAjde bjezi ...

jel postoji vridnost u nevinosti?
PA vidis da se neki debili jos drze toga.

On jadan misli - gledaj kako je moja mlada prokrvarila, ma bila nevina lutka moja ...

A ona se u životu naprimala i napušila tolikih kuraca da bi mogla ogradu od njih oko kuće napravit.

I onda lijepo plati za operaciju, liječnioci joj sašiju himen i ona "nevina".

A kreten od mladoženje ushićen i oduševljen.

Pa Arapkinje koje studiraju po Zapadu se masovno operiraju i onda se vrate i udaju u svojim zemljama.

A arapski  tupan misli - gledaj, imam nevjestu tako obrazovanu i tako nevinu.

E koje budalaštine ljudi moji.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by immortal 13/1/2019, 11:27

debotoijusto wrote:simonica ??? vlasicka ??? stoka ???
ovo neki humor ?
ni meni nije jasno
zar je Ante Simonu držao samo za ruku??
Stoka i sexualna čistoća ?
tko zna
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Guest 13/1/2019, 11:41

prckov wrote:
debotoijusto wrote:simonica ??? vlasicka ??? stoka ???
ovo neki humor ?
ma pusti
nego recider nam kad je tebi auspuh o'so  :D
hahahahaha,ajd u Kuratz.. lol! lol! lol!
Ima on Akrapovićevu Izduvnu granu...plati se,ali i traje... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Guest 13/1/2019, 11:42

Ebi ga,zato Simonici Pak-šu,kao onai Kamijunski... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by AssadNaPodmornici 13/1/2019, 11:45

Simona nevina ko pikado. 

Inače imamo mi je nedavno frend sličnu situaciju. Uhvatio neku curu na nekom kućnom partiju. Ženska zabavna, zgodna, smišna, ono čudiš se kako ženska takva je solo. 

I ovi krenuli skupa.. nešto nezadovoljan, nije htio pričati detalje, prekinuo nakon koji mjesec ispričao mi.. 

ugl, ženska prije njega imala 2-3 veze, naravno konzumirala je sex kao i svaka normalna ženska, i moj frend isto tako.. 

e sada nju baš ojedanput počela pucati vjerska šema, sada bi se ona štedila prije braka na račun moga frenda.. on njoj "a slušaj sexala si se prije sada na meni ideš to izvodit".. "ako me voliš čekat ćeš".. aj frend, kaže on, ma čeka bi ja i godinu ipo dana, ako je stvarno to TA ženska, ali kada je ona meni rekla da ću morati svake nedilje u crkvu, kaže on "ma otiša bi koji put na misu", ali sada bi morao ići i srijedom  i utorkom na neke duhovne obnove e onda je odjeba.. a nju to puklo odjedanput.. 

najgore od svega, ženska je super izgleda, super inteligentna, super zabavna, a puca se tako religijom.. moja je procjena još je par godina tako zgodna, a onda će kako vrijeme bude prolazilo biti što manje mogućnosti, na kraju će ostati sexualno frustrirana koju nitko neće htjeti ženiti ,samo će se htjeti izredati na njoj.. 

i ta simona, izvodila "redaljke" a onda hoće se štediti prije braka.. a izašla iz braka lol. 
dobro ona je našla lika kojeg pucaju isti filmovi, danas zanimljivo ima puno više takvih ženskih, nego muškaraca.. muškracima se teže suzdržavati od sexa /mastrubacije radi testosterona

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by dzango 13/1/2019, 11:53

Kažu da je nevinost na neviđenoj ceni u islamskom svetu. Zato na veliko praktikuju analni seks.

_________________
Seka prije braka nista Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Hektorović 13/1/2019, 11:54

AssadNaPodmornici wrote:Simona nevina ko pikado. 

Inače imamo mi je nedavno frend sličnu situaciju. Uhvatio neku curu na nekom kućnom partiju. Ženska zabavna, zgodna, smišna, ono čudiš se kako ženska takva je solo. 

I ovi krenuli skupa.. nešto nezadovoljan, nije htio pričati detalje, prekinuo nakon koji mjesec ispričao mi.. 

ugl, ženska prije njega imala 2-3 veze, naravno konzumirala je sex kao i svaka normalna ženska, i moj frend isto tako.. 

e sada nju baš ojedanput počela pucati vjerska šema, sada bi se ona štedila prije braka na račun moga frenda.. on njoj "a slušaj sexala si se prije sada na meni ideš to izvodit".. "ako me voliš čekat ćeš".. aj frend, kaže on, ma čeka bi ja i godinu ipo dana, ako je stvarno to TA ženska, ali kada je ona meni rekla da ću morati svake nedilje u crkvu, kaže on "ma otiša bi koji put na misu", ali sada bi morao ići i srijedom  i utorkom na neke duhovne obnove e onda je odjeba.. a nju to puklo odjedanput.. 

najgore od svega, ženska je super izgleda, super inteligentna, super zabavna, a puca se tako religijom.. moja je procjena još je par godina tako zgodna, a onda će kako vrijeme bude prolazilo biti što manje mogućnosti, na kraju će ostati sexualno frustrirana koju nitko neće htjeti ženiti ,samo će se htjeti izredati na njoj.. 

i ta simona, izvodila "redaljke" a onda hoće se štediti prije braka.. a izašla iz braka lol. 
dobro ona je našla lika kojeg pucaju isti filmovi, danas zanimljivo ima puno više takvih ženskih, nego muškaraca.. muškracima se teže suzdržavati od sexa /mastrubacije radi testosterona

Pukni instagram na pp :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Hektorović 13/1/2019, 11:55

dzango wrote:Kažu da je nevinost na neviđenoj ceni u islamskom svetu. Zato na veliko praktikuju analni seks.

Nije da je na cijeni na cijeni, nego ništa od braka ako na prvu bračnu noć ne poteče kako treba...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Hektorović 13/1/2019, 12:01

Inače ženama navodno sex drive proradi najjače nakon 30-te :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by debotoijusto 13/1/2019, 12:13

AssadNaPodmornici wrote:Simona nevina ko pikado. 

Inače imamo mi je nedavno frend sličnu situaciju. Uhvatio neku curu na nekom kućnom partiju. Ženska zabavna, zgodna, smišna, ono čudiš se kako ženska takva je solo. 

I ovi krenuli skupa.. nešto nezadovoljan, nije htio pričati detalje, prekinuo nakon koji mjesec ispričao mi.. 

ugl, ženska prije njega imala 2-3 veze, naravno konzumirala je sex kao i svaka normalna ženska, i moj frend isto tako.. 

e sada nju baš ojedanput počela pucati vjerska šema, sada bi se ona štedila prije braka na račun moga frenda.. on njoj "a slušaj sexala si se prije sada na meni ideš to izvodit".. "ako me voliš čekat ćeš".. aj frend, kaže on, ma čeka bi ja i godinu ipo dana, ako je stvarno to TA ženska, ali kada je ona meni rekla da ću morati svake nedilje u crkvu, kaže on "ma otiša bi koji put na misu", ali sada bi morao ići i srijedom  i utorkom na neke duhovne obnove e onda je odjeba.. a nju to puklo odjedanput.. 

najgore od svega, ženska je super izgleda, super inteligentna, super zabavna, a puca se tako religijom.. moja je procjena još je par godina tako zgodna, a onda će kako vrijeme bude prolazilo biti što manje mogućnosti, na kraju će ostati sexualno frustrirana koju nitko neće htjeti ženiti ,samo će se htjeti izredati na njoj.. 

i ta simona, izvodila "redaljke" a onda hoće se štediti prije braka.. a izašla iz braka lol. 
dobro ona je našla lika kojeg pucaju isti filmovi, danas zanimljivo ima puno više takvih ženskih, nego muškaraca.. muškracima se teže suzdržavati od sexa /mastrubacije radi testosterona

indentican slucaj znam samo ova bogata s izgledom raze drhtuje ,  kad je upoznah razvrat i blud bijase srednje ime ,  on ugodan prosjek , duhovit i siromasan
prvo su krenuli u crkvu  onda prestali pusit/pit , ona zapravo a on samo kad nije u blizini , pa kateheze pohadjat krenuli
pa dodjem ja do njih a oni meni amo malo pricat o bibliji i roman na stol a kolace ne smijes dirati to za popodne na okupljanje katehista umjesto amo zapalit i pogleda san original solarisa i po ure zajebancije...
ovo prije 4-5g. danas cekaju treceg klinca ona ne radi jer nema vremena a on sljaka u firmi od njenog starog za sitnu lovu no imaju sve potrebno , stan 2 auta ako se nesto pokvari uskoce njeni i sl. ... e sad to likovi od 30+g. bioloski sat i egzistencija imaju veci znacaj nego s 20-ak
nedavno ga sreo , izgleda zadovoljno na prvu , za drugu nisam imao vremena ni volje a nije mi se ni nudila , moram priznat
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Seka prije braka nista Empty Re: Seka prije braka nista

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum