ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gazda Srbin

Go down

Gazda Srbin Empty Gazda Srbin

Post by gargamel0101 Fri 23 Dec - 18:52

Petsto eura odmah šaljem obitelji, nastavljamo raditi uz obećanje da ćemo dobiti plaću sljedeći tjedan i tako iz dana u dan. Sve češće sam gladan, a da bih mogao raditi, dobivam po 20/50/200 eura, kako kada.
Opet obustava rada i opet predujam, ovaj put 500 eura, od kojih kući šaljem 400. Plaće i dalje nema pa se na gradilištu svi radnici dogovorimo da tog, za mene "crnog" danaradimo do podneva i odemo u stan jer nemamo novca za užinu.
Dolazi gazda (Srbin) i traži me ključ od kombija koji sam zadužio i vozio kolege s posla i na posao jer navodno treba nešto prevesti. Ne dam mu ključ, već pakiram alat u kombi i u tom trenutku me nokautira. Padnem na cestu (u centru Münchena) i nastavi me udarati cipelama uz prijetnju: "Osam godina sam dobivao pa ću i tebe".
Priskočio je jedan od kolega i primio ga, a ja odlazim na gradilište (zgrada hotela) gdje su ostali kolege. Ponovno me napada i uspijeva dva puta udariti, padam na pod, a kolege ga sprečavaju u daljnjem premlaćivanju.


http://mojahrvatska.vecernji.hr/prokletstvo-hrvatskog-gastarbajtera-u-njemackoj-su-me-prevarili-ponizili-i-istukli-kako-cu-kuci-za-bozic-1137314
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Gazda Srbin Empty Re: Gazda Srbin

Post by Guest Fri 23 Dec - 18:54

par ljudi mi je pričalo, da kada ideš u Njemačku radit, da prvo i osnovno pravio - izbjegavaj "naše" gazde.. Hrvate, Srbe, koga već - ti će te gledati zajebat i zajebati će te,, ponašat će se kao u RH..

isključivo kod gazda švabe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gazda Srbin Empty Re: Gazda Srbin

Post by govinda Fri 23 Dec - 18:54

vijest je izmisljena ili je taj lik budaletina....

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Gazda Srbin Empty Re: Gazda Srbin

Post by Guest Fri 23 Dec - 18:57

govinda wrote:vijest je izmisljena ili je taj lik budaletina....
pa pričao sam sa ekipom koja je išla u njemačku..

prvo svi su tamo "naši", zanimljivo, hrvati, srbi, bošnjaci, sve je to "naši" tko govori hrvatskim jezikom i raznim dijelektima hrvatskog jezika(aka srpski ili bosanski)

drugo  i najvažnije pravilo jest, da je super ako u firmi radiš sa "našim" radnicima, ali MORAŠ izbjegavati "naše gazde" jer će se ponašati kao ovdje na balkanu..


Last edited by Pinochet on Fri 23 Dec - 18:58; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gazda Srbin Empty Re: Gazda Srbin

Post by govinda Fri 23 Dec - 18:57

Pinochet wrote:par ljudi mi je pričalo, da kada ideš u Njemačku radit, da prvo i osnovno pravio - izbjegavaj "naše" gazde.. Hrvate, Srbe, koga već - ti će te gledati zajebat i zajebati će te,, ponašat će se kao u RH..

isključivo kod gazda švabe
jeste, "nasi" se tako ponasaju ali ovaj ima hrvatski pasos, drzavljanin je EU, nije Mujo ni Srboslav koji rade na crno...jbt, moj drug radio u Njemackoj i nije se poklopio datum ugovora i datum radne vize u dva dana, svi menageri iz firme ganjali nekog svabu iz sindikata koji je opet dobar sa nekim iz njemackog SPD da ono urgira da inspekcija ne pravi sranje...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Gazda Srbin Empty Re: Gazda Srbin

Post by Kermit Fri 23 Dec - 19:02

Plenki šalje novi kontigent sa novom reformom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Gazda Srbin Empty Re: Gazda Srbin

Post by Guest Fri 23 Dec - 20:17

emigrirat zbog balkanskih zločinaca u njemačku i onda se zaposliti kod balkanskih zločinaca u njemačkoj? wtf? kila mozga pola centa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gazda Srbin Empty Re: Gazda Srbin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum