ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.  - Page 3 Empty Re: JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.

Post by veber Sun 15 Dec - 14:52

nego, kako služi mitshubishi?

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.  - Page 3 Empty Re: JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.

Post by Guest Sun 15 Dec - 14:56

micubiši(tako se pise,neznalico :clown)..pa...cufriden sam jako...opisan kao prilicno nedefiniran za voznju asfaltom i jako dobar na umjerenom off-roadu,iznenadjujuce,ali je meni jako dobro sjeo..ali to sam samo ja..mehanika,savrseno odradjuje,elektronika isto....
Moram reci kao i na onom topicu,da sam brutalno iznenadjen kvalitetom i ucinkovitoscu Petronas motornim uljem radjenim samo za turbo motore sa direktnim ubrizgavanjem..motor drugacije zvuci,trenutnio odziv..brutala..
Petronas+Mercedes aMG u suradnji rade ta ulja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.  - Page 3 Empty Re: JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.

Post by veber Sun 15 Dec - 15:39

pitam jer ga jedan kolega ima, pa mi je bio zanimljiv za vozit, malo slabašan motor, ali dobra preglednost, povišenost, ručice fino sjednu. za lovu dobar auto.
davno sam vozio lancer koji je bio ispred vremena.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.  - Page 3 Empty Re: JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.

Post by Guest Sun 15 Dec - 17:12

da..ne sto ga imam,nego je fakat onako autić sa osobnoscu..os ga kao obiteljski,moze proci,os ga kao vozilo za duge ture,odlican jest,prostran i ne umara,a iako ne neki brutalni motor i cistokrvni sportać,sposoban je ipak za aktivniju i zivu voznju..
mene osobno odusevljava 3. brzina..jaka ubrzanja i elasticitet..iznanadili podosta vlasnika bemburi i audija..tu i tamo malo ga nagaziti je zanimljivo lai za stalnu sprorcku voznju nije..

ipak,za mene sasvim oke..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.  - Page 3 Empty Re: JAVIO se još jedan čovjek koji tvrdi da je predsjedničin bus okrznuo njegovo vozilo.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum