ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Most ide SDP-u, kaže gazda

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by kaya Mon 9 Nov - 23:46

Sa tri, od brace, muza i pokojnog dede četnika.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by L'âme Mon 9 Nov - 23:47

Bit ce ipak treci od kceri...muz joj ne moze glasovat.
Dosta joj je i to.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by kaya Mon 9 Nov - 23:48

A sto govori da nesto nije redu sa izbornim sustavom, jer u slučaju da nema apsolutnog pobjednika predsjednik vlade moze biti onaj cigan sa dva glasa koji nosi prevagu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by L'âme Mon 9 Nov - 23:50

Decit..treba mijenjat sustav..no,nekako slutim da ce sve ostat na trebanju. Njima odgovara.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by marcellus Mon 9 Nov - 23:57

neoliberalni_placenik wrote:ništa od tržišne ekonomije ali moglo bi malo HDZ/SDPovaca patiti, meni dosta

glavno da nam je vladu izabrao udbaški biznismen a la štrok končar etc
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 0:04

kaja_333 wrote:Ma Prgomet ima apetit za premijera, sa 19 mandata. Nečuveno. Dobro da Vesna nece za premijerku..
Demantira je to. To su mediji rekli a ne on.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176180
2014-04-11


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 0:06

Prgomet: Neću biti premijer

"Mi smo u ove izbore krenuli željni provesti promjene u Hrvatskoj, to su naša načela koja ćemo ponuditi svima koji želi s nama razgovarati. Tko ne želi razgovarati o promjenama, tko nije spreman provoditi promjene pa čak i pod cijenu da izgubi izbore taj nek ne sjeda s nama za stol," dodaje Prgomet. I jedna i druga koalicija dala je do znanja da za pregovore jesu, no s čime će na kraju MOST doći pred njih tek ostaje vidjeti.

"Nevjerojatna mi je informacija da ću ja biti premijer i ovom je prilikom demantiram", kazao je Drago Prgomet nakon sastanka Nacionalnog vijeća Mosta.

Nakon sastanka, Božo Petrov je kazao da su razgovarali o popisu reformi koje će predložiti u pregovorima.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/most-slozio-popis-reformi-prgomet-demantira-da-ce-biti-premijer-nevjerojatna-mi-je-ta-informacija/854842.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176180
2014-04-11


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 0:11

marcellus wrote:
neoliberalni_placenik wrote:ništa od tržišne ekonomije ali moglo bi malo HDZ/SDPovaca patiti, meni dosta

glavno da nam je vladu izabrao udbaški biznismen a la štrok končar etc
I Ima para plus još kad Buljubašića dovedeš koji isto nezna di će sa parama. Privatizirat će ceo region ha ha ha ....trebat će radit e lol!


Last edited by RayMabus on Tue 10 Nov - 0:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176180
2014-04-11


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 0:13

Na pitanje može li Most stvarno nešto promijeniti, Roglić odgovara da su njihovi ciljevi pravi. “To je ono, o čemu ja govorim 15 godina. Ne možemo imati 21 županiju, preko 400 općina, potpuno neuravnoteženu administraciju, preveliku javnu potrošnju. Gospodarstvo to više ne može plaćati. To je glavni cilj Mosta i razlog sklapanja te koalicije,” smatra.
Postoji li mogućnost da se sve to realizira? “Oprostite, to je uvjet sine qua non, dakle neizbježan uvjet. Hrvatska je na rubu stečaja, imamo možda još dvije godine do bankrota. Mi smo blizu Grčke,” smatra Roglić. Kao i većina milijardera i on je skloniji, naoko paradoksalno, lijevim političkim opcijama, iako je u svibnju ove godine rekao kako “sve treba privatizirati” i drastično smanjiti javnu administraciju. “Postoji neravnoteža između realne ekonomije i javne potrošnje i to se može rješavati samo velikim rezovima, rekao je Roglić u emisiji Hrvatskog radija “U mreži Prvog” u svibnju ove godine, te dodao kako smo ulaskom u Europsku uniju dobili veliku konkurenciju zapadnih kompanija pa je logično da se ova ekonomija teško nosi s konkurencijom. “Zato treba rezati administraciju. Ne samo da je golema i neprimjerena našem gospodarstvu, nego je loša i neučinkovita. I kod poduzeća, kada se pojavi pad prometa, treba rezati administraciju. Paralelno, trebalo bi restrukturirati javna poduzeća koja su potpuno neefikasna i veliki su trošak za realnu ekonomiju, jer njihovi su proizvodi skupi, trebaju biti jeftiniji. Treba privatizirati sve što je moguće privatizirati, privatizacija je conditio sine qua non”, rekao je tada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176180
2014-04-11


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 0:15

Skinit će vam masu uhljeba sa proračuna. Neka tvornica NIŠTA služi samo da uhljebi tu drkaju kuac ajmo privatizacija ....radi il vozi.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176180
2014-04-11


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 0:28

I kod poduzeća, kada se pojavi pad prometa, treba rezati administraciju. Paralelno, trebalo bi restrukturirati javna poduzeća koja su potpuno neefikasna i veliki su trošak za realnu ekonomiju, jer njihovi su proizvodi skupi, trebaju biti jeftiniji. Treba privatizirati sve što je moguće privatizirati, privatizacija je conditio sine qua non”, rekao je tada.

DOVIĐEMA UHLJEBI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176180
2014-04-11


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 0:33

Paralelno, trebalo bi restrukturirati javna poduzeća koja su potpuno neefikasna i veliki su trošak za realnu ekonomiju, jer njihovi su proizvodi skupi, trebaju biti jeftiniji.

---

A ovo je ista šema : radi ili odhebi.

Bit će seoba uhljeba u NJemačku kad ih sve potaracaju ....njih jedno 100 tisuća ...izborna baza HDZa i SDPa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176180
2014-04-11


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by marcellus Tue 10 Nov - 6:35

u svakom slučaju lustracije neće biti, što je po svoj prilici i bio  cilj, a umjesto karamarka će udba na čelo hdz-a postaviti nekog svog

_________________
Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by abraham Tue 10 Nov - 6:40

marcellus wrote:u svakom slučaju lustracije neće biti, što je po svoj prilici i bio  cilj, a umjesto karamarka će udba na čelo hdz-a postaviti nekog svog
Karamarko je ciji????? tstststssssss.Onaj sta je sisao Mesicu obrve je sto???? Dobar.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by epikur37 Tue 10 Nov - 6:42

Ako je što dobro u svemu ovome je da će ako ostane u opoziciji HDZ morati maknuti tog retaja. Otpočetka se vidjelo da je mutav evo sad je to moralo biti i plaćeno.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by marcellus Tue 10 Nov - 6:51

taj retaj je spomenuo riječ lustracija i odmah je udba pokrenula svoj projekt mosta da to spriječi

_________________
Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by marcellus Tue 10 Nov - 6:55

abraham wrote:
marcellus wrote:u svakom slučaju lustracije neće biti, što je po svoj prilici i bio  cilj, a umjesto karamarka će udba na čelo hdz-a postaviti nekog svog
Karamarko je ciji????? tstststssssss.Onaj sta je sisao Mesicu obrve je sto???? Dobar.

pa prgomet je pokušao unutarstranački puč u hadezeu u režiji istih sponzora zar ne? Čekaj imamo jednog multimilijardera koji se obogatio u privatizaciji kao član struktura. devesprve. Imamo činjenicu da isti financira josipovića i cerara, bio je savjetnik mesiću. I sad kaže ako HDZ dođe dogodit će se velika pljačka. Kaže jedan od 200 obitelji ali ne tuđmanovih nego jugoudbaških. jedan od tri najbogatije obitelji zapravo. i kaže ja sam stvorio most i predložio prgometa. I htio da josipović bude s njima ali sam odustao ovaj put stati iza josipovića. Pa je on propao na izborima. Jer se udružio s nekim ljudima koji se meni ne sviđaju (čačić). 

Da, lustracije neće biti.
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by abraham Tue 10 Nov - 6:56

Karamarko bi proveo lustraciju??? Cega je on bio prvi covjek tj ministar????? Bili su mu dostupni svi arkivi. Nista. Sutio je kao zaliven. Bilo kako bilo ali lustracija se nece provesti i arkivi UDBA-e se nece uskoro otvoriti. Mreza, ciji je i Karamarko dio jos cvrsto drzi pozicije. Osim toga HDZ kroz sabor moze traziti da se sve objavi. Do sada (ni kada su oni bili na vlsti) nije. Zasto?? Ukoliko ne prodje, digne se medijska galama i tako.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by marcellus Tue 10 Nov - 6:58

ne znam što bi proveo, vidim da je narodni neprijatelj svim medijima u hrvatskoj i šire. Znajući tko drži medije, vjerujem karamarku

_________________
Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by abraham Tue 10 Nov - 6:58

marcellus wrote:
abraham wrote:
marcellus wrote:u svakom slučaju lustracije neće biti, što je po svoj prilici i bio  cilj, a umjesto karamarka će udba na čelo hdz-a postaviti nekog svog
Karamarko je ciji????? tstststssssss.Onaj sta je sisao Mesicu obrve je sto???? Dobar.

pa prgomet je pokušao unutarstranački puč u hadezeu u režiji istih sponzora zar ne? Čekaj imamo jednog multimilijardera koji se obogatio u privatizaciji kao član struktura. devesprve. Imamo činjenicu da isti financira josipovića i cerara, bio je savjetnik mesiću. I sad kaže ako HDZ dođe dogodit će se velika pljačka. Kaže jedan od 200 obitelji ali ne tuđmanovih nego jugoudbaških. jedan od tri najbogatije obitelji zapravo. i kaže ja sam stvorio most i predložio prgometa. I htio da josipović bude s njima ali sam odustao ovaj put stati iza josipovića. Pa je on propao na izborima. Jer se udružio s nekim ljudima koji se meni ne sviđaju (čačić). 

Da, lustracije neće biti.
Drugi par postola u istoj reziji. Tema je da Karamarko uopce nije ono sto se predstavlja i sto se prodaje.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by marcellus Tue 10 Nov - 6:59

u svakom slučaju, udba se ne trudi bez razloga preoteti od karamarka hdz. I onda će reći da su ga spasili od udbaša karamarka. ko što je udbaš pavić uostalom instalirao milanovića u sdp  a prije toga imao udjela u instaliranju sanadera u hdz

_________________
Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Most ide SDP-u, kaže gazda  - Page 3 Empty Re: Most ide SDP-u, kaže gazda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum