ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko u Košarci

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Wed 4 Sep - 13:39

Srbi pomeli Italijane

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:816217-KRAJ-Srbija-Italija-9277

A neka su , tako i triba mada iskreno rečeno njih nepratin jer nekako čekan završnicu pa ako budu tamo onda postaje zanimljivo mada nenavijan za njih al ni protiv njih jer ih u ovoj fazi natjecanja ni ne pratin , nije mi zanimljivo sve do završnice pošto su jedna od jačih ekipa pa ih ionako očekujem tamo.

RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by Maggie19 Wed 4 Sep - 13:48

Lagano..gledala sam..

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Wed 4 Sep - 13:56

Maggie19 wrote:Lagano..gledala sam..
Ne gledan tv pa san mora vidit ovo. Počevši od utakmice Amerika Turska HRT će prenosit 10 utakmica.

https://www.google.com/amp/s/m.24sata.hr/amp/sport/pocinje-svjetsko-prvenstvo-u-kosarci-evo-gdje-ga-gledati-646398

Aj super. Iako se ovo može gledat na Sport kanal tko će gledat košarkašku utakmicu priko mobitela kad se ništa ne vidi jer je mali ekran pa je teško pratit. Nogomet se već može gledat jer je preglednije.

HRT 2

https://hrtprikazuje.hrt.hr/536764/sp-u-kosarci-samo-na-hrt2
RayMabus
RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by Guest Wed 4 Sep - 14:00

Kakvi žabarski pederi i cigani. Samo tuku i provociraju, ali su ih isprašili bogdan, jokara i družina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Wed 4 Sep - 14:07

Brat Brale wrote:Kakvi žabarski pederi i cigani. Samo tuku i provociraju, ali su ih isprašili bogdan, jokara i družina...
Pa neka su ih spustili ovako brutalno baš mi je drago jer Francuzi , Italijani i Nijemci guraju FIBA Europe a Španjolci ne i sad ono u suštini ovo je ABA liga protiv Italija liga i sad ih je posralo i uništilo.

Aba liga. :10

Neka ih je spustilo. I baš mi je drago šta ih je ovako s velikom razlikom posralo na SP da svi vide.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by Guest Wed 4 Sep - 19:08

boze kad ce vise zavrsit ovo smijesno natjecanje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by Guest Wed 4 Sep - 19:08

nikad mira
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Wed 4 Sep - 20:10

Meni je baš ok sad kad su napravljena neka poboljšanja poput pomaklo se za godinu dana da se ne poklapa sa SP u nogometu a broj ekipa povećao s 24 na 32. Jedino šta neman sad za koga navijat osim eventualno Brazil.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by Guest Thu 5 Sep - 10:27

Ajmo turska govna kući, baklave da jedete... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Thu 5 Sep - 10:42

Česi izbacili Turke. 

https://sportske.jutarnji.hr/kosarka/prije-dva-dana-su-bili-na-pragu-najveceg-iznenadenja-a-danas-su-ispali-sa-sp-aco-nakon-grcke-mirno-potvrdio-prolazak-u-drugi-krug/9321047/

Baš san navija da Turci neprođu. Lijepo.

Cg izgubila od Brazila al nije puno tako da opet nisu se skroz osramotili , Brazil Cg 84 : 73

Šteta za CG al vidi se da je broj stanovnika ( 620 tisuća ) ipak ograničavajući čimbenik kod ovakvih timskih sportova na velikim natjecanjima za skupit toliko kvalitetnih igrača koji bi parirali drugima a s druge strane njima je uspjeh i šta su se i kvalificirali na SP doduše to jednim dijelom mogu i zahvalit činjenici da se broj učesnika povečao sa 24 na 32 na ovom SP no i to je tribalo izborit tako da im je ovo prvo povijesno prisustvo na SP kao samostalna država , uglavnom mogu bit zadovolji ipak jesu sve tri utakmice izgubili al nije baš da su izgubili s nekim predrastičnim razlikama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Thu 5 Sep - 11:06

Cg sad igra protiv Turske 7.09 u ovoj nižoj skupini od 32 do 17 mjesta pa ćemo vidit šta će tu bit. Također i jedna utakmica protiv Japana dva dana nakon toga pa ćemo i to vidit. Vjerovatno su se i oni nadali da će bar Novi Zeland pobjedit pa da skupina bude zanimljivija al šta je tu je , zato i je SP da se vidi di je tko po snazi u međusobnim obračunima. Od Grčke su izgubili s velikom razlikom ( 85:60 ) al dobro ipak je to Grčka , s Novim Zelandom 10 razlike i Brazilom 11 razlike al to je opet ok s obzirom da je Brazil dobio Grčku , da je riječ o zemlji od 200 miljuna stanovnika te dva puta prvaci SP u košarci doduše jako davno ( 1959 , 1963 ) al ipak dva zlata dakle ne igraju košarku od jučer.

Dobro je to , za jednu zemlju od samo 620 tisuća stanovnika to je skroz prihvatljivo i još sad ovo s Turskom i Japanom ako šta naprave super.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by Guest Thu 5 Sep - 11:11

Svjetsko u Košarci  - Page 4 EDor5DpX4AA-L2H

Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by kic Thu 5 Sep - 11:19


Babo, Dragić, Dončić, Nurkić..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by Guest Thu 5 Sep - 11:22

Brat Brale wrote:Svjetsko u Košarci  - Page 4 EDor5DpX4AA-L2H

Basketball
Ovo je dobra baza...
:D
Aj da i ti jednom pogodiš...
:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Thu 5 Sep - 11:43

Brat Brale wrote:Svjetsko u Košarci  - Page 4 EDor5DpX4AA-L2H

Basketball
O tom potom. Prvo skoči pa reci hop. Nepratin vas uopće iz razloga šta očekujem da dođete do završnice SP dakle tek negdje na polufinalu ako dođete a mislim da bi morali postaje mi zanimljivo pratit..Ne navijam za vas al niti protiv vas. To u suštini zavisi o tome tko je s druge strane npr ako budu Francuzi navijam za Srbiju jer uvik navijam protiv Francuza a ako budu Amerikanci onda neutralan a ako bude Brazil onda za Acu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by kic Thu 5 Sep - 11:48


važnije je imati borbenost i uigranost od imena-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Thu 5 Sep - 11:52

Bila anketa negdje , mislim na Indexu ; Jel može Srbija osvojit zlato na SP u Kini ? Ja san napisa da može al u biti je to ono tako može i Amerika , Francuska , Španjolska , Brazil .... Grčku još čekamo da vidimo danas Novi Zeland i oni oče bit koje iznenađenje mada malo vjerovatno.

Prvo do polufinala dođi pa onda postaje zanimljivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Thu 5 Sep - 12:05

Najviše za raspadom Jugoslavije žale ovi u Bosni , nije to samo radi sporta nego i jer su prije ekonomski profitirali a sad su kurac od ovce. Jučer su premijerno prikazali dokumentarni film : Dugi šut , koji priča o najvećem uspjeju BiH košarke

https://www.klix.ba/magazin/film-tv/premijera-filma-o-najvecem-uspjehu-bh-kosarke-the-long-shot-21-septembra-u-sarajevu/190904074

A taj najveći uspjeh je osmo mjesto na europskom prvenstvu 1993.


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bosnia_and_Herzegovina_national_basketball_team

Nit jednom se kvalificirali na SP nit na Olimpijske igre. Jad i čemer. Zato san i reka da je ovo šta se CG kvalificirala na SP uspjeh sam po sebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by Guest Thu 5 Sep - 12:22

kic wrote:
Babo, Dragić, Dončić, Nurkić..

Babo i nurkić jedino. Dončić prevara, dragić se oprostio... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by kic Thu 5 Sep - 12:32


Dončić rookie of the year :facepalm

to samo pišeš jer je zvezdaš
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by RayMabus Thu 5 Sep - 12:48

Šta se tiče Hrvatske ona ni u Europi neće biti među top 5 jer je to tako pošto tu ima puno jačih u tom sportu poput npr Španjolske , Francuske , Grčke , Srbije i Litvanije te drugo. Na neki način mi je drago šta se nismo kvalificirali na SP tako da malo konačno razmisle oče li uvest reda i ovi šta igraju u NBA pa ne mogu dolaziti na utakmice uopće bit uvršteni na popis za reprezentaciju. Najviše šta se tu mogu nadat je nekakva bronca il eventualno uz malo sreće srebro na EP.


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Croatia_men%27s_national_basketball_team

Ono šta mi je drago je da se SP u košarci reorganizra , pomaklo se godinu dana da se ne poklapa sa SP u nogometu te broj sudiinika povećao sa 24 na 32 te od 2028 košarka se neće više igrat na Olimpijskim igrama ( ostaje samo 3*3 ) a to mi je ok jer se ni nogomet neigra na OI i onda fino ako očeš igrat na planetarnoj razini izvoli izborit kvalifikacije za SP. Pošteno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175332
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko u Košarci  - Page 4 Empty Re: Svjetsko u Košarci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum