ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pritužbe

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 22/6/2022, 06:41

T. wrote:Neman pritužbi...
Samo konstatiram da je forum definitivno umro...
Znamo svi zašto i kada...
nihilisti sve uništavaju

aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 22/6/2022, 09:04


nihi je u mjesec dana obrisao točno: 11 postova i dao 1 ban (na 1 dan)

stvarno nesnošljiva tortura!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 22/6/2022, 15:46

kic wrote:
nihi je u mjesec dana obrisao točno: 11 postova i dao 1 ban (na 1 dan)

stvarno nesnošljiva tortura!
Pričekati ću da advokat totenkopf pogljedo ovi broji, pa se unda očitovati

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by T. 26/6/2022, 00:56

Ne govorim o nikome osobno...
Jednostavno je primjetno da je dosta ljudi otišlo istovremeno, u nekoliko dana i tjedana...
Kada se dozvolilo da pojedinci neke svoje možebitne frustracije ili  probleme pokušavaju rješavati na temi rusija/ukrajina...
Ljudima takva sranja u životu ne trebaju pa su samo otišli...
Meni trebaju pa neću otići dok to sam ne budem htio...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 26/6/2022, 06:32

T. wrote:Ne govorim o nikome osobno...
Jednostavno je primjetno da je dosta ljudi otišlo istovremeno, u nekoliko dana i tjedana...
Kada se dozvolilo da pojedinci neke svoje možebitne frustracije ili  probleme pokušavaju rješavati na temi rusija/ukrajina...
Ljudima takva sranja u životu ne trebaju pa su samo otišli...
Meni trebaju pa neću otići dok to sam ne budem htio...

Baš si advokat, ti bi hoti da ov proces traje 15 godin. 

Ono ča je butno je da je steva iz podstrane poboco ljevičare iz helihoptera, baniro eru zbog jinxa, a sokrata zbog toga jer nan je reko da smo ljudska govna. Ča je sljedeće? Uklanjanje deboto i jušta jer je homoseksualac?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 13:34

odite i vi.

prvo ovaj forum ne generira nikakve nove korisnike, ovdje je ekipa iz nostalgije od prije.

drugo ovaj forum je imao šanse kada je bila tema o koroni, toliko je kvalitetnih informacija bilo na temi, da sam primjećivao dijelili se linkovi po internetu kao referencu na ovaj forum, gdje su se čitali upisi o slovoslagara i gnječa itd.
međutim onaj bolesnik je spamom ubio tu temu, a time i ovaj forum, čak i ista ekipa bi govorila da korisnik ero spama td, doslovno za dobiti kvalitetnu informaciju bi trebao proći 20ak stranica njegovog spama.
da sam tada pitao kica za ovlasti, jednostavno bi mu tada dao trajni ban i to bi imalo šanse neke.


čak i kada je bila rasprava o ratu, za test sam podijelilo par osoba link koji su me pitali gdje da se informiraju o ratu. a onda mi je jedan rekao ,da ima doslovno dosta kvalitetnih informacija ali pun kurac spama, vrijeđanja, prijetnji itd.

ovaj forum će umrijeti to je jednostavno priroda života. nas je sve manje, a novih korisnika nema.

eventualno da sam ja totalni vlasnik foruma i da imam neku "ambiciju", prvo bi tipa ero dobio trajni ban ali i nekolicina drugih. bili bi strogi kriteriji za pisanje. recimo kao defense hub live. tamo na dnevnoj razini ima max 10ak postova dnevno o ratu, ali je među čitanijim forumima na svijetu, i ne može svaka budala pisati,
morao bi proći vouch od drugih korisnika.
onda bi mogao pisati. forum umire i to je to.

"ja baniram". wow. ekipa dobije ban na pola dana - 1 dan, dao sam dva tri puta ban safetu i jedanput red wolfu. inače takvi forumaši na niti jednom ozbiljnom forumu bi imali trajni ban. recimo ringo, jehudi, oni su zbog onakvih debilnih upisa trajno banirani na forum.hr . itd.

kmečanje van je džabe, forum će umrijeti uskoro , novih korisnika nema, čisto jer ovaj forum nema čime privući nove korisnike. -mogao bi ih privući tako da se dvoje troje zabavi forumom, da 50% korisnika dobije trajne banove, prvo upozorenja koja bi prekršila, pa bi onda nekolicina dobila trajne banove, i onda reklamiranje što bi trebalo financijski uložiti.

usput čak i to je upitno, jer "forum" kao način rasprave izumire, twiter je superiorniji kanal komunikacije i informacija itd.


eto, uživajte još malo prije nego i ovo doživi svoj kraj, vrlo vjerojatno će brzo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20864
2018-06-14


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 13:38

hrpa foruma je nestala zadnjih 10-15-20godina, kada sam prvi put dobio internet i naučio googlat... tada sam otkrio iskon forum, ja malo kasnije  tamo početak 2010 valjda ili kraj 2000tih, metal forumi su nestali, teretana forum je nestao, svaka igrica je imala svoj forum nestao je, jbt sjećam se još 3-4 foruma koja su tada imali na desetke tisuća logiranih članova(strani) nestali su.. zanimljivo maloprije sam googlao jedan, još postoji ali je mrtav... . .jednostavno početak 2000tih do max 2010 je bilo zlatno doba internet foruma.
dolaskom društvenih mreža nestaju.
dolaskom twitera nestaju.
preživljavaju zaista najkvalitetniji sa vrlo ograničenim i strogim kriterijima. kako rekoh pokušajte se na ozbiljniji forum logirati i pokušati pisati, a onda skrenite malo u off-topic i vrijeđanje ili spamajte po 40 sati na forumu. letit ćete u roku keks, ne da nećete letiti , nego nećete dobiti uopće pristup.

ovo jednostavno niej takav forum, ljudi pišu iz nostalgije, ali sve manje, zbog loše kvalitete i općenito pada toga tržište, ovo nužno nestaje. eto. kmečanje vam neće pomoći

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20864
2018-06-14


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 26/6/2022, 15:32


ako tako veliš, forum umire da, neka umre u slobodnoj riječi bar..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 16:29

pa piše se slobodno, osim što eto prcnem safeta jednom mjesečno...neću niti to :)

i brisao sam postove gdje su ljudi jebali matere jedni drugima i prijetili(kada bi bio prisutan) i to bez bana, dakle prijete jebeu matere, ja samo izbrišen ... drugdje to su teški do trajni banovi..

lik je de facto uništavač foruma i kako rekoh na bilo kojem ozbiljnom forumu bi ga banirali nakon dan-dva , ali eto.. njega je trebalo totalno maknuti još kada je bila rasprava o koroni, ono trajni ban, ali tko se toga mogao sjetiti tada..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20864
2018-06-14


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 16:36

nažalost takva je situacija da forumi izumiru, kao što je nestao myspace, one aplikacije za šare podatke, msm messanger, ostalo ih je jako malo, i kriteriji su jako brutalni za dobiti dozvolu za pisanje

[You must be registered and logged in to see this link.]

odite na ovaj forum.. jedan od čitanijih u svijetu vezano za vojsku i ratovanje, i pogledajte kriterije a onda i kvalitetu postova..

ili samo forum.hr koji ipak tu i tamo ima koju korisnu informaciju, znam da je dosta ljudi net.hr otišlo tamo, neki su možda još aktivni(ne znam im nickove) ali znam naprimjer da su ringo i yehudi pokušali tamo pisati i dobili prvo normalne pa onda ip adresa banove.

i usporedite to sa njegovim spamom.. pa ostalim.. ma neka roka :)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20864
2018-06-14


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by Guest 26/6/2022, 17:52

kic wrote:
nihi je u mjesec dana obrisao točno: 11 postova i dao 1 ban (na 1 dan)

stvarno nesnošljiva tortura!

Stvarno je tako veliki promet na forumu da trebaš pomoć dosadnjakovića koji ti znojavom rukom pridržava yaya. 

Da si priznao na vrijeme da si lijen i da ti se ne da administrirati, forum bi itekako bio živ. Ne sviri tote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by Guest 26/6/2022, 17:56

AssadNaPodmornici wrote:pa piše se slobodno, osim što eto prcnem safeta jednom mjesečno...neću niti to :)

i brisao sam postove gdje su ljudi jebali matere jedni drugima i prijetili(kada bi bio prisutan) i to bez bana, dakle prijete jebeu matere, ja samo izbrišen ... drugdje to su teški do trajni banovi..

lik je de facto uništavač foruma i kako rekoh na bilo kojem ozbiljnom forumu bi ga banirali nakon dan-dva , ali eto.. njega je trebalo totalno maknuti još kada je bila rasprava o koroni, ono trajni ban, ali tko se toga mogao sjetiti tada..

Psovanja rodbine je uvijek bilo na forumima, a pogotovo na ovom na kojem nema jasnih pravila. Nemoj blejmeru na safeta svaljivati odgovornost, mora biti uvijek pro i kontra da se održi živa rasprava.



Ti si zapravo toliko dosadan da bi sa tvojom mlohavom paličicom svaki forum zamr'o i nest'o.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 18:32

Ako se ja i kic ne nerviramo zašto se ti nerviraš

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20864
2018-06-14


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 26/6/2022, 19:40

Venus wrote:
kic wrote:
nihi je u mjesec dana obrisao točno: 11 postova i dao 1 ban (na 1 dan)

stvarno nesnošljiva tortura!

Stvarno je tako veliki promet na forumu da trebaš pomoć dosadnjakovića koji ti znojavom rukom pridržava yaya. 

Da si priznao na vrijeme da si lijen i da ti se ne da administrirati, forum bi itekako bio živ. Ne sviri tote.

forum je ubijen jer je jedan lik htio čistit spam na jednoj jedinoj temi lol

s tim da je svakom dopusteno bilo otvorit svoju temu u ratu prakticki
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 20:06

ma nisam niti čistio ništa posebno , par puta pobrisao malo spama i prijetnji, od banova, sve skupa nije bilo 5 dana banova što sam podilo :)


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20864
2018-06-14


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 28/6/2022, 14:07

This time next year, skule će biti ukinute, a dica će se logirati i učiti online s exiskona

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 28/6/2022, 19:57


udarilo i tebe sunce
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 28/6/2022, 21:09

kic wrote:
udarilo i tebe sunce

I meni se čini da ga je udrilo, steva bi da budemo citirani  :D

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by darth_vader 29/6/2022, 00:23

aben wrote:This time next year, skule će biti ukinute, a dica će se logirati i učiti online s exiskona
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by Guest 29/6/2022, 18:40

kic wrote:
Venus wrote:
kic wrote:
nihi je u mjesec dana obrisao točno: 11 postova i dao 1 ban (na 1 dan)

stvarno nesnošljiva tortura!

Stvarno je tako veliki promet na forumu da trebaš pomoć dosadnjakovića koji ti znojavom rukom pridržava yaya. 

Da si priznao na vrijeme da si lijen i da ti se ne da administrirati, forum bi itekako bio živ. Ne sviri tote.

forum je ubijen jer je jedan lik htio čistit spam na jednoj jedinoj temi lol

s tim da je svakom dopusteno bilo otvorit svoju temu u ratu prakticki

Forum je ubijen jer si ti mlak, acqua tiepida..reagiraš hormonalno kad ti odgovara ili pustiš bujicu kad ti se ne da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by Guest 29/6/2022, 18:43

kic wrote:
udarilo i tebe sunce

Bar se ne boji bit na suncu, za razliku od tebe koji izgledaš ko da statiraš u Twilightu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pritužbe - Page 2 Empty Re: Pritužbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum