ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' ''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''  IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' '' - Page 2 Empty Re: '' IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' ''

Post by vuksadinare Fri 13 Dec - 6:39

lijepo joj stoji eh da je bar ova slika nesto ranije bila... Basketball

vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

''  IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' '' - Page 2 Empty Re: '' IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' ''

Post by Eroo Fri 13 Dec - 6:48

ebenica wrote:ne znam jel svjesna da ju krivo drži :/
''  IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' '' - Page 2 Kolinda-grabar-kitarovic-u-pozeskoj-vojarni-2f3ba08c10e061d59496e98d816ef32e_gallery_single_view
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

''  IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' '' - Page 2 Empty Re: '' IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' ''

Post by Guest Fri 13 Dec - 7:06

vuksadinare wrote:u kog nišani ero? Basketball
u nikoga, noge su blago raširene, tijelo blago nagnuto prema naprijed, ona bi trebala bit vlasnik puške a ne obrnuto, stoji k'o upitnik kak ju je puška namjestila...ovo je k'o i kad bandić sjedne u bager s kacigom na glavi, vid'la baba na filmu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''  IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' '' - Page 2 Empty Re: '' IZBORNI SKUP U KARLOVCU GRABAR-KITAROVIĆ 'Ja kao vrhovna zapovjednica znam držati pušku u rukama! Uvijek sam u prvim redovima, nisam je nekakva Kolinda i ne znam što' ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum