ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/1/2020, 15:23

P. S. kao Dax bolji mi je od Acida... :)







Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/1/2020, 21:50

violator wrote:
daxx wrote:volim sve što je proizašlo iz močvara Louisiane - swamp rock/metal,blues, sludge.
Sve pjesme koje graniče sa patnjom, depresijom, smrti  - count me in. Takve stvari me dižu i daju mi energiju koliko god čudno zvučalo :D






eto, ako u godinu dana uspiješ uhvatiti vremena i pogledati The Endless javi se s dojmovima  :tu 




tko nije vidio vanzemaljce bar jednom ?- ja jesam, ali ne pričam o tome jer bi ljudi pomislil da sam skrenuo :D

Ti - mracnjak!? Ma uopce ne djelujes tako. Ti si dijete cvijeca, duge, jednoroga. Samo se pretvaras da nisi. :p

Jedini problem kojeg vidim u mocvarnim predjelima Louisiane su komarci i Cthulhu-spavaci.

Pogledat cu The Endless do kraja tjedna pa se javim s komentarima. Onda cu te i ispitati o tvojim vidjenjima. Cesto se zagledam u zvijezde, ali cudne mi letjelice promicu. Nemam takva iskustva, iako se nadam TARDISU. :)


Očito me lako pročitati, ali to je valjda zato što sam par puta gledao My Little Pony pa sam sada obilježen :D

Nemojmo zaboraviti i incest !

Super. Cant wait cheers  

Nekada davno sam bio X-Files fan pa sam malo češće buljio u nebo i vidio sam neobičnih stvari koje nažalost nisam mogao zabilježiti s kamerom. Ali kada se nešto kreće nenormalno, a pri to mislim kada to nešto leti, pa stane, pa se vrati natrag i u par minuta nestane onda moraš posumnjat u jedino očito - NLO!

Solo karijera i AB su dvije krajnosti koje zorno prikazuju njegov talent. Drastično je promijenio stil kao solo artist, ali je svejedno zadržao određene sitnice iz Acid Batha. I kao blues folk artist zvuči savršeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 31/1/2020, 13:30

daxx wrote:Očito me lako pročitati, ali to je valjda zato što sam par puta gledao My Little Pony pa sam sada obilježen :D

Nemojmo zaboraviti i incest !

Super. Cant wait cheers  

Nekada davno sam bio X-Files fan pa sam malo češće buljio u nebo i vidio sam neobičnih stvari koje nažalost nisam mogao zabilježiti s kamerom. Ali kada se nešto kreće nenormalno, a pri to mislim kada to nešto leti, pa stane, pa se vrati natrag i u par minuta nestane onda moraš posumnjat u jedino očito - NLO!

Solo karijera i AB su dvije krajnosti koje zorno prikazuju njegov talent. Drastično je promijenio stil kao solo artist, ali je svejedno zadržao određene sitnice iz Acid Batha. I kao blues folk artist zvuči savršeno.


A joj. My Little Pony. Incest. 0_0

Razgovor je krenuo neocekivanim smjerom. :D Mracnjak i pervertit. :p

O NLO-ima kasnije... :)

Da, blues rock, blues folk, zato mi je je Dax kao solo glazbenik zanimljivjji. Izgleda da ne mogu pobjeci od bluesa nikako. :)


Nego, vezano uz njegovu mitologiju.

-----

I done my soul, sold it to the Devil, and my heart turned to stone.. I've got a lot of gold, got it from the Devil, but he won't let me alone.. He trails me like a bloodhound, he's a slicker than a snake.. He follows right behind me, every crook and turn I make. I done sold my soul, sold it to the Devil, and my heart done turned to stone. (Clara Smith, 1924.)



-----

Ako zelis nauciti svirati i sam stvarati pjesme, uzmi svoju gitaru i podji ondje gdje se putevi krizaju, u onom smjeru, ondje gdje je raskrsce. Svakako malo prije ponoci. Imas gitaru i odsviraj nesto.. Prici ce ti veliki, crni covjek, uzeti ti gitaru i podesiti je. On ce tada nesto odsvirati i vratiti ti gitaru. Tako sam ja naucio svirati sto god hocu.' I svirao je....

Johnson iz ove price nije Robert vec Tommy, jedan od najpopularnijih i najutjecajnijih blues izvodjaca Mississippija... Oni koji su pisali o njemu govorili su o njegovoj glazbi i tek usput spominjali pricu o vragu koja je prenijeta na Roberta Johnsona retroaktivne, kao potvrda karakteru koji su bijeli slusatelji vec stvorili u svojoj masti..

Kao primjer koliko je daleko to otislo, u 'New York Timesu' jedan je kriticar filma 'O brother, Where Art Thou?', u kojem se pojavljuje lik blues izvodjaca Tommyja Johnsona opisao taj lik kao "pozivanje..na stvarnog blues glazbenika Roberta Johnsona".

Ne samo da je Tommy, a ne Robert, bio jedini pravi povod prici o misisipijskom gitaristu koji je 'prodao dusu vragu', vec nam je to svjedocanstvo prenio njegov brat LeDell... (Elijah Wald)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 31/1/2020, 17:20

Ma osvrnuo sam se na Louisianu i recimo Mississipi jer kod njih je incest isto kao dobro jutro, lol - ali to su samo glasine - ne treba vjerovati svemu što se pročita  :D

Da nije bilo Dax-a ne bi nikada tako nešto poslušao. Jer kako sam istraživao njegovu daljnju karijeru tako sam i bio prisliljen slušati nešto šti nikada prije nisam slušao i na kraju mi se svidjelo

zanimljivo
čisti klasični blues mi i nije nešto - mora biti malo rocka ili metala umješanog da bi mi skroz sjeo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 1/2/2020, 11:42

daxx wrote:Ma osvrnuo sam se na Louisianu i recimo Mississipi jer kod njih je incest isto kao dobro jutro, lol - ali to su samo glasine - ne treba vjerovati svemu što se pročita  :D

Da nije bilo Dax-a ne bi nikada tako nešto poslušao. Jer kako sam istraživao njegovu daljnju karijeru tako sam i bio prisliljen slušati nešto šti nikada prije nisam slušao i na kraju mi se svidjelo

zanimljivo
čisti klasični blues mi i nije nešto - mora biti malo rocka ili metala umješanog da bi mi skroz sjeo

Upravo to sto tebe odbija (ta neka jednostavna forma delta bluesa), mene privlaci. :) Jer takva forma ima hipnotizirajuci ucinak. Call & response tehnika.

Usput, kad smo vec kod Mississippija, bluesa, magije i demona raskrsca.. Sjetih se filma Angel Heart (1986.) Ajme, bio mi je fascinantan i mislim da me je upravo on i doveo do Lyncha jer je, otprilike 10 kasnije, Lynch napravio "Izgubljeni autoput" o vrlo slicnom stanju uma glavnog lika.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 1/2/2020, 11:57

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 1/2/2020, 19:39

violator wrote:
daxx wrote:Ma osvrnuo sam se na Louisianu i recimo Mississipi jer kod njih je incest isto kao dobro jutro, lol - ali to su samo glasine - ne treba vjerovati svemu što se pročita  :D

Da nije bilo Dax-a ne bi nikada tako nešto poslušao. Jer kako sam istraživao njegovu daljnju karijeru tako sam i bio prisliljen slušati nešto šti nikada prije nisam slušao i na kraju mi se svidjelo

zanimljivo
čisti klasični blues mi i nije nešto - mora biti malo rocka ili metala umješanog da bi mi skroz sjeo

Upravo to sto tebe odbija (ta neka jednostavna forma delta bluesa), mene privlaci. :) Jer takva forma ima hipnotizirajuci ucinak. Call & response tehnika.

Usput, kad smo vec kod Mississippija, bluesa, magije i demona raskrsca.. Sjetih se filma Angel Heart (1986.) Ajme, bio mi je fascinantan i mislim da me je upravo on i doveo do Lyncha jer je, otprilike 10 kasnije, Lynch napravio "Izgubljeni autoput" o vrlo slicnom stanju uma glavnog lika.


nismo svi isti. na mene tako utječe moja kombinacija bluesa - uz whiskey pod zvjezdanim nebom

 i na vrhu mi je jezika taj demon s raskršća- bio je u jednom filmu ceste kojeg sam gledao - obožavao sam takve filmove prije u kojima su likovi stalno u pokretu, upoznaju nove ljude -nažalost,  išćezli su ili meni ne dolaze pod radar

the lost highway sam gledao kao tinejđer i to mi je bio prvi wtf film u životu. S tim filmom(iako mi se nije baš svidio tada) sam se upoznao sa Nine Inch Nails - The Perfect Drug pjesma je bila u filmu
puno toga sam se sada sjetio kada si spomenula LH. 
long time ago dođu 2 mlađahne djevojke u videoteku gdje sam ja posuđivao i traže one onako drage i krhke neki film da nije strašan, krvav i slično  i one posude The Lost Highway, a ja se u sebi smijem i mislim si krepat će te od muke kada ga pogledate. :D



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 2/2/2020, 18:48

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 2/2/2020, 18:56

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by kic 2/2/2020, 19:05




She was born in November 1963
The day Aldous Huxley died
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 2/2/2020, 19:10

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 2/2/2020, 19:39

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 2/2/2020, 19:52

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 2/2/2020, 20:08

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 2/2/2020, 21:43

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/2/2020, 19:28

jebena brutala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 4/2/2020, 18:59

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 4/2/2020, 19:44

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/2/2020, 02:33

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/2/2020, 02:36

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/2/2020, 02:38

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 46 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum