Post by PABLO ESCOBAR on 12/1/2019, 00:49

Pobjeda prva je tu veceras pala.
Idemo po zlato ako Bog da.
Srbija nece ni skupinu proc

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.

u 2.krugu karat će ih batić...

Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život.

avatar
muckodjubre

Posts : 10203
2014-04-15

Post by PABLO ESCOBAR on 14/1/2019, 15:13

Tako je demo nisam ni sumnjao u tvoje domoljublje. Jebes rukometase jel tako. Ako to tatta nije blagoslovio netreba se zamarat. Naravno da ces ti u slucaju zlata na sp okrenuti plocu i biti opet ponosan domoljub.

avatar

2015-09-13

Post by Serbia Strong on 14/1/2019, 15:33

@muckodjubre wrote:u 2.krugu karat će ih batić...

Jedino ako vas kara luka karabatić pošto nidža ne igra... Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''

Post by skripar on 14/1/2019, 18:39

@RayMabus wrote:Gledan utakmicu Hrvatska Makedonija , 19 minuta , 10:7 rezultat , ova je utakmica bitna za obje momčadi jer obje imaju dvi pobjede i ciljaju na prvo mjesto u skupini

dobar vic

ako naši pobjede kiru i drugove igraju sa španjolcima za 1.mjesto...nije daleko od istine ovo što je napisao

avatar
muckodjubre

2014-04-15

Post by skripar on 14/1/2019, 19:06

@muckodjubre wrote:
dobar vic

to stoji što si ti napisao, ali on je napisao da i hrvatska i makedonija imaju po dvije pobjede i da obe reprezentacije ciljaju na prvo mjesto u skupini

Protiv koga je makedonija ostvarila te dvije pobjede? Kakve makedonija ima šanse da osvoji prvo mjesto?

Ja mislim da makedonija neće biti ni među prva 3, gube od nas a onda imaju igrati protiv španjolske i islanda a to isto gube najvjerovatnije

Post by muckodjubre on 14/1/2019, 19:11

nisam pratio baš,ali šta je sa cindrićem i štrlekom?

i zašto nema mamića na lijevom vanjskom jer mi je ovaj bičanić polupenzioner?

Post by PABLO ESCOBAR on 14/1/2019, 19:56

@Roland Deschain wrote:Na kraju visoka pobjeda, makar se Makedonci nisu predavali do zadnjih 6-7 minuta. Brazil dobio Srbiju, hahaha ajde da je nogomet, ali u rukometu.

Post by Serbia Strong on 14/1/2019, 20:51

@End wrote:daj reci neko kad bude finale ukoliko uspijemo da zakačim barjak na balkon

Najgluplja objava na forumu do sada -

bez zatonske prevare bilo bi kompletno sve isto, osim možda ne bi igrali produžetke s dancima jer bi netko s mudima to zakucao i odmorniji bi došli u finale.

@Zeko wrote:Barjak republike Zagorje.
Ah da tebe ne zanima rukomet. Oni nisu isto hrvati kao nogometasi. U pravu si jebes sportove koji sa vremena na vrijeme donose zlato u hrvatsku tipa rukomet tenis vaterpolo.

avatar

2015-09-13

Post by vuksadinare on 15/1/2019, 04:55

Naravno na ovoj tebi nema onih sa parolom...'da bog da sve izgubili'...toliko...cestitke nasima...a njima karina u oko :D

Post by Zeko on 15/1/2019, 19:53

Kol'ko smo dobri to budemo tek vidli kad dođu ozbiljnije reprezentacije. Ovo do sada bile su ipak utakmice protiv protivnika koji su osjetno slabiji od nas.