ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon 7 godina

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest Sun 22 Dec - 14:39

RayMabus wrote:
Brat Brale wrote:
jastreb wrote:A i vi Srbijanci kao da ste u 60-tim godinama.

Novine su OUT. Postoji bezbroj drugih načina,besplatnih dakako,kako bi nešto doprilo do očiju i ušiju naroda,a novine vam sigurno neće pomoći.

Dobro da niste osnovali radio stanicu koju ljudi mogu besplatno slušati na tom i tom kratkom talasu u 19 časova.


Grešiš. 

1. Internet u Srbiji ne koristi više od 50% stanovništva

2. Stara smo nacija sa preko 1.5miliona penzionera koji se informišu isključivo putem štampe i TV-a, a koje u potpunosti kontroliše režim (pogotovo elektronske medije, s obzirom da nacionalnu frekvenciju imaju samo provladine televizije).

3. Za otvaranje radio stanice ti je potrebna saglasnost RRA, koju ćeš teško dobiti...
Da. Kad to tako obrazložiš onda je jasna stvar. A ništa , sad će štampa da radi.


Jedina TV stanica na kojoj možeš čuti kritike prema režimu je N1. Telekom Srbija sada masovno kupuje manje kablovske operatere po Srbiji gde se nakon kupovine odmah izbacuje iz ponude N1.

Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by debotoijusto Sun 22 Dec - 14:47

soros rusi vucicstan s marinikom tepic srecom imate nebojsu koji preko cace spasi prvorodjenog i onu lezbijku sto vam podmetnuse hrvati
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Serbinho-3 Sun 22 Dec - 14:51

Brat Brale wrote:
Serbinho-3 wrote:Ta Opozicija je goli tuki.

Bili na vlasti, masno se nakrali, svoje postavili, nista nisu uradili.

Djilas izgradio most na kredit, nabavka Spanskih tramvaja, Djindjic izgradio Arenu, pozitivne cinjenice koje se pamte.

Ja nisam video 1 dinar.

Ne glasam za Vucica, ali koja je logika dovlaciti lopove nesposobne nazad, osim ako nisi u talu sa istim?


,,Ne glasam za vučića, ali...”

Mantra svakog manje glupljeg sendvičara.


Logika ti nije jaca strana licnosti.

Ako ne delim vase misljenje, onda sam sendvicar.

Kada sam ja dane i noci provodio na Terazijskoj Cesmi i mitinzima, vas nije bilo nigde.

Onda kada se uzjahala vlast, tu su bili svi.

Jelo se, pilo se, krkalo, stanovi, automobili, letovanja, zimovanja, drzavni automobili za skidanje sponzorusa, pozicije za uvaljivanje, privatizacije, gradjevinske dozvole Slavija Biro, sedam puta poplocavanje seoskim plocicama Kralja Milana ...

Glasao za iste gomilu puta ko poslednji kreten i onda mi neko kaze da sam sendvicar.

Isti su popravili rejting Slobi, jer kada su videli tu bagru lopovsku, onda ni onaj nije bio toliko los.

Nije rasprodao nista, kao oni sto su to samo znali.

Telenor 1.5 milijarda eura, sprcana gde?

Pokrijte se usima i ne izigravajte budale, jer na vlast se vise necete vratiti, jer ste pljunuli u obraz onih, koji su za 
vas glasali.

Narod srusio Slobu, saka Indijanaca iskoristili momenat da uzjasu vlast, zasr@li i necemu se nadaju.

Zasucite rukave, svaka slina bi da vlada a ne kapira da je slina.

Povucete vi mene za onu stvar i naviknite se na realni prikaz vase sposobnosti da ne vredite nista, osim ako se ne krade.


Last edited by Serbinho-3 on Sun 22 Dec - 14:54; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest Sun 22 Dec - 14:52

debotoijusto wrote:soros rusi vucicstan s marinikom tepic srecom imate nebojsu koji preko cace spasi prvorodjenog i onu lezbijku sto vam podmetnuse hrvati


Soroš je i doveo vučića. Eno njegov sin svako malo bleji sa njim...
Ovo ga neka druga služba (struja) cepa preko Marinike, fAšIsTe Boška Obradovića i Borka Stefanovića
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by debotoijusto Sun 22 Dec - 15:03

Brat Brale wrote:
debotoijusto wrote:soros rusi vucicstan s marinikom tepic srecom imate nebojsu koji preko cace spasi prvorodjenog i onu lezbijku sto vam podmetnuse hrvati


Soroš je i doveo vučića. Eno njegov sin svako malo bleji sa njim...
Ovo ga neka druga služba (struja) cepa preko Marinike, fAšIsTe Boška Obradovića i Borka Stefanovića
hoces reci da soros dovodi politicare na vlast u srbiji ?
kao koga bi mogli u srbiji...daj vucica metrosexualca bas odgovara nasoj agendi...jel ostalo jos novca ? daj onda jos jednu lezbijku  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest Sun 22 Dec - 15:17

debotoijusto wrote:
Brat Brale wrote:
debotoijusto wrote:soros rusi vucicstan s marinikom tepic srecom imate nebojsu koji preko cace spasi prvorodjenog i onu lezbijku sto vam podmetnuse hrvati


Soroš je i doveo vučića. Eno njegov sin svako malo bleji sa njim...
Ovo ga neka druga služba (struja) cepa preko Marinike, fAšIsTe Boška Obradovića i Borka Stefanovića
hoces reci da soros dovodi politicare na vlast u srbiji ?
kao koga bi mogli u srbiji...daj vucica metrosexualca bas odgovara nasoj agendi...jel ostalo jos novca ? daj onda jos jednu lezbijku  ;)

Pa ko drugi? Jel EU čestitala pobedu Nikoliću 3 sata pre zatvaranja birališta 2012. godine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest Sun 22 Dec - 15:18

Serbinho-3 wrote:
Brat Brale wrote:
Serbinho-3 wrote:Ta Opozicija je goli tuki.

Bili na vlasti, masno se nakrali, svoje postavili, nista nisu uradili.

Djilas izgradio most na kredit, nabavka Spanskih tramvaja, Djindjic izgradio Arenu, pozitivne cinjenice koje se pamte.

Ja nisam video 1 dinar.

Ne glasam za Vucica, ali koja je logika dovlaciti lopove nesposobne nazad, osim ako nisi u talu sa istim?


,,Ne glasam za vučića, ali...”

Mantra svakog manje glupljeg sendvičara.


Logika ti nije jaca strana licnosti.

Ako ne delim vase misljenje, onda sam sendvicar.

Kada sam ja dane i noci provodio na Terazijskoj Cesmi i mitinzima, vas nije bilo nigde.

Onda kada se uzjahala vlast, tu su bili svi.

Jelo se, pilo se, krkalo, stanovi, automobili, letovanja, zimovanja, drzavni automobili za skidanje sponzorusa, pozicije za uvaljivanje, privatizacije, gradjevinske dozvole Slavija Biro, sedam puta poplocavanje seoskim plocicama Kralja Milana ...

Glasao za iste gomilu puta ko poslednji kreten i onda mi neko kaze da sam sendvicar.

Isti su popravili rejting Slobi, jer kada su videli tu bagru lopovsku, onda ni onaj nije bio toliko los.

Nije rasprodao nista, kao oni sto su to samo znali.

Telenor 1.5 milijarda eura, sprcana gde?

Pokrijte se usima i ne izigravajte budale, jer na vlast se vise necete vratiti, jer ste pljunuli u obraz onih, koji su za 
vas glasali.

Narod srusio Slobu, saka Indijanaca iskoristili momenat da uzjasu vlast, zasr@li i necemu se nadaju.

Zasucite rukave, svaka slina bi da vlada a ne kapira da je slina.

Povucete vi mene za onu stvar i naviknite se na realni prikaz vase sposobnosti da ne vredite nista, osim ako se ne krade.


GSKK
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Serbinho-3 Sun 22 Dec - 15:27

Kada je u najopasnije vreme trebalo da se roka sa Seseljevcima i Slobinim pubovima, nigde nikoga a kada je trebalo da se krade, tu su bili svi.

Ja sam sendvicar sto nisam video 1 dinar a sta ste vi?

Lopurde najobicnije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest Mon 23 Dec - 8:55

I naravno, nakon načelno dobre ideje-imbecili iz opozicije prave uvek isti grešku. Centar svog propagandnog delovanja koncentrišu na Beograd gde je bolesnik uvek ili egal sa njima ili slabiji od njih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina - Page 2 Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum