ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vuksadinare 30/3/2020, 08:02

https://www.telegram.hr/zivot/capak-procjenjuje-da-bi-situacija-s-koronom-mogla-biti-puno-bolja-pocetkom-lipnja-kad-bi-i-popustili-s-mjerama/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vuksadinare 30/3/2020, 08:04

...ovaj capak mi vec ide na zivce...najvise glumi nekog boga...pa nema kod nas zarazenih na desetke tisuca...cuj pocetkom lipnja..uzivili se oni da nesto diktiraju da su postali vazni...osim ako nesto znaju a ne zele nam reci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vuksadinare 30/3/2020, 08:09

...realno u sljedecih deset do petnaest dana se treba znati na cemu smo a ne 'pocetkom lipnja'...kog ovaj capak jebe...ko je glavni u tom stozeru...trebalo bi se razmisljati da se neke u stozeru posalje na hladjenje glave...osim opet napominjem ako nesto znaju sto mi ne znaj pa 'ne smi rec'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vuksadinare 30/3/2020, 08:32

evo slusam na vijestima orban razmatra da ukine neke mjere poput prometa,dijeom obrta u sljedecih sedam dana..imaju zarazenih negdje oko 400 i orban i madjarska vlada smatraju ako se nesto dramaticno ne desi u sljedecih sedam dana ici ce na ublazavanje mjera a ovaj nas razmotrit ce pocetkom lipnja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by T. 30/3/2020, 09:10

Postoje prioriteti, i u životu pojedinca ali i nacije...
Prije 2 mjeseca je to bio booking za 'predstojeću' turističku sezonu i pripreme za europsko prvenstvo u nogometu...
Danas je to očuvanje što većeg broja života te zdravlja nacije kao i pojedinaca...
A kako smo svjedoci da pojedinci iz nacije neodgovornim ponašanjem ugrožavaju prioritete nacije, to je stožer pozvan donositi i po potrebi prisilno sprovoditi mjere zaštite nacije kojima se ujedno štiti i takav, neodgovorni pojedinac...
Trebao bi zahvaliti stožeru što te štiti od neodgovornih pojedinaca, umjesto što kritiziraš njegov rad i odluke koje donosi...

_________________
Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Unname11
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vuksadinare 30/3/2020, 09:19

T. wrote:Postoje prioriteti, i u životu pojedinca ali i nacije...
Prije 2 mjeseca je to bio booking za 'predstojeću' turističku sezonu i pripreme za europsko prvenstvo u nogometu...
Danas je to očuvanje što većeg broja života te zdravlja nacije kao i pojedinaca...
A kako smo svjedoci da pojedinci iz nacije neodgovornim ponašanjem ugrožavaju prioritete nacije, to je stožer pozvan donositi i po potrebi prisilno sprovoditi mjere zaštite nacije kojima se ujedno štiti i takav, neodgovorni pojedinac...
Trebao bi zahvaliti stožeru što te štiti od neodgovornih pojedinaca, umjesto što kritiziraš njegov rad i odluke koje donosi...
ne kritiziram...ali jebote 'razmatramo' ublazavanje mjera pocetkom lipnja...a madjari razmisljaju da to naprave za desetak dana..a zna se da kod njih orban diktira sve..i da ga se smatra tvrdim i da stiti madjare...dakle ako on moze razmisljati o skorasnjem ublazavanju mjera zasto ovi u kriznom stozeru nerazmisljaju...nedavno je francuski epidemiolog rekao da ce najmanje zaraneh biti na jugoistoku europe..razumijem sacuvati zivote..ali imam osjecaj da nasi vrludaju u pravim informacijama ili nesto skrivaju...drugo dolazi vrijeme sjetvi...trebaju ljudi nesto jesti..a sto ces ako ne zasijes i ne uzgojis...bojim se da se preslo dijelom i na skupljanje politickih bodova
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by AssadNaPodmornici 30/3/2020, 09:20

Meni naredbe ljudi koji su nepossobniji od mene ne vrijede kurca ja to ne slušam. Ja sam svaki dan i trčim i treniram i idem u šoping i danas ću

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21000
2018-06-14


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vili40 30/3/2020, 09:21

vuksadinare wrote:...ovaj capak mi vec ide na zivce...najvise glumi nekog boga...pa nema kod nas zarazenih na desetke tisuca...cuj pocetkom lipnja..uzivili se oni da nesto diktiraju da su postali vazni...osim ako nesto znaju a ne zele nam reci..
zašto vidiš u svemu neku urotu?Ovi u kriznom stožeru nisu političari nego stručni ljudi koji se bore da se ovo zlo drži pod kontrolom.Tko si od njih može dozvoliti da pritisne gumb pa da bude odgovoran za rapidno pogoršanje i pad zdravstvenog sustava?To sve zemlje manje više rade,nismo mi tu posebni.Stvar je prezajebana da bi se sad netko igrao sa situacijom.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vuksadinare 30/3/2020, 09:26

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:...ovaj capak mi vec ide na zivce...najvise glumi nekog boga...pa nema kod nas zarazenih na desetke tisuca...cuj pocetkom lipnja..uzivili se oni da nesto diktiraju da su postali vazni...osim ako nesto znaju a ne zele nam reci..
zašto vidiš u svemu neku urotu?Ovi u kriznom stožeru nisu političari nego stručni ljudi koji se bore da se ovo zlo drži pod kontrolom.Tko si od njih može dozvoliti da pritisne gumb pa da bude odgovoran za rapidno pogoršanje i pad zdravstvenog sustava?To sve zemlje manje više rade,nismo mi tu posebni.Stvar je prezajebana da bi se sad netko igrao sa situacijom.
..stari mi imamo 700 i kusur zarazenih u skoro mjesec i pol..u to vrijeme talijani i spanjolci su crkavali....nasi su presli u fazu samo jedne izjave 'ostajte doma'...a drugih informacija je malo ili nista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by AssadNaPodmornici 30/3/2020, 09:27

Većina njih nisu stručni, stručni su markoticka i vili beros, ostalo su manje sposobni nego pola foruma. 
A i markoticka i beros recimo nemaju pojma o ekonomiji. 
Trump je to odlično rekao, "da je pitati doktore oni bi zatvorili sve na dvije godine a mi ne možemo priuštiti više od 2-3 mjeseca prije nego se raspadne država"
Meni čak naredbe ovih budala odgovaraju, dođem na znjan nema pasa a policija ne za sada ignorira

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21000
2018-06-14


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vili40 30/3/2020, 09:31

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:...ovaj capak mi vec ide na zivce...najvise glumi nekog boga...pa nema kod nas zarazenih na desetke tisuca...cuj pocetkom lipnja..uzivili se oni da nesto diktiraju da su postali vazni...osim ako nesto znaju a ne zele nam reci..
zašto vidiš u svemu neku urotu?Ovi u kriznom stožeru nisu političari nego stručni ljudi koji se bore da se ovo zlo drži pod kontrolom.Tko si od njih može dozvoliti da pritisne gumb pa da bude odgovoran za rapidno pogoršanje i pad zdravstvenog sustava?To sve zemlje manje više rade,nismo mi tu posebni.Stvar je prezajebana da bi se sad netko igrao sa situacijom.
..stari mi imamo 700 i kusur zarazenih u skoro mjesec i pol..u to vrijeme talijani i spanjolci su crkavali....nasi su presli u fazu samo jedne izjave 'ostajte doma'...a drugih informacija je malo ili nista
imaš informacija koliko hoćeš,nije problem u tome.Problem je u tome što je to zajebana situacija a ljudi pizde sve više jer se ne mogu priviknuti na promjene,svi bi po starom kao da se to njih ne tiče.A Italiju i Španjolsku kao i amerikance bolje nemoj spominjati jer su oni zajebali sami sebe.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by T. 30/3/2020, 09:32

vuksadinare wrote:
T. wrote:Postoje prioriteti, i u životu pojedinca ali i nacije...
Prije 2 mjeseca je to bio booking za 'predstojeću' turističku sezonu i pripreme za europsko prvenstvo u nogometu...
Danas je to očuvanje što većeg broja života te zdravlja nacije kao i pojedinaca...
A kako smo svjedoci da pojedinci iz nacije neodgovornim ponašanjem ugrožavaju prioritete nacije, to je stožer pozvan donositi i po potrebi prisilno sprovoditi mjere zaštite nacije kojima se ujedno štiti i takav, neodgovorni pojedinac...
Trebao bi zahvaliti stožeru što te štiti od neodgovornih pojedinaca, umjesto što kritiziraš njegov rad i odluke koje donosi...
ne kritiziram...ali jebote 'razmatramo' ublazavanje mjera pocetkom lipnja...a madjari razmisljaju da to naprave za desetak dana..a zna se da kod njih orban diktira sve..i da ga se smatra tvrdim i da stiti madjare...dakle ako on moze razmisljati o skorasnjem ublazavanju mjera zasto ovi u kriznom stozeru nerazmisljaju...nedavno je francuski epidemiolog rekao da ce najmanje zaraneh biti na jugoistoku europe..razumijem sacuvati zivote..ali imam osjecaj da nasi vrludaju u pravim informacijama ili nesto skrivaju...drugo dolazi vrijeme sjetvi...trebaju ljudi nesto jesti..a sto ces ako ne zasijes i ne uzgojis...bojim se da se preslo dijelom i na skupljanje politickih bodova
Svaka država radi za sebe najbolje što može i zna, imajući u vidu sve posljedice odluka i na budućnost, gospodarstvo i sl. ...
Misliš da je ministru berošu drago svaki dan izražavati sućut rodbini preminulih putem tv-a...
Capak se doima krut i nesimpatičan ali takav je i potreban upravo u ovo vrijeme i na tom mjestu...
Osim toga tih četvoro ljudi ne donose odluke sami preko noći...
Tu su timovi ljudi svih profila i vjerujem da se svaka nova odluka i mjera dobro važe i raspravi...
Smatram da se ovih dana treba izaći s jasnim stavom da se turistička sezona 2020. ima i službeno smatrati neodrživom...
Slušam sinoć župana bobana na jadrantv-u, i on još uvijek ljudima daje lažnu nadu da će sezone biti pa makar počela od 01. srpnja...
Samo nam treba da, kada stvari stavimo pod kontrolu, počmu dolaziti zaraženi turisti koji će proširiti 2. krug zaraze...
Ludost...
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vuksadinare 30/3/2020, 09:43

nas problem je sto se nismo potpuno osigurali zdravstveno za ovakve situacije...da imamo npr.15 000 respiratora ne bi bile uvedene potpuno drasticne mjere...ovako se ziherasi najvise radi zdravstvenog sustava da se ne raspadne...jebe se njima za 80-godisnjake...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by kaya 30/3/2020, 10:17

vuksadinare wrote:nas problem je sto se nismo potpuno osigurali zdravstveno za ovakve situacije...da imamo npr.15 000 respiratora ne bi bile uvedene potpuno drasticne mjere...ovako se ziherasi najvise radi zdravstvenog sustava da se ne raspadne...jebe se njima za 80-godisnjake...
👍
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by kaya 30/3/2020, 10:18

AssadNaPodmornici wrote:Meni naredbe ljudi koji su nepossobniji od mene ne vrijede kurca ja to ne slušam. Ja sam svaki dan i trčim i treniram i idem u šoping i danas ću
👍
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vili40 30/3/2020, 10:22

vuksadinare wrote:nas problem je sto se nismo potpuno osigurali zdravstveno za ovakve situacije...da imamo npr.15 000 respiratora ne bi bile uvedene potpuno drasticne mjere...ovako se ziherasi najvise radi zdravstvenog sustava da se ne raspadne...jebe se njima za 80-godisnjake...
a kreveti a liječnici i drugo medicinsko osoblje?Već sad je teško a što bi se dogodilo da se stvar otme kontroli?Još jednom,mi nismo u manjini koji strahuju da se uruši čitav zdravstveni sustav.Što su u Dublinu mutavi što su im ulice prazne?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by kaya 30/3/2020, 10:26

T. wrote:
A kako smo svjedoci da pojedinci iz nacije neodgovornim ponašanjem ugrožavaju prioritete nacije, to je stožer pozvan donositi i po potrebi prisilno sprovoditi mjere zaštite nacije kojima se ujedno štiti i takav, neodgovorni pojedinac...
Trebao bi zahvaliti stožeru što te štiti od neodgovornih pojedinaca, umjesto što kritiziraš njegov rad i odluke koje donosi...
Ja ga mogu zamisliti kako kao nižerangirani član partije drži govor seljacima 1945 da je to što im otimaju žito dobro za njih i da moraju biti zahvalni, a vi?

kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by kaya 30/3/2020, 10:30

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:nas problem je sto se nismo potpuno osigurali zdravstveno za ovakve situacije...da imamo npr.15 000 respiratora ne bi bile uvedene potpuno drasticne mjere...ovako se ziherasi najvise radi zdravstvenog sustava da se ne raspadne...jebe se njima za 80-godisnjake...
a kreveti a liječnici i drugo medicinsko osoblje?Već sad je teško a što bi se dogodilo da se stvar otme kontroli?Još jednom,mi nismo u manjini koji strahuju da se uruši čitav zdravstveni sustav.Što su u Dublinu mutavi što su im ulice prazne?
Na kraju priče ćemo vidjeti što se tu desilo zapravo. Trenutno isključiti sklopku zbog 5,6 umrlih, a neki od njih su životne dobi 92 mi se čini nenormalno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by T. 30/3/2020, 10:32

vuksadinare wrote:nas problem je sto se nismo potpuno osigurali zdravstveno za ovakve situacije...da imamo npr.15 000 respiratora ne bi bile uvedene potpuno drasticne mjere...ovako se ziherasi najvise radi zdravstvenog sustava da se ne raspadne...jebe se njima za 80-godisnjake...
Pa tko se to 'potpuno zdravstveno osigurao' za najveću pandemiju od 1918. ...
Nitko nije spreman niti može biti spreman...
Respiratori trebaju osoblje koji će njima rukovati i priključenim pacijentima davati injekcuje i lijekove...
Dakle da imamo i 20000 respiratora to nam ne znači ništa jer nema toliko medicinskog osoblja osposobljeno za rad na njima...
Da ne spominjemo da nam je već 500+ istog osoblja van stroja a najgora faza tek slijedi...
Treba dakle što je moguće dulje odgoditi vrhunac epidemije kako bi se zdravstveni sustav što bolje opskrbio i pripremio za prihvat većeg broja najtežih slučajeva...
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by vuksadinare 30/3/2020, 10:33

ne znam jesmo li pametniji od madjara ili nismo...ali orban i madjari ce vjerojatno za sedam dana ici na ublazavanje mjera ali i donjet ce drakonske kazne...za krsitelje samoizolacije i drugih mjera-direktno u zatvor..pa ces tamo biti u itekakvoj samoizolaviji 2×2...ali nasi lijevo liberalni 'mudraci' ne zele to jer je to krsnje ljudskih prava...cak i onima u samoizolaciji...prikopametni bero prije desetdana zagovara izvanredne mjere i kritiziraa sad je protiv njih jer su se b.a.b.e,gay i druge 'udruge' pobunile i rekle da demokraciji ispred korone
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili.... Empty Re: Igraju li se ovi u kriznom stozeru 'malih bogova' ili....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum