ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Eroo 28/12/2019, 19:28

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?
Zbog inata i političke nezrelosti postoji opasnost da sljedećih pet godina provedemo u atmosferi svakodnevnog
ideološkog maltretiranja - prijetnji, sukoba i straha.

https://www.vecernji.hr/premium/trebamo-li-se-poceti-bojati-eventualne-milanoviceve-pobjede-1369094
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Eroo 28/12/2019, 19:30

HR narod je ipak puno zreliji nego što se obično misli. Ne treba u to sumnjati.
Neće valjda dozvoliti da mu predsjednike biraju svjecki hohštapleri po ambasadama?
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Šandor Winnetou 28/12/2019, 19:37

bome ga je dobro raslojio
Ne daj Bože da ta budaletina dođe na vlast, u tom slučaju neminovno kreće debela polarizacija na ove "normalne" druga zorangutana vs svih ostalih a ovi koji budu apstinirali od izbora jebati će mu majku na najjače no to će biti ipak zeru prekasno

_________________
Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by epikur37 28/12/2019, 19:44

Podjele nam ne trebaju, Koli rula.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by jastreb 28/12/2019, 19:46

Eroo wrote:Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? 
Ma niš se ti ne boj. Čak i da živiš u Zagrebu,ili Lugu Poznanovečkom nema te što biti stra'.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Eroo 28/12/2019, 19:47

Umjesto da je susjedima i komšijama objasnio šta od njih očekuje, on je HR posvađao sa svima. Istina, prije njega su Mesić, Josipović i Pusićka pridonijeli lošoj prercepciji u susjedstvu. Kolinda je to ipak pokušala ispraviti sastajući se s Orbanom, Pahorom, Vuchićem i odlaskom u Sarajevo. Danas barem znaju na čemu su, a kod njega nikad ništa nije bilo jasno definirano.
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Eroo 28/12/2019, 19:50

jastreb wrote:
Eroo wrote:Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? 
Ma niš se ti ne boj. Čak i da živiš u Zagrebu,ili Lugu Poznanovečkom nema te što biti stra'.
U ovo vrijeme vam je smutljivac najmanje potreban...
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by n_razbojnik 28/12/2019, 19:53

Eroo wrote:Umjesto da je susjedima i komšijama objasnio šta od njih očekuje, on je HR posvađao sa svima. 
apsolutni jedini aregument kojim se svsrtava iza Kraljice...Lepi je prije podneva posvađan i sam sa sobom a tokom dan prelije se i na okolinu... ona bubne pa se smijemo, on bubne i njemčka diplomacija više ne priča s nama

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Eroo 28/12/2019, 19:58

n_razbojnik wrote:
Eroo wrote:Umjesto da je susjedima i komšijama objasnio šta od njih očekuje, on je HR posvađao sa svima. 
apsolutni jedini aregument kojim se svsrtava iza Kraljice...Lepi je prije podneva posvađan i sam sa sobom a tokom dan prelije se i na okolinu... ona bubne pa se smijemo, on bubne i njemčka diplomacija više ne priča s nama
Ona je to "bubanje" svijetu ipak prodala kao hr brend. Nako svega što vidiš u čemu je pogriješila? Sve je to autentično vaše. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Hektorović 28/12/2019, 20:10

epikur37 wrote:Podjele nam ne trebaju, Koli rula.

Koli dobija


Zoki je nestabilan

Koli samo veseljak
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by AssadNaPodmornici 28/12/2019, 20:19

kao veliku većinu hrvata koji nisu partijski uhljebi na sisi a pri tom se prodaju kao "domoljubi ili antifašisti" 

jebe me se

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21003
2018-06-14


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Hektorović 28/12/2019, 20:21

AssadNaPodmornici wrote:kao veliku većinu hrvata koji nisu partijski uhljebi na sisi a pri tom se prodaju kao "domoljubi ili antifašisti" 

jebe me se

Koli je ipak bolji izbor 

Za Herceg Bosnu i manje drame u samoj državi
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by AssadNaPodmornici 28/12/2019, 20:24

kao većinu hrvata jebe me se i za RH i HB , nije da me se toliko jebe, koliko glasanje za lijevo/desno krilo udbe kao izbor za "manje zlo" samo koristi tim udbašima na vlasti

neću glasati za nekog za kojeg druka ero sve da me netko pila tupom pilom

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21003
2018-06-14


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Eroo 28/12/2019, 20:27

Koli je sasvim ok vršila svoju dužnost. Ne vidim tko bi to mogao bolje uraditi od nje. 
Njeno "budimo jedinstveni" je svakako prihvatljivije od "Mi ili oni".

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Hektorović 28/12/2019, 20:27

AssadNaPodmornici wrote:kao većinu hrvata jebe me se i za RH i HB , nije da me se toliko jebe, koliko glasanje za lijevo/desno krilo udbe kao izbor za "manje zlo" samo koristi tim udbašima na vlasti

neću glasati za nekog za kojeg druka ero sve da me netko pila tupom pilom


Pa realno mislim da će Zoki krenuti u sukobe sa Plenkijem sto će dodatno narušiti stanje nacije 


Koli nije konfliktna i ne ulazi u sukobe
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Eroo 28/12/2019, 20:29

AssadNaPodmornici wrote:kao većinu hrvata jebe me se i za RH i HB

neću glasati za nekog za kojeg druka ero sve da me netko pila tupom pilom
Ipak nisi "većina Hrvata"...zanemarljiva manjina. Srba ima ipak više od vas. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Noor 28/12/2019, 20:34

tre wrote:bome ga je dobro raslojio
Ne daj Bože da ta budaletina dođe na vlast, u tom slučaju neminovno kreće debela polarizacija na ove "normalne" druga zorangutana vs svih ostalih a ovi koji budu apstinirali od izbora jebati će mu majku na najjače no to će biti ipak zeru prekasno
a sve živa istina, do zadnjeg slova
podbuhli arogantni smrad

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by AssadNaPodmornici 28/12/2019, 20:35

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kao većinu hrvata jebe me se i za RH i HB

neću glasati za nekog za kojeg druka ero sve da me netko pila tupom pilom
Ipak nisi "većina Hrvata"...zanemarljiva manjina. Srba ima ipak više od vas. :)
kako nije.
vi iz lijevog desnog krila udbe ste dobili 26koli, +29% zoki, nekih 55% glasova, od 50% izašlih sa pravom glasa.

dakle vi lijevo/desno krilo udbe činite 25% populacije max, mi ostali smo 75%


mene se jebe tko će od njih biti na vlasti
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21003
2018-06-14


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by AssadNaPodmornici 28/12/2019, 20:38

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kao većinu hrvata jebe me se i za RH i HB , nije da me se toliko jebe, koliko glasanje za lijevo/desno krilo udbe kao izbor za "manje zlo" samo koristi tim udbašima na vlasti

neću glasati za nekog za kojeg druka ero sve da me netko pila tupom pilom


Pa realno mislim da će Zoki krenuti u sukobe sa Plenkijem sto će dodatno narušiti stanje nacije 



Koli nije konfliktna i ne ulazi u sukobe
narušit stanje nacije ili stanje udbe na vlasti?

neće naciji biti ništa što se lijeva/desna udba malo šamara(a ipak se okupe zajedno kada su im pravi interesi u pitanju, recimo kada treba lažirati potpise i zakone oko referenduma, kada treba ubaciti ustavne suce , kada treba lizati šupak recimo makronu ili merkelici itd) 

izaći ću i poništiti glas,

ja jednostavno neman svoga kandidata tipa Donald Trumpa ili nešto toga tipa pa ništa od izbora
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21003
2018-06-14


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by epikur37 28/12/2019, 20:39

Udba svuda :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum