Poruka Orbana EPP-u:Ako EPP bude išla sve bliže ljevici,to nije naš put

Go down

Poruka Orbana EPP-u:Ako EPP bude išla sve bliže ljevici,to nije naš put Empty Re: Poruka Orbana EPP-u:Ako EPP bude išla sve bliže ljevici,to nije naš put

Post by Sovak on 29/11/2019, 14:56

Normalno.

Lieve iti ne!

They spark like the dew.

You may talk about your Clementine,
And sing of Roselee,
But the Yellow Rose of Texas,
Is the only gal for me.

Sovak
Sovak

Male
2019-10-14

Back to top Go down

Poruka Orbana EPP-u:Ako EPP bude išla sve bliže ljevici,to nije naš put Empty Re: Poruka Orbana EPP-u:Ako EPP bude išla sve bliže ljevici,to nije naš put

Post by epikur37 on 29/11/2019, 15:00

Vrlo dobro, Orban u sridu...kao i manje -više uvijek do sada.

Važno je povući EPP u desno, da na stabilan način izartikulira nezadovoljstvo i ponudi prave odgovore na njega.

U protivnom će taj zadatak preuzeti radikalne opcije...što bi u konačnici moglo biti jedino rješenje. I posve opravdano.

epikur37
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 29/11/2019, 15:24

Navodno se Orban sprema primiti i Paragu na neki prijam.
Pricekajmo ... krece paljba po Orbanu uskoro.
Covke i Dodo se sastaju.
Epikur i hektor stizu u banja luku.
Slovenika salje eru.
Treba sprijeciti svako pravasenje kod Orbana. Nedaj boze da Orban Paragi dozvoli otvaranje Janka Puszta u madjarskoj.
Treba siriti ekumenu sa sestrinskom pravoslavnom crkvom.
Boriti se protiv autokefalnosti hrvatske makedonske i crnogorske crkve. Sve su to pravasi. Jedino je svetosavska patrijasija ona eku.enska
Pricekajmo

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top