ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 19:01

Pa mu je mrak na oči


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/635747/di-joj-je-pamet-bila-vodit-sa-sobom-muza-u-soping-na-black-friday-svjedocili-smo-zucnoj-svai-supruznika-u-splitskoj-parfumeriji-zapamtit-ces-ovaj-crni-petak-majke-mi

I onda ti još upadnu s pričom kako moraš zarađivat više od njih i vuć ih kroz život.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 19:14

Eto nek vas vuću budale koje vas žene. Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 19:20

Onda se kao čude šta je Split rekorder po broju rastava


https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/clanak/id/619885/u-splitsko-dalmatinskoj-zupaniji-svaki-cetvrti-brak-dozivi-krah-nekad-je-bila-sramota-danas-razvedeni-iz-splita-kastela-i-solina-imaju-jedinstven-oblik-pomoci

A još najbolje da neće. Neposlušne i svojeglave žene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by veber Fri 29 Nov - 19:23

a, za deset piva mu nije puno?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 19:25

Njegova žena njegov problem. Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by veber Fri 29 Nov - 19:30

parfem joj traje 3 mjeseca. da je muško trajao bi joj bretbratu godinu.
tip je u pravu. trebao joj je još i levenbroj od dvije litre zabit u pakšu pa neka si misli.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 19:40

veber wrote:parfem joj traje 3 mjeseca. da je muško trajao bi joj bretbratu godinu.
tip je u pravu. trebao joj je još i levenbroj od dvije litre zabit u pakšu pa neka si misli.
A mora je trpit. Šta će ? Vjerovatno mu uvalila stambeni kredit i koje dite na vrat pa ne može nigdi jer ako joj da rastavu ide mu alimentacija i rate stambenog kredita. Nek jede govna. Zaslužija je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by veber Fri 29 Nov - 19:48

parfem traje 3 mjeseca, a lik zapije tri u mjesecu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by epikur37 Fri 29 Nov - 19:49

stalno ima akcija ...neš ti crnog petka

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 19:49

Tko zna kakvi je to brak ćim ona njega vodi u šoping , ispri njega kupuje parfem od tisuću kuna ( ko da će on bit oduševljen s time ) i onda kad on napravi kiselu facu ona njemu još objašnjava da je to s popustom. lol!


Ja bi na njegovom mjestu ozbiljno razmišlja o rastavi jer tu nije riječ o parfemu nego nečem drugom no očito mu je natovarila koje dite i stambeni kredit pa su mu ruke vezane a ova to zna pa testira njegove granice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 19:54

Ja bi je pustija da kupi parfem a onda bi joj da rastavu braka.

Tvoja uloga kao moje žene je da mi uljepšaš život a ne da ga kvariš. Upravo si mi pokvarila dan i još mi objavaš kako je to super. Nije al nek ti bude , kupi taj parfem i izvoli se vratit svojim roditeljima koji te nisu naučili da uloga supruge nije da mužu pokvari dan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by epikur37 Fri 29 Nov - 19:58

Tuka a po svemu sudeći i on je tukac....slično sa sličnim ide.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 19:59

Vratit ću te roditeljima. To ću ženi govorit kad mi nešto zasere.

Pa kako me moš vodit u dućan , ispri mene kupit taj parfem od tisuću kuna i još me uvjeravat kako je to super jer je s popustom.

Jebeš tisuću kuna nego ti mene jebeš u zdrav mozak i misliš.da je to normalno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by veber Fri 29 Nov - 20:11

trebao se izdrkat ko svi jebači.
po njoj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 20:15

epikur37 wrote:Tuka a po svemu sudeći i on je tukac....slično sa sličnim ide.
Kao što rekoh ; njegova žena njegov problem. Brzo bi se ja nje rješija pa nek ide nekom drugom. Neka ga dopadne ovakva. :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 20:28

Evo sad im je nezaposlenost pala na 6,8% pa fino ne mogu reč da nema posla. Ima , ima izvoli otić radit pa kupuj šta očeš.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t37650-novi-pad-nezaposlenosti-u-hrvatskoj

Sad kad su shvatile da im emanicipacija ne odgovara sad bi da muški mora zarađivat više od njih i da ih mora vuć kroz život ( to oće reč financirat ).

A neš Boga mi , izvoli uzet papire i na biro tražit posal.

Pa zaradi iljadu kuna čisto da vidiš koliko dana moraš za to radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by veber Fri 29 Nov - 20:30

a ako ne radi neka drka doma.
go longi go.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Fri 29 Nov - 21:14

veber wrote:a ako ne radi neka drka doma.
go longi go.
Radit će , radit će. Nema nitko živaca za njih više. Vidiš da je svako četvrti brak u SD županiji rastava. Puno glume a malo meda daju pa misle da će moć jebavat svakog u mozak jer je to mogla doma kod roditelja pa je lipo vrati roditeljima i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by immortal Sat 30 Nov - 18:01

RayMabus wrote:Njegova žena njegov problem. Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna 1f602
ne zna on šta je izgubio s tih tisuću kuna
da zna moguće da bi darovao puno više

iako ako je obitelj skromnih primanja nije razumno niti u redu trošiti toliki novac za jedan parfem
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by immortal Sat 30 Nov - 18:04

RayMabus wrote:Njegova žena njegov problem. Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna 1f602
ona je svoja žena
ima problem s škrtim , ljubomornim mužem

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum