ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala skola zavodjenja

Page 7 of 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by veber 21/11/2019, 22:30

morti je teško nesretna žena koju muž u katoličkom duhu izmlati.
u biti treba joj pomoći a ne sprdati se s njom.

veber

Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by kaya 21/11/2019, 23:28

Na čemu smo, hrani ili zavođenju?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by epikur37 21/11/2019, 23:30

kaya wrote:Na čemu smo, hrani ili zavođenju?

veber se javio na temi, znači hrana.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by kaya 21/11/2019, 23:37

epikur37 wrote:
kaya wrote:Na čemu smo, hrani ili zavođenju?

veber se javio na temi, znači hrana.
Na zlevanki?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by melkior 21/11/2019, 23:50

Maggie19 wrote:https://100posto.jutarnji.hr/zivot/nije-gotovo-badboy-nam-otrkiva-tajne-zavodenja-zasto-muskarci-zenama-salju-slike-penisa-kako-u-pet-minuta-nagovoriri-zenu-na-seks-te-sto-muskarci-i-zene-jedni-drugima-krivo-rade
Odličan tekst. Inače, najbolje odnose sa ženama sam imao onda kad nisam ništa forsirao i kad ništa od žena nisam očekivao, niti kad su one od mene išta tražile. Očekivanja i društveni zahtjevi su najgori neprijatelj svih nas, bili i ostali, ubojice svake kemije, spontanosti i ljepote postojanja.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by epikur37 21/11/2019, 23:52

kaya wrote:
epikur37 wrote:
kaya wrote:Na čemu smo, hrani ili zavođenju?

veber se javio na temi, znači hrana.
Na zlevanki?

A tko zna sta se jede u tim limenim kontejnerima za baustelce u njemackoj..... ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by melkior 22/11/2019, 00:02

U stvari, što su ljudi stariji, to im je lakše jer im je manje do igranja nekakvih uloga koje ničemu ne vode. Kad si mlad, glup si, naivan i gubiš vrijeme na nebitne stvari, a one bitne ti prolaze kao pijesak kroz prste. Poslije kad shvatiš tko si i što si i što ti je važno u životu, prestaneš se zamarati tuđim mišljenjima o sebi i zauzmeš stav. Otkriješ vlastiti integritet i kredibilitet, a stekneš i iskustvo. Najseksi ženska koju sam upoznao u životu je imala stav. Nije bila najljepša u fizičkom smislu, ali je definitivno bila najseksi jer je znala svoju vrijednost, znala je tu vrijednost istaknuti na nevulgaran način, znala je prezentirati sebe na autentičan način, bez zamaranja oko toga kako će ju drugi shvatiti i prihvatiti. Znala je pokazati da nije praznoglava tikva i da se zna izboriti za sebe, a pri tome nije gubila ništa od vlastite ženstvenosti, jer je bila autentična dama.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by melkior 22/11/2019, 00:09

Muškarci, prestanite podilaziti ženama (nice guy). Žene to prepoznaju i toga se gnušaju. Ne može se kompliment prihvatiti od ljigavca. Svi mi kao pojedinci smo pod velikim pritiskom društva i nerealnih očekivanja, i teško je ostati čist u glavi. Pa ipak, to je najvažnije.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by melkior 22/11/2019, 00:24

Muški spol se danas pokušava svesti na hrpu nabildanih mišića ili na uvijek dostupan bankomat za žene, ugrožene socijalne skupine, prikladno topovsko meso za države i režime.
Muškarci moraju vratiti prije svega narušeni integritet i samopoštovanje, a onda i poštovanje društva.
Oni su prije svega graditelji, filozofi i ratnici.
Oni su proroci i istraživači koji preuzimaju rizik da se otisnu u nepoznato.
Njegovo dostojanstvo i integritet proizlazi iz snage njegova uma i hrabrosti duha. 




Biti čovjek znači usuditi se (prkositi sudbini). Znači biti muškarac.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Guest 22/11/2019, 00:26

Maggie19 wrote:https://100posto.jutarnji.hr/zivot/nije-gotovo-badboy-nam-otrkiva-tajne-zavodenja-zasto-muskarci-zenama-salju-slike-penisa-kako-u-pet-minuta-nagovoriri-zenu-na-seks-te-sto-muskarci-i-zene-jedni-drugima-krivo-rade


Malo je duzi razgovor, ali potrudite se..

"Tada sam shvatio da kod žena, barem kod nas, prolazi stav, karakter i iskrenost. "

Ovo ima smisla. 
Muškarac koji se prenemaže i glumata (poput žene koja bi, ali da joj ne uđe) nije niti malo poželjan. Barem meni nije. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Guest 22/11/2019, 00:28

melkior wrote:U stvari, što su ljudi stariji, to im je lakše jer im je manje do igranja nekakvih uloga koje ničemu ne vode. Kad si mlad, glup si, naivan i gubiš vrijeme na nebitne stvari, a one bitne ti prolaze kao pijesak kroz prste. Poslije kad shvatiš tko si i što si i što ti je važno u životu, prestaneš se zamarati tuđim mišljenjima o sebi i zauzmeš stav. Otkriješ vlastiti integritet i kredibilitet, a stekneš i iskustvo.
Potpisujem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 00:38

kaya wrote:Na čemu smo, hrani ili zavođenju?
Hrana i dalje ima svoju ulogu u opstanku.


Dugo sam sad razmišljao o tome ima li zavođenje.


Opstanak ; hrana , razmožavanje , obrana ili napad


Dakle ove tri točke. Zavođenje bi kao bilo pod razmnožavanje i to je prvo šta će svak pomisliti no sad sam malo razmišljao i u osnovi nije.

Zavođenje spada pod obrana.

Dinosaur se tuče s drugim dinosaurusom i zavodi ženku i pokazuje joj da je jak a jak je zašto. Pa da bi je branio. 

Ženka se umiluje snažnom mužijaku iz istog razloga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Eroo 22/11/2019, 00:38

S čim se vi zamarate, a sve vam lijepo piše (svaki dan) na prvoj stranici najčitanijih portala u Hrvata.
Ima ono šta 5 ili 7 stvari koje nikad ne smiješ činiti, pa napunpane usne, dupeta
i nabildani mišići...ili prošetala špicom u haljinici i cipelicama u koje su svi gledali i tako... :D
Sve je to, kako ono kažete fejk...
Budi to što jesi i naći ćeš si pravi poklopac, ili lonac, jelda. Klik...i to je to. 
Ako imaš sreće onda za cijeli život.
Eroo
Eroo

Posts : 74188
2016-07-22


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 00:45

RayMabus wrote:
kaya wrote:Na čemu smo, hrani ili zavođenju?
Hrana i dalje ima svoju ulogu u opstanku.


Dugo sam sad razmišljao o tome ima li zavođenje.


Opstanak ; hrana , razmožavanje , obrana ili napad


Dakle ove tri točke. Zavođenje bi kao bilo pod razmnožavanje i to je prvo šta će svak pomisliti no sad sam malo razmišljao i u osnovi nije.

Zavođenje spada pod obrana.

Dinosaur se tuče s drugim dinosaurusom i zavodi ženku i pokazuje joj da je jak a jak je zašto. Pa da bi je branio. 

Ženka se umiluje snažnom mužijaku iz istog razloga.
No sad kad su se žene ekonomski emanicipirale ta funkcija više nema svrhu. Bar ne u smislu da više muški to rade jer im ne triba a ne triba ni u osnovi ni njima jer im isto ne triba. 

Nepotreban ritual u emanicipaciji. Postoji samo valjda radi evolucije no bez svrhe je u opstanku danas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 00:52

Zavođenje je relikt evolucije koji je danas nepotreban. Ženki više ne triba snažan mužijak koji će je braniti i briniti za nju i potomstvo. Njemu to isto više ne triba jer on više nije taj koji ju brani i brine se za nju ji potomstvo jer je tu ulogu izgubio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by melkior 22/11/2019, 00:59

Postoji ženski



i postoji muški način




Čiji je ispravan?

Tko je u pravu? 



Muškarci



ili žene




Jedno je eksplozija, drugo je implozija. Ali prvog nema bez drugog.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by melkior 22/11/2019, 01:38

RayMabus wrote:Zavođenje je relikt evolucije koji je danas nepotreban. Ženki više ne triba snažan mužijak koji će je braniti i briniti za nju i potomstvo. Njemu to isto više ne triba jer on više nije taj koji ju brani i brine se za nju ji potomstvo jer je tu ulogu izgubio.
Zavođenje u nekom obliku će uvijek postojati jer ne možeš muško-ženske odnose svesti na čistu fizikaliju, uvijek će postojati neka nedorečenost i neki misterij koji treba razotkriti, koji je tim slađi što je skriveniji. Ono se samo iz sfere sirovog fizičkog transformiralo u suptilno fizičko, a podredno metafizičko. Što je civilizacija/društvo dobilo time što krave uči plesati balet a medvjede štrikati vunu? Pa ipak, ništa bolje do sada nismo smislili nego što smo prihvatili da je u redu biti ono što osjećaš (navodno)?
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 02:01

melkior wrote:
RayMabus wrote:Zavođenje je relikt evolucije koji je danas nepotreban. Ženki više ne triba snažan mužijak koji će je braniti i briniti za nju i potomstvo. Njemu to isto više ne triba jer on više nije taj koji ju brani i brine se za nju ji potomstvo jer je tu ulogu izgubio.
Zavođenje u nekom obliku će uvijek postojati jer ne možeš muško-ženske odnose svesti na čistu fizikaliju, uvijek će postojati neka nedorečenost i neki misterij koji treba razotkriti, koji je tim slađi što je skriveniji. Ono se samo iz sfere sirovog fizičkog transformiralo u suptilno fizičko, a podredno metafizičko. Što je civilizacija/društvo dobilo time što krave uči plesati balet a medvjede štrikati vunu? Pa ipak, ništa bolje do sada nismo smislili nego što smo prihvatili da je u redu biti ono što osjećaš (navodno)?
Postojat će slanje signala : ti mi se sviđaš no to je rubrika seks.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 02:25

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Zavođenje je relikt evolucije koji je danas nepotreban. Ženki više ne triba snažan mužijak koji će je braniti i briniti za nju i potomstvo. Njemu to isto više ne triba jer on više nije taj koji ju brani i brine se za nju ji potomstvo jer je tu ulogu izgubio.
Zavođenje u nekom obliku će uvijek postojati jer ne možeš muško-ženske odnose svesti na čistu fizikaliju, uvijek će postojati neka nedorečenost i neki misterij koji treba razotkriti, koji je tim slađi što je skriveniji. Ono se samo iz sfere sirovog fizičkog transformiralo u suptilno fizičko, a podredno metafizičko. Što je civilizacija/društvo dobilo time što krave uči plesati balet a medvjede štrikati vunu? Pa ipak, ništa bolje do sada nismo smislili nego što smo prihvatili da je u redu biti ono što osjećaš (navodno)?
Postojat će slanje signala : ti mi se sviđaš no to je rubrika seks.
Samo šta sad kad su uloge promjenjene ti si taj koji će sad radit kućanske poslove itd.

Stvar je u tome šta ja već sat i po razmišljam o ovoj temi i ovim zaključcima a istodobno san skinija mudante s namjerom da bacim drkicu i idem leć.

Mlohava čuna. Ne mogu ga dignit.

Već sama iideja da ću ja morat bit kućanica .....

Ono ona će slat signal ti mi se sviđaš al ti si sad kućanica a izgleda da to ubija želju za seksom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by RayMabus 22/11/2019, 03:46

Čita san niikidan tj bolje rečeno kliknija na neki tekst o gestama na koje obično ne obračamo pažnju a žene ih obožavaju pa jedna od većih je kad mi operemo suđe nakon jela. Nije mi bilo jasno zašto al sad vidim.

Kad muž radi pa navečer ovoj nije do seksa onda ga ona bar može pustit deset minuti pa nek se zadovolji i onda svi idu spavat a on sutra nek radi a ode ispada da ti nemoš ni ženu zadovoljit jer netko je takao sklopku i isključio dole struju.

Idem popit kavu jer jednostavno moram ovo sad proučit. Ovo je loše. Ja inače uopće nemam problema s erekcijom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Maggie19 22/11/2019, 07:56

melkior wrote:
Maggie19 wrote:https://100posto.jutarnji.hr/zivot/nije-gotovo-badboy-nam-otrkiva-tajne-zavodenja-zasto-muskarci-zenama-salju-slike-penisa-kako-u-pet-minuta-nagovoriri-zenu-na-seks-te-sto-muskarci-i-zene-jedni-drugima-krivo-rade
Odličan tekst. Inače, najbolje odnose sa ženama sam imao onda kad nisam ništa forsirao i kad ništa od žena nisam očekivao, niti kad su one od mene išta tražile. Očekivanja i društveni zahtjevi su najgori neprijatelj svih nas, bili i ostali, ubojice svake kemije, spontanosti i ljepote postojanja.
Slazem se s tobom.
Najbolje stvari su spontane.
Kalkulacije, bilo koje vrste, srozaju sve.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Mala skola zavodjenja - Page 7 Empty Re: Mala skola zavodjenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum