ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Država ti jebe majku

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 29/4/2020, 23:03

Ne , imam pravo na dječji dio. Pročitaj zakone.

Ne možeš me izbacit iz kuće.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 29/4/2020, 23:09

Imaš dijete koje je punoljetno i odraslo je u nekoj kući i ta kuća il stan je tvoja i ideš ga izbacit a ono nema gdje i ne možeš ga izbacit jer ima pravo na svoju sobu.

Kuća je tvoja al on ima pravo na dječji dio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 29/4/2020, 23:20

Pokušaj izbacit odraslo dite na ulicu pa ćeš vidit šta će.ti sud odredit. Ima i on pravo na svoju sobu u kući.

Fino ćeš me gledat svaki dan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 29/4/2020, 23:25

Zakonom je predviđeno da ti ne možeš na 18 rođendan doć i samovoljno izbacit dite iz svoje kuće. Je tvoja je al ga ne možeš izbacit na ulicu. Ima pravo na svoju sobu dok se ne osamostali. Fino reče da nema para il nije sposoban za radit dakle ne može sam uzdržavat i to ti je to. Dužan si mu osigurat sobu ako ti imaš nekretninu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 29/4/2020, 23:32

I onda ćemo se fino gledat svaki dan tj ti ćeš.me gledat i nema partnera i partnericu i onda ti je muka jer si ga zajeba radi unuka koji ne postoje i nećeš izdržat da mu ne spomeš kako ti treba dat unuke.

Al su dva roditelja a onaj koji me nije zajeba , njega poštujem a tebe ću gazit.

Na kraju će takva atmosfera bit u kući da ćemo svi obolit a ja ću u tome uživat

Zašto ?

Zato šta je Lucifer u meni a on voli papat egoiste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 29/4/2020, 23:39

Na kraju ću ti život pretvorit u Pakao. Žalit ćeš dan kad si se rodija i kad si me napravija i kad si me zajeba.

Toliko ću te gazit da nećeš ni znat ni zašto ni kako.

Sjeti se. Sam se sjeti šta si napravio.

Ne učini drugome ono šta ne želiš da tebi netko učini.

Jel ti želiš da tebe tvoji roditelji zajebu pod izlikom nekakvog višeg dobra za nekakvu familiju a priko tvojih leđa ?

Jel to optimalno rješenje ?

A nema unuka. Nešto si falija. Radija si račun bez krčmara i sad to triba priznat , pokajat se iskreno i odreći se nečega šta ti je bitno , da te boli , da makneš taj bolesni teret zvan familija su nekakvi zidovi i nepostojeći unuci i ti a nije živa osoba koja ti se zove sin ili kćer.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Guest 29/4/2020, 23:46

ajd Longi ne crnjači..nije besh sve tako negativa..nitko nikog nece iz kuce..dovlaci kurwe i jebi ih,reci svima da pokusavas napraviti klinca,i tako,dok ti se dize kuratz..70te,80te..reci da primas poklone i podrsku za buduceg klinca(kojeg naravno NECES napraviti kurwama..) king
zabavi se malo,igraj saha sa okolinom..zanimljivo jest..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 29/4/2020, 23:53

Legendovich wrote:ajd Longi ne crnjači..nije besh sve tako negativa..nitko nikog nece iz kuce..dovlaci kurwe i jebi ih,reci svima da pokusavas napraviti klinca,i tako,dok ti se dize kuratz..70te,80te..reci da primas poklone i podrsku za buduceg klinca(kojeg naravno NECES napraviti kurwama..) king
zabavi se malo,igraj saha sa okolinom..zanimljivo jest..
Zašto bih ?

Volim ih gledat kako pate. Imaju dijete a nema unuka. Živi i pusti druge da žive.

Šta tražim ? Sve. Sve ćeš prepisat na mene. Ili gledaj kako se ništa ne dešava. Ako umrem prije tebe bez potomstva žalit ćeš za života. Ako umreš prije mene nikad nećeš saznati oće li ih biti.

Samo je jedan način. Sad hoću SVE

To je cijena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Guest 29/4/2020, 23:57

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:ajd Longi ne crnjači..nije besh sve tako negativa..nitko nikog nece iz kuce..dovlaci kurwe i jebi ih,reci svima da pokusavas napraviti klinca,i tako,dok ti se dize kuratz..70te,80te..reci da primas poklone i podrsku za buduceg klinca(kojeg naravno NECES napraviti kurwama..) king
zabavi se malo,igraj saha sa okolinom..zanimljivo jest..
Zašto bih ?

Volim ih gledat kako pate. Imaju dijete a nema unuka. Živi i pusti druge da žive.

Šta tražim ? Sve. Sve ćeš prepisat na mene. Ili gledaj kako se ništa ne dešava. Ako umrem prije tebe bez potomstva žalit ćeš za života. Ako umreš prije mene nikad nećeš saznati oće li ih biti.

Samo je jedan način. Sad hoću SVE

To je cijena.
:rasta :rasta :rasta yebate,u vakim trenucima zazalim sto nema josh adnroid zena,onako hiperrealno,da ne vidis razliku od prave cure..narucis takvu i malog klinca androidića..pa pozoves mater iakzes,imam zenu i djecu,mater se poraduje,a ovi dvoje joj pocnu brutalnu kontru lupati na svakom koraku..i u svemu podrzavaju tebea...hahahahahahaha..yebate,ja josh i opaljeniji od tebe u glavu.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 30/4/2020, 00:07

Ne zanima me seks. Više volim psihički maltretirat ljude.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Guest 30/4/2020, 00:31

yebote Longi,nesh se u mrežu uvatilo... Suspect Suspect Suspect

Država ti jebe majku - Page 4 Scale_2400
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 30/4/2020, 01:02

Izdrkaj pa će te proć. Sve to ka neka velika tema seks , porodica a na kraju ništa.

Nema od toga ništa. Makneš se od svega i spavanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 30/4/2020, 06:48

I onda sanjaš seks pa san sinoć sanja kako me neka na plaži zavodi , navodno imali prije nešto al se baš ne sićan i u biti me skuva i idemo se seksat i impotentan i tu san završi i počme novi i ja ubijem nekoga tko je ima oružje i pritija da će pobit jednu masu ljudi al me moraju na sud i jedna zzgodna novinarka mi se približi i radi članak za novine al ženska napaljena na mene zbog čina al kako oko nas policija jer sam ja zatvorenik mogu joj samo dirat sisiu i kriomice polizat bradavicu dok policija ne gleda.

Oba sna su u osnovi ono situacije imaš a ne možeš ga umočit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus 30/4/2020, 07:05

Kako god okreneš seks , kreiranje porodice je važan dio svačijeg života. Netko bi rekao da je sve povezano sa seksom al ako malo analiziraš imaš tu i preživljavanje od prvoga do prvoga , zdravlje , boravak u prirodi , istraživanje , životinje okolo i tako dosta toga šta nema nikakve veze sa seksom i kreiranjem obitelji.

I onda dođe ta emanicipacija i vladavina žena pa postaviš sebi pitanje šta će ti to sve jer za malo seksa i nije neko zadovoljstvo da ti žena upravlja pa ti natovari neko dite na vrat pa moraš radit cili život za njega i ne smiš prnit i u biti postaneš rob a nikakve garancije da će ti se isplatit a sve češće ispada da su problem i mogu zagorčat život roditeljima upravo jer muškarac više nije glavni nego su babe zavladale i njihova riječ je zadnja.

I na kraju jednostavnom računicom dođeš do zaključka da se bolje povuč i najsigurniji si od svih tih situacija u kojima samo se patiš a nikakvog osobnog zadovoljstva nemaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 4 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum