ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pritužbe

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 26/9/2022, 07:39

darth_vader wrote:Hvala Niels... Kroz par dana :beer

To je ovima is astrologije ko da si in do broj kartice, sa te moru hakirati

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by AssadNaPodmornici 26/9/2022, 08:57

nije niti čudo što vas libertarijance šamaraju na svakom koraku i imate bilo gdje u svijetu manje glasova nego radnička fronta u imotskom

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 26/9/2022, 09:27

AssadNaPodmornici wrote:nije niti čudo što vas libertarijance šamaraju na svakom koraku i imate bilo gdje u svijetu manje glasova nego radnička fronta u imotskom

Libertarijanci ne sudjeluju u demokraciji, stevo

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 26/9/2022, 10:47


aj dobro je
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by prckov 26/9/2022, 13:38

kic wrote:
pregledavajući log za 9.mj, ne vidim da je assad obrisao ijedan post izvan svoje teme..

ne kažem da lažeš, prckov, ali samo to je ono što vidim.
naravno da ne lazem, obriso je moju reakciju na njegov  upisu kojem on eru naziva bolesnikom a svoj di on naziva forumasa bolesnikom nije obriso. Da  ponovim, mozda budem  jasniji. Na njegovoj temi mi je obriso 3 upisa i to tako brzo da se upis nije stigo ni ohladit, a nije bio spam (mozda je to zato sto je tupav ili ima PMS ili zato sto mozda  gaji neke animozitete prema meni pa koristi  priliku). Prvi je vratio nakon mog objasnjenja da nije spam, drugi di mu objasnjavam zasto to nije spam nije vratio,  i treci kojim sam backup prvi upis. Al  ajde, to sam prihvatio tako kontajuci covo fura cistocu. Medutim, na temi koja nije njegova po ko zna  koji put  taj cistunac bez ikakvog povoda proziva ljude ludim i bolesnim, i to bez obzira jel cova  na temi ili nije. I  to  traje mjesecima. U prevodu - on kao cistunac otvorio je sezonu sranja ljudima po glavi,  sto sam ja prihvatio i pokazo  smradu kako to izgleda kad se po njemu izasere. U tom mom sranju po  njemu naravno ima i istine, kao ono da je glup, sto on jest, i malo kreativnosti u svrhu opisa njegovog karaktera koji je takode prilicno pogoden. Sve ovo je nebitno, ono  sto je bitno nek mi ne brise upise a na njegovoj temi necu pisat. Kad bude bezobrazan dobice isto nazad

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 26/9/2022, 13:59

Kažu da je nojtežje ubiti prvog čovika i istrti prvi post... Tako je možda i stevi....

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by AssadNaPodmornici 26/9/2022, 15:56

Izbrisa sam ti jedan post prestani plakat ko pičkica

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by dijagram 26/9/2022, 15:57

AssadNaPodmornici wrote:Izbrisa sam ti jedan post prestani plakat ko pičkica
kmeci ko crvenko, sramotno:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by niels 26/9/2022, 17:19

Yoda je woke, 100%.

U potpunosti je usvojio sve postulate CRT-a, kao i svaki ekonomist, računica, normalno. Prckov kolateralno zgažen.

Sine, bravo, ići ćeš mi u prvo u velezločinačku pa u ECB, implementirati kriptoeuro i na mrtvo opljačkati EU, da onaj OLAF neće imati ni za krafnu, a kamoli istragu.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by darth_vader 26/9/2022, 17:34

aben wrote:
darth_vader wrote:Hvala Niels... Kroz par dana :beer

To je ovima is astrologije ko da si in do broj kartice, sa te moru hakirati

Oli još tamo itko piše još? A nek nosu sve... Ionako svaki pravi domoljub drži sve u madracu  :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by darth_vader 26/9/2022, 17:35

kic wrote:
aj dobro je

Baš ste našli temu za trolanje svi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 26/9/2022, 18:44

darth_vader wrote:
kic wrote:
aj dobro je

Baš ste našli temu za trolanje svi...

Pritužbe su zanji bastion slobode!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by T. 26/9/2022, 19:13

aben wrote:
darth_vader wrote:
kic wrote:
aj dobro je

Baš ste našli temu za trolanje svi...

Pritužbe su zanji bastion slobode!
Pa istina, tu yoda ne može brisat postove...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by prckov 27/9/2022, 11:50

AssadNaPodmornici wrote:Izbrisa sam ti jedan post prestani plakat ko pičkica
ja  pickica, aj dobro
samo da ti jos jednom ponovim posto si tupast pa nes skontat
nemoj mi brisat postove 
stevo :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by prckov 27/9/2022, 11:51

niels wrote:Yoda je woke, 100%.

U potpunosti je usvojio sve postulate CRT-a, kao i svaki ekonomist, računica, normalno. Prckov kolateralno zgažen.

Sine, bravo, ići ćeš mi u prvo u velezločinačku pa u ECB, implementirati kriptoeuro i na mrtvo opljačkati EU, da onaj OLAF neće imati ni za krafnu, a kamoli istragu.

deda, mene samo  auto moze zgazit
dosad ljudska pojedinacna  sila to nije uspjela  
ni retoricki cak  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by mentalitet 30/9/2022, 02:09

prckov wrote:
kic wrote:
pregledavajući log za 9.mj, ne vidim da je assad obrisao ijedan post izvan svoje teme..

ne kažem da lažeš, prckov, ali samo to je ono što vidim.
naravno da ne lazem, obriso je moju reakciju na njegov  upisu kojem on eru naziva bolesnikom a svoj di on naziva forumasa bolesnikom nije obriso. Da  ponovim, mozda budem  jasniji. Na njegovoj temi mi je obriso 3 upisa i to tako brzo da se upis nije stigo ni ohladit, a nije bio spam (mozda je to zato sto je tupav ili ima PMS ili zato sto mozda  gaji neke animozitete prema meni pa koristi  priliku). Prvi je vratio nakon mog objasnjenja da nije spam, drugi di mu objasnjavam zasto to nije spam nije vratio,  i treci kojim sam backup prvi upis. Al  ajde, to sam prihvatio tako kontajuci covo fura cistocu. Medutim, na temi koja nije njegova po ko zna  koji put  taj cistunac bez ikakvog povoda proziva ljude ludim i bolesnim, i to bez obzira jel cova  na temi ili nije. I  to  traje mjesecima. U prevodu - on kao cistunac otvorio je sezonu sranja ljudima po glavi,  sto sam ja prihvatio i pokazo  smradu kako to izgleda kad se po njemu izasere. U tom mom sranju po  njemu naravno ima i istine, kao ono da je glup, sto on jest, i malo kreativnosti u svrhu opisa njegovog karaktera koji je takode prilicno pogoden. Sve ovo je nebitno, ono  sto je bitno nek mi ne brise upise a na njegovoj temi necu pisat. Kad bude bezobrazan dobice isto nazad


Neka si i ti progledao,bash mi je drago da si uochio da takozvani domoljubi nisu ono chime se kite,neko su razni mutikeshe i smutljivi tipovi sa kojima polemizirash i branish svoj stav argumentima to ne prolazi jer sa njima mozesh diskutirati tako da uvijek budu u pravu i po njihovom glupom nachinu razmishljanja.Plus toga valjda si do sada vidio da su intelektualno podkapacitirani da im je osnovni stil pisanja ,shutanje raznim floskulama.Ai nashao si crkvu gdje cesh se moliti bogu.Kitch glumi budalu namjerno jer mu je ovaj forum postao opterecenje pa nalazi korisne budale da ga koliko toliko odrzavaju na zivotu svojim provokacijama.Onda da bi prema njima ispao poshten mene iskljuchuje sa foruma jer sam odgovorio idiotu ono shto ga spada mada ih u zadnje vrijeme izbjegavam ,ali tvoji "zemljaci" vole kad im tako primitivno odgovarash poshto se onda osjecaju sretno i zadovoljno.Ona vreca govana nichim isprovocirana napishe kako sam nastao iz odnosa sestre i brata ,a onda se onaj nepismeni zidarski idiot nadoveze uvredom i dobije zasluzeni odgovor pa se pojavi ova pederchina Kitch i kikne me na par dana.Ma boli me kurac shto me kiknuo jer se odmorim od idiota ali nemoj mi pederchino glumiti pravednika.Eto mi smeta,a ne zato shto me kikne kao i tebe shto smeta kada ti brishu postove kao shto su i meni a ni to me ne smeta jer time dokazuju svoju intelektualnu "moc"pa odmah znash sa kakvim bolesnicima imash posla.Mislim onojebo te kao da cesh brisanjem nechijeg posta automatski izbrisati nechije mishljenje iz njegove glave,bolesno jarane.Ali jebi ga nije bog svakome dao pamet pa ih morash razumjeti i takvima oprostiti.Krshcanski je:::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by mentalitet 23/10/2022, 22:38


[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:

A vama jebem mater rusofilsku, crkli dabogda@





Sve ovo shto sam napisao gore opet se potvrdilo.Pa jebo te bog coravi ,ili se namjerno pravish takvim.
Chovjek jebe mater svima koji se ne slazu sa njime a ja samo njemu uzvracam pozdrave i zelje koje on nama shalje i ti mene kiknesh a njega ostavish.P a pichko jedna nepravedna ako me mrzish shto vam otvaram ochi reci mi fino ,nece niko znati pa cemo drugachije razgovarati.Jer ako se ja zainatim ovo cu ti smece od foruma zatvoriti pa cesh onda moci trenirati svoju pravdu na nekom koji ti je blizi.Ili izadji na verbalni dvoboj ako smijesh da vidimo tu tvoju intelektualnu velichinu:::)))Jebo te smijeshan si! Koliko imash godina?Da te biskup mozda nije zlostavljao?Gukni golube da vidimo gdje je tvoj problem .Ne smijesh jer se vadish na onu glupu rvatsku floskulu da me bolje ignorirati.Pichkica si od chovjeka::::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by Ringo10 24/10/2022, 03:47

mentalitet wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:

A vama jebem mater rusofilsku, crkli dabogda@





Sve ovo shto sam napisao gore opet se potvrdilo.Pa jebo te bog coravi ,ili se namjerno pravish takvim.
Chovjek jebe mater svima koji se ne slazu sa njime a ja samo njemu uzvracam pozdrave i zelje koje on nama shalje i ti mene kiknesh a njega ostavish.P a pichko jedna nepravedna ako me mrzish shto vam otvaram ochi reci mi fino ,nece niko znati pa cemo drugachije razgovarati.Jer ako se ja zainatim ovo cu ti smece od foruma zatvoriti pa cesh onda moci trenirati svoju pravdu na nekom koji ti je blizi.Ili izadji na verbalni dvoboj ako smijesh da vidimo tu tvoju intelektualnu velichinu:::)))Jebo te smijeshan si! Koliko imash godina?Da te biskup mozda nije zlostavljao?Gukni golube da vidimo gdje je tvoj problem .Ne smijesh jer se vadish na onu glupu rvatsku floskulu da me bolje ignorirati.Pichkica si od chovjeka::::))
To sto oni zovu rusofilstvom I nije pravo rusofilstvo

Pricam na Skype Sa prijateljem u Njemackoj
Pitam ga - je li istina da su Nijemci u bivsoj Istocnoj Njemackoj Rusofil
Kaze mi on - nisu Rusofili nego anti-Americki nastrojeni
I to je to, prava dijagnoza, mnogima je pun kitomir Americke hegemonije Koja je svima dozlogrdila 
Vise Ni Holivud ne pomaze
I onda podrzavaju Rusiju pa I Kinu Jer se odupiru americkoj globalnoj svevlasti Koja dovodi svijet na rub propasti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by mentalitet 24/10/2022, 08:00

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:

A vama jebem mater rusofilsku, crkli dabogda@





Sve ovo shto sam napisao gore opet se potvrdilo.Pa jebo te bog coravi ,ili se namjerno pravish takvim.
Chovjek jebe mater svima koji se ne slazu sa njime a ja samo njemu uzvracam pozdrave i zelje koje on nama shalje i ti mene kiknesh a njega ostavish.P a pichko jedna nepravedna ako me mrzish shto vam otvaram ochi reci mi fino ,nece niko znati pa cemo drugachije razgovarati.Jer ako se ja zainatim ovo cu ti smece od foruma zatvoriti pa cesh onda moci trenirati svoju pravdu na nekom koji ti je blizi.Ili izadji na verbalni dvoboj ako smijesh da vidimo tu tvoju intelektualnu velichinu:::)))Jebo te smijeshan si! Koliko imash godina?Da te biskup mozda nije zlostavljao?Gukni golube da vidimo gdje je tvoj problem .Ne smijesh jer se vadish na onu glupu rvatsku floskulu da me bolje ignorirati.Pichkica si od chovjeka::::))
To sto oni zovu rusofilstvom I nije pravo rusofilstvo

Pricam na Skype Sa prijateljem u Njemackoj
Pitam ga - je li istina da su Nijemci u bivsoj Istocnoj Njemackoj Rusofil
Kaze mi on - nisu Rusofili nego anti-Americki nastrojeni
I to je to, prava dijagnoza, mnogima je pun kitomir Americke hegemonije Koja je svima dozlogrdila 
Vise Ni Holivud ne pomaze
I onda podrzavaju Rusiju pa I Kinu Jer se odupiru americkoj globalnoj svevlasti Koja dovodi svijet na rub propasti


Ma ne smeta mene kako me zovu nego dvostruka mjerila a kurchi se nekakvim pravilima koja bi trebala da vaze za sve.Pazi ovo ,netko dodje i razbije ti shofershajbu na autu a sudija te kazni zato shto ti je bila prljava pa je iziritirala budalu .Tako i ovaj kretenko,kome ne bi dao dvije zavezane kokoshi da chuva jer bi ih svojom logikom u najmanju ruku ocherupo i izjavio da mu se tako vishe svidjaju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by vuksadinare 24/10/2022, 08:05

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:

A vama jebem mater rusofilsku, crkli dabogda@





Sve ovo shto sam napisao gore opet se potvrdilo.Pa jebo te bog coravi ,ili se namjerno pravish takvim.
Chovjek jebe mater svima koji se ne slazu sa njime a ja samo njemu uzvracam pozdrave i zelje koje on nama shalje i ti mene kiknesh a njega ostavish.P a pichko jedna nepravedna ako me mrzish shto vam otvaram ochi reci mi fino ,nece niko znati pa cemo drugachije razgovarati.Jer ako se ja zainatim ovo cu ti smece od foruma zatvoriti pa cesh onda moci trenirati svoju pravdu na nekom koji ti je blizi.Ili izadji na verbalni dvoboj ako smijesh da vidimo tu tvoju intelektualnu velichinu:::)))Jebo te smijeshan si! Koliko imash godina?Da te biskup mozda nije zlostavljao?Gukni golube da vidimo gdje je tvoj problem .Ne smijesh jer se vadish na onu glupu rvatsku floskulu da me bolje ignorirati.Pichkica si od chovjeka::::))
To sto oni zovu rusofilstvom I nije pravo rusofilstvo

Pricam na Skype Sa prijateljem u Njemackoj
Pitam ga - je li istina da su Nijemci u bivsoj Istocnoj Njemackoj Rusofil
Kaze mi on - nisu Rusofili nego anti-Americki nastrojeni
I to je to, prava dijagnoza, mnogima je pun kitomir Americke hegemonije Koja je svima dozlogrdila 
Vise Ni Holivud ne pomaze
I onda podrzavaju Rusiju pa I Kinu Jer se odupiru americkoj globalnoj svevlasti Koja dovodi svijet na rub propasti
sa teznjom da oni zamjene amere u hegemoniji..aj da to traze filipinci..ali njemci..pa oni i jesu u eu nametnuli hegemoniju ekonomsku..sjetimo se kako prcaju one koji se ne zele podvrci njihovoj ekonomskoj hegemoniji..drugo...normalno da smeta onim hegemonima glavni hegemon jer ga zele zamjeniti da oni izvlace najvecu korist - za sebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by vuksadinare 24/10/2022, 08:09

od kad je covjeka i vijeka..pokusaj hegemoniziranja od strane jednih naspram drugih postoji samo razlika je u vremenu i aktetima toga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Pritužbe - Page 8 Empty Re: Pritužbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum