ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čestitke Marcellusu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Čestitke Marcellusu - Page 2 Empty Re: Čestitke Marcellusu

Post by Sora Fri 27 Dec - 16:25

Milovan wrote:Gledao sam podcast sa marcellusom i prvi problem što ga muči je čobanluk. Okomio na prelijepu brenu, a prave hr čobane ne spominje.
Onda je spomenuo neki narkomanski band kao usporedbu, a vidi se po njemu da je i sam ovisnik. Ima dugu kosu. Mozda je i gej sto je njegova privatna stvar.
Skoro je seljo kao i on, a sveznajuci marcellus je i teroticar zavjere jer je njegova zena nesto radila u europi i zato on zna. Bemti njegove izvore.
I nek nauci da stakori ne zive u mocvari jer nemaju peraje nego zive oko mocvare jer imaju 4 noge.
Njemu nitko ne valja od austrougarske na ovamo, a zaboravlja na Italiju i rimsko carstvo koje je donjelo kulturu cijeloj europi.
Skoro ne nudi nista novo nego nudi nesto staro, crkva, bog, domovina i ono sto se sve velicalo 1991.
Rekao je da inteligencija opada, a nikad nije bilo vise genijalaca nego danas, Danasnji covjek se pretvara iz homosapiensa u nesto vece. Mozemo mjeriti ovaj napredak sa neandertalcem naspram homosapijensu. 
Dolazi novi svijet o kojem on pojma nema jer za njega kao i za Skoru jos uvijek je bitna '41. i tamo mu je mjesto i nek ostane tamo.
Jedina novost u vezi s Marcelkom je DA ŠTAKORI IMAJU 4 noge bez plivaćih kozhica 
cat
To je ukratko opis infotmativne i teorijske vrijednosti  marcelkovog novinarstva

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Čestitke Marcellusu - Page 2 Empty Re: Čestitke Marcellusu

Post by Noor Fri 27 Dec - 16:28

Milovan wrote:Dobro, kad već me stavio na ignor nek se zna da nisam trol nego da smo bili zajedno na liječenju od alkohola bezuspješno i bio je s nama i rajko.
zašto misliš da nekoga ovdje zanimaju tvoje ili bilo čije privatne stvari?
admin, molim ovakvo ponašanje ne dopustiti

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Čestitke Marcellusu - Page 2 Empty Re: Čestitke Marcellusu

Post by Sora Fri 27 Dec - 16:31

mativka wrote:A popravio se...nije mu loše :)
Uvijek se isplati biti dežurni serator  :fuck

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Čestitke Marcellusu - Page 2 Empty Re: Čestitke Marcellusu

Post by Sora Fri 27 Dec - 16:32

Noor wrote:
Milovan wrote:Dobro, kad već me stavio na ignor nek se zna da nisam trol nego da smo bili zajedno na liječenju od alkohola bezuspješno i bio je s nama i rajko.
zašto misliš da nekoga ovdje zanimaju tvoje ili bilo čije privatne stvari?
admin, molim ovakvo ponašanje ne dopustiti
Nebitno sto tvrdi neki anonimus 
Ja mu ionako ne vjerujem

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Čestitke Marcellusu - Page 2 Empty Re: Čestitke Marcellusu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum