ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”

Go down

Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  Empty Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”

Post by Eroo 23/6/2018, 16:22

Ivica Dačić: “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”





http://saff.ba/ivica-dacic-sada-od-srbije-traze-sandzak-mi-ga-nikada-necemo-dati-video/
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  Empty Re: Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”

Post by Eroo 23/6/2018, 16:24

ZElena TRAsfezala...ZE-TRA...Zetra. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  Empty Re: Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”

Post by Eroo 23/6/2018, 17:20

Zar nije Erdogan neki dan imao velebni skup u Zetri? Dačiću, Dačiću... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  Empty Re: Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”

Post by Regoč 23/6/2018, 19:10

Eroo wrote:Ivica Dačić: “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”
Tako ne daju još njeke dielove svoje države.
Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  Images?q=tbn:ANd9GcSHV1b-ISlCeK1QO_tXfaBVKVTDKpppTrzSx-Rd9hvps6cMCTE1bQ

_________________
Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  Empty Re: Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”

Post by Eroo 23/6/2018, 23:29

Srbi imaju krasne ideje, ali ih sami nikad nisu znali realizirati. 
Njima je bilo odlično dok su im državom  upravljali Hrvati.
Čak im je bilo bolje i pod Turcima.  Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  1f602
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  Empty Re: Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”

Post by Šandor Winnetou 23/6/2018, 23:33

Eroo wrote:Zar nije Erdogan neki dan imao velebni skup u Zetri? Dačiću, Dačiću... :)
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”  Empty Re: Ivica Dačić (SAFF) : “Sada od Srbije traže Sandžak, mi ga nikada nećemo dati”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum