ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 20:49

Možete misliti što god hoćete o samoprozvanom "božjem poslaniku" Horaciju Villegasu, ali čovjek je još 2015. godine predvidio da će na čelo Sjedinjenih Država doći Donald Trump. Pogodio je on još par stvari (recimo da će SAD napasti Siriju, kao i napete odnose između Rusije, Kine i Sjeverne Koreje) pa se na njegovo predviđanje o skorom početku Trećeg svjetskog rata sve manje ljudi posprdno smije...

Villegas je, naime, prorekao da će treći globalni sukob započeti na 100. godišnjicu ukazanja Gospe Fatimske. Gdje je našao poveznicu između Gospinog ukazanja i početka Trećeg svjetskog nije poznato, ali on je poprilično uvjeren da nam se 13. svibnja sprema nuklearni rat, a u tjednima prije toga predvidio je incidente u koje će biti upleteni Sirija i Sjeverna Koreja.

- Treći svjetski rat trajat će od 13. svibnja do 13. listopada. Ljudi trebaju biti spremni na to, očekuju nas velika razaranja, šokovi i smrt - izjavio je Villegas, prenosi britanski Daily Star.
A evo i proročanstva: 'Velika, besramna i smiona svađalica. Bit će izabran za guvernera vojske. Bit će neustrašiv. Slomljeni most, grad koji se onesvijestio od straha. Prikrivajući ludilo, lažni trubač će prisiliti Bizant da promijeni svoje zakone. Iz Egipta će stići čovjek koji će povući zakone i promijeniti novac'.  Ako slučajno niste shvatili, Villegas predviđa da će nas upravo Doland Trump gurnuti u Treći svjetski rat. Nadajmo se da je ovoga puta pogriješio...

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/481395/covjek-koji-je-predvidio-trumpov-dolazak-tvrdi-za-nekoliko-tjedana-pocinje-treci-svjetski-rat-ocekuju-nas-velika-razaranja-sokovi-i-smrt
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 20:50

To je dio iz Nostradamusa , stranica prva , evo :
40
The false trumpet concealing madness
will cause Byzantium to change its laws.
From Egypt there will go forth a man who wants
the edict withdrawn, changing money and standards.

41
The city is besieged and assaulted by night;
few have escaped; a battle not far from the sea.
A woman faints with joy at the return of her son,
poison in the folds of the hidden letters.

42
The tenth day of the April Calends, calculated in Gothic fashion
is revived again by wicked people.
The fire is put out and the diabolic gathering
seek the bones of the demon of Psellus.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by Guest 19/4/2017, 20:51

svake godine 4 svjetska rata.. kako da ne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 20:54

Ostavija sam im par postova tamo na portalu Slobodne Dalmacije no ja to nevolim ....više preferiram ovako da sam na nekom forumčiću u bespucima interneta pa tko me traži naci ce me.

NAMJERA JE UZROK.

PS : Inace opustite se , nece biti nuklearnog napada ....tamo nisam tija puno pisat pa sam bija dosta služben a ovdje vam mogu odma rec da se 100% opustite i da nema nikakvog nuklearnog napada.

Tamo sam to malo uvijeno reka da me nebi tko pita detalje i kako 100% znam da nema nuklarnog napada jer bi onda mora objašnjavat tko mi je izvor a nije Nostradamus.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by Guest 19/4/2017, 20:55

Preuzbudljivo je postalo da bi se takvo sto dogodilo..u sustini,3rd WW se vec vodi,jako niskim intenzitetom,ako tu ubrajamo i Cajber var,kao i drugim stvarima..ne ocekujmo nes poput ww1 i 2,masovna pjesadija,bojni otrovi,tisce tenkova..to nanosi svima veliku stetu,a tu nema pobjednika..fini dugotrajni proxy ratovi,gotovo nevidljivi,iscrpljuju neprijatelja gore nego bilo sto,a Europi sto gore treba od filanja Kozojebima..drustveni ustroj se iz temelja mijenja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by Guest 19/4/2017, 20:55

RayMabus wrote:

- Treći svjetski rat trajat će od 13. svibnja do 13. listopada.

baš po ljeti. ode turizam u kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by Guest 19/4/2017, 20:57

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

- Treći svjetski rat trajat će od 13. svibnja do 13. listopada.

baš po ljeti. ode turizam u kurac.
ufffff,propa ljetovanje sa Rujkom i njenom sestricom.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:03

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

- Treći svjetski rat trajat će od 13. svibnja do 13. listopada.

baš po ljeti. ode turizam u kurac.
Neznam odakle je to izvuka no početak datuma je vjerovatno izvuka odavde :


The tenth day of the April Calends, calculated in Gothic fashion

Deset dana od aprila ...znaci to bi moglo bit nešto kao 10.05


A cuj svatko to proucava , možda je on ubra taj podatak ....nije mi se svidilo šta se javno predstavlja kao božji izaslanik pa sam reagirao i odma rekao odakle taj tekst i odma nabaca da i ja to mogu i da on nije nikakvi netko poseban tj da ima nas još i da nemsilimo skrivat izvore i onda se predstavljat kao nekakvi božji izaslanici i na tome radit kult.

To je razlog zašto sam reagira i tamo napisa sve te postove.

Doduše vas mogu sprdat da sam božji izaslanik al to se neračuna jer neradim kult a i heben vam malter svako malo tako da cisto sumnjam da cete postat moji fanaticni sljedbenici a ja vaše božanstvo.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:05

Ne volim ljude koji se predstavljaju kao božji izaslanici i to javno i onda nekažu odakle im podaci.

Zbog toga je moja reakcija bila onakva i onakvi postovi.

NECEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by Guest 19/4/2017, 21:08

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

- Treći svjetski rat trajat će od 13. svibnja do 13. listopada.

baš po ljeti. ode turizam u kurac.
Neznam odakle je to izvuka no početak datuma je vjerovatno izvuka odavde :


The tenth day of the April Calends, calculated in Gothic fashion

Deset dana od aprila ...znaci to bi moglo bit nešto kao 10.05


A cuj svatko to proucava , možda je on ubra taj podatak ....nije mi se svidilo šta se javno predstavlja kao božji izaslanik pa sam reagirao i odma rekao odakle taj tekst i odma nabaca da i ja to mogu i da on nije nikakvi netko poseban tj da ima nas još i da nemsilimo skrivat izvore i onda se predstavljat kao nekakvi božji izaslanici i na tome radit kult.

To je razlog zašto sam reagira i tamo napisa sve te postove.

Doduše vas mogu sprdat da sam božji izaslanik al to se neračuna jer neradim kult a i heben vam malter svako malo tako da cisto sumnjam da cete postat moji fanaticni sljedbenici a ja vaše božanstvo.

lol!
hahahahahahaha..ovo ide u Briljantne postove... 100/100... :20 :20 :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:08

Share on Facebook Send via email - Man who predicted Trump’s reign predicts exact date WW3 will explode - Horacio Villegas claims he is the true ‘messenger of God’ - Interesingly, he predicted Trump’s attack on Syria before it actually happened - He believes Trump will lead the world into WW3. But when? The mystic man who in 2015 accurately predicted that Donald John Trump would become America’s 45th president has made yet another mind-boggling prediction. Horacio Villegas, a self-proclaimed ‘messenger of God’, has predicated when World War Three (WW3) will start and end and who will be fighting. Read more: https://www.tuko.co.ke/237256-end-times-mystic-predicted-trumps-presidency-reveals-exact-day-world-war-3.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:09

. Horacio Villegas, a self-proclaimed ‘messenger of God’

NE.

Zato sam reagira i odma reka odakle su ti tekstovi i da i ja to mogu.

NEČEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by Guest 19/4/2017, 21:10

RayMabus wrote:Ostavija sam im par postova tamo na portalu Slobodne Dalmacije no ja to nevolim ....više preferiram ovako da sam na nekom forumčiću u bespucima interneta pa tko me traži naci ce me.

NAMJERA JE UZROK.

PS : Inace opustite se , nece biti nuklearnog napada ....tamo nisam tija puno pisat pa sam bija dosta služben a ovdje vam mogu odma rec da se 100% opustite i da nema nikakvog nuklearnog napada.

Tamo sam to malo uvijeno reka da me nebi tko pita detalje i kako 100% znam da nema nuklarnog napada jer bi onda mora objašnjavat tko mi je izvor a nije Nostradamus.
blago tebi, imaš TTjca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:11

The Doors of Wisdom have been opened to everyone without exceptions
There is always is a Higher explanation for everything. The Masters of Light are providing the answers. There are vested interests that will try by all means that a man does not become wiser, because when a man is wise, he is not easy to manipulate.
Grupo Elron has no hidden lines. All the teachings that we receive from the Masters of Light are published for you to read. This means that those who read our material know as much as we do.
Keep in mind that we do not hold an opinion, we are only conveying the teachings of the Masters of Light, and we are not arguing with their teachings because it would be disrespectful towards them. We do not argue with their teachings because it would be so absurd as if an ant argued with an eagle regarding to what the eagle sees from the sky.
Remember also that there are no mysteries, only a lack of information, and many times secrets are kept hidden on purpose. And there are no miracles; there are only unknown scientific facts. The main enemy of wisdom is not ignorance, but indifference. And selfishness is ego, your worst enemy.
Do not be confused, no one is wise in all the fields of knowledge and we are also disciples. You could teach us many things that we ignore. Certainly you will find other groups of channelers that claim they channel the Masters of Light also. In this case you should use your common sense and always be rational. Remember that common sense is inherent to the truth. If an explanation hurts your common sense, then it is not true. And the choice is yours.
Wisdom, as well as Goodness is not imposed but proposed. However, remember that humanity is like a chain, where every link drags the rest. If you are elevated, all mankind will be elevated, if you fall, we all will fall. That's why you're so important to us.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:13

There is always is a Higher explanation for everything. The Masters of Light are providing the answers.





Lik se javno prodaje ko božji izaslanik a u biti skužija da tu nešto ima al negovori odakle vadi podatke i to ....ahahha eto mene ....NO PASERANS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:21

On tamo po Americi može prodavat maglu , nije moje podrucje al ovdje nece ...Slobodna Dalmacija tekst o tome ....božji izaslanik ..samoproglašeni ...nece ici ...AJMO.


There is always is a Higher explanation for everything. The Masters of Light are providing the answers.





U prevodu poklopija ga odma u startu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:41

The Roman Catholic follower told Daily Star Online he has also used prophets in his studies, including Nostradamus, who was a French physician and reputed seer who published collections of prophecies that have since become widely famous.

Among Nostradamus’ prophecies is: “Mabus will soon die, then will come, a horrible undoing of people and animals, at once one will see vengeance, one hundred powers, thirst, famine, when the comet will pass.”

Horacio says having long suspected “Mabus might be Obama”, “it could now be the president of Syria, Assad, as there is now talk that Trump will target Assad for removal.

“If Assad is bombed and killed, this could very much fulfil this prophecy because afterwards all hell would break loose.”



http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/605577/World-War-3-USA-Donald-Trump-North-Korea-Russia-China-May-13
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:42

The Roman Catholic follower told Daily Star Online he has also used prophets in his studies, including Nostradamus

Ok ipak neskriva odakle mu podaci , nisu to spoemnili na clanku od Slobodne.

To je dobro šta neskriva izvor podataka.

Pošteno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by RayMabus 19/4/2017, 21:46

Vidjet cemo onda 13.05 jel to dobro dešifrira.


Negdje je izvuka taj podatak i to s prve stranice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

 Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat Empty Re: Čovjek koji je predvidio Trumpov dolazak tvrdi: Za nekoliko tjedana počinje Treći svjetski rat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum