ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by epikur37 1/12/2019, 14:34


Hoće li EU i dalje plaćati turskim vlastima za zadržavanje migranata? Ne plaćamo turskim vlastima, nego uplaćujemo novac migrantima u Turskoj. Svaki migrant dobio je kreditnu karticu sa sredstvima za kupnju hrane, plaćanje smještaja, školovanja. Naravno da ćemo im nastaviti slati novac. Kako bismo im sada odjednom mogli okrenuti leđa?!

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/ne-mozemo-rijesiti-problem-migranata-bez-dogovora-sa-zemljama-njihova-porijekla-i-tranzita-1363234 - www.vecernji.hr

...................

U stvari plaćaju niihov dolazak
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by aben 1/12/2019, 14:54

radije i njima dati šoldi, nego učiteljima

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by vuksadinare 1/12/2019, 14:54

ova stara komunjara se puca necim..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by Counter-Strike 1/12/2019, 15:00

oce li onda biti za čejenske pemzije,kupusa ti,nema se bas toliko nuvaca za razbacivanje

_________________
EU je migrantima podijelila kreditne kartice Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by RayMabus 1/12/2019, 15:12

Neće im puno pomoć te kartice. Imigranata je sve više a on i sam priznaje da ne zna riješiti taj problem. A ne znam ni ja pa šta ćemo sad ? EU je migrantima podijelila kreditne kartice 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by RayMabus 1/12/2019, 15:44

Višnja Starešina

https://www.slobodnadalmacija.hr/misljenja/vijesti-i-konteksti/clanak/id/635897/sredozemni-migrantski-val-pred-vratima-europe

E..Njih je sve više tako da ako nećeš vojska i bodljikava žica na granicu eto ti njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by RayMabus 1/12/2019, 15:48

Meni je glupo da se ja sad foliram ko da ne znam podatke iz budućnosti. Ovi njima daju pare da ne upadnu u Njemačku i ne sruše Merkel jer ne bi socijalisti dobili pare za ovo da nije Merkelici u interesu da ih barem do idućih izbora drži na odstojanju.

Uglavnom rješenja nema i sad čekamo samo da dođu novu i lagano upadnu na Balkan i to je onda vaš problem i to je ta priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by Guest 1/12/2019, 16:50

epikur37 wrote:
Hoće li EU i dalje plaćati turskim vlastima za zadržavanje migranata? Ne plaćamo turskim vlastima, nego uplaćujemo novac migrantima u Turskoj. Svaki migrant dobio je kreditnu karticu sa sredstvima za kupnju hrane, plaćanje smještaja, školovanja. Naravno da ćemo im nastaviti slati novac. Kako bismo im sada odjednom mogli okrenuti leđa?!

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/ne-mozemo-rijesiti-problem-migranata-bez-dogovora-sa-zemljama-njihova-porijekla-i-tranzita-1363234 - www.vecernji.hr

...................

U stvari plaćaju niihov dolazak

E pa sad ... dakle imamo crno na bijelo sto NGO stoka radi.

Koji je komentar gospona premijera i gospodje predsjednice?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by darth_vader 1/12/2019, 16:53

aben wrote:radije i njima dati šoldi, nego učiteljima


Ili HDZ-ovcima... oh, wait...  :roll
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by Guest 1/12/2019, 17:03

Ha, ha ... veli tenkre da je velika pogreska sto nisu sprijecili raspad Jugoslavije.

Pa majku mu jebem socijalisticku u picku uprli su iz svih snaga ocuvati tu nakaradu.

Priznanje je doslo tek nakon sest mjeseci krvavog mrcvarenja Hrvatske kad je postalo jasno i amebama da nema natrag.

Ovo i plus one kartice s novcima muslimancugama i takav tip je zaduzen za vanjske poslove i sugurnost u EU?

Kad se kula od karata krene urusavati .... 

:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by RayMabus 1/12/2019, 17:08

A to su ti španjolski socijalisti. Zato ja podržavam Vox.

Opet ne mogu sastavit vladu.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/spanjolska-ostaje-politicki-blokirana-i-nakon-izbora-20191110
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by Guest 1/12/2019, 17:12

RayMabus wrote:A to su ti španjolski socijalisti. Zato ja podržavam Vox.

Opet ne mogu sastavit vladu.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/spanjolska-ostaje-politicki-blokirana-i-nakon-izbora-20191110

Znao je Caudillo sto radi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by Guest 1/12/2019, 17:19

Pricao sam vec o tome ima vremena..i ne samo kreditne kartice,koje ne glase na ime,nego i Samsungovi flagshipovi,sa nelimitiranim brojem impulsa...

pucaju se mjesecni iznosi,od kojih bi cak i Weber se sakrio ispod stola od stida..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU je migrantima podijelila kreditne kartice Empty Re: EU je migrantima podijelila kreditne kartice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum