ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by darth_vader 1/12/2019, 17:54

debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
RayMabus wrote:Ja ću glasat iz protesta , Škoro il Kolakušić a ako ne prođu u drugi krug oni nego mister PDV 25% i Kolinda znam da za Milanovica neću a Kolinda je opet Bandić pa opet najvjerojatnije ni za nju.

Nisu toliko bitni predsjednički koliko parlamentarni.


Za Škoru ću sigurno... jedini je sposoban proizvesti tektonski poremećaj u politici... prvi put izlazim nakon referenduma za(PROTIV) EU...
brend u epizodi - francuska sobarica :ming1


Ne. Obožavam kaos... pogotovo kad se duopol na vlasti uzjebe...

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by debotoijusto 1/12/2019, 18:01

jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
RayMabus wrote:Ja ću glasat iz protesta , Škoro il Kolakušić a ako ne prođu u drugi krug oni nego mister PDV 25% i Kolinda znam da za Milanovica neću a Kolinda je opet Bandić pa opet najvjerojatnije ni za nju.

Nisu toliko bitni predsjednički koliko parlamentarni.


Za Škoru ću sigurno... jedini je sposoban proizvesti tektonski poremećaj u politici... prvi put izlazim nakon referenduma za(PROTIV) EU...
brend u epizodi - francuska sobarica :ming1


Ne. Obožavam kaos... pogotovo kad se duopol na vlasti uzjebe...
od svih kandidata skoro ti "kaos" ? stvarno ?
on je kolinda u stofane hlace i spic papak
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by darth_vader 1/12/2019, 18:10

debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
RayMabus wrote:Ja ću glasat iz protesta , Škoro il Kolakušić a ako ne prođu u drugi krug oni nego mister PDV 25% i Kolinda znam da za Milanovica neću a Kolinda je opet Bandić pa opet najvjerojatnije ni za nju.

Nisu toliko bitni predsjednički koliko parlamentarni.


Za Škoru ću sigurno... jedini je sposoban proizvesti tektonski poremećaj u politici... prvi put izlazim nakon referenduma za(PROTIV) EU...
brend u epizodi - francuska sobarica :ming1


Ne. Obožavam kaos... pogotovo kad se duopol na vlasti uzjebe...
od svih kandidata skoro ti "kaos" ? stvarno ?
on je kolinda u stofane hlace i spic papak


Tektonski poremećaj u kradezeu za početak...za dalje me i boli kurac, ali naslućujem veliku krizu u toj stranci, a to ne može nikako biti loše za državu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by Eroo 1/12/2019, 18:11

Kolinda je kršćansko-demokratska opcija i predstavlja 92 posto građana u Hrvatskoj.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by Guest 1/12/2019, 18:14

cim ima u nazivu ono "demokratska" biž od toga sto dalje... pale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by debotoijusto 1/12/2019, 18:30

Eroo wrote:Kolinda je kršćansko-demokratska opcija i predstavlja 92 posto građana u Hrvatskoj.

ni 95 ni 86 nego bas 92%  :D
gotova je sinko ubavi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by vuksadinare 2/12/2019, 04:58

AssadNaPodmornici wrote:Ja ću Kolakušića ili onog Kovača iz HSLSa. Oni su jedini kandidati desnice. 
Škoro, Zoki i Kolinda su lijevi centar, a ona iz Radničke Fronte je meni boljševizam nepoznanica
to onaj kovac koji bi zabranio ime ante? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by vuksadinare 2/12/2019, 05:00

Eroo wrote:Kolinda je kršćansko-demokratska opcija i predstavlja 92 posto građana u Hrvatskoj.
lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by vuksadinare 2/12/2019, 05:06

ovaj ero fakat ima poglede iz ljubljane na zbivanja kod nas...vidis ero dodje potpisati na kolindin stand nema nikog onse okrececoko sebe malo ga sramota sto je tako malo baci oko za utjehu na sruge standove zokijev prazan kovacev prazan..pernarov i dalijen isto..misli si ero...super nije stabd koli samo takav..koli predsjednica..kad cuje ero nekakvo komesanje...vidi neka velika guzva u kutu..pita nekog prolaznka..kakva je guzva tamo a ovaj odgovara...narod navalio na skorin stand da mu potpisu...ero u ocaju siri ruke lomi dlanove gleda u nebo i zavapi..'izdaja'..'reinkarnacija mesica'..'ere za kolindu kiflari za mesica'..'necu vise jesti zagrebacki odrezak' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by Sora 2/12/2019, 06:29

debotoijusto wrote:
Eroo wrote:Kolinda je kršćansko-demokratska opcija i predstavlja 92 posto građana u Hrvatskoj.

ni 95 ni 86 nego bas 92%  :D
gotova je sinko ubavi


:cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera? - Page 2 Empty Re: Panika u Kolindinom stozeru!Sto Skoro smjera?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum