ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 25/1/2020, 21:41


Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 25/1/2020, 22:01

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 26/1/2020, 11:31

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 26/1/2020, 13:00

daxx wrote:
violator wrote:Hi, Daxx! :)

Acid Bath... Preslusavala sam ih malo nakon tvoje poveznice.

'Acid Bath was an American sludge metal band from Houma, Louisiana, that was active from 1991 to 1997. Acid Bath combined doom metal roots with influences from hardcore punk, death metal, gothic rock, and blues to create the band's unique sound. '


-----



Hi i tebi :D
Ajde napokon da je netko kliknuo na Acid Bath. Jako malo ljudi zna za njih, a meni je i cilj upoznati druge s njima jer su bili one of a kind
Ako si imala šta uopće preslušati na youtube-u jer rotten records non stop skida(flaga) njihove pjesme . Osim jedinog ofišl videa koji im je na youtube još su samo 2 pjesme u oriđiđi kvaliteti
Par uploadera je uspjelo zamaskirati pjesme  i začudo još uvijek nisu skinute. 
A što se tiče kompletnih albuma, When The Kite String Pops i Paegan Terrorism Tactics ima naravno na torrentima, pa ako budeš trebala link, samo reci

Pjevač od Acid Bath-a(Dax Riggs) je izdao dosta svojih albuma kasnije(kao agents of oblivion, deadboy and the elephantman i zadnja dva pod svojim imenom.

Primjer dvije dobro zamaskirane pjesme koje gadovi još nisu skužili





I otud tvoj prijasnji nick. :) Agent of oblivion.


Hvala! Naisla sam na ovaj s Rustom. Sto me je podsjetilo da dosad uopce nisam odgledala zavrsnu epizodu trece sezone jer mi se ucinilo da ionako znam kako zavrsava. Sto me je opet podsjetilo na to da ima jos serija cije zavrsne epizode nisam htjela pogledati. Mozda jednostavno ne volim zavrsetke?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 26/1/2020, 13:04

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by betty.boop 26/1/2020, 16:45

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 26/1/2020, 21:53

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 27/1/2020, 09:14

violator wrote:
daxx wrote:
violator wrote:Hi, Daxx! :)

Acid Bath... Preslusavala sam ih malo nakon tvoje poveznice.

'Acid Bath was an American sludge metal band from Houma, Louisiana, that was active from 1991 to 1997. Acid Bath combined doom metal roots with influences from hardcore punk, death metal, gothic rock, and blues to create the band's unique sound. '


-----



Hi i tebi :D
Ajde napokon da je netko kliknuo na Acid Bath. Jako malo ljudi zna za njih, a meni je i cilj upoznati druge s njima jer su bili one of a kind
Ako si imala šta uopće preslušati na youtube-u jer rotten records non stop skida(flaga) njihove pjesme . Osim jedinog ofišl videa koji im je na youtube još su samo 2 pjesme u oriđiđi kvaliteti
Par uploadera je uspjelo zamaskirati pjesme  i začudo još uvijek nisu skinute. 
A što se tiče kompletnih albuma, When The Kite String Pops i Paegan Terrorism Tactics ima naravno na torrentima, pa ako budeš trebala link, samo reci

Pjevač od Acid Bath-a(Dax Riggs) je izdao dosta svojih albuma kasnije(kao agents of oblivion, deadboy and the elephantman i zadnja dva pod svojim imenom.

Primjer dvije dobro zamaskirane pjesme koje gadovi još nisu skužili





I otud tvoj prijasnji nick. :) Agent of oblivion.


Hvala! Naisla sam na ovaj s Rustom. Sto me je podsjetilo da dosad uopce nisam odgledala zavrsnu epizodu trece sezone jer mi se ucinilo da ionako znam kako zavrsava. Sto me je opet podsjetilo na to da ima jos serija cije zavrsne epizode nisam htjela pogledati. Mozda jednostavno ne volim zavrsetke?
Da, recimo da sam fanatik. Pokušavam u zadnje vrijeme dobiti autogram od pjevača. ali bezuspješno. :D

Baš sam prije par dana pogledao tu zadnju epizodu 3 sezone i požalio sam što sam je uopće pratio. Nažalost, nije mi sjela
Još 2 sezonu pogledam i to je to..
A evo trenutno gledam Fargo - prvu sezonu. 
I jesi pogledala The Leftovers napokon?
Nema serije koju nisam pogledao do kraja. Znam napraviti pauzu, ali eventualno pogledam do kraja bez obzira kakav je kraj. Evo recimo prva sezona True Detective-a ima savršen kraj - osjetio sam samo zadovoljstvo kada sam je pogledao što nije slučaj sa većinom serija koje sam pogledao u zadnjih 10 godina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by betty.boop 28/1/2020, 17:56

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/1/2020, 08:21

daxx wrote:
violator wrote:
daxx wrote:
violator wrote:Hi, Daxx! :)

Acid Bath... Preslusavala sam ih malo nakon tvoje poveznice.

'Acid Bath was an American sludge metal band from Houma, Louisiana, that was active from 1991 to 1997. Acid Bath combined doom metal roots with influences from hardcore punk, death metal, gothic rock, and blues to create the band's unique sound. '


-----



Hi i tebi :D
Ajde napokon da je netko kliknuo na Acid Bath. Jako malo ljudi zna za njih, a meni je i cilj upoznati druge s njima jer su bili one of a kind
Ako si imala šta uopće preslušati na youtube-u jer rotten records non stop skida(flaga) njihove pjesme . Osim jedinog ofišl videa koji im je na youtube još su samo 2 pjesme u oriđiđi kvaliteti
Par uploadera je uspjelo zamaskirati pjesme  i začudo još uvijek nisu skinute. 
A što se tiče kompletnih albuma, When The Kite String Pops i Paegan Terrorism Tactics ima naravno na torrentima, pa ako budeš trebala link, samo reci

Pjevač od Acid Bath-a(Dax Riggs) je izdao dosta svojih albuma kasnije(kao agents of oblivion, deadboy and the elephantman i zadnja dva pod svojim imenom.

Primjer dvije dobro zamaskirane pjesme koje gadovi još nisu skužili





I otud tvoj prijasnji nick. :) Agent of oblivion.


Hvala! Naisla sam na ovaj s Rustom. Sto me je podsjetilo da dosad uopce nisam odgledala zavrsnu epizodu trece sezone jer mi se ucinilo da ionako znam kako zavrsava. Sto me je opet podsjetilo na to da ima jos serija cije zavrsne epizode nisam htjela pogledati. Mozda jednostavno ne volim zavrsetke?
Da, recimo da sam fanatik. Pokušavam u zadnje vrijeme dobiti autogram od pjevača. ali bezuspješno. :D

Baš sam prije par dana pogledao tu zadnju epizodu 3 sezone i požalio sam što sam je uopće pratio. Nažalost, nije mi sjela
Još 2 sezonu pogledam i to je to..
A evo trenutno gledam Fargo - prvu sezonu. 
I jesi pogledala The Leftovers napokon?
Nema serije koju nisam pogledao do kraja. Znam napraviti pauzu, ali eventualno pogledam do kraja bez obzira kakav je kraj. Evo recimo prva sezona True Detective-a ima savršen kraj - osjetio sam samo zadovoljstvo kada sam je pogledao što nije slučaj sa većinom serija koje sam pogledao u zadnjih 10 godina

Aaa, kako si sladak. :D To nisam dugo cula... Da netko trazi autogram. Totalni retro. :) Obicno se namjeste (gnjave!) za selfije.

Da, kraj prve sezone bio je neocekivan. Potpuno je izlazio izvan Rustovog karaktera i dotadasnjih razmisljanja sto je, zapravo, svjedocilo njegovoj dubokoj promjeni koja se odvijala dok je lebdio onako mrtvoziv pored Carcose.

A znaci ipak si odgledao TD? :)


Leftoversi - nista jos. :) Zadnjih godinu dana malo toga gledam, kao da je doslo do zasicenja.


Ad Astru sam nedavno zamijetila i sudjelovala u njenoj prici. " We're all we got!" Neobicno me se dojmio film.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/1/2020, 09:50

Za selfie bi morao otići u Lafayette - Louisiana, a nije mi baš usput :D čak sam ponudio da platim poštarinu za pismo s autogramom, ali još ništa!

Baš ta mističnost me uvukla u seriju(Carcosa, Yellow King)
Došao je trenutak kada više nisam imao šta gledati, a bila mi je na hardu bar 3 godine i na kraju nisam požalio jer mi se jako svidjela. Valjda me zato 3 sezona razočarala - bila je samo klasična detektivska serija i ništa drugo, ali gledljiva.

Kada se odzasitiš :D pogledaj jer ta serija nije obična serija nego iskustvo

skinuo i Ad Astru čim je izašla, ali još nisam pogledao - po recenzijama ljudi dosta seru po tom filmu - još jedan razlog da ga pogledam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/1/2020, 10:11

Louisiana? Uklopio bi se u pricu s Carcosom. :)

Da, treca sezone zeljela je ponoviti pricu s dva partnera, nestankom djeteta, rasapom uma, ali nedostajalo je "ono nesto". Meni je i druga sezona bila okej. Nova prica koja ne doziva sjecanje na prethodnu,  nova dinamika izmedju likova, ali i nadalje imamo prikriven prodor magijskog u realnost.


-----


Je, i ja sam cula da je Ad Astra losa, ali ...  Na trenutke mi ima odjeke Interstellara. Samo naglavacke. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/1/2020, 10:29

Pa zato i najbolesnija glazba dolazi upravo iz Lousiane :D
Da, nekima je san otići u New York. A meni je otići u New Orleans i Seattle
Drugu nisam pogledao,ali budem s vremenom

Ja sam valjda jedini koji nije pogledao Interstellar- u zadnje vrijeme nekako više volim pogledati nezavisne, nerazvikane  filmove
The Endless bi se vjerojatno i tebi svidio - https://www.imdb.com/title/tt3986820/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/1/2020, 11:09

daxx wrote:Pa zato i najbolesnija glazba dolazi upravo iz Lousiane :D
Da, nekima je san otići u New York. A meni je otići u New Orleans i Seattle
Drugu nisam pogledao,ali budem s vremenom

Ja sam valjda jedini koji nije pogledao Interstellar- u zadnje vrijeme nekako više volim pogledati nezavisne, nerazvikane  filmove
The Endless bi se vjerojatno i tebi svidio - https://www.imdb.com/title/tt3986820/

U vrijeme kad sam bila uronjena u blues glazbu i proucavala korijene i mitologiju bluesa, naisla sam i na tzv. swamp blues... Dobri usnoharmonikasi. :)




------

Louisiana Voodoo (French: Louisiane Vodou), also known as New Orleans Voodoo describes a set of spiritual beliefs and practices developed from the traditions of the African diaspora in Louisiana. It is sometimes referred to as Mississippi Valley Voodoo when referring to its historic popularity and development in the greater Mississippi Valley. It is a cultural form of the Afro-American religions developed by the West and Central African populations of the U.S. state of Louisiana, though its practitioners are not exclusively of African descent. Voodoo is one of many incarnations of African-based spiritual folkways, rooted in West African Dahomeyan Vodun.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Louisiana_Voodoo

:)


-----

Vidis, nije los izbor filma. Ponekad mi se cini da je sva ta histerija oko vanzemaljaca samo preodjevena prica o zlocestim vilenicama koje otimaju ljude ako zadju duboko u sumu ili oskvrnu njihove "gljivaste" krugove (paganizam). Odnosno, prica o demonima (krscanstvo). Dakle, isti sadrzaj prilagodjen razvijenijem tehnoloskom razdoblju.

Naravno, zagovornici redovitih alien posjeta i otmica mogli bi reci da bas zato jer su oduvijek "medju nama" kroz razlicita smo ih razdoblja razlicito i opisivali.



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 29/1/2020, 21:19

volim sve što je proizašlo iz močvara Louisiane - swamp rock/metal,blues, sludge.
Sve pjesme koje graniče sa patnjom, depresijom, smrti  - count me in. Takve stvari me dižu i daju mi energiju koliko god čudno zvučalo :D






eto, ako u godinu dana uspiješ uhvatiti vremena i pogledati The Endless javi se s dojmovima  :tu 




tko nije vidio vanzemaljce bar jednom ?- ja jesam, ali ne pričam o tome jer bi ljudi pomislil da sam skrenuo :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by betty.boop 29/1/2020, 22:41




poor, poor baby ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by betty.boop 30/1/2020, 09:49

kad sam prvi put ikad cula ovu pjesmu, bilo je to u ovoj verziji :



betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by betty.boop 30/1/2020, 09:53

beatbox ... decki su strasni !

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/1/2020, 10:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/1/2020, 15:07

daxx wrote:volim sve što je proizašlo iz močvara Louisiane - swamp rock/metal,blues, sludge.
Sve pjesme koje graniče sa patnjom, depresijom, smrti  - count me in. Takve stvari me dižu i daju mi energiju koliko god čudno zvučalo :D






eto, ako u godinu dana uspiješ uhvatiti vremena i pogledati The Endless javi se s dojmovima  :tu 




tko nije vidio vanzemaljce bar jednom ?- ja jesam, ali ne pričam o tome jer bi ljudi pomislil da sam skrenuo :D

Ti - mracnjak!? Ma uopce ne djelujes tako. Ti si dijete cvijeca, duge, jednoroga. Samo se pretvaras da nisi. :p

Jedini problem kojeg vidim u mocvarnim predjelima Louisiane su komarci i Cthulhu-spavaci.

Pogledat cu The Endless do kraja tjedna pa se javim s komentarima. Onda cu te i ispitati o tvojim vidjenjima. Cesto se zagledam u zvijezde, ali cudne mi letjelice promicu. Nemam takva iskustva, iako se nadam TARDISU. :)


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Guest 30/1/2020, 15:23

P. S. kao Dax bolji mi je od Acida... :)






avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 45 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum