ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj komentar na pariz

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Moj komentar na pariz Empty Moj komentar na pariz

Post by marcellus 17/11/2015, 17:10

http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/zasto-necu-staviti-francusku-trobojnicu-na-profilnu-sliku-jer-mi-se-licemjerje-gadi-857417
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcus-t 17/11/2015, 17:16

I jel ti članke plaćaju po broju čitatelja? :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 17/11/2015, 17:20

ne, fixno sam plaćen mjesečno

_________________
Moj komentar na pariz 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 17/11/2015, 17:21

a ovdje stavljam tek ponešto, inače dnevno u pravilu imam dva članka, ili jedan + tekst za novine, većine toga vas poštedim

_________________
Moj komentar na pariz 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Kermit 17/11/2015, 17:28

dobar članak i zaključak, samo nije istina da cit "Hollandeovoj Francuskoj, koja nije dio vojnog krila NATO pakta, koja ne odobrava američku politiku na bliskom istoku, " naime Francuska itekako sudjeluje na bliskom istoku počevši od likvidacije Gadafija pa do naoružavanja i rkganiziranja umejrenih kanibala, posebice profesionalni židov, jebač kurvi i promicatelj revolucija u arapa B.H. Levy


Moj komentar na pariz France-Cannes-The-Oat_Horo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcus-t 17/11/2015, 17:29

marcellus wrote:a ovdje stavljam tek ponešto, inače dnevno u pravilu imam dva članka, ili jedan + tekst za novine, većine toga vas poštedim
Evo ti onda nova tema - ili za frendicu:

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t3795-isis-israeli-secret-intelligence-service-covert-group-of-zionist-mossad
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Kermit 17/11/2015, 17:31

Što se tiče SAD-a oni stoje iza multikultia, Soroša, Saudijske Arabije, većine sranja na bliskom istoku, a bome i sranja u Kijevu, tako da...međutim u ovom moru patetike i laži ovo je odlično
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Guest 17/11/2015, 17:36

A što ako ne stoji nitko?...Ako netko djeluje u tajnosti, zašto mislite da vam želi loše?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 17/11/2015, 17:37

red wolf wrote:Ako netko djeluje u tajnosti, zašto mislite da vam želi loše?
Jer inače ne bi djelovao u tajnosti, zar ne, sokrate?
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Guest 17/11/2015, 17:39

marcellus wrote:
red wolf wrote:Ako netko djeluje u tajnosti, zašto mislite da vam želi loše?
Jer inače ne bi djelovao u tajnosti, zar ne, sokrate?
Ne bacajte biserje pred svinje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by abraham 17/11/2015, 17:52

Tekst je dobar.Osobno nisam uradio nista jer sam pasivan i mrsko mi je cackati a i bio sam protiv isprazne patetike. Klasicna patetika pomijesana sa populizmom ranga BB ili Farma-e. Necu biti licemjer da te reci da me isto pogadjaju ubojstva europljana i drugih. Takav sam. Ostalo ne biram po vjeri ili naciji. Drazi su mi englezi od poljaka. U Boksu navijam za bijelca ako boksa protiv drugih. Zasto??? Nemam nista protiv drugih ali nekako vise volim svoje i "svoje". Moji mogu biti po tome sto dobro prase glazbu ili igraju nogomet ili organiziraju biciklisticke utrke..... Dakle volim sto volim i to je to. Drugo ne mrzim ali ne mogu reci da me sve isto pogadja i zanima. Cesto iracionalno ali tako je. Tako je i ovo sa "zali" za izginulim "francuzima". Zao mi ih je, jako mi ih je zao ali ne kao poza i cin necega sto ce se svidjeti mojima Prijateljima" sa fejsa , od kojih vecina nije procitala tri knjige i ne razumije ni filozofiju Otto von Grunta. Pokoj vjecni zrtvama .

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by mutava baštarda 17/11/2015, 17:54

Dobar tekst...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by RayMabus 17/11/2015, 18:09

asilovski wrote:dobar članak i zaključak, samo nije istina da cit "Hollandeovoj Francuskoj, koja nije dio vojnog krila NATO pakta, koja ne odobrava američku politiku na bliskom istoku, " naime Francuska itekako sudjeluje na bliskom istoku počevši od likvidacije Gadafija pa do naoružavanja i rkganiziranja umejrenih kanibala, posebice profesionalni židov, jebač kurvi i promicatelj revolucija u arapa B.H. Levy


Točno.

https://en.wikipedia.org/wiki/Op%C3%A9ration_Chammal

Inaće ne znam šta znači ovo nisu vojno krilo NATOa.

The International Security Assistance Force (ISAF) was a NATO-led security mission in Afghanistan, established by the United Nations Security Council in December 2001

Afghanistan/ISAF 90

https://en.wikipedia.org/wiki/Deployments_of_the_French_military

I te kako su vojno krilo NATOa i i te kako lupaju po ISILu .....doduše do sada samo u Iraku a nakon Pariza lupaju i po SIriji ......tako da .....netočne ćinjenice da nisu to šta si napisa :


Sama ideja da bi islamisti nekog ikad poštedjeli zato jer je podržavao imigraciju i multikulturalnost je idiotska, što dokazuje i to da se napad dogodio u Hollandeovoj Francuskoj, koja nije dio vojnog krila NATO pakta, koja ne odobrava američku politiku na bliskom istoku, koja se zalaže za dovlačenje sve moguće fukare s Bliskog istoka u EU i za davanje istima svih mogućih privilegija i socijalnih prava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by RayMabus 17/11/2015, 18:14

Francuzi i Amerikanci su isti kuac .....samo je razilika šta jednih ima 315 miljona , odvojeni su oceanima , globalna su sila , nemaju muslimane ....a drugi su mislim da ih bez crnaca i arapa te azijata i mješanaca ima oko 50 miljona , puni su muslimana i to Arapa , nisu odvojeni oceanom od ovih tj blizu su im ......i onda će sad islamđije Francusku rastavit na proste faktore plus joj naplatit i ono šta im je Amerika daleko pa će i taj bijes isto iskaljivat po Francuskoj i Evropi i tko im je pri ruci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by mutava baštarda 17/11/2015, 18:17

asilovski wrote:Francuska itekako sudjeluje na bliskom istoku počevši od likvidacije Gadafija
srušili gadafija, a sad tamo umjesto njega isil ima produžnicu...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by kic 17/11/2015, 18:46

jebes fejs vise e..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 17/11/2015, 18:58

kic wrote:jebes fejs vise e..

?
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by kic 17/11/2015, 19:01

marcellus wrote:
kic wrote:jebes fejs vise e..

?
pa nekad imam dojam da je dosta toga virtualno što pišeš :D kako bih objasnio, i onda se to razgrana dosta široko i onda okopni u svojim najbitnijim zaključcima, ljudi u redu je pokazati sentimentalnost, pa čak i s onima s kojima ne djelimo iste vrijednosti, da nije bilo Karla Maya i njegove mašte možda bi i dan danas Indijance smatrali bušmanima koje je trebalo satrati, ali u njegovim knjigama je i bijelac mogao biti pozitivac što je bio povod da je bilo zabranjeno tiskanje njegovih knjiga u DDRu dosta dugo, pa su čak snimali u DDRu filmove u kojima su svi bijelci negativci, a danas je prostor DDRa desničarsko krilo Njemačke, ali dobro, ode ja u svom toku misli sad..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by kic 17/11/2015, 19:04

iako neki zaključci su više nego ok, kao nametanje policijskog sata predgrađima Pariza, za što treba imati muda jer tu će krv kolati onda no drugačije katarza nije moguća, ali dobro, novinari moraju više senzibilizirati javnost a manje huškati.. bar bih ja tako volio..


Last edited by kic on 17/11/2015, 19:05; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by marcellus 17/11/2015, 19:05

kic wrote:
marcellus wrote:
kic wrote:jebes fejs vise e..

?
pa nekad imam dojam da je dosta toga virtualno što pišeš :D kako bih objasnio, i onda se to razgrana dosta široko i onda okopni u svojim najbitnijim zaključcima, ljudi u redu je pokazati sentimentalnost, pa čak i s onima s kojima ne djelimo iste vrijednosti, da nije bilo Karla Maya i njegove mašte možda bi i dan danas Indijance smatrali bušmanima koje je trebalo satrati, ali u njegovim knjigama je i bijelac mogao biti pozitivac što je bio povod da je bilo zabranjeno tiskanje njegovih knjiga u DDRu dosta dugo, pa su čak snimali u DDRu filmove u kojima su svi bijelci negativci, a danas je prostor DDRa desničarsko krilo Njemačke, ali dobro, ode ja u svom toku misli sad..

naravno, ja prvo na fejsu i ovdje prodiskutiram stvar i onda napišem sve skupa kad razbistrim priču.

Karl May nije imao maštu nego je bio patološki lažov, u biti sitni krimos i prevarant s psihičkim poremećajem (pseudologia fantastica).

Indijanci jesu bili bušmani kad su prvi useljenici došli u Ameriku, manje više.

_________________
Moj komentar na pariz 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj komentar na pariz Empty Re: Moj komentar na pariz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum