ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BARCLAYS EPL 19/20

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Zeko 11/11/2019, 21:01

Pijana zagorska forumska  jocolor je oboljela od bolesti koja se zove "popizditis". Seronja misli9 da je najveći nogometni znalac na planeti Zemlja, a ustvari je običan "dibidus" za nogomet. Pa budala ne znani kol'ko minuta nogometna utakmica traje. Ovdje baca drkicu na najveću trenersku prevaru u povijesti pepa prevariolu i malog vanzemaljca Blessija. Daj uzmi sliku neke pičke i drkaj na nju zagorski kretenu.


Last edited by Zeko on 11/11/2019, 21:08; edited 2 times in total

Zeko

Posts : 6711
2015-08-26


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 11/11/2019, 21:02

muckodjubre wrote:Avenu mall,17h,nedjelja!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 11/11/2019, 21:03

Btw. Tominjo, koji ti je kurac?
Planija si na Enda ka šibica, a totalno bez rezona...
Be cool, Pumpkin Pie...
Zapali kojeg i dodji sebi...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 11/11/2019, 21:08

End wrote:o čemu pričaš ti, kakve to poruke... bracali šaljem iz ljubavi i on meni. samo nek pozove na svadbu svi dolazimo.
s operwom, nicheom, amperom nisam u 10 godina imao nijedan jedini konflikt, kamoli uvredu. deklarirani sam dinamovac i boli me kurac za njihova podjebavanja jer su dečki top topova.
jedino izbjegavam tebe i zekana jer ste bolesni.
kako ja vidim, majka može biti ponosna na sineka, bila bi sretna kad bi znala kakve prijatelje sam stekao na ovoj platformi.

pokaži bolje ti svojoj majci, ženi i djeci, kako njihov tatek konj od 5 banki bez povoda po forumu vrijeđa i prijeti balavcima... ako to nisu kompleksi onda ne znam

aj ćao  :rasta
Ma ne triba se to niti objasnjavat...
Prca svak svakoga, al nema tu nekih dubokih zamjeranja...
Ja bi sa svima odavde otisa ist, pit, zapalit...
Jebe mi se jesu li za Dinamo, Juve, Partizan, kurac-palac...
<3
Osim sa Zekanom i Svetinom,al oni su ionako iz nekog drugog filma...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Zeko 11/11/2019, 21:22

Vidiš, a ja bi s tobom baš volio ist i pit. I da ti onda riječima objasnim nešto što u pisanom obliku ne razumiješ. Ja dalmatince dijelim na pametne i glupe, onih srednjih nema. U koje ti spadaš vidi svatko tko pročita jedan jedini tvoj upis ovdje.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Tominjo 11/11/2019, 21:41

fridrih_niche wrote:Btw. Tominjo, koji ti je kurac?
Planija si na Enda ka šibica, a totalno bez rezona...
Be cool, Pumpkin Pie...
Zapali kojeg i dodji sebi...
;)
Bez razloga? Dečko je neotesan i bezobrazan u svakoj diskusiji, prodaje naštrebanu "pamet" već godinama tu na forumu, a jedine poveznice s nogometom su mu play station i internet. Otkad sam ponovo došao na forum izbjegavam diskusiju s njim jer me užasno nervira i znao sam da ću kad tad ovako reagirati. Ali jednostavno mi je više pun kurac te bahatosti bez pokrića, u sigurnosti anonimnosti, kad nitko ne zna tko si pa si svašta dozvoljavaš. Znao sam se zakačiti i s drugim ljudima, ali ko što kažeš to brzo prođe i sa svakim bi popio piće bez problema. Pa i s Amperom s kojim se ne podnosim iz drugih razloga, ali on barem razumije nogomet za razliku od ovog napuhanka. Nemam zle namjere prema nikom, ali bezobrazluk i bahatost ne podnosim. Jebi ga.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 11/11/2019, 22:19

fridrih_niche wrote:
Ma ne triba se to niti objasnjavat...
Prca svak svakoga, al nema tu nekih dubokih zamjeranja...
Ja bi sa svima odavde otisa ist, pit, zapalit...
Jebe mi se jesu li za Dinamo, Juve, Partizan, kurac-palac...
<3
Osim sa Zekanom i Svetinom,al oni su ionako iz nekog drugog filma...
:D
Sve si reka... 

S nekima bi bija gušt svađati ti se i udarati argumentima, a realno nitko normalan s te dvi boldane mamićeve izlučevine ne bi mogao sjediti za istim stolom. Ponavljam, nitko normalan!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 11/11/2019, 22:33

Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:Btw. Tominjo, koji ti je kurac?
Planija si na Enda ka šibica, a totalno bez rezona...
Be cool, Pumpkin Pie...
Zapali kojeg i dodji sebi...
;)
Bez razloga? Dečko je neotesan i bezobrazan u svakoj diskusiji, prodaje naštrebanu "pamet" već godinama tu na forumu, a jedine poveznice s nogometom su mu play station i internet. Otkad sam ponovo došao na forum izbjegavam diskusiju s njim jer me užasno nervira i znao sam da ću kad tad ovako reagirati. Ali jednostavno mi je više pun kurac te bahatosti bez pokrića, u sigurnosti anonimnosti, kad nitko ne zna tko si pa si svašta dozvoljavaš. Znao sam se zakačiti i s drugim ljudima, ali ko što kažeš to brzo prođe i sa svakim bi popio piće bez problema. Pa i s Amperom s kojim se ne podnosim iz drugih razloga, ali on barem razumije nogomet za razliku od ovog napuhanka. Nemam zle namjere prema nikom, ali bezobrazluk i bahatost ne podnosim. Jebi ga.
Forum je, jebat ga, ljudi znaju bit bezobrazni...
Ja prvi...
Al nema neke dubine u tomu svemu, dapače...
Moramo se malo podjebavat, inače je dosadno...
U Endu nema zla 1%, to ti garantiran...
A to o anonimnosti, šta ćeš, tako je postavljena ova virtualna komunikacija...
Osim mene, jer meni svi znaju ime, prezime, di živim, kako izgledan...
Jer isti san odi ili u reali...
A znan da ne mogu to zahtjevat od drugih, nismo svi isti...
A niti me ne zanima, u biti...
Na ovom podforumu je super, nekad se ode u krajnost, al nije bolesna okolina ka ViP npr. ...
Uglavnom, live and let live...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End 11/11/2019, 22:36

kako je ovaj lik pun sebe, dobro se opisao. 
spusti se na zemlju, ovdje si izgubio i ono malo respekta sto si imao na racun godina.
sve skupa te 5 puta nisam citirao u povijesti foruma.
ti mislis da na meni mozes dizati i hraniti svoj bolesni ego iza kompjutera i onda mene prozivati za bahatost i kurcenje.
nije ti ovo prvi put, ali je jedan od rijetkih trenutaka kad te nisam ignorirao i dobio si sta zasluzujes debilcino.
naucit ces sa svojih toliko godina imati malo postovanja prema drugima, pa mozda malo respekta dobijes natrag, ali od mene vise nikad.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Tominjo 11/11/2019, 22:41

Debilu mali jadni, boli me kurac za tebe i tvoj respekt, za mene si običan mali bijedni miš, sa svakim postom samo dokazuješ svoju glupost i nemoć. Nastavi biti bahat i dobit ćeš što zaslužuješ ili me zaobilazi.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by muckodjubre 11/11/2019, 22:43

Nisam znao da di maria glumi u novom terminatoru!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 6b8efe2f85c2b63406b2BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End 11/11/2019, 22:48

pa ja te zaobilazim uvijek, nije moj problem ako ti krenes vrijedati kad se argumentirano prica o kradi (slike, citati, snimke). 
meni iskreno ne smeta nikakvo vrijedanje, samo ti ne znas primiti natrag u tome je poanta.
ko te jebe
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 11/11/2019, 22:53

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Avenu mall,17h,nedjelja!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 11/11/2019, 22:57

fridrih_niche wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Avenu mall,17h,nedjelja!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 12/11/2019, 09:26

Napadač Mančester Sitija Rahim Sterling odstranjen je iz reprezentacije Engleske zbog napada na saigrača Džoa Gomesa, potvrdio je Fudbalski savez Engleske (FA).


Sterling je u trening kampu nacionalno tima fizički nasrnuo na Gomeza dva dana posle poraza Sitija u Liverpulu (3:1), gde su se baš njih dvojica sukobili na terenu u finišu utakmice.



Selektor Geret Sautgejt izjavio je da klupski rivalitet ne sme da bude iznad interesa "Tri lava".

"Jedan od najvećih izazova za nas je bio baš da osvojimo rivalitet u klubovima sa reprezentacijom. Nažalost, emocije su još uvek sveže. Sada je najvažnije da se fokusiramo na Crnu Goru", 
rekao je Sautgejt.

Nakon incidenta oglasio se i Sterling na svom Instagram profilu porucivši da nikada nije bio sklon incidentima, ali da su ga sada nadjačale emocije.
"Džo i ja smo razmenili neke reči i moramo da nastavimo dalje. Poznato je koliko emocija ima u sportu i moram da priznam da su me savladale. Mi smo dobri i obojica razumemo da za pet ili 10 sekundi sve može da se desi. Moramo napred, a ne da prave težu stvar nego što je sada", napisao je Sterling.
Engleska u četvrtak dočekuje Englesku u pretposlednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020.

Ostaje pitanje da li će zvezda Sitija biti u sastavu za put u Prištinu i meč sa tzv. Kosovom u poslednjoj utakmici kvalifikacija za EURO.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Tominjo 12/11/2019, 09:44

Meč s tzv. Kosovom? Wtf
Inače, ima sreće mali pederko da je Gomez skuliran tip, inače bi ga zakucao tako da se nikad više ne krevelji. Pogotovo ne na stadiinu gdje su od njega, jamajčanskog klošara, napravili igrača.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 12/11/2019, 10:27

Mali ciganin, stasao u ciganskom klubu, dodaljno zacementirao svoj ciganski karakter i ponašanje u još ciganskijem klubu kod najvećeg ciganina medju trenerima... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 12/11/2019, 10:27

Roland Deschain wrote:Meč s tzv. Kosovom? Wtf
Inače, ima sreće mali pederko da je Gomez skuliran tip, inače bi ga zakucao tako da se nikad više ne krevelji. Pogotovo ne na stadiinu gdje su od njega, jamajčanskog klošara, napravili igrača.

Što se nije iskurčio hendersonu npr, mada ga je verovatno ovo drugo ciganče provociralo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by End 12/11/2019, 11:05

sva sreća pa piše ralog zbog kojega je sterling nasrnuo na luzerfulskog cigana.
sigurno zato jer je najbolji igrač lige i osvajač triplete.
ili možda zato jer je mali luzer konačno dočekao svojih 5 minuta pa krenuo s provokacijama.
teška nedoumica, šta bi moglo biti...
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by FRANK 12/11/2019, 14:42

Steta sto nisam bio na forumu sinoc. Vidim da je bilo vatreno

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Guest 12/11/2019, 15:29

PABLO ESCOBAR wrote:Steta sto nisam bio na forumu sinoc. Vidim da je bilo vatreno
Avenue Mall, nedilja, 17 h!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BARCLAYS EPL 19/20 - Page 22 Empty Re: BARCLAYS EPL 19/20

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum