ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Ero 19/2/2016, 14:36

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ 'Zašto sam za smjenu Lozančića, što me najviše smeta u Hrvatskoj i kakav je moj odnos s premijerom'
EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Kolinda_kitarovi__1022144S1

http://www.jutarnji.hr/ekskluzivni-intervju---kolinda-grabar-kitarovic---zasto-sam-za-smjenu-lozancica---sto-me-najvise-smeta-u-hrvatskoj-i--kakav-je-moj-odnos-s-premijerom-/1523907/

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Ero 19/2/2016, 14:37

Svaka joj je ka u Njegoša. :clown

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by debotoijusto 19/2/2016, 14:42

kraljica balkana bi trebala paziti kome daje izjave
kako ono desni dio forumasa zove jutarnji ? :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by sitting_bull 19/2/2016, 14:46

još jedan uradak za popravljanje izgubljenog imiđa.

ja, ja i samo ja.

plavuša.

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Ucka 19/2/2016, 14:49

Pametna je ona ne brini.I dosla je na to mjesto jer je to Amerika htijela.Ne glasaci.
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Ero 19/2/2016, 15:00

Ucka wrote:Pametna je ona ne brini.I dosla je na to mjesto jer je to Amerika htijela.Ne glasaci.
Došla je na to mjesto jer su tako htjeli oni koji nisu htjeli Josipovića.
Usprkos  nenaklonosti Radmanovih medija.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by dijagram 19/2/2016, 15:02

Koli je zakon.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Ero 19/2/2016, 15:02

debotoijusto wrote:kraljica balkana bi trebala paziti kome daje izjave
kako ono desni dio forumasa zove jutarnji ? :D
Jutarnji štela nišan...Kuš većeg užitka. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Ucka 19/2/2016, 15:04

A tko je htio Josipovica ? Nitko. Inace ti bi trebao znat kako se priprema politicko gnjezdo. Ja sam ti Kolindin susjed, pa malo glasina dopre i do mene.
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Ero 19/2/2016, 15:30

Ucka wrote:A tko je htio Josipovica ? Nitko. Inace ti bi trebao znat kako se priprema politicko gnjezdo. Ja sam ti Kolindin susjed, pa malo glasina dopre i do mene.
Iz Wikipedie:

Niko nije prorok u svom selu
je čuvena rečenica koju je Isus iz Nazareta uputio meštanima svoga rodnog mesta, koji ga, zajedno sa njegovom rodbinom, nisu prihvatali kao proroka. Zabeležena je u svim kanonskim jevanđeljima (po Mateju, Marku, Luki i Jovanu), kao i u nekanonskom evanđelju po Tomi.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Guest 19/2/2016, 15:31

Erinoj zaljubljanosti Pod Stare dane ,nema kraja.. :^0..ne kazu zalud da su Djeca i Starci isti... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Ucka 19/2/2016, 15:32

Ero wrote:
Ucka wrote:A tko je htio Josipovica ? Nitko. Inace ti bi trebao znat kako se priprema politicko gnjezdo. Ja sam ti Kolindin susjed, pa malo glasina dopre i do mene.
Iz Wikipedie:

Niko nije prorok u svom selu
je čuvena rečenica koju je Isus iz Nazareta uputio meštanima svoga rodnog mesta, koji ga, zajedno sa njegovom rodbinom, nisu prihvatali kao proroka. Zabeležena je u svim kanonskim jevanđeljima (po Mateju, Marku, Luki i Jovanu), kao i u nekanonskom evanđelju po Tomi.

I sta je forumski prorok iz Dezele htio reci ?
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Guest 19/2/2016, 15:59

debotoijusto wrote:kraljica balkana bi trebala paziti kome daje izjave
kako ono desni dio forumasa zove jutarnji ? :D
Jebote balkan kojega ne možeš izbiti iz glavurde, kakve veze ima predsjednica RH sa balkanom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by kaya 19/2/2016, 16:01

sitting_bull wrote:još jedan uradak za popravljanje izgubljenog imiđa.

ja, ja i samo ja.

plavuša.
Gledaces ju još 10 godina pa nabavi peptorane.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Guest 19/2/2016, 16:09

kaja_333 wrote:
sitting_bull wrote:još jedan uradak za popravljanje izgubljenog imiđa.

ja, ja i samo ja.

plavuša.
Gledaces ju još 10 godina pa nabavi peptorane.
Drug stazić opet na braniku jugoslavije stoji, ko savo kovačević kada su ga išpricali na sutjesci a on i dalje stoji i pritišće obarač..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by debotoijusto 19/2/2016, 17:02

PRVU godinu mandata predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović obilježit će u subotu prijemom za građane u sklopu „Dana otvorenih vrata“ koji će tom prilikom prvi moći vidjeti i poprsje prvog hrvatskog predsjednika Franje Tuđmana, rad akademskog kipara Krune Bošnjaka.

Druženje počinje u 11 sati, a iz Ureda predsjednice navode da se očekuje dolazak oko 200 građana koji su preko internet stranice Ureda prijavili dolazak.

Grabar-Kitarović će im se obratiti te svečano otkriti poprsje prvog hrvatskog predsjednika Franje Tuđmana, koje će se nalazit uz poprsja drugih hrvatskih velikana u Uredu predsjednice.


uzbudljivo
treba nabavit kartu prije nego padne server
cop cop noge lagane
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by gargamel0101 19/2/2016, 17:04

Osim što ima veliki plućni kapacitet radi se i o jako pametnoj ženi.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Guest 19/2/2016, 17:26

kome je kraljica ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by sitting_bull 19/2/2016, 18:26

kaja_333 wrote:
sitting_bull wrote:još jedan uradak za popravljanje izgubljenog imiđa.

ja, ja i samo ja.

plavuša.
Gledaces ju još 10 godina pa nabavi peptorane.

nema plavka veze sa hrvatskom i hrvatskim narodom.

kad ujka samu ne bude trebala otići će brže nego je došla, a to će biti čim trump postane predsjednik (obzirom na plavušino lizanje sa clintonicom)...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by sitting_bull 19/2/2016, 18:29

debotoijusto wrote:Grabar-Kitarović će im se obratiti te svečano otkriti poprsje prvog hrvatskog predsjednika Franje Tuđmana, koje će se nalazit uz poprsja drugih hrvatskih velikana u Uredu predsjednice.

izravni prijenos na z1, voditelj programa diler s inauguracije, pjeva nives celzijus, poprsje glumi tim orešković...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ  Empty Re: EKSKLUZIVNI INTERVJU: KOLINDA GRABAR KITAROVIĆ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum