ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj komentar na pariz

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Guest 18/11/2015, 00:48

tre911 wrote:Ne želim ja pederluk ni nakaradne ideologije i po tome se ne razlikujemo, razlikujemo se po načinu mjenjanja i otklanjanja tog smeća iz okolice.
I kako bi ga ti otklonio kad je sve ovako razvaljeno i smekšano?

Guest
Guest


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Guest 18/11/2015, 00:51

Fénix wrote:
tre911 wrote:Ne želim ja pederluk ni nakaradne ideologije i po tome se ne razlikujemo, razlikujemo se po načinu mjenjanja i otklanjanja tog smeća iz okolice.
I kako bi ga ti otklonio kad je sve ovako razvaljeno i smekšano?
Puštanjem muja u dvorište sigurno ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Guest 18/11/2015, 00:57

tre911 wrote:
Fénix wrote:
tre911 wrote:Ne želim ja pederluk ni nakaradne ideologije i po tome se ne razlikujemo, razlikujemo se po načinu mjenjanja i otklanjanja tog smeća iz okolice.
I kako bi ga ti otklonio kad je sve ovako razvaljeno i smekšano?
Puštanjem muja u dvorište sigurno ne.
Ja u postojećem stanju jednostavno ne vidim rješenja. Po sadašnjem ovo stanje samo će biti još gore i gore, a ne postoje alati kojima bi se to moglo riješiti. Tolerancija nečega što se nikad nije smjelo pomisliti tolerirati nas je dovela do ovoga što se sad događa u društvu. Danas su čak na Osječkoj kod Flaudera bili svećenik i hodža skupa, na kraju emisije su jasno rekli da militantni sekularizam pokušava ovo kapitalizirati s muslimanima kako bi prvo jedan drugog međusobno sredio, a na kraju oba poništio taj što profitira. Kako ćeš mašineriju koja 50 godina masakrira ovaj svijet zaustaviti, tj. tko će to njih zaustaviti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by michaellcmacha 18/11/2015, 02:21

evo pa da malo vidite razliku zapadno eurospkih manjinskih standarda i uvjetovanih standarda u vezi manjinskih prava u istočnoeuropskim zemljama, koji su pionirski implementirani upravo u hrvatskoj.... do hrvatske takve sheme nisu postojale....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by michaellcmacha 18/11/2015, 02:21

michaellcmacha wrote:evo pa da malo vidite razliku zapadno eurospkih manjinskih standarda i uvjetovanih standarda u vezi manjinskih prava u istočnoeuropskim zemljama, koji su pionirski implementirani upravo u hrvatskoj.... do hrvatske takve sheme nisu postojale....
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/Downloads/03_standardi_manjinske_zastite_3_4_2003.pdf
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 18/11/2015, 05:13

kic wrote:ne znam na što bih se obazreo prvo, na ovo da Indijanci nisu imali svoje pismo? čuj ja definitivno volim Europu i mislim da se razvija neka zajednička svijest o sudbini Zapadnjaka koji osjećaju jedni za druge od Portugala do Finske i Islanda do Grčke, ali nećemo naprijed s šutiranjem Grka u jaja što si ti radio marc, ali to je druga tema..

ok dakle pismo, to je kao da Europljanin dođe u Kinu i kaže kakve su im ono švrljotine?! :D pa jebote naravno da su imali svoja pisma, jesi ikad čuo za Quipu? pa to je jedan čudan sustav jezika od obojenih čvorova, korišten baš u birokratske svrhe skupljanja poreza ! dakle ne lovačke priče

kuće im nisu izgledale kao prekrasne njemačke Fachwerkhauser ali imali su svoju sliku kuće od materijala koji su im bili dobri sluge jer su dobrim dijelom bili nomadi ne znam čemu ruganje..

ja ih ne idealiziram ali imali su svoje stvari, na svoj način, i da imaju pravo postojati, jebeno ima svatko, ali sad im se rugati, e svaka časst :D

ti spinaš jer je quipa pismo inka, a mi govorimo o sjevernoameričkim indijancima koji su posve druga priča i koji nikad nisu imali civilizaciju. Kuće također spadaju u kulturu južnoameričkih indijanaca, s tim da su njihove civilizacije propale prije dolaska bijelaca. Oni na sjeveru nisu poznavali pismo i bili su otprilike na razini europljana iz vremena prije rima i antike. Puno prije. I bili su nomadi. 

Dakle razgovaralo se striktno o sjevernoameričkim indijancima, a da nemaju pravo postojati nitko nije rekao. A rugati im se? Zašto? Što smatraš ruganjem? Jebiga, bili su divljaci, to nije ruganje nego jebena činjenica.
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by vuksadinare 18/11/2015, 05:51

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Nije loš članak, Francuska je svakako kumovala teroru koji joj se događa, doduše autor  vrlo pažljivo zaobilazi SAD kao glavnog pokretača kaosa na bliskom istoku....bezobzirno puštenog prema Europi.

Kršćanstvo nije totalna religija poput Islama i ovu stvar ne možemo izboriti na njihov način. 

Kršćanstvo je  korektiv i duša naše civlizacije,  njoj ćemo se ispovjediti nakon što navučemo rukavice sile i politike.

Ono nam daje slobodu u politici i nacionalnom poslu, jer to nije njegova domena.

To je naša prednost, možemo biti kreativniji, odlučniji, ................učinkovitiji.


A kad se riješimo ugroze, možemo se vratiti njegovanju duha ...
Ti ćeš prestati prcati odavno prije nego se riješimo ove ugroze, ti ne želiš vidjeti da se radikalnog islama ne možeš riješiti bez radikalnih mjera u kojoj će stradati i zdravi, nešto kao ambrozija na njivama, herbicid koji će potamaniti sve zdravo i nezdravo na poljima. Taksifoliju ameri rješavaju tako da cijelo područje prekriju ceradom i puste klor koji sve potamani što se nađe pod folijom. Ista stvar je sa islamom koji si ti priželjkivao unutar evrope da se riješiš nakaradnih ideologija ne vidjevši pritom da će ta vatra spržiti i tebe i djecu tvoju a što je najgore ne vidiš to ni u ovom trenutku  :(

Pa ja podrazumijevam radikalne mjere ali ne želim ih izvoditi iz kršćanstva jer se ono ne bavi tom sferom života.

Ne znam tre, ti bi možda priželjkivao da ostanu ove liberalno-pederske ideologije i da ostanemo ušupčeni americi.....ja ne.
Ne želim ja pederluk ni nakaradne ideologije i po tome se ne razlikujemo, razlikujemo se po načinu mjenjanja i otklanjanja tog smeća iz okolice.
Epikure.. tre ti hoce rec da u toj borbi uopce ne racuna na srbe koji su ubojice kao djih@adisti,lazni krscani koji su svirepo ubijali bas krscane,nekad cobani pretecih isilovcima osmanlijama,dakle to ciscenje znaci i ocistiti i one koji u stvari mogu postat njihovi saveznici ko onomad prike 500 godina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by gargamel0101 18/11/2015, 08:23

Odličan komentar. Frustracije ovih HB-ovaca koji govore da je komentar tako-tako ne treba uzimati u obzir.:D
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by epikur37 18/11/2015, 08:31

vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Nije loš članak, Francuska je svakako kumovala teroru koji joj se događa, doduše autor  vrlo pažljivo zaobilazi SAD kao glavnog pokretača kaosa na bliskom istoku....bezobzirno puštenog prema Europi.

Kršćanstvo nije totalna religija poput Islama i ovu stvar ne možemo izboriti na njihov način. 

Kršćanstvo je  korektiv i duša naše civlizacije,  njoj ćemo se ispovjediti nakon što navučemo rukavice sile i politike.

Ono nam daje slobodu u politici i nacionalnom poslu, jer to nije njegova domena.

To je naša prednost, možemo biti kreativniji, odlučniji, ................učinkovitiji.


A kad se riješimo ugroze, možemo se vratiti njegovanju duha ...
Ti ćeš prestati prcati odavno prije nego se riješimo ove ugroze, ti ne želiš vidjeti da se radikalnog islama ne možeš riješiti bez radikalnih mjera u kojoj će stradati i zdravi, nešto kao ambrozija na njivama, herbicid koji će potamaniti sve zdravo i nezdravo na poljima. Taksifoliju ameri rješavaju tako da cijelo područje prekriju ceradom i puste klor koji sve potamani što se nađe pod folijom. Ista stvar je sa islamom koji si ti priželjkivao unutar evrope da se riješiš nakaradnih ideologija ne vidjevši pritom da će ta vatra spržiti i tebe i djecu tvoju a što je najgore ne vidiš to ni u ovom trenutku  :(

Pa ja podrazumijevam radikalne mjere ali ne želim ih izvoditi iz kršćanstva jer se ono ne bavi tom sferom života.

Ne znam tre, ti bi možda priželjkivao da ostanu ove liberalno-pederske ideologije i da ostanemo ušupčeni americi.....ja ne.
Ne želim ja pederluk ni nakaradne ideologije i po tome se ne razlikujemo, razlikujemo se po načinu mjenjanja i otklanjanja tog smeća iz okolice.
Epikure.. tre ti hoce rec da u toj borbi uopce ne racuna na srbe koji su ubojice kao djih@adisti,lazni krscani koji su svirepo ubijali bas krscane,nekad cobani pretecih isilovcima osmanlijama,dakle to ciscenje znaci i ocistiti i one koji u stvari mogu postat njihovi saveznici ko onomad prike 500 godina


Vucino te vaše opsesije srbima mislim doista su ali zaista.....izvan svega.

@ gargamel, tekst nije loš, dodao sam par opaski samo :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Stanojko 18/11/2015, 08:55

vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Nije loš članak, Francuska je svakako kumovala teroru koji joj se događa, doduše autor  vrlo pažljivo zaobilazi SAD kao glavnog pokretača kaosa na bliskom istoku....bezobzirno puštenog prema Europi.

Kršćanstvo nije totalna religija poput Islama i ovu stvar ne možemo izboriti na njihov način. 

Kršćanstvo je  korektiv i duša naše civlizacije,  njoj ćemo se ispovjediti nakon što navučemo rukavice sile i politike.

Ono nam daje slobodu u politici i nacionalnom poslu, jer to nije njegova domena.

To je naša prednost, možemo biti kreativniji, odlučniji, ................učinkovitiji.


A kad se riješimo ugroze, možemo se vratiti njegovanju duha ...
Ti ćeš prestati prcati odavno prije nego se riješimo ove ugroze, ti ne želiš vidjeti da se radikalnog islama ne možeš riješiti bez radikalnih mjera u kojoj će stradati i zdravi, nešto kao ambrozija na njivama, herbicid koji će potamaniti sve zdravo i nezdravo na poljima. Taksifoliju ameri rješavaju tako da cijelo područje prekriju ceradom i puste klor koji sve potamani što se nađe pod folijom. Ista stvar je sa islamom koji si ti priželjkivao unutar evrope da se riješiš nakaradnih ideologija ne vidjevši pritom da će ta vatra spržiti i tebe i djecu tvoju a što je najgore ne vidiš to ni u ovom trenutku  :(

Pa ja podrazumijevam radikalne mjere ali ne želim ih izvoditi iz kršćanstva jer se ono ne bavi tom sferom života.

Ne znam tre, ti bi možda priželjkivao da ostanu ove liberalno-pederske ideologije i da ostanemo ušupčeni americi.....ja ne.
Ne želim ja pederluk ni nakaradne ideologije i po tome se ne razlikujemo, razlikujemo se po načinu mjenjanja i otklanjanja tog smeća iz okolice.
Epikure.. tre ti hoce rec da u toj borbi uopce ne racuna na srbe koji su ubojice kao djih@adisti,lazni krscani koji su svirepo ubijali bas krscane,nekad cobani pretecih isilovcima osmanlijama,dakle to ciscenje znaci i ocistiti i one koji u stvari mogu postat njihovi saveznici ko onomad prike 500 godina
Vi ste ljudi katolici. Kakve vi veze imate s hriscanstvom?

_________________
Moj komentar na pariz - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Guest 18/11/2015, 12:59

marcellus wrote:Samo u kontaktu dvije kulture na posve različitom stupnju društvenog i kulturnog razvoja ona nerazvijena je po defaultu osuđena na propast ili asimilaciju, i nema ničeg što ona druga jača kultura može uraditi da to spriječi.
Pa ne baš. Ako netko ne pripada istom civilizacijskom i kulturnom krugu onda ga ni ne možemo mjeriti istim/vlastitim mjerilima, n'est-ce pas? Sirija je jedna od kolijevki civilizacije i dokaz u prilog suprotnom. Gledano kroz prizmu zapadnih vrijednosti Sirija je (odavno) devoluirala. Ista sudbina zadesila je kroz povijest i druge visoke kulture i civilizacije od kojih su neke potpuno iščezle. Aktualnu globalnu devoluciju svjedočimo sami.


Last edited by dudette on 18/11/2015, 13:12; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 18/11/2015, 13:11

dudette wrote:
marcellus wrote:Samo u kontaktu dvije kulture na posve različitom stupnju društvenog i kulturnog razvoja ona nerazvijena je po defaultu osuđena na propast ili asimilaciju, i nema ničeg što ona druga jača kultura može uraditi da to spriječi.
Pa ne baš. Ako netko ne pripada istom civilizacijskom i kulturnom krugu onda ga ni ne možemo mjeriti istim/vlastitim mjerilima, n'est-ce pas? Sirija je jedna od kolijevki civilizacije i dokaz u prilog suprotnom. Gledano kroz prizmu zapadnih vrijednosti Sirija je (odavno devoluirala. Ista sudbina zadesila je kroz povijest i druge visoke kulture i civilizacije od kojih su neke potpuno iščezle. Aktualnu globalnu devoluciju svjedočimo sami.

zapravo sirija nije jedna od 6 kolijevki civilizacije koliko se sjećam, ali ne kužim poantu. 

Civilizacije imaju uspone i padove, ali u dodiru dvije kulture ili civilizacije, ili u dodiru predcivilizacijske kulture (indijanci sjeverne amerike su bili upravo to) i civilizacije ona manje razvijena će se ili asimilirati, ili će propasti, nema načina, ponavljam, da se to spriječi, osim da ih držiš kao kukce pod staklom i ne dolaziš u dodir s njima
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 18/11/2015, 13:13

Nego, da čujem zagovornike multikulturalizma i dovljačenja bjelosvjetske fukare... koji je razlog da mi koji smo stoljećima ratovali protiv turaka sad te iste turke pustimo da nas pokore dobrovoljno, da se predamo? Da vas čujem, lezbo gay vege aktivisti?

_________________
Moj komentar na pariz - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Sora 18/11/2015, 13:18

marcellus wrote:
dudette wrote:
marcellus wrote:Samo u kontaktu dvije kulture na posve različitom stupnju društvenog i kulturnog razvoja ona nerazvijena je po defaultu osuđena na propast ili asimilaciju, i nema ničeg što ona druga jača kultura može uraditi da to spriječi.
Pa ne baš. Ako netko ne pripada istom civilizacijskom i kulturnom krugu onda ga ni ne možemo mjeriti istim/vlastitim mjerilima, n'est-ce pas? Sirija je jedna od kolijevki civilizacije i dokaz u prilog suprotnom. Gledano kroz prizmu zapadnih vrijednosti Sirija je (odavno devoluirala. Ista sudbina zadesila je kroz povijest i druge visoke kulture i civilizacije od kojih su neke potpuno iščezle. Aktualnu globalnu devoluciju svjedočimo sami.

zapravo sirija nije jedna od 6 kolijevki civilizacije koliko se sjećam, ali ne kužim poantu. 

Civilizacije imaju uspone i padove, ali u dodiru dvije kulture ili civilizacije, ili u dodiru predcivilizacijske kulture (indijanci sjeverne amerike su bili upravo to) i civilizacije ona manje razvijena će se ili asimilirati, ili će propasti, nema načina, ponavljam, da se to spriječi, osim da ih držiš kao kukce pod staklom i ne dolaziš u dodir s njima
Propast ce . U pravilu su naprednije kulture pripadale pod  najezdom Barbara svejedno otkuda . Tako je propao Rim, Grčka , stare europske kulture ... Nakon križarskih ratova propali su razvijeni mauri i njihova kultura . EUROPOCENTRICNI GADOVI koji misle da su oni otkrili ama sve na svijetu , ponašaju se  na bliskom istoku kao barbari i ubojice i naravno da ce pobijediti. Nego. Batina ima dva  kraja .  :cry
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Sora 18/11/2015, 13:23

marcellus wrote:Nego, da čujem zagovornike multikulturalizma i dovljačenja bjelosvjetske fukare... koji je razlog da mi koji smo stoljećima ratovali protiv turaka sad te iste turke pustimo da nas pokore dobrovoljno, da se predamo? Da vas čujem, lezbo gay vege aktivisti?
Ti si takva pokvRena njuška da te treba tražiti , po dnevno.hr gdje drugdje . Koji je leglo korumpiranog novinarstva i pseudonovinsrstva. 

Koji jebeni Turci tebi prijete ? Jel ti imas kao i Ero PTSP  nakon 500 godina od dolaska Turaka na balkan. 
I da , civilizacija nije ratovanje ako i nastaje ratovanjem. Ona se širi kroz multikuluturalizam i uvažavanje razlike. Ali jrbenim Balkancima iz Dnevno.hr je rat jedini ključ u kojem poimaju civilizaciju
 Bljuv . 
Nego pajdasu, marcelklko , jel pišeš i za dnevno.rs? :aw
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 18/11/2015, 13:25

aj se omotaj dinamitom i raznesi... nego jel ti guraju ruku u šupak do lakta na granicama da provjere da nemaš eksploziva sobom? Sigurno si sa svojim imenom i prezimenom popularna na svim šengenskim granicama...

_________________
Moj komentar na pariz - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Guest 18/11/2015, 13:25

marcellus wrote:
zapravo sirija nije jedna od 6 kolijevki civilizacije koliko se sjećam, ali ne kužim poantu. 

Civilizacije imaju uspone i padove, ali u dodiru dvije kulture ili civilizacije, ili u dodiru predcivilizacijske kulture (indijanci sjeverne amerike su bili upravo to) i civilizacije ona manje razvijena će se ili asimilirati, ili će propasti, nema načina, ponavljam, da se to spriječi, osim da ih držiš kao kukce pod staklom i ne dolaziš u dodir s njima
Nepobitno jedna od najstarijih civilizacija. Po antropološkom nauku samo kulture koje diskriminiraju ili eliminiraju članove ili cijele društvene skupine se smatraju lošima. Sve druge kvalifikacije su zapravo irelevantne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 18/11/2015, 13:26

E da... i nabijem na kurac vašu bliskoistočnu "civilizaciju"... da se ponašamo ko barbari, roknuli bi vam dvije bombe one prave... a vas prvo otpratili sve odakle ste dojahali...

_________________
Moj komentar na pariz - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Guest 18/11/2015, 13:27

dudette wrote:
Po antropološkom nauku samo kulture koje diskriminiraju ili eliminiraju članove ili cijele društvene skupine se smatraju lošima. Sve druge kvalifikacije su zapravo irelevantne.
po kojem antropološkom nauku?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by prckov 18/11/2015, 13:28

Sora wrote:
marcellus wrote:
dudette wrote:
marcellus wrote:Samo u kontaktu dvije kulture na posve različitom stupnju društvenog i kulturnog razvoja ona nerazvijena je po defaultu osuđena na propast ili asimilaciju, i nema ničeg što ona druga jača kultura može uraditi da to spriječi.
Pa ne baš. Ako netko ne pripada istom civilizacijskom i kulturnom krugu onda ga ni ne možemo mjeriti istim/vlastitim mjerilima, n'est-ce pas? Sirija je jedna od kolijevki civilizacije i dokaz u prilog suprotnom. Gledano kroz prizmu zapadnih vrijednosti Sirija je (odavno devoluirala. Ista sudbina zadesila je kroz povijest i druge visoke kulture i civilizacije od kojih su neke potpuno iščezle. Aktualnu globalnu devoluciju svjedočimo sami.

zapravo sirija nije jedna od 6 kolijevki civilizacije koliko se sjećam, ali ne kužim poantu. 

Civilizacije imaju uspone i padove, ali u dodiru dvije kulture ili civilizacije, ili u dodiru predcivilizacijske kulture (indijanci sjeverne amerike su bili upravo to) i civilizacije ona manje razvijena će se ili asimilirati, ili će propasti, nema načina, ponavljam, da se to spriječi, osim da ih držiš kao kukce pod staklom i ne dolaziš u dodir s njima
Propast ce . U pravilu su naprednije kulture pripadale pod  najezdom Barbara svejedno otkuda . Tako je propao Rim, Grčka , stare europske kulture ... Nakon križarskih ratova propali su razvijeni mauri i njihova kultura . EUROPOCENTRICNI GADOVI koji misle da su oni otkrili ama sve na svijetu , ponašaju se  na bliskom istoku kao barbari i ubojice i naravno da ce pobijediti. Nego. Batina ima dva  kraja .  :cry
ti si slucaj za policiju
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Guest 18/11/2015, 13:32

marcellus wrote:E da... i nabijem na kurac vašu bliskoistočnu "civilizaciju"... da se ponašamo ko barbari, roknuli bi vam dvije bombe one prave... a vas prvo otpratili sve odakle ste dojahali...
Za razliku od kulture, demokracija se ne može oktroirati. Demokracija je proces u kojem se štijengle ne mogu preskakati. Svaki narod ima onakvu demokraciju kakvu zaslužuje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj komentar na pariz - Page 4 Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum