ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakao uništit emančipaciju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kakao uništit emančipaciju - Page 2 Empty Re: Kakao uništit emančipaciju

Post by jastreb 14/4/2020, 12:50

RayMabus wrote:Uništi Njemačku uništit ćeš i emanicipaciju u Europi

22,36% stanovništva starije od 65 godina , ukupno 18 miljona

Broj zaraženih i umrlih od koronavirusa : 128 tisuća zaraženih i 3 tisuće mrtvih.

Sad nek biraju između blokade ekonomije i toga da im virus pokosi starčad.

Šta god izaberu je ok jer 2% mrtvih tamo je nekih miljon i šesto tisuća ljudi najmanje a izbori su dogodine dakle miljon i šesto tisuća manje onih koji će glasat za one za koje bi glasali da su živi a to je il Merkel il socijalisti.
Pa prve emančipačije se pokušavaju izvesti u vukojebinama Zagore i tri krajine.

Ono,pusti Mare toga Dušena,on ti je Srbijanac.

Znači pokušali su protivno patrijarhalnim običajima zgaditi ženama mladiće koji su bili iz čestitih familija,imali zemlje,služili vojsku i bili snažni i zdravi.

Žene su to jedva dočekale,ali se ovim zabitim gorštacima to vratilo poput bumeranga i obilo u njihove glave(kockaste ili špicaste?).

I onda je počelo. Kad san mogla odbiti Duzšena ili Špiru,mogu i onog pijanog Jozu,ili linog Matana.

Onda se počelo spuštat u Split,Trogir i Makarsku,a brzo i u Ljemačku.

I sad ta Zagora i tri krajine uopće nemaju pošteno mlado žensko čeljade.



Donji muć-mućak press!

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kakao uništit emančipaciju - Page 2 Empty Re: Kakao uništit emančipaciju

Post by RayMabus 15/4/2020, 06:52

Ma ima žena i cura u zaleđu a i na obali. Meni nije problem kad imam par stanova i situiran sam al jednostavno godine , zdravlje , psiha , jednostavno štufaš se , razočarenja , ne ispadne kako ti oćeš itd i sad ženit se samo da se ženiš nema smisla a napravit dite je posebna priča jer mijenja sve itd i ogromna obaveza a nit imaš para nit volje plus mora bi trpit njegovu mater koja bi onda vladala u kući a to jednostavno ne dolazi u obzir.

Žene vladaju i postale su agresivne a cijelo dfuštvo je na njihovoj strani radi djeteta , čak će ti se i tvoji roditelji okrenit protiv tebe a stat na njenu stranu.

To nevalja ništa i potpuno besmisleno ulazit u te vode jer ništa ne dobivaš a sve će ti uzet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Kakao uništit emančipaciju - Page 2 Empty Re: Kakao uništit emančipaciju

Post by RayMabus 15/4/2020, 08:24

Pijuckan divkicu prije spavanja. Sad san pogleda Kučica u preriji a to je američka dječja serija o obitelji na američkom zapadu u 19 stoljeću i jedna od boljih serija na tv i u biti pokazuje ono šta mi danas više nemamo a to su ti uređeni odnosi , muž radi , žena doma oko dice itd.

Ovo danas ovi odnosi to je sve poremećeno. Zato mi i drago pogledat tu seriju jer me bar uveseli malo od ove emanicipacije od koje nemaš ništs nego samo maltretiranje nekog feminističkog ludila dok nekome ne puknu dvi iza ušiju pa tuča i svađa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Kakao uništit emančipaciju - Page 2 Empty Re: Kakao uništit emančipaciju

Post by RayMabus 17/4/2020, 08:51

Cilu noć gleda tv t sad ćemo spavat. Pijuckan divkicu prije spavanja. Nešto san pročita pa san se nasmija a ima veze sa zaljubljenosti i ljubavi i kad se frustriramo kad ono u šta smo se zaljubili nije to npr očekuješ normalnu curu a dobiješ kalkulator i emanicipaciju pa postaneš frustiran.

Sad bi ja to moga i teoretski u detalje objasnit al riječ je o energijama tj vibracijama energija.

Kako san ja izaša dvista puta iz tijela onda su meni ove energije tj vibracije poznate tj nisu mi nešto apstraktno nego stvarno jer kad izlaziš iz tijela onda obično to bude na dva načina s tim da su oba dok spavaš , jedan je samo se nađeš iznad glave i lebdiš a drugi odvajaš se postepeno iz cijelog tijela i onda lebdiš.

Kad imaš ovaj drugi slučaj onda doslovno osječaš kako se odvajaš od glave , trupa , međunožja , nogu dok se skroz ne odvojiš.

Taj drugi način ima veze s tom auričnom energijom tj onda imaš to da osjetiš kako se odvajaš od fizičkih dijelova tijela pa doslovno organe i udove osjećaš kako se odvajaš dio po dio.

Sad taj aurični dio postoji samo kod inkarniranih ljudi tj nemaš to ako si samo duša koja nije inkarnirana tj nemaš tijelo dakle to je čisto fizički faktor tj nešto šta postoji samo kad imaš tijelo i u biti kad si duša zaljubljivanje ne postoji jer nemaš ni tu auričnu energiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Kakao uništit emančipaciju - Page 2 Empty Re: Kakao uništit emančipaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum