ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by £otk@ Sat 9 Nov - 15:09

Da se dopusti kloniranje domicilnog stanovništva u europskim zemljama.

Navodno se kloniranje ljudi već obavlja neko vrijeme u Sjevernoj Koreji i Kini.

Uostalom, biološki nema razlike između Dolly i čovjeka, kad je kloniran ovčji organizam, bilo je jasno da je pitanje vremena kad će se moći i ljudski.

Uzmimo Hrvatsku: imamo ostarjelo stanovništvo, nedovoljno radne snage, nepovoljnu demografiju i migrantski pritisak, a i nije da smo baš na ti sa najmodernijim biotehnološkim rješenjima koja možemo prodavati svijetu.

Osnujemo institut, dovedimo onoga što klonira po Aziji, uzmimo najkvalitetniji i najautentičnije DNK uzorke. Sagradimo i inkubatorsko postrojenje, te kliničke i predvrtićke ustanove.

I kloniramo 1-2 milijuna novih, mladih radnika, vojnika, poljoprivrednika, otaca i majki. Ne bi imali sva građanska prava, poput prava na glasovanje, biranje zanimanja ili odabir prebivališta, ali bi bili najnormalnije plaćeni, imali bi pravo na zdravstvenu i mirovinsku skrb, djecu sa punim pravima, itd.

Taj model bi mogla usvojiti čitava Europa.

A migrante, neovisno koje generacije, otpratiti do najbliže točke izlaza sa europskog kontinenta.

I to je to.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by epikur37 Sat 9 Nov - 15:13

Samo prirodna reprodukcija....nije poanta osigurati nove radnike ovako ili onako nego ideju, uvjete i vrijednosti u kojima ljudi zasnivaju obitelji i radjaju djecu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by epikur37 Sat 9 Nov - 15:14

Mozes napraviti tvornicu ljudi i stancati ih ali to ti je za kurac lad imas bolesno drustvo...gdje ljudi umjesto djece radije vode lse j gdje jw kul biti peder. To je propalo pa da stancas 1000 radnika dnevno.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by RayMabus Sat 9 Nov - 15:17

Kloniranjem DNK osobe stare npr 20 godina dobivaš bebu staru 20 godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by AssadNaPodmornici Sat 9 Nov - 15:45

£otk@ wrote:Da se dopusti kloniranje domicilnog stanovništva u europskim zemljama.

Navodno se kloniranje ljudi već obavlja neko vrijeme u Sjevernoj Koreji i Kini.

Uostalom, biološki nema razlike između Dolly i čovjeka, kad je kloniran ovčji organizam, bilo je jasno da je pitanje vremena kad će se moći i ljudski.

Uzmimo Hrvatsku: imamo ostarjelo stanovništvo, nedovoljno radne snage, nepovoljnu demografiju i migrantski pritisak, a i nije da smo baš na ti sa najmodernijim biotehnološkim rješenjima koja možemo prodavati svijetu.

Osnujemo institut, dovedimo onoga što klonira po Aziji, uzmimo najkvalitetniji i najautentičnije DNK uzorke. Sagradimo i inkubatorsko postrojenje, te kliničke i predvrtićke ustanove.

I kloniramo 1-2 milijuna novih, mladih radnika, vojnika, poljoprivrednika, otaca i majki. Ne bi imali sva građanska prava, poput prava na glasovanje, biranje zanimanja ili odabir prebivališta, ali bi bili najnormalnije plaćeni, imali bi pravo na zdravstvenu i mirovinsku skrb, djecu sa punim pravima, itd.

Taj model bi mogla usvojiti čitava Europa.

A migrante, neovisno koje generacije, otpratiti do najbliže točke izlaza sa europskog kontinenta.

I to je to.
dobra ideja, podržavam kloniranje ljudi. kloniraju se ljudi sa najboljim karakteristikama.

ali zapadna civilizacija je prvo zatrovana kršćanstvom a iz kršćanstva je evolucijski nastavak marksizam, "liberalizam" , ateizam itd. uglavnom sve 3 ideologije su protiv ideje.

Kina se nakon Mao Ze Donga vratila paganizmu i konfucijanizmu i pomješala to sa kapitalizmom , i njihov "mentalni sklop" dopušta kloniranje ljudi, i genetsko poboljšavanje ljudi(u Kini je nedavno rođena beba sa poboljšanim DNA). 

Treba prvo doći do odbacivanja tih degeneriranih europskih vrijednosti a onda je moguće to
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by Guest Sat 9 Nov - 16:23

tja..Kuwait ima dobro rjesenje..Dvije trecine ukupnog broja stanovnika u Kuwaitu su strana radna snaga gotovo na nivou robova..Oni rade i nemaju nikakvih drugih prava osim pravo na zdravstvenu zastitu,e da bi mogli i nadalje drljati..putovnice im se oduzimaju do vremena isteka ugovornog rada..
Kuwaicani doslovno zive od njihovog rada..dakle,u sustini je to robovski rad..

E sad..u RH ne treba nish posebno modati..dvima trecinama oduzeti gradjanska prava osim da budu placeni i zdravstveno osigurani..jedna trecina ce zivjeti na njihovoj grbaci...

Nego..nije li to vec tako??? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by £otk@ Sat 9 Nov - 18:01

RayMabus wrote:Kloniranjem DNK osobe stare npr 20 godina dobivaš bebu staru 20 godina.

Glupost.

Uzmi DNK od starca na umoru i uzgojiti ćeš nakupinu stanica koje bi se u inkubatoru uzgojile u bebu sa DNK donora.

Godine ne utječu na genetski materijal donora.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by £otk@ Sat 9 Nov - 18:05

epikur37 wrote:Samo prirodna reprodukcija....nije poanta osigurati nove radnike ovako ili onako nego ideju, uvjete i vrijednosti u kojima ljudi zasnivaju obitelji i radjaju djecu.

Da sad krenemo, 18-20 godina ne bi imali benefite nego samo gubitke.

U pitanju je biološki opstanak našeg naroda, domovine, kontinenta i jedne plemenite rase.

Drugi ne biraju sredstva da muzu socijalu, mijenjaju društva, pa čak i preglasavaju, ne znam zašto bi ih mi birali.

Podrazumijeva se da bi naše genetske replike bile krštene (tu RKC ima jasan stav) i odgojene u domoljubnom i nesebičnom duhu :) inače sve to ne bi ni imalo smisla.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by Guest Sat 9 Nov - 18:16

Pa sad...iz DNA bi prvo trebalo Izjuriti sklonost...lopovluku,prisvajanju,lijenosti,oportunizmu,nepostenju,jalnusnosti,ljubomori,..... sto bi bio zadatak od kojeg bi Walter Bishop odustao..Osobine i karakteristike DNA ne moze promijeniti niti jedan odgoj,mogu ga samo prigusiti,a osobine ce se opet pojaviti,kad osoba stasa u odraslog covjek i pritisci prestanu..,eventualno se pojave situacije i prilike,koje ce cak potaknuti te represivne gene..

U 30 godina na vrhu politike se izmjenjalo toliko likova,koji su samo potvrdili,ovo sto pricam..a nishta se nije poboljsalo od prvog dana..

Ne mogu se sjetiti JEDNOG primjera gdje bi kloniranje urodilo nekim pozitivnim plodom u smislu cestitei postene osobe..mada samo p osebi postenje i politika u jednom obliku je oksimoron.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by £otk@ Sat 9 Nov - 18:37

Svetac, kloniranje to ne rješava, iako stvara biološke pretpostavke za određena obrasca ponašanja i sklonosti.

To je stvar društva i odgoja.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by Guest Sat 9 Nov - 18:57

balkanski prostori,Votka,su od pamtivjeka jebena vjetrometina uticaja velikih sila,velikih seobi ,krizanja nacija,plemena,brutalnih nasilnih umorstava kroz brojne ratove i osvajanja...

sve to je ostavilo bas u ljudskim karakterima dubokog traga,koji se manifestira na nacin,da se iskljucivo gleda svoj interes(nish lose),ali se sve ostalo iskljucuje(damn you Joe,im fine),sto stvara okolinu,gdje bas neke pozitivne osobine se nisu razvile prema najblizima u narodu,plemenu i tako..

Ovo me sad podsjeti na pricu u igri Red dead Redemption..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by AssadNaPodmornici Sat 9 Nov - 18:57

pismejker wrote:tja..Kuwait ima dobro rjesenje..Dvije trecine ukupnog broja stanovnika u Kuwaitu su strana radna snaga gotovo na nivou robova..Oni rade i nemaju nikakvih drugih prava osim pravo na zdravstvenu zastitu,e da bi mogli i nadalje drljati..putovnice im se oduzimaju do vremena isteka ugovornog rada..
Kuwaicani doslovno zive od njihovog rada..dakle,u sustini je to robovski rad..

E sad..u RH ne treba nish posebno modati..dvima trecinama oduzeti gradjanska prava osim da budu placeni i zdravstveno osigurani..jedna trecina ce zivjeti na njihovoj grbaci...

Nego..nije li to vec tako??? Suspect
pa i kod nas dolaze na uvoz radnici, ali na sreću nitko od njih neće dobiti papire.. inače jedna od dobrih strana RH birokracije, ovdje je nemoguće dobiti papire , osim ako neznaš nekoga koga treba podmazati.. tako ekipa iz bosne /srbi/muslimani čak i mogu doći do RH papira(jer im je susjed Hrvat Katolik iz Bosne radi u ministarstvu pa im proda) ali ostali ne.. koga će podmazati netko iz Indije ili Afganistana

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by crvenkasti Sat 9 Nov - 19:08

Treba uzeti u obzir da postoji više vrsta iona.
To su npr. anioni, kationi i kamioni.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by RayMabus Sat 9 Nov - 23:21

https://www.googl


Last edited by RayMabus on Sat 9 Nov - 23:24; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by Guest Sat 9 Nov - 23:23

AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:tja..Kuwait ima dobro rjesenje..Dvije trecine ukupnog broja stanovnika u Kuwaitu su strana radna snaga gotovo na nivou robova..Oni rade i nemaju nikakvih drugih prava osim pravo na zdravstvenu zastitu,e da bi mogli i nadalje drljati..putovnice im se oduzimaju do vremena isteka ugovornog rada..
Kuwaicani doslovno zive od njihovog rada..dakle,u sustini je to robovski rad..

E sad..u RH ne treba nish posebno modati..dvima trecinama oduzeti gradjanska prava osim da budu placeni i zdravstveno osigurani..jedna trecina ce zivjeti na njihovoj grbaci...

Nego..nije li to vec tako??? Suspect
pa i kod nas dolaze na uvoz radnici, ali na sreću nitko od njih neće dobiti papire.. inače jedna od dobrih strana RH birokracije, ovdje je nemoguće dobiti papire , osim ako neznaš nekoga koga treba podmazati.. tako ekipa iz bosne /srbi/muslimani čak i mogu doći do RH papira(jer im je susjed Hrvat Katolik iz Bosne radi u ministarstvu pa im proda) ali ostali ne.. koga će podmazati netko iz Indije ili Afganistana
:D ..a istina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by £otk@ Sun 10 Nov - 1:42

AssadNaPodmornici wrote:
£otk@ wrote:Da se dopusti kloniranje domicilnog stanovništva u europskim zemljama.

Navodno se kloniranje ljudi već obavlja neko vrijeme u Sjevernoj Koreji i Kini.

Uostalom, biološki nema razlike između Dolly i čovjeka, kad je kloniran ovčji organizam, bilo je jasno da je pitanje vremena kad će se moći i ljudski.

Uzmimo Hrvatsku: imamo ostarjelo stanovništvo, nedovoljno radne snage, nepovoljnu demografiju i migrantski pritisak, a i nije da smo baš na ti sa najmodernijim biotehnološkim rješenjima koja možemo prodavati svijetu.

Osnujemo institut, dovedimo onoga što klonira po Aziji, uzmimo najkvalitetniji i najautentičnije DNK uzorke. Sagradimo i inkubatorsko postrojenje, te kliničke i predvrtićke ustanove.

I kloniramo 1-2 milijuna novih, mladih radnika, vojnika, poljoprivrednika, otaca i majki. Ne bi imali sva građanska prava, poput prava na glasovanje, biranje zanimanja ili odabir prebivališta, ali bi bili najnormalnije plaćeni, imali bi pravo na zdravstvenu i mirovinsku skrb, djecu sa punim pravima, itd.

Taj model bi mogla usvojiti čitava Europa.

A migrante, neovisno koje generacije, otpratiti do najbliže točke izlaza sa europskog kontinenta.

I to je to.
dobra ideja, podržavam kloniranje ljudi. kloniraju se ljudi sa najboljim karakteristikama.

ali zapadna civilizacija je prvo zatrovana kršćanstvom a iz kršćanstva je evolucijski nastavak marksizam, "liberalizam" , ateizam itd. uglavnom sve 3 ideologije su protiv ideje.

Kina se nakon Mao Ze Donga vratila paganizmu i konfucijanizmu i pomješala to sa kapitalizmom , i njihov "mentalni sklop" dopušta kloniranje ljudi, i genetsko poboljšavanje ljudi(u Kini je nedavno rođena beba sa poboljšanim DNA). 

Treba prvo doći do odbacivanja tih degeneriranih europskih vrijednosti a onda je moguće to
Apsolutno za, to je preduvjet.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne Empty Re: Imam ideju koja bi mogla riješiti i EMANČIPAČIJU i DEMOGRAFIJU i VRATITI SVE MIGRANTE OTKUD SU DOŠLI, legalne I ilegalne

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum