ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Država ti jebe majku

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Guest Wed 29 Apr - 20:20

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
A da odjebete svi od toga da mi solite pamet šta ću ja i šta ja neću ? Imate i ti i svetac stare roditelje pa vam nikad nisam solija pamet šta ćete i kako ćete vi s njima.

A da odjebete a ?
:aw :aw :aw Legendo..nama niti ne treba govoriti..sestra i ja brinemo o staroj koja je 1200 km dalje,ne mozemo sami,zato platimo druge..instalirli smo u sve prostorije Ol in van kompove sa tac skrinom i difoltni je skype,pri dizanju sustava,stara samo treba pogledati i pricati sa nama...
sve troskove mi placamo..i to je oke..

Mi ti sluzimo samo kao moralni orjentir...ne solimo pamet..da odjebemo?...eeeeeee sram te i stid bilo... No No No
Boli mene k šta ćeš ti. Tvoja stvar. Uopće me ne zanima.
eto ga..sad se nadurio na nas... No
Nisan se nadurio nego me boli k šta ćeš ti. Jel ti jasno ? Nemoj mi solit pamet jer je iz ttvoje točke gledišta nešto tako pa automatski je to tako i kod drugih. Ma nemoj molim te. Odakle ti to uopće ?
Longi zezam te malo.. king king king ..daj,ne pada mi napamet da ti pametujem sto ces raditi,to je tvoj zivot..imam ja svojih obveza josh se opterecivati tudjima..kujis??


so relax,im officir frendly.. :D :D :D..nikom ja ne sudim..ti si mi jako simpa lik,opaljen ono s mjerom,ali IQ u nebesa lupa..a real son of the gun... :tu :tu :tu

Guest
Guest


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 20:25

Ja san se nje odreka a to znači i njenih nekretnina. Da mi puknu takvu kaznu tsko bi je namlatija da bi odma prodala stan i sama platila tu kaznu.

Šta me jebete s glupavim zakonima. Ako san ti reka da nešto Neću a u pravu san tek ćeš onda vidit za šta san sve sposoban kad mi se nanosi nepravda i pravi me se budalom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Guest Wed 29 Apr - 20:34

RayMabus wrote:Ja san se nje odreka a to znači i njenih nekretnina. Da mi puknu takvu kaznu tsko bi je namlatija da bi odma prodala stan i sama platila tu kaznu.

Šta me jebete s glupavim zakonima. Ako san ti reka da nešto Neću a u pravu san tek ćeš onda vidit za šta san sve sposoban kad mi se nanosi nepravda i pravi me se budalom.
hahahahahaha..rekoh ja Legenda... king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 20:46

Pa prave se pametni. Imaš takve roditelje koji jednostavno nisu zaslužili da ih dite pogleda u životu a ne da se brine za njih i onda bi ti oni pisali kaznu. Goni se i ti taj roditelj u tri pizde materine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Guest Wed 29 Apr - 21:38

RayMabus wrote:Pa prave se pametni. Imaš takve roditelje koji jednostavno nisu zaslužili da ih dite pogleda u životu a ne da se brine za njih i onda bi ti oni pisali kaznu. Goni se i ti taj roditelj u tri pizde materine.
stoji,,ja recimo bi mogo gledat istarog kako krepaje i ne bi trepnuo..stara je pak posve nesh drugo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 21:42

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Pa prave se pametni. Imaš takve roditelje koji jednostavno nisu zaslužili da ih dite pogleda u životu a ne da se brine za njih i onda bi ti oni pisali kaznu. Goni se i ti taj roditelj u tri pizde materine.
stoji,,ja recimo bi mogo gledat istarog kako krepaje i ne bi trepnuo..stara je pak posve nesh drugo
Obično to tako i bude. Malo kad dite puše na oba roditelja. Obično se radi o jednom koji je govno. Meni su roditelji rastavljeni al nisu razvedeni. Ne žive skupa nit komuniciraju al se nisu razveli jer to sad nema puno smisla jer ona nešto neće pa komplicira pa onda to ka stoji tako s nisu skupa nit išta.

Jedna trečina brakova su rastave i tu imaš svega i sad ti tako dođe država da se ti brineš o tom jednom roditelju koji je govno. Jebi mater i ti i taj roditelj. Nek crkne.

Ona je teško govno. On je tija rastavu i onda počela priti tužbom i parničenjem pa onda ništa nek stoji sve tako. Oće da maltretira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Guest Wed 29 Apr - 21:50

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Pa prave se pametni. Imaš takve roditelje koji jednostavno nisu zaslužili da ih dite pogleda u životu a ne da se brine za njih i onda bi ti oni pisali kaznu. Goni se i ti taj roditelj u tri pizde materine.
stoji,,ja recimo bi mogo gledat istarog kako krepaje i ne bi trepnuo..stara je pak posve nesh drugo
Obično to tako i bude. Malo kad dite puše na oba roditelja. Obično se radi o jednom koji je govno. Meni su roditelji rastavljeni al nisu razvedeni. Ne žive skupa nit komuniciraju al se nisu razveli jer to sad nema puno smisla jer ona nešto neće pa komplicira pa onda to ka stoji tako s nisu skupa nit išta.

Jedna trečina brakova su rastave i tu imaš svega i sad ti tako dođe država da se ti brineš o tom jednom roditelju koji je govno. Jebi mater i ti i taj roditelj. Nek crkne.

Ona je teško govno. On je tija rastavu i onda počela priti tužbom i parničenjem pa onda ništa nek stoji sve tako. Oće da maltretira.
a ja..."daj pola svega pa i josh tvoj dio,pa mozes ici od mene"..danasnja postapalica "povrijedjenih" zena
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 21:56

Neće dobit ništa. Reka san ja starom da zaboravi natezanje s njom po sudu jer nije ona normalna. Ja san zaprtija da ću joj sve kosti polomit a kako je već dobila batine da je jedva živa ostala sad se usrala ko grlica i čeka nešto da se ons opet uvali. 

Neće ona odustat sad vrime ide , ja san jučer napunija 41 godinu. Pa ćemo ić tako , nema potomstva s moje strane i nikom ništa. Dok se god ne odrekne te šeme i ne ode ća ja ću vako i mene boli k jer mi ne može priko žeme i diteta radit ucjene šta joj je plan.

Bolesna osoba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Guest Wed 29 Apr - 21:58

e yebiga...daj ti stani uz oca i budite skupa u svemu..izgleda mi oke covjek..nju na ignore..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 22:00

Legendovich wrote:e yebiga...daj ti stani uz oca i budite skupa u svemu..izgleda mi oke covjek..nju na ignore..
Pa ona i je na ignoru već deset godina. Nada se da ću je ja tribat da se uvali. Hmmm kako da ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by danni1 Wed 29 Apr - 22:07

RayMabus wrote:
Sovak wrote:
RayMabus wrote:To je moja osobna stvar oče li mene sestra zamolit da dam ruke oko brige oko matere. Al sestra. Al ona neće. Nisan ja baš toliko govno al mi neš lupat kazne jer će dobit nož u prsi pa ćeš imat pizdariju kad me takvim retardiranim zakonima siluješ da pomažem onome tko je zaslužija samo da ga se pljune u facu i zalupe mu se vrata za cili život.

Sorry Ray ... al' ono ... ne bih ti bil u kozi.
Jbga nismo imali svi tu sreću da imamo normalne roditelje. Nečiji su i samoživi kreteni koji gledaju samo sebe i neke svoje ciljeve za koje uvik imaju neke izlike kako je to dobro iz njihove točke gledišta i za familiju a jedino tebe ništa ne pitaju za mišljenje ko da nemaš pravo glasa.

Imaš takvih govana od roditelja dosta.
Meni to zvuči sasvim normalno.

U slučaju da živim u tvojoj kući i ti me uzdržavaš onda je uredu da te pitam za mišljenje.

Ako ti živiš u mojoj kući i ja te uzdražavam, zapravo da sam zarađuješ  nije važno ...jbte , zašto bi te pitao za mišljenje?

Pravo glasa imaš samo pod svojim krovom. To je normalno.

_________________
Država ti jebe majku - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 22:08

Ja san njoj reka da se ja neću oženit dok ona ne ode ća i makne se bilo kakvih potraživanja s oćeve strane. A njoj je ka najveća želja da se ja oženim.

Vidiš kakvo je govno , triba se odreć prava na te nekretnkne koje i nisu s njene strane ( ja njene neću niti ih želim ) da se ja oženim a priča joj je kako bi joj to bila najveća želja

A neće se odreć svog prava na te nekretnine neke jer su stečene u braku iako je oćeva zemlja.

E vidiš kakvo je govno. Oće da bude po njenome kako bi mogla i meni i ženi solit pamet i ucjenjivat s nekretninama jer će tražit svoj udio.

Kako da nećeš. Nema žene i dice a ti neš ovamo nikad doć jer ću te ja nabubat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 22:09

danni1 wrote:
RayMabus wrote:
Sovak wrote:
RayMabus wrote:To je moja osobna stvar oče li mene sestra zamolit da dam ruke oko brige oko matere. Al sestra. Al ona neće. Nisan ja baš toliko govno al mi neš lupat kazne jer će dobit nož u prsi pa ćeš imat pizdariju kad me takvim retardiranim zakonima siluješ da pomažem onome tko je zaslužija samo da ga se pljune u facu i zalupe mu se vrata za cili život.

Sorry Ray ... al' ono ... ne bih ti bil u kozi.
Jbga nismo imali svi tu sreću da imamo normalne roditelje. Nečiji su i samoživi kreteni koji gledaju samo sebe i neke svoje ciljeve za koje uvik imaju neke izlike kako je to dobro iz njihove točke gledišta i za familiju a jedino tebe ništa ne pitaju za mišljenje ko da nemaš pravo glasa.

Imaš takvih govana od roditelja dosta.
Meni to zvuči sasvim normalno.

U slučaju da živim u tvojoj kući i ti me uzdržavaš onda je uredu da te pitam za mišljenje.

Ako ti živiš u mojoj kući i ja te uzdražavam, zapravo da sam zarađuješ  nije važno ...jbte , zašto bi te pitao za mišljenje?

Pravo glasa imaš samo pod svojim krovom. To je normalno.
Super al onda me nemoj maltretirat s tim da ti stvorim unuka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 22:15

RayMabus wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:
Sovak wrote:
RayMabus wrote:To je moja osobna stvar oče li mene sestra zamolit da dam ruke oko brige oko matere. Al sestra. Al ona neće. Nisan ja baš toliko govno al mi neš lupat kazne jer će dobit nož u prsi pa ćeš imat pizdariju kad me takvim retardiranim zakonima siluješ da pomažem onome tko je zaslužija samo da ga se pljune u facu i zalupe mu se vrata za cili život.

Sorry Ray ... al' ono ... ne bih ti bil u kozi.
Jbga nismo imali svi tu sreću da imamo normalne roditelje. Nečiji su i samoživi kreteni koji gledaju samo sebe i neke svoje ciljeve za koje uvik imaju neke izlike kako je to dobro iz njihove točke gledišta i za familiju a jedino tebe ništa ne pitaju za mišljenje ko da nemaš pravo glasa.

Imaš takvih govana od roditelja dosta.
Meni to zvuči sasvim normalno.

U slučaju da živim u tvojoj kući i ti me uzdržavaš onda je uredu da te pitam za mišljenje.

Ako ti živiš u mojoj kući i ja te uzdražavam, zapravo da sam zarađuješ  nije važno ...jbte , zašto bi te pitao za mišljenje?

Pravo glasa imaš samo pod svojim krovom. To je normalno.
Super al onda me nemoj maltretirat s tim da ti stvorim unuka.
U potpunosti se slažem s tobom. Ona je to napravila radi familije. Imam i ja pravo na dječji dio. Onda me ostavi na miru i ne spominji mi više pravljenje unuka jer ti ih neću dat jer si priskočio kariku a kad se pojavi unuk onda imaš kome sve ostsvit i fizički da me isključiš iz svega.

Kad me počmeš maltretirat s time onda ću tu sve kosti polomit jer ti imaš pravo upravljanja sa svojinom al ne i mojim spolnim organima i mojim životom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 22:19

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:
Sovak wrote:

Sorry Ray ... al' ono ... ne bih ti bil u kozi.
Jbga nismo imali svi tu sreću da imamo normalne roditelje. Nečiji su i samoživi kreteni koji gledaju samo sebe i neke svoje ciljeve za koje uvik imaju neke izlike kako je to dobro iz njihove točke gledišta i za familiju a jedino tebe ništa ne pitaju za mišljenje ko da nemaš pravo glasa.

Imaš takvih govana od roditelja dosta.
Meni to zvuči sasvim normalno.

U slučaju da živim u tvojoj kući i ti me uzdržavaš onda je uredu da te pitam za mišljenje.

Ako ti živiš u mojoj kući i ja te uzdražavam, zapravo da sam zarađuješ  nije važno ...jbte , zašto bi te pitao za mišljenje?

Pravo glasa imaš samo pod svojim krovom. To je normalno.
Super al onda me nemoj maltretirat s tim da ti stvorim unuka.
U potpunosti se slažem s tobom. Ona je to napravila radi familije. Imam i ja pravo na dječji dio. Onda me ostavi na miru i ne spominji mi više pravljenje unuka jer ti ih neću dat jer si priskočio kariku a kad se pojavi unuk onda imaš kome sve ostsvit i fizički da me isključiš iz svega.

Kad me počmeš maltretirat s time onda ću tu sve kosti polomit jer ti imaš pravo upravljanja sa svojinom al ne i mojim spolnim organima i mojim životom.
A to ti se upravo desilo kod mene.

Ti si napravila to šta si napravila. Dobro. Primljeno na znanje.Život ide dalje.

Ja stao s curama. Povuka se. Vidila ona nešto neštima i s malim nečakom upala da ako se ja ne oženim on će sve nasljedit.

Iscipelarija san je i izbacija iiz kuće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 22:20

Sad me opet ne pitaj za mišljene.

Izvoli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 22:25

Nećeš me pitat za mišljenje. Super. Ima ona pravo na stanove iimam i ja. Zajedničko. Ja ti ne dam a niti meni ne daš. 

Moj ti je uvjet makni se , skini se s njih jer se inače neću oženit.

Ti nećeš. Ok. Neću se ženit. Šta će biti sa stanovima. Iman i ja pravo na dio. Ne dan ništa. Nek stoje prazni jer ja ne dam ništa pošto je to moje pravo.

Eto.

Nemoj me pitat za mišljenje i ignoriraj me. Baš da vidim kako ćeš profitirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 22:33

Točno to napravi šta si reka. Živim pod tvojim krovom , sam zarađujem , imam pravo na dječji dio. To je tvoje pravo da upravljaš sa svojom svojinim kako ti oćeš i mene isključiš.

I sad ćemo živit pod istom krovom. Jednu temu nećemo otvarat a ta je Kad ću ja napravit unuke ?

Upozorit ću te par puta pa ako ne prestaneš namlatit ću te a nećeš me moć izbacit jer imam pravo na dječji dio tj svoju sobu.

Pošto ti je familija bitna dakle unuci onda je to živa muka a moraš živit s menom.

Upoznaj Lucifera.


Država ti jebe majku - Page 3 7f98-533a-461a-b60d-a0037054e728
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 22:50

Imaš još koju pametnu ideju šta bi ti čovjekoliki majmjne ?

Možda ti je dijete osoba koja je u prošlim životima neki veliki mag pa ne trpi nepravdu nit nečije ucjene pa se fino stopi s Luciferom.

I onda imaš Licifera u kući.

Poznatijeg kao Svjetlonoša

Pa ti uskoro cijela kuća svijetli
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by danni1 Wed 29 Apr - 22:53

RayMabus wrote:Točno to napravi šta si reka. Živim pod tvojim krovom , sam zarađujem , imam pravo na dječji dio. To je tvoje pravo da upravljaš sa svojom svojinim kako ti oćeš i mene isključiš.

I sad ćemo živit pod istom krovom. Jednu temu nećemo otvarat a ta je Kad ću ja napravit unuke ?

Upozorit ću te par puta pa ako ne prestaneš namlatit ću te a nećeš me moć izbacit jer imam pravo na dječji dio tj svoju sobu.

Pošto ti je familija bitna dakle unuci onda je to živa muka a moraš živit s menom.

Upoznaj Lucifera.


Država ti jebe majku - Page 3 7f98-533a-461a-b60d-a0037054e728
Dječji dio?

Imaš pravo na nužni dio kad umrem. Odjebi?

Mater ti..dječji dio s 41g. tebe ni sram tako srat bezveze?

_________________
Država ti jebe majku - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by RayMabus Wed 29 Apr - 23:03

Ne , imam pravo na dječji dio. Pročitaj zakone.

Ne možeš me izbacit iz kuće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177128
2014-04-11


Back to top Go down

Država ti jebe majku - Page 3 Empty Re: Država ti jebe majku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum