ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Index.hr reklamira dnevno.hr

Go down

Index.hr reklamira dnevno.hr Empty Index.hr reklamira dnevno.hr

Post by IL Risorto 16/2/2020, 10:50

Dnevno.hr: Od desničarskog ekstremizma i teorija zavjera do reketarenja
Ba. M. prije sat vremena
92

Index.hr reklamira dnevno.hr 80e89d0a-c5e3-4cf5-b837-312956802fa0
Screenshot: Dnevno.hr

https://www.index.hr/vijesti/clanak/dnevnohr-od-desnicarskog-ekstremizma-i-teorija-zavjera-do-reketarenja/2156972.aspx
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Index.hr reklamira dnevno.hr Empty Re: Index.hr reklamira dnevno.hr

Post by Guest 16/2/2020, 11:11

Ma to je zato sto Gromovnik Iknar vise ne komentira tamo pa nemaju zastitu, a ekipa se zalaufala ko da ima... :mazo lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Index.hr reklamira dnevno.hr Empty Re: Index.hr reklamira dnevno.hr

Post by Guest 16/2/2020, 11:18

Al stvarno, pa ta ekipa nije u stanju prepisati ispravno recept za kolace a oni si umislili da mogu reketarit masone. Ili mislili da imaju jako zaledje koje ih cuva pa mogu i tako debilni to radit. A ono kurac palac... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Index.hr reklamira dnevno.hr Empty Re: Index.hr reklamira dnevno.hr

Post by jastreb 16/2/2020, 12:24

Dirnuli su u osinjak.

U Hrvatskoj ne smiješ dirnuti u te tajne grupe poput framasona,poput Opusa,ili čak ni Hrvatskog zmaja.

Sve ostalo je dozvoljeno i bezopasno(UDBA, komunjare, biskupi, krovne udruge, Srbi,Krajišnici, Brena, Thompson,Bandić,Mamić,Hercegovci, HDZ...)

Dakle,laž je da hrvatskom drma UDBA,ili šatoraši.

Ipak je točno da je sve u rukama tajnih društava.

I Kolinda je tu bila u igri,međutim njeno ponašanje je očito iznerviralo ove u tim ložama.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Index.hr reklamira dnevno.hr Empty Re: Index.hr reklamira dnevno.hr

Post by IL Risorto 16/2/2020, 12:56

jastreb wrote:

I Kolinda je tu bila u igri,međutim njeno ponašanje je očito iznerviralo ove u tim ložama.
Kolinda nema nikakve veze s ovakvima,osim toga ovo su više neki paramasoni kojima se pridaje značaj i važnost mnogo veća nego to realno jest,dok zapravo ovo s dnevno.hr samo im imponira.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Index.hr reklamira dnevno.hr Empty Re: Index.hr reklamira dnevno.hr

Post by Guest 16/2/2020, 13:11

jastreb wrote:Dirnuli su u osinjak.

U Hrvatskoj ne smiješ dirnuti u te tajne grupe poput framasona,poput Opusa,ili čak ni Hrvatskog zmaja.

Sve ostalo je dozvoljeno i bezopasno(UDBA, komunjare, biskupi, krovne udruge, Srbi,Krajišnici, Brena, Thompson,Bandić,Mamić,Hercegovci, HDZ...)

Dakle,laž je da hrvatskom drma UDBA,ili šatoraši.

Ipak je točno da je sve u rukama tajnih društava.

I Kolinda je tu bila u igri,međutim njeno ponašanje je očito iznerviralo ove u tim ložama.
Ne, nije to zbog masona. Pa oni pisu o masonima vec godinama pa nista. Ja ipak mislim da je za ovo kriva crvena zvijezda petokraka i jugoslaveni. Puno su srali protiv petokrake zokija, a okrenuli ledja sahovnici sa prvim crvenim poljem kolindi. Ovo mislim da im je sahovnica sa crvenim prvim poljem slistila, uz presutnu podrsku crvene zvijezde petokrake, jer petokraka tek dolazi na vlast, tako da nisu oni direkt jos. Ovo pocetak kazne za neposluh, dakle neka uvertira, predgovor i tako. Prava akcija ce sluzbeno pocet postavljanjem ogromne crvene petokrake na rijecki neboder.  :mazo

Dakle jugoslaveni, udba, i nelustrirani dio partije i  onda jos malo jugoslavena...
:chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Index.hr reklamira dnevno.hr Empty Re: Index.hr reklamira dnevno.hr

Post by jastreb 16/2/2020, 13:20

Leteca Pegla wrote:
jastreb wrote:Dirnuli su u osinjak.

U Hrvatskoj ne smiješ dirnuti u te tajne grupe poput framasona,poput Opusa,ili čak ni Hrvatskog zmaja.

Sve ostalo je dozvoljeno i bezopasno(UDBA, komunjare, biskupi, krovne udruge, Srbi,Krajišnici, Brena, Thompson,Bandić,Mamić,Hercegovci, HDZ...)

Dakle,laž je da hrvatskom drma UDBA,ili šatoraši.

Ipak je točno da je sve u rukama tajnih društava.

I Kolinda je tu bila u igri,međutim njeno ponašanje je očito iznerviralo ove u tim ložama.
Ne, nije to zbog masona. Pa oni pisu o masonima vec godinama pa nista. Ja ipak mislim da je za ovo kriva crvena zvijezda petokraka i jugoslaveni. Puno su srali protiv petokrake zokija, a okrenuli ledja sahovnici sa prvim crvenim poljem kolindi. Ovo mislim da im je sahovnica sa crvenim prvim poljem slistila, uz presutnu podrsku crvene zvijezde petokrake, jer petokraka tek dolazi na vlast, tako da nisu oni direkt jos. Ovo pocetak kazne za neposluh, dakle neka uvertira, predgovor i tako. Prava akcija ce sluzbeno pocet postavljanjem ogromne crvene petokrake na rijecki neboder.  :mazo

Dakle jugoslaveni, udba, i nelustrirani dio partije i  onda jos malo jugoslavena...
:chiefi
I Srbi.   Neki dan sam bio sa nekim Srbima iz Bosne i oni još uvijek za ove Srbe iz Hrvatske kažu da su iz Krajine. confused

Untipasajarca! To bi dobro tribalo prodrmat.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Index.hr reklamira dnevno.hr Empty Re: Index.hr reklamira dnevno.hr

Post by Guest 16/2/2020, 13:44

jastreb wrote:
I Srbi.   Neki dan sam bio sa nekim Srbima iz Bosne i oni još uvijek za ove Srbe iz Hrvatske kažu da su iz Krajine. confused

Untipasajarca! To bi dobro tribalo prodrmat.
Hm...mislim da nisu srbi bar ne jos. Ima dnevno.hr svoje ogledalo u dnevno.rs. u biti slican sadrzaj na oba portala, samo malo zamijenjene uloge i par drugih lokalnih prilagodbi. Tako da cini mi se da se ovi neki srbi drze jos po strani ili cak simpatiziraju ovu sahovnicu sa prvim bijelim poljem, al lako to oni promijene ak vide da ne ide ko onomad neke daleke 1944te tito! Jugoslavija! 

Al da, slazem se, treba to sve prodrmat i izdrmat.  Ako oces neki relativno omanji potres tamo negdje, evo primam narudjbe. Dakle posto postoji dnevno.rs  ondat znaci da to ista ekipa  pa onda i njima isto  :mazo

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Index.hr reklamira dnevno.hr Empty Re: Index.hr reklamira dnevno.hr

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum