ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi - Page 4 Empty Re: DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi

Post by michaellcmacha 16/5/2020, 21:20

crvenkasti wrote:
Sovak wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
Oh_Femder wrote:Jel' ima tu netko nekakvu znanstvenu, neupitnu i necirkularnu definiciju što je to Hrvat, a što je to Srbin pa da se onda po tome matematički može odrediti tko je tu Hrvat ili Srbin? Ili nam je draže da onako ofrlje mlataramo jezikom, a glavno da je džabe, pa šta košta da košta?  Suspect
Radi se o osjećaju, a za to nema posebnih znanstvenih metoda za dokazivanje.
Eto, za primjer, Crvenkasti kaže da je Hrvat, aj mu ti sad dokaži da nije. On se jednostavno tako osjeća. :)
Bošnjaci su 1993. postali Bošnjaci proglasom i sad svi tvrde da su Bošnjaci. Možda i jesu, jbiga...

Da budemo do kraja precizni, ja se, ustvari, osjećam kao budala, a izjašnjavam se kao Hrvat.

Problem je u tvojoj podsvijesti. Srpskoj.

Jebat' ga.

Kaka da ubijem Srbina u sebi?
uprcaj se u bulju po uzoru na onog hrvata brnabića...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi - Page 4 Empty Re: DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi

Post by crvenkasti 16/5/2020, 21:23

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
Sovak wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
Radi se o osjećaju, a za to nema posebnih znanstvenih metoda za dokazivanje.
Eto, za primjer, Crvenkasti kaže da je Hrvat, aj mu ti sad dokaži da nije. On se jednostavno tako osjeća. :)
Bošnjaci su 1993. postali Bošnjaci proglasom i sad svi tvrde da su Bošnjaci. Možda i jesu, jbiga...

Da budemo do kraja precizni, ja se, ustvari, osjećam kao budala, a izjašnjavam se kao Hrvat.

Problem je u tvojoj podsvijesti. Srpskoj.

Jebat' ga.

Kaka da ubijem Srbina u sebi?
uprcaj se u bulju po uzoru na onog hrvata brnabića...

Glupane. Tako ću ubiti i Hrvata.
Ja bih htio ubiti samo Srbina, a da mi Hrvat ostane živ.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi - Page 4 Empty Re: DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi

Post by nakaza 16/5/2020, 21:29

Onaj vaš Krleža je reko onomad : "Praviti Hrvata od Srbina je nemoguć posao, to vam je kao da pravite pitu od govana, dakle ipak je pomalo moguće  ali je onda pita od govana"

Pička li mu materina ustaška.
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Back to top Go down

DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi - Page 4 Empty Re: DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi

Post by michaellcmacha 16/5/2020, 21:34

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
Sovak wrote:
crvenkasti wrote:

Da budemo do kraja precizni, ja se, ustvari, osjećam kao budala, a izjašnjavam se kao Hrvat.

Problem je u tvojoj podsvijesti. Srpskoj.

Jebat' ga.

Kaka da ubijem Srbina u sebi?
uprcaj se u bulju po uzoru na onog hrvata brnabića...

Glupane. Tako ću ubiti i Hrvata.
Ja bih htio ubiti samo Srbina, a da mi Hrvat ostane živ.
uprcaj... ne upucaj... krele nepismeno...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi - Page 4 Empty Re: DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi

Post by crvenkasti 16/5/2020, 21:37

nakaza wrote:Onaj vaš Krleža je reko onomad : "Praviti Hrvata od Srbina je nemoguć posao, to vam je kao da pravite pitu od govana, dakle ipak je pomalo moguće  ali je onda pita od govana"

Pička li mu materina ustaška.

Sve si pobrkao, majmune.
Krleža je rekao ovo:
"Srbi i Hrvati su isti komad kravlje balege koji je kotač zaprežnih kola povijesti slučajno prerezao na pola"
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi - Page 4 Empty Re: DAČIĆ PONIZIO HRVATE NAJJAČE DO SADA: Sve su to Srbi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum