ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala skola zavodjenja

Page 11 of 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 23/11/2019, 14:53

veber wrote: Normalni muškarci sami reguliraju svoju seksualnost i nemaju problem s erekcijom.
:tu

Masne teče , šporka roba , kako moraš sutra opremiti djecu za u školu.

Sve sam opisao na prethodnim stranicama.

Navečer ona stvar ne radi.

Nema seksa , već si jednom nogom vani a s impotencijom ti nema druge nego izaći iz tog okoliša.

U prolazu , jednom nogom tu , drugom prema izlazu.


RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 23/11/2019, 15:20

Nije isto kad između tebe i žene nestane kemije i kad ti se uopće ne može dignit.

Muška kućanica je impotencija.

Ono legneš navečer sa ženom i idete se seksat a tebi ona stvar ne radi jer su ti u mislima masne teče , šporka roba i kako sutra moraš otpremiti djecu za u školu. K tome seksaš se na radnom mjestu jer kuća je sad radno mjesto i sve te asocira na to. Ne pomaže ni odlazak na drugo mjesto jer ćim se žena skine njeno te rublje odma asocira na šporku robu koju si oprao i još moraš oprat.

Znači odeš spavat sam , ideš se dirat ona stvar ne radi. Odeš vank na kurve ideš joj ga stavit opet ne radi.

Ne radi uopće. Nije to ono nestalo je kemije između tebe i žene al ćeš otić u wc pa ćeš ga pet minuta istrest i ideš dalje.

Nećeš. 

Ne radi ti ona stvar. Impotencija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Guest 23/11/2019, 15:34

veber wrote:
Joker wrote:
veber wrote:Pročitao; koji krastavac

Kiseli. Staracka oko 2+?
0,75.
Još uvijek vidim breskvicu na duljini ruke. Šumica mi izgleda kao rajski vrt. Malo zarastao ali sve su to čari dioptrije. Kako se bavim 3d printom otkrio sam čari nedepiliranih nogu. Model protrljam po nogama i sav je zamućen nakon toga.

Pricaj ti to kome hoces.

Toliko si slijep da te jedino 'miris' navodi.

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by veber 23/11/2019, 15:35

Nikaj ja ne moram. Kućna pomoćnica mi čisti stan. Serviser mi održava auto. Kada mi se kuha, kuham. Kada mi se prijebe, pojebem. U biti volim tu igru. Kada mi ženska dojadi, odem. Imam djece koja su baš na mame, osim tatine. Ta je gora od oca.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by veber 23/11/2019, 15:38

Joker wrote:
veber wrote:
Joker wrote:
veber wrote:Pročitao; koji krastavac

Kiseli. Staracka oko 2+?
0,75.
Još uvijek vidim breskvicu na duljini ruke. Šumica mi izgleda kao rajski vrt. Malo zarastao ali sve su to čari dioptrije. Kako se bavim 3d printom otkrio sam čari nedepiliranih nogu. Model protrljam po nogama i sav je zamućen nakon toga.

Pricaj ti to kome hoces.

Toliko si slijep da te jedino 'miris' navodi.

:D
Miris? 
Kaj tebi krepana riba mirišu? 
Štefek naviga.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 23/11/2019, 15:43

Muška kućanica je impotencija.

Ne radi se o tome da si se ti posvadio s ženom i da između vas nema afiniteta. Ima. Legnete , idete se mazit k kad dođete do toga da se ona stvar triba dignit jednostavno se ništa ne događa.

Većina muških na ovoj planeti neće znat točno zašto nego će samo vidit da je postao impotentan. Razmišljat će o rastavi jer je impotencija previše bitna stvar da ne bi došlo do toga da on počme razmišljati o odlasku iz tog okoliša.

Ne treba otići , dovoljno je da prestane biti muška kućanica , nađe neki poslić i da s tom lovom plaća neku čistaćicu koja će radit te poslove i ona stvar će se opet pokrenit.

No dobro je malo stavit se u ulogu muške kućanice pa onda vidiš šta žene mući i zašto su im neke stvari bitne u vezi.

Npr zašto traže od muškog da budu i njihovi psiholozi il zašto joj je bitno da je izvedeš vanka npr u kino ili kazalište.

Trebaju joj nove slike , nešto šta će potisnit masne teče , šporku robu , kako pripremit sutra djecu za u školu itd.

Skužiš dosta toga o tome zašto se ponašaju tako kako se ponašaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Guest 23/11/2019, 15:44

veber wrote:
Joker wrote:
veber wrote:
Joker wrote:
veber wrote:Pročitao; koji krastavac

Kiseli. Staracka oko 2+?
0,75.
Još uvijek vidim breskvicu na duljini ruke. Šumica mi izgleda kao rajski vrt. Malo zarastao ali sve su to čari dioptrije. Kako se bavim 3d printom otkrio sam čari nedepiliranih nogu. Model protrljam po nogama i sav je zamućen nakon toga.

Pricaj ti to kome hoces.

Toliko si slijep da te jedino 'miris' navodi.

:D
Miris? 
Kaj tebi krepana riba mirišu? 
Štefek naviga.


Je, Stefek je sefek.

Kad su drugi radari i sonari otisli u kurac.

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by veber 23/11/2019, 15:47

Joker wrote:
veber wrote:
Joker wrote:
veber wrote:
Joker wrote:

Kiseli. Staracka oko 2+?
0,75.
Još uvijek vidim breskvicu na duljini ruke. Šumica mi izgleda kao rajski vrt. Malo zarastao ali sve su to čari dioptrije. Kako se bavim 3d printom otkrio sam čari nedepiliranih nogu. Model protrljam po nogama i sav je zamućen nakon toga.

Pricaj ti to kome hoces.

Toliko si slijep da te jedino 'miris' navodi.

:D
Miris? 
Kaj tebi krepana riba mirišu? 
Štefek naviga.


Je, Stefek je sefek.

Kad su drugi radari i sonari otisli u kurac.

:)
Kada rkne navigacija, ugasi se gps, krepa GSM, Štefek nepogrešivo nastupi, danju prati sunce, noću sjevernjaču...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 23/11/2019, 17:27

Diga san se u podne. Brzo se smrači a i zaladilo je pa san se uljulja ispod deke. Dobro je neke stvari analizirat da bolje shvatiš ove nove okolnosti samo šta opet žene više nisu neki predmet obožavanja nego eto sad smo kao ravnopravni a u praksi su te izgurale s tržišta rada dakle nisi više ti taj koji kao treba kolo vodit nego one pa onda najbolje postat mrtvo puvalo a one ako će te vuć za rukav ok a ako ne nastaviš spavat i drkica i to je to.

U međuvremenu razmišljaš o ovim stvarima pošto muškome žena tj još jedna osoba i ne triba dok je mlađi i jak pa sam zaradi za sebe jer on je odavno ekonomski emanicipiran pa eto to još proučavaš da pod stare dane ipak imaš nekoga da ti pravi društvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 23/11/2019, 17:42

Sve je to dobro napravljeno samo eto jedna stvar šteka a to je natalitet pa sad vladar trpa radnike iz drugog plemena na svoj teritorij pa se postojeći radnici bune. I vladar može biti svrgnut jer mu je zadatak da upravlja tim plemenom dakle dano mu je povjerenje da vodi pleme u opstanak ....a ne nestanak.

Pitanje je šta će se desit kad svrgnemo vladara ?

Dal će ić na bolje il jednostavno rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 23/11/2019, 17:53

Već sad CDU nema s kim sastavit vladu a da su samo dvije stranke na vlasti.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t37524-sta-ce-biti-s-akk

Desi li se samo jedan islamistički napad , nova navala imigranata ili recesija na kraju ne da neće moć sastavit vladu dviju stranaka nego neće biti ni prvi a najjača stranka daje kancelara.

Svrgavanje vladara upravo u toku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 23/11/2019, 18:26

S tim da danas pojam vladar ne označava samo jednu osobu kao šta je slučaj kod pećinskih ljudi čije su zajednice brojale nekoliko desetaka il stotina ljudi nego označava stranku tj čelne ljude te stranke koja je nekog postavila za vrhovnog šefa. Dakle nije samo fizička osoba tj jednog makneš a drugog staviš al sve ostaje isto nego cijeli taj komplet.

Sve je izglednije da se dešava svrgavanje vladara.

Pitanje a šta nakon šta ga svrgnemo pošto bi taj navodno sad mora nekim čudom učinit da se natalitet oporavi kako bar u budućnosti ne bi trebalo trpat teritorij radnicima iz drugog plemena.

Tko to sad nakon šta se raspa natalitet uspije triba mu dat Nobela.


Mala skola zavodjenja - Page 11 Mission-impossible-7-trailer
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by veber 23/11/2019, 19:11

longi mijenjaj žuju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 23/11/2019, 19:56

veber wrote:longi mijenjaj žuju.
Zijev. Aaaaaaaa. Zima je , i da imam koju kintu ne bi sad pivu kupija i pija. Više mi se jede nekakva čokolada. Ušuška san se ispod deke pa se utopljavam. Lipo mi je. Još da ima nešto na tvu zanimljivo bilo bi još bolje al nema veze ionako je neko vrime od spavanja a ispod deke udobno i toplo. Ne izlazi mi se uopće. Ušuška san se skroz. Guštan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 23/11/2019, 20:31

Neke te stvari s vrimenom prestaju zanimati. Jednostavno prestane ti bit stalo. Imam 40 godina , za 25 godina ću imat 65 ako ih doživim.

Nemam uopće volje za tuđe mušice. Otkrija san u životu da je za vezu dakle kreiranje obitelji potrebno dvoje i da ja tu ne mogu ništa kontrolirati jer nije samo do mene no otkrija san da imam i ja moć i kontrolu 100% nad nećim tu i da i ja mogu reč NE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by immortal 24/11/2019, 00:32

RayMabus wrote:
veber wrote:longi mijenjaj žuju.
Zijev. Aaaaaaaa. Zima je , i da imam koju kintu ne bi sad pivu kupija i pija. Više mi se jede nekakva čokolada. Ušuška san se ispod deke pa se utopljavam. Lipo mi je. Još da ima nešto na tvu zanimljivo bilo bi još bolje al nema veze ionako je neko vrime od spavanja a ispod deke udobno i toplo. Ne izlazi mi se uopće. Ušuška san se skroz. Guštan.
lažeš
kako onda tipkaš
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by immortal 24/11/2019, 00:34

RayMabus wrote:Imam 40 godina , za 25 godina ću imat 65 ako ih doživim.
a da živiš u međuvremenu
vedro i neopterećeno
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 24/11/2019, 00:44

mortal wrote:
RayMabus wrote:
veber wrote:longi mijenjaj žuju.
Zijev. Aaaaaaaa. Zima je , i da imam koju kintu ne bi sad pivu kupija i pija. Više mi se jede nekakva čokolada. Ušuška san se ispod deke pa se utopljavam. Lipo mi je. Još da ima nešto na tvu zanimljivo bilo bi još bolje al nema veze ionako je neko vrime od spavanja a ispod deke udobno i toplo. Ne izlazi mi se uopće. Ušuška san se skroz. Guštan.
lažeš
kako onda tipkaš
Pa s mobitela. Ležin , gledan tv i tipkan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by immortal 24/11/2019, 00:50

ok

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 24/11/2019, 00:59

mortal wrote:
RayMabus wrote:Imam 40 godina , za 25 godina ću imat 65 ako ih doživim.
a da živiš u međuvremenu
vedro i neopterećeno
Da staviš sto ljudi na test i da im mjeriš neopterećenost ja bi bija prvi , drugi ili treći na tom ispitu. Mene ti boli kurac za ogromnom većinom stvari kojima sse ljudi inaće zamaraju.

Šta se tiče vedrosti s obzirom na rasulo na tom ljubavno seksualnom planu nemam nekog razloga za vedrinom al s obzirom da živimo u emanicipaciji super san proša kako mi je moglo biti da me sad neka tu jebe u zdrav mozak sa svojim mušicama i stvara nervni slom tako da nemam razloga ni za nekom pretjeranom mrzovoljnosti. Sranja se dešavaju. To je tako. Prihvatiš , memoriraš da ne ugaziš ponovno na isto govno i ideš dalje. Život je igra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by YekeYeke 24/11/2019, 05:11

Ozenit cemo mi tebe...samo zajebaji... :rasta rendeer
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 11 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum