RUKOMET SVJETSKO PRVENSTVO

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

RUKOMET SVJETSKO PRVENSTVO

Post by PABLO ESCOBAR on 12/1/2019, 00:49

Pobjeda prva je tu veceras pala. 
Idemo po zlato ako Bog da.
Srbija nece ni skupinu proc

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Re: RUKOMET SVJETSKO PRVENSTVO

Post by muckodjubre on 14/1/2019, 15:06

u 2.krugu karat će ih batić...

muckodjubre

2014-04-15

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 14/1/2019, 15:13

Tako je demo nisam ni sumnjao u tvoje domoljublje. Jebes rukometase jel tako. Ako to tatta nije blagoslovio netreba se zamarat. Naravno da ces ti u slucaju zlata na sp okrenuti plocu i biti opet ponosan domoljub.

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 14/1/2019, 15:33

@muckodjubre wrote:u 2.krugu karat će ih batić...

Jedino ako vas kara luka karabatić pošto nidža ne igra... Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by RayMabus on 14/1/2019, 18:21

Gledan utakmicu Hrvatska Makedonija , 19 minuta , 10:7 rezultat , ova je utakmica bitna za obje momčadi jer obje imaju dvi pobjede i ciljaju na prvo mjesto u skupini
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by skripar on 14/1/2019, 18:39

@RayMabus wrote:Gledan utakmicu Hrvatska Makedonija , 19 minuta , 10:7 rezultat , ova je utakmica bitna za obje momčadi jer obje imaju dvi pobjede i ciljaju na prvo mjesto u skupini
dobar vic

de baci još koji
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 14/1/2019, 18:56

@skripar wrote:
@RayMabus wrote:Gledan utakmicu Hrvatska Makedonija , 19 minuta , 10:7 rezultat , ova je utakmica bitna za obje momčadi jer obje imaju dvi pobjede i ciljaju na prvo mjesto u skupini
dobar vic

de baci još koji
ako naši pobjede kiru i drugove igraju sa španjolcima za 1.mjesto...nije daleko od istine ovo što je napisao

muckodjubre

2014-04-15

Back to top Go down

Post by skripar on 14/1/2019, 19:06

@muckodjubre wrote:
@skripar wrote:
dobar vic

de baci još koji
ako naši pobjede kiru i drugove igraju sa španjolcima za 1.mjesto...nije daleko od istine ovo što je napisao
to stoji što si ti napisao, ali on je napisao da i hrvatska i makedonija imaju po dvije pobjede i da obe reprezentacije ciljaju na prvo mjesto u skupini

Protiv koga je makedonija ostvarila te dvije pobjede? Kakve makedonija ima šanse da osvoji prvo mjesto?

Ja mislim da makedonija neće biti ni među prva 3, gube od nas a onda imaju igrati protiv španjolske i islanda a to isto gube najvjerovatnije
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 14/1/2019, 19:11

nisam pratio baš,ali šta je sa cindrićem i štrlekom?

i zašto nema mamića na lijevom vanjskom jer mi je ovaj bičanić polupenzioner?

muckodjubre

2014-04-15

Back to top Go down

Post by Roland Deschain on 14/1/2019, 19:48

Na kraju visoka pobjeda, makar se Makedonci nisu predavali do zadnjih 6-7 minuta. Brazil dobio Srbiju, hahaha ajde da je nogomet, ali u rukometu.
Roland Deschain

2018-11-10

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 14/1/2019, 19:56

@Roland Deschain wrote:Na kraju visoka pobjeda, makar se Makedonci nisu predavali do zadnjih 6-7 minuta. Brazil dobio Srbiju, hahaha ajde da je nogomet, ali u rukometu.
Najjadnija nacija sta postoji srbi

PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 14/1/2019, 20:24

Ko još prati ovaj sport? Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by End on 14/1/2019, 20:39

daj reci neko kad bude finale ukoliko uspijemo da zakačim barjak na balkon
End

2015-08-25

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 14/1/2019, 20:51

@End wrote:daj reci neko kad bude finale ukoliko uspijemo da zakačim barjak na balkon

Koji barjak, indijski ili ciganski? Basketball

Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Zeko on 14/1/2019, 21:47

Barjak republike Zagorje.

Najgluplja objava na forumu do sada -

bez zatonske prevare bilo bi kompletno sve isto, osim možda ne bi igrali produžetke s dancima jer bi netko s mudima to zakucao i odmorniji bi došli u finale.
Zeko

Male
2015-08-26

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 14/1/2019, 22:31

@Zeko wrote:Barjak republike Zagorje.
Ah da tebe ne zanima rukomet. Oni nisu isto hrvati kao nogometasi. U pravu si jebes sportove koji sa vremena na vrijeme donose zlato u hrvatsku tipa rukomet tenis vaterpolo.

PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 15/1/2019, 04:55

Naravno na ovoj tebi nema onih sa parolom...'da bog da sve izgubili'...toliko...cestitke nasima...a njima karina u oko :D
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 15/1/2019, 07:53

:cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by Zeko on 15/1/2019, 19:53

Kol'ko smo dobri to budemo tek vidli kad dođu ozbiljnije reprezentacije. Ovo do sada bile su ipak utakmice protiv protivnika koji su osjetno slabiji od nas.

Najgluplja objava na forumu do sada -

bez zatonske prevare bilo bi kompletno sve isto, osim možda ne bi igrali produžetke s dancima jer bi netko s mudima to zakucao i odmorniji bi došli u finale.
Zeko

Male
2015-08-26

Back to top Go down

Post by kolerik on 15/1/2019, 23:36

Francuska-Njemačka najbolja utakmica zasad.
kolerik

Male
2015-07-28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top