ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon 7 godina

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nakon 7 godina Empty Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 13:59

Nakon 7 godina 3cec9610

Opozicija je napokon shvatila da je jedini način za efikasnu borbu protiv ovog zla, njihove metode.

Od danas besplatne novine koje otkrivaju najveće afere ovih bolesnika i secikesa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:00

Sada kada sekta pošalje batinaše da popale sve primerke i da pritom ,,ulepšaju” aktiviste koji ih dele...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:01

ne znam..meni je oke bilo kad sam isao u Srbiju..oke normalna ekipa,odlicna hrana i preodlicne cure..diskoteke josh uvijek u begeju nose to ime sa potpunim pravom... :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Counter-Strike 22/12/2019, 14:02

bjezi samo od ispolitiziranih ljudi i sa ove i sa one strane drine

_________________
Nakon 7 godina Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by jastreb 22/12/2019, 14:03

A i vi Srbijanci kao da ste u 60-tim godinama.

Novine su OUT. Postoji bezbroj drugih načina,besplatnih dakako,kako bi nešto doprilo do očiju i ušiju naroda,a novine vam sigurno neće pomoći.

Dobro da niste osnovali radio stanicu koju ljudi mogu besplatno slušati na tom i tom kratkom talasu u 19 časova.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:04

pismejker wrote:ne znam..meni je oke bilo kad sam isao u Srbiju..oke normalna ekipa,odlicna hrana i preodlicne cure..diskoteke josh uvijek u begeju nose to ime sa potpunim pravom... :tu :tu :tu


Oke kada dodješ na par dana. A Beograd zaboravi, taj grad nema nikakvoh dodirnih tačaka sa načinom života u ostatku zemlje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by RayMabus 22/12/2019, 14:07

Tijana Ajfon. Ajfon ha ha ha ha.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:08

jastreb wrote:A i vi Srbijanci kao da ste u 60-tim godinama.

Novine su OUT. Postoji bezbroj drugih načina,besplatnih dakako,kako bi nešto doprilo do očiju i ušiju naroda,a novine vam sigurno neće pomoći.

Dobro da niste osnovali radio stanicu koju ljudi mogu besplatno slušati na tom i tom kratkom talasu u 19 časova.


Grešiš. 

1. Internet u Srbiji ne koristi više od 50% stanovništva

2. Stara smo nacija sa preko 1.5miliona penzionera koji se informišu isključivo putem štampe i TV-a, a koje u potpunosti kontroliše režim (pogotovo elektronske medije, s obzirom da nacionalnu frekvenciju imaju samo provladine televizije).

3. Za otvaranje radio stanice ti je potrebna saglasnost RRA, koju ćeš teško dobiti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:09

Brat Brale wrote:
pismejker wrote:ne znam..meni je oke bilo kad sam isao u Srbiju..oke normalna ekipa,odlicna hrana i preodlicne cure..diskoteke josh uvijek u begeju nose to ime sa potpunim pravom... :tu :tu :tu


Oke kada dodješ na par dana. A Beograd zaboravi, taj grad nema nikakvoh dodirnih tačaka sa načinom života u ostatku zemlje...
dobro,u sustini sam bio u Subotici,staroj Moravici,crvenki,pa doli na jugoistok u Kovinu...riunirano jeste,ali nekako mi ima sve onu staru atmosferu mira i opustenosti sa kraja 70tih i pocetkom 80tih..MIR duovni je ono sto cijenim :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:10

Unimatrix_Zero wrote:bjezi samo od ispolitiziranih ljudi i sa ove i sa one strane drine

Jasna stvar...tko je covjek,covjek jest,bez obzira na naciju..tk oje ghovno bit ce uvijek ghovno u svakoj naciji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:19

Nakon 7 godina 7bb25f10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:20

Nakon 7 godina B8613010
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:21

Nakon 7 godina B8dbce10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by RayMabus 22/12/2019, 14:22

Brat Brale wrote:
jastreb wrote:A i vi Srbijanci kao da ste u 60-tim godinama.

Novine su OUT. Postoji bezbroj drugih načina,besplatnih dakako,kako bi nešto doprilo do očiju i ušiju naroda,a novine vam sigurno neće pomoći.

Dobro da niste osnovali radio stanicu koju ljudi mogu besplatno slušati na tom i tom kratkom talasu u 19 časova.


Grešiš. 

1. Internet u Srbiji ne koristi više od 50% stanovništva

2. Stara smo nacija sa preko 1.5miliona penzionera koji se informišu isključivo putem štampe i TV-a, a koje u potpunosti kontroliše režim (pogotovo elektronske medije, s obzirom da nacionalnu frekvenciju imaju samo provladine televizije).

3. Za otvaranje radio stanice ti je potrebna saglasnost RRA, koju ćeš teško dobiti...
Da. Kad to tako obrazložiš onda je jasna stvar. A ništa , sad će štampa da radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:27

Meni je zabrinjavajucije onaj naslov gori gdi se srpske oranice prodaj uarapima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:29

dobro,u sustini se dogadja ono sto je vec izvrseno u RH...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Serbinho-3 22/12/2019, 14:34

Ta Opozicija je goli tuki.

Bili na vlasti, masno se nakrali, svoje postavili, nista nisu uradili.

Djilas izgradio most na kredit, nabavka Spanskih tramvaja, Djindjic izgradio Arenu, pozitivne cinjenice koje se pamte.

Ja nisam video 1 dinar.

Ne glasam za Vucica, ali koja je logika dovlaciti lopove nesposobne nazad, osim ako nisi u talu sa istim?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:36

pismejker wrote:Meni je zabrinjavajucije onaj naslov gori gdi se srpske oranice prodaj uarapima..


Mislim da su arapi samo formalni vlasnici. Svi njihovi biznisi u Srbiji su samo paravan za pranje kiparskih para...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:37

Serbinho-3 wrote:Ta Opozicija je goli tuki.

Bili na vlasti, masno se nakrali, svoje postavili, nista nisu uradili.

Djilas izgradio most na kredit, nabavka Spanskih tramvaja, Djindjic izgradio Arenu, pozitivne cinjenice koje se pamte.

Ja nisam video 1 dinar.

Ne glasam za Vucica, ali koja je logika dovlaciti lopove nesposobne nazad, osim ako nisi u talu sa istim?


,,Ne glasam za vučića, ali...”

Mantra svakog manje glupljeg sendvičara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Guest 22/12/2019, 14:39

RayMabus wrote:
Brat Brale wrote:
jastreb wrote:A i vi Srbijanci kao da ste u 60-tim godinama.

Novine su OUT. Postoji bezbroj drugih načina,besplatnih dakako,kako bi nešto doprilo do očiju i ušiju naroda,a novine vam sigurno neće pomoći.

Dobro da niste osnovali radio stanicu koju ljudi mogu besplatno slušati na tom i tom kratkom talasu u 19 časova.


Grešiš. 

1. Internet u Srbiji ne koristi više od 50% stanovništva

2. Stara smo nacija sa preko 1.5miliona penzionera koji se informišu isključivo putem štampe i TV-a, a koje u potpunosti kontroliše režim (pogotovo elektronske medije, s obzirom da nacionalnu frekvenciju imaju samo provladine televizije).

3. Za otvaranje radio stanice ti je potrebna saglasnost RRA, koju ćeš teško dobiti...
Da. Kad to tako obrazložiš onda je jasna stvar. A ništa , sad će štampa da radi.


Jedina TV stanica na kojoj možeš čuti kritike prema režimu je N1. Telekom Srbija sada masovno kupuje manje kablovske operatere po Srbiji gde se nakon kupovine odmah izbacuje iz ponude N1.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon 7 godina Empty Re: Nakon 7 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum